Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254836 razy)

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 04, 2004, 10:56:36 am »
rozumiem, ze po Jurrasicu tym co na TVN był. jesli tak, to jestescie troszke w tyle... ale to co :P

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 04, 2004, 11:13:48 am »
to chyba kakaś troche w tyle jestes, pierwszy jurasik jest z 1998 o ile mnie pamiec nie myli, a TV i tak nie ogladam :P
zabey nie bylo ze offtop fajny "wierszyk" kakaś ma :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 06, 2004, 05:54:13 pm »
Tantalus:
Świetny sign i tym razem morał na dziś jest piękny... mam nadzieje że kiedyś mi się przyda gdy będę obrabiał japońskie licealistki... tfu gdy będe grał koncerty dla japońskiej młodzieży... aż się łezka w oku kręci ;(  i dzięki za dedykacje :)


Cloud alias fiutek:
Ten twój sign jest strasznie ładny i niesamowicie mi się podoba... jak się na niego patrzy czuje się takie ciepełko :)  Tifa ma tam piękne oczy i strasznie śliczne spojrzenie... pięknie tam wygląda :)

Sephie:
Hehe oryginalne wyznawanie Metallica :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 07, 2004, 08:40:55 am »
No rzeczywiście niezłe Selphie.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 08, 2004, 07:25:58 pm »
A mnie się podoba syngatura W_W...gif jest zarąbisty ^_^ (miałam problem z jego obejżeniem,ale po kilkukrotnym odświerzeniu strony wreszcie zobaczyłam go w całości)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 08, 2004, 08:29:26 pm »
Cytuj
A mnie się podoba syngatura W_W...gif jest zarąbisty
jak najbardziej popieram
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 09, 2004, 09:19:14 am »
Zgadzam się miło popatrzeć.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 09, 2004, 10:16:32 pm »
Cytuj
A mnie się podoba syngatura W_W...gif jest zarąbisty  (miałam problem z jego obejżeniem,ale po kilkukrotnym odświerzeniu strony wreszcie zobaczyłam go w całości)
spoko spoko... szkoda tylko że zobaczyłem go dopiero po jednym dniu bo wcześniej wogóle niechciał się ruzyć a jak się ruszył to o 2 klatki... ale teraz już chodzi normalnie i moge stwierdzić ze jest zajebisty :D  nom i pasuje do avka :)

a mi się strasznie podoba sign Radicala :)  Świetny emotikon i do tego jeszcze fajny tekst... no i także pasuje mi do avka mimo wszystko :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 10, 2004, 12:59:42 pm »
a jak juz jestesmy przy gif' ach, to na podpisach rozumiem, ze moga byc jakies wieksze, ale na avkach z tego co sie orientuje to sa tylko do 20 kilo. a kak na moje łoko to sa nieco wieksze :rolleyes:  myle sie? jak to jest?

jak dla mnie sygnaturka Radicala jest... no nawet fajna jest  =]  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 10, 2004, 01:12:43 pm »
Jak używasz własnego sssserwera to możesz wcisnąć dowolny ciężar obrazka, moje avatary np. zawsze ważą ponad 20kb :P , a sssam podpissss nie ma żadnych ograniczeń fizycznych (czyli mozesz wcisnąć nawet tapete 1200x 1800 :P ) oby tylko nie był za wielki i nie ssspowalniał ładowania się ssstrony bo zossstanie usssunięty  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 01:12:57 pm wysłana przez Marvell »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 11, 2004, 09:55:09 am »
Cytuj
a sssam podpissss nie ma żadnych ograniczeń fizycznych (czyli mozesz wcisnąć nawet tapete 1200x 1800 :P ) oby tylko nie był za wielki i nie ssspowalniał ładowania się ssstrony bo zossstanie usssunięty  ;)
Skoro nie za wielki, a równocześni może być tapetą, to chyba chodziło ci o linka do tapety, bo obrazek raczej nie wchodzi w rachubę, chociaż nie próbowałam jeszcze tego sprawdzać :devil:

A żeby nie było nie na temat to podoba mi się ten labirynt w twoim podpisie, Marvell.  

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 11, 2004, 08:39:43 pm »
Chodzi o to że władze nie pozwolą na użycie tapety :shifty: ale jessst mozliwoś jej wssstawienia

I ta rozmowa jessst na temat bo jessst o podpisach i sssygnaturkach :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 11, 2004, 09:13:24 pm »
W_w ma super i mimo ze to jest Vinc z Dziecka Adwentu (:lol:) to mnie kojarzy sie z Leviathanem :P
kto czyta NSH ten wie o co chosi :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 11, 2004, 10:27:21 pm »
Cytuj
W_w ma super i mimo ze to jest Vinc z Dziecka Adwentu (:lol:) to mnie kojarzy sie z Leviathanem :P
kto czyta NSH ten wie o co chosi :P
A mnie się bardziej kojaży z Ray'em...ale to jednak Vincent i tak dalej mi się podoba ^_^  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 12, 2004, 02:24:39 pm »
wohooo Gipsi wrocil do korzeni i wyszlo to na kozysc :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 12, 2004, 07:32:14 pm »
Cytuj
W_w ma super i mimo ze to jest Vinc z Dziecka Adwentu  to mnie kojarzy sie z Leviathanem

Cytuj
A mnie się bardziej kojaży z Ray'em
hehe.... Niezłe macie skojarzenia, doprawdy bardzo interesujące ;)

A co do sygnaturki Gipsona, to te wszystkie mądre słowa pod obrazkiem nie komponują mi się z moim dotychczasowym imagem naszego szanownego kolegi... ale ja tam się nie znam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 12, 2004, 11:41:55 pm »
Cytuj
A co do sygnaturki Gipsona, to te wszystkie mądre słowa pod obrazkiem nie komponują mi się z moim dotychczasowym imagem naszego szanownego kolegi... ale ja tam się nie znam
Wacusiu jak ci się mogą niekomponować słowa mojego signa z moją osobą?? przecież do tak uczuciowej bestii jak ja całkiem nieźle pasuje...
ty chyba nie pamiętasz jakie ja bzdury pisałem w Japanese Music topicu... jak pisałem o Hyde i jego L'Arc~en~Ciel posty długości takiej co to nawet nie wiem jak napisałem... w każdym razie ty to nawet cały przeczytałeś ten post a tam były bzdury o tym jaki to ja niby uczuciowy jestem... pewnie też siakieś bzdury pisałem w centrum powitań... no i nie raz w temacie o mandze i anime wspominam jaki to ja uczuciowy jestem i co czuje czytając mange i gdy chce mi się płakać widząc przyjaźń, śmierć, miłość... ale może w sumie nie widać tego ze pasuje do mnie... w każdym razie musisz mi uwieżyć na słowo... że teraz mam taki okres czasu że do mnie to pasuje...

Sergey- nuie wiem co ci pomoże na twoją horobe z signa... ale napewno jesteś hory skoro dajesz na plus mój sign i av :P  
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2004, 11:43:14 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 13, 2004, 01:28:47 am »
W_w bajer maksymka w podpisie, potrafi skłonić do refleksji :devil:  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 13, 2004, 01:47:05 am »
hehe... ale jednak Anarky też masz bardzo refleksyjną sygnaturkę. Nie wiem z jakiej okazji zagościł tam piesio z policjantem, ale nie zmienia to faktu, że fajny ten obrazek ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 13, 2004, 11:03:14 am »
Ciekawy ma podpis Gipsi, chociaż nie jestem pwena czy nie widziałam go wcześniej.
White_wizard też dosyć ten napis chociaż jak dla mnie troche taki dziwny, albo się jeszcze nie obudzilam
ANARKY - też mi się podoba. Ladny psiak.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2004, 11:03:57 am wysłana przez Tamaya »