Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254843 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #140 dnia: Września 04, 2004, 01:02:33 am »
Cytuj

mylisz sie GMP...jest to jak najbardziej swiadomy tekst...
 
To przetłumaczysz to z języka śmierci na język ludzki?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #141 dnia: Września 04, 2004, 01:04:32 am »
ARD, nie załamuj się. Zawsze tak jest, że jeśli byłeś szczęśliwy, to musi przyjść cas smutku.... ale to jest temat na dłuższą debatę, której ani Ty, ani ja nie mamy zamiaru rozpoczynać.....

 - GP - ja mam to przetłumaczone, ale nie wiem,c zy ARD mi to pozwoli zamieścić.
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 01:05:36 am wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #142 dnia: Września 04, 2004, 01:07:39 am »
Cytuj
To przetłumaczysz to z języka śmierci na język ludzki?

przykro mi...ale nie...

Cytuj
ARD, nie załamuj się. Zawsze tak jest, że jeśli byłeś szczęśliwy, to musi przyjść cas smutku.... ale to jest temat na dłuższą debatę, której ani Ty, ani ja nie mamy zamiaru rozpoczynać.....

mas zracje Magu...ale w tej sprawie tylko CUD moze cos zmienic...moze kiedys o tym pogadamy :)

przepraszam wszsytkich za maly offtop...

Cytuj
- GP - ja mam to przetłumaczone, ale nie wiem,c zy ARD mi to pozwoli zamieścić

prosze Magu zatrzymaj to dla siebie  
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 01:09:02 am wysłana przez ARD »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #143 dnia: Września 05, 2004, 03:29:18 am »
gipson z czego ta scenka na twoim sigu?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #144 dnia: Września 05, 2004, 03:42:01 am »
Człowieku ty lepiej idź już spać^^ (spójrzcie na godzine)
Scenka jest z gry Baten Kaitos... Kontynuacji Chrono Cross'a...

Fiutek co przedstawia twoja scenka? Jest to kawałek zdjęcia jak włamujecie się do krakowskich aut? Albo zbieranie ekwipunku przed meczowego?

BTW: Zell chomik już wypoczął? ^-~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #145 dnia: Września 05, 2004, 03:45:42 am »
Cytuj
Człowieku ty lepiej idź już spać^^ (spójrzcie na godzine)
a ty co? :P
Cytuj
Scenka jest z gry Baten Kaitos... Kontynuacji Chrono Cross'a...
eee??? czy ja o czyms nie wiem czy sobie gipson robi jaja znowu z nieobcykanego w tych dziedzinach zella? :P
Cytuj
BTW: Zell chomik już wypoczął? ^-~
jakby tobie kazali przez 24h/dobe i 7dni/tydzien tak machac to bys sobie wypoczal w tyle czasu? :P

[EDIT]
ehh ten baten kaitos to na gejmakjuba :(  
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2004, 04:11:01 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #146 dnia: Września 11, 2004, 09:28:13 pm »
Mnie siem podoba syngaturka W_W

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #147 dnia: Września 16, 2004, 01:17:33 pm »
moj idol i fan nr1 deruku emu ma zajebistego siga :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #148 dnia: Września 16, 2004, 08:10:00 pm »
Cytuj
moj idol i fan nr1 deruku emu ma zajebistego siga
To Bambi M jest twoim fanem? ehhh wiedziałem że wasze stosunki są dziwne, i że macie do siebie siakieś ciągotki ale że łon jest twoim fanem to jo żech nie wiedzioł... a czym to ująłeś jego serce?

Co do Bambiego eM i jego siga to sam nie wiem... niby fajne to tylko te kolory, to chyba było specjalnie robione te kolory żeby to wyglądało tak jak w niektórych efektach filmowych czy mi się wydaje? Czy chodziło o zmniejszenie wagi siga? W sumie im częściej naniego patrze to mi się bardziej podoba ale teorytycznie powinienem być bardziej podjarany zważywszy na fakt że ostatnimi dniami bardzo się napaliłem na ten film...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #149 dnia: Września 19, 2004, 07:36:06 pm »
Ale ze mnie szpaner się zrobił. Dwa dni mam program od gifów, a już zaszpanowałem, kolejnym syfnym gifem w mojej sygnaturce. Fajne oczko, prawda? Zawsze o takim marzyłem, a teraz mogę mieć wersje woirtualną :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #150 dnia: Września 20, 2004, 11:06:03 am »
W_W oczko siem podoba ;) (też bym chciała takie mieć)Syngatura Devilka to dopiero jak z......końca świata...straszne

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #151 dnia: Września 21, 2004, 05:03:12 pm »
Odrazu jak z końca świata ;) a to tylko Kawaleria szatana :D
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #152 dnia: Września 21, 2004, 07:55:46 pm »
Eh no wiesz Devilku mnie to przynajmiej tylko z tym się skojażyło...no ale wiesz...każdy może siem pomylić

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #153 dnia: Października 03, 2004, 05:02:44 pm »
Najlepszą sygnaturke ma Zell... Dante z Devila drugiego, przez długi okres czasu był na mojej ścianie -dokładnie taki plakat tylko że tło było ziolonkawe a nie niebieskie- (jeden z dwóch plakatów jakie mam-drugi to Onimusza 3) ale ostatnio przapdkowo go zachaczyłem i się zerwał ;(  a szkoda bo jak zawsze słuchałem szybkiej muzyki Gackt'a to najczęściej sobie tańczyłem właśnie przed jego ryjem a teraz już tak głópio tańczyć bo w tym miejscu jest plakat z "Chaos Legion" (też od Capcomu :D .
Tylko na moje oko troche duży ten sign... zostawił bym samo zdjęci i wywalił napis.. albo przynajmniej te odstępy... napisa zaraz nad obrazkiem, było by lepiej i milej dla ogułu ;)

Wizard całkiem fajne oczko, szczególnie jak jest całe, zanim się nie robią te "nitki" fajnie się źrenica powiększa i ma super czerwony kolor :)

Oprócz tego Little ma super- jest to bądź c bądź tekst najlepszego zespołu HardRockowego :D

No i FastRed-nie ma to jak na własnym forum reklamowyć forum na którym właśnie się przebywa ;) ... no i nie ma to jak napisać zamotane zdanie :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #154 dnia: Października 08, 2004, 03:19:38 pm »
Hehehe...a mnie siem podoba co Gipsi ma w syngaturce^^.Jeżdżący Gackt na desce(tego nie przypuszczałam) ^_^  ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #155 dnia: Października 13, 2004, 02:19:19 pm »
Zell ty masz odliczanie w sygnaturce odnoszące się do Devila 3-go?:>
Jak tak to znowu musze się czepnąć bo ty śliczny ślepcze masz pewnie oczy przysłonięte tatusiowym przyrodzeniem i nie zauważyłeś że w signu masz Devil May Cry 2... a on już wyszedł dawno temu :P
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2004, 02:19:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #156 dnia: Października 13, 2004, 05:20:14 pm »
tak tak, gipsi ma fajnom sygnaturke  ^_^ tzn chodzi mi o zdjątka :)
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2004, 05:21:04 pm wysłana przez Selphie »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #157 dnia: Października 14, 2004, 01:38:38 pm »
Cytuj
Zell ty masz odliczanie w sygnaturce odnoszące się do Devila 3-go?
Jak tak to znowu musze się czepnąć bo ty śliczny ślepcze masz pewnie oczy przysłonięte tatusiowym przyrodzeniem i nie zauważyłeś że w signu masz Devil May Cry 2... a on już wyszedł dawno temu
niet :P do dmc3 jest troche wiecej niz te 100 dni :P odliczanie jest do <tamdadadam> nowej plytki S.O.A.D. pod tytulem (jeszcze nie na 100% pewne, ale raczej tak) "hypnotized" :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #158 dnia: Października 14, 2004, 01:42:06 pm »
oo :D w takim razie ja też chyba zaczne odliczać :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #159 dnia: Października 17, 2004, 03:12:13 pm »
jo tyorz mom nojlypszom sygnutore i wy wymjekocie
i jeszce YUz ma git siga