Autor Wątek: Czarna lista gier  (Przeczytany 23394 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 31, 2004, 05:15:30 pm »
mnie się Legency of Kain podoba... no może, z wyjątkiem części pierwszej bo to była totalna klapa......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna lista gier
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 31, 2004, 05:42:24 pm »
Chodzi Ci o Blood Omen? Nie zgodzę się. Weź pod uwagę jak daaaawno ta gra została wydana (stąd grafika), a kiedy w nią grałem (chyba 1 czy 2 lata temu, już po SR 1 i SR2) to się śliniłem (:P), wreszcie poznałem dzieje Kaina :D
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 31, 2004, 05:44:49 pm »
Cytuj
Chcialbym sobie pograc w drugą część, podoba mi sie w niej celowanie myszka 

GamePlay...tylko tyle ci sie podoba w tej grze...

Cytuj
mnie się Legency of Kain podoba... no może, z wyjątkiem części pierwszej bo to była totalna klapa......

pierwsz czesc...totalna klapa...no dobra, to twoje zdanie...1 stawiam na rowni z Defiance...no na pewno jest lepsza od 2...chyba zaloze nowy temat zeby was uswiadomic :D

do mojej listy "czarnych gier" chyba moge dodac jeszcze serie Heroes...nic do gry nie mam, po prostu nie lubie tego typu gier...w 3 troche pogralem, ale mnie nie zaciekawila

 

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna lista gier
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 31, 2004, 05:49:25 pm »
Cytuj
na pewno jest lepsza od 2
Wszystko jest lepsze niż BO2 :( Tą grę spaprali, a przelazłem ja tylko dla zapełnienia luki między BO a SR'ami :)
Cytuj
1 stawiam na rowni z Defiance
No klasa sama w sobie ;)
Cytuj
do mojej listy "czarnych gier" chyba moge dodac jeszcze serie Heroes...nic do gry nie mam, po prostu nie lubie tego typu gier...w 3 troche pogralem, ale mnie nie zaciekawila
Heroes IV może nie był najlepszy, ale H3 wymiatał. Pamiętam jak się z bracikiem zagrywaliśmy przez kabel ;) Pograj sobie w to dłuze a się przekonasz :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 31, 2004, 05:52:48 pm »
blood omen jest spox przeciez niby na forum wszyscy mowia ze fabula najwazniejsza a fabule ma extra :D ciul z grafa przejsc trzeba. aha i zauwazylem ze nie tylko ja mowie tu nie na temat nielubianych gier :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Czarna lista gier
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 31, 2004, 05:57:14 pm »
Cytuj
GamePlay...tylko tyle ci sie podoba w tej grze...
 
I nie tylko... ale bedzie mi trochę smutno, że nie wiedziałem co wcześniej się z Razielem działo.

BTW
Blood Omen 2 -  &@$(%! (SUX!)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna lista gier
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 31, 2004, 06:00:33 pm »
Cytuj
zauwazylem ze nie tylko ja mowie tu nie na temat nielubianych gier
Skoro modzi mogą to My też :P
Cytuj
Blood Omen 2 - &@$(%! (SUX!)
Smutne, ale prawdziwe :(
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 31, 2004, 07:54:41 pm »
panowie. nie rozpędzajmy się tak. Jak chcecie sobie pogadać o blood omenie to załóżcie nowy temat.......... ciekawe dlaczego tylko ja tutaj widzę offtopic?....... no naprawdę interesujące....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Czarna lista gier
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 31, 2004, 09:16:01 pm »
No ja też widze offtop, ale skoro modki się w nim udzielały to co tam ;)

Sorki za już całkowity zjazd z tematu ale to taki "apropos" : poradzić ktoś może skąd wziąć niepociętego defianca nie mając nagrywarki dvd, ani kasy na oryginał?
 
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2004, 11:56:14 pm wysłana przez ARD »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna lista gier
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 31, 2004, 10:15:48 pm »
Największy Shit ostatnich czasuw to dlamnie Morrovind, większego na horyzoncie niebyło dawno .


Btw: Pisziszcie własne posty.. może?

Made by : św_Mikołaj
Na następną gwiazdkę dostaniecie więcej miejsca na Forum abyście sie o nie niemartwili...


Made by : znowu JA
Olaboga Św. Mikołaj wybrał właśnie muj post żeby się w nim zagnieździć.... Super!
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2004, 10:18:21 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Czarna lista gier
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 31, 2004, 11:01:31 pm »
Pisssanie na jednym poście przez 3 osssoby jessst zbędne (jak juz to zironizował Dark M.-an :) ) i żadnych wiecej offtopów bo temat zossstanie zamkniety do czasssu uporządkowania a to moze potrwać. B)




A tak przy okazji nie wiem czy juz wssspomniałem (chyba tak) ale nie znossszę i poprossstu nie rozumiem gier z ssserii Fifa (i innych piłkarssskich). Co to za przyjemność sssterować ludzikami biegającymi za kulką w tę i ssspowrotem :huh:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2004, 12:25:49 am wysłana przez Marvell »

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Czarna lista gier
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 31, 2004, 11:05:19 pm »
Ja nie lubię nie tylko serii FIFA, ale także NHL, NBA i tym podobnych. Każda kolejna odsłona to to samo, z odrobinę odświeżoną grafą i pozmienianymi nazwami....
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2004, 11:05:43 pm wysłana przez Mortus »
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 01, 2004, 12:05:07 am »
nie rozpedzac mi sie tutaj panowie...sam troszke zaczalem, ale niech ktos mi zarzuci offtopic...post byl na temat??...byl...a tlumaczenia w stylu:
Cytuj
Skoro modzi mogą to My też
i
Cytuj
No ja też widze offtop, ale skoro modki się w nim udzielały to co tam
nie sa mile widziane...pokazcie offtop zrobiony przez moda w tym temacie??...czekam

Cytuj
ciekawe dlaczego tylko ja tutaj widzę offtopic?....... no naprawdę interesujące....

jak widzisz offtopa to kasuj, usuwaj, zwracaj uwage WW...:D

Dark M...wytlumacz mi swojego ostatniego posta??

Cytuj
Ja nie lubię nie tylko serii FIFA, ale także NHL, NBA i tym podobnych. Każda kolejna odsłona to to samo, z odrobinę odświeżoną grafą i pozmienianymi nazwami....

moze i tak ,ale NHL jest full wypasior...ja za Fifa tez nie przepadam, wole ISS'a...a NBA to juz nienawiedze, a to chyba tylko dlatego ze nie lubie koszykowki...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2004, 12:06:18 am wysłana przez ARD »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 01, 2004, 10:40:20 am »
ja jeszcze bym dodal do listy gier zakazanych roznego rodzaju pasjanse i gry karciane na kompa strasznie takie gry mnie denerwuja moze to uraz ktory zostal zapoczatkowany u mnie przez rodzicow ktorzy ciagle u mnie graja w pasjansa .. ludzie jak ja takich gier nie lubie  :shaun:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 03, 2004, 07:34:00 pm »
o przypomnial mi sie sooper giga mega szajs....KULKI o boshe moja mama to w to nalogowo grala i mnie do kompa nie dopuszczala to bylo straszne!! ale naszcescue minelo teraz nie nawidze tej gry

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:10:25 am »
Digimon World 2- niby rpg, a kretyńskie w założeniach. Poza tym przy 13 poziomie postaci aby awansować wyskakuje, że masz zdobyć 9999999999 EXP :devil:  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 16, 2004, 07:52:15 pm »
mam nowa gre do mojej czarnej listy jest to gra Tomb Raider: Angel of Darknes co mnie podkusilo zeby ja zainstalowac  :( stracilem tylko czas i nerwy zeby sie trudzic ze sterowaniem. Pierwsze co mnie odrzucilo to intro... co to ma byc jest juz lepsze filmiki widzialem w Diablo 2. Juz wczesniej napisalem ze serowanie jest okropne skakac sie nie da a w TR wiekszosc to skakanie to bym chyba nerwowo nie wytrzymal. Graficznie tez nie uzeka. Jak kiedys czytalem zapowiedzi i ogladalem pierwsze screeny wygladaly duzo lepiej. W calosci gralem cale 30 min i tak dobrze ze az tyle wytrzymalem  ;) . Moze jakbym pogral dluzej i byl sie przyzwyczail do sterowania to moze jakos bym dogral do konca ale nie mam zamiaru sie z taka gra meczyc. Moze Ci co grali dograli do konca i moze im sie podobalo ale ja nie mam zamiary jej nigdy w zyciu instalowac ... OSTRZEGAM PRZED TA GRA   :lol:

----- EDIT -----

Jeszcze bym zapomial opisac o tak zwanym systemie rpg w tej grze... najlepiej napisze wam sytuacie: Pochodze do drzwi... drzwi zamkniete na klukie ... Lara mowi "zeby poszukac czaegos zeby to wywazyc" .. no dobra szukam, szukam i znalazlem lom podchodze do drzwi wylamuje klude  a tu nagle Lara mowi ... "Wzrosla twoja sila" .... co to ma byc ??? .... nic tylko modlic zeby nie wyszla kolejna czesc Tomb Raidera
 :angry:  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2004, 08:32:03 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 17, 2004, 10:05:28 pm »
osobiście nie podoba mi się żaden Tomb Raider.... za dużo labiryntów i tym podobnych małoistotnych pierdół...... poza tym dlaczego trzeba było władować cały magazynek w pająka, żeby go zabić?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 22, 2004, 09:34:17 am »
Serię Tomb Raider uważam za jedną z najlepszych... do 3 części, potem byłó już tylko gorzej, Angel of Darknes dobitnie pokazuje, że Eidos chce tylko zarabiać kasę na sprawdzonych markach :devil:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Czarna lista gier
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 22, 2004, 11:13:14 am »
Nie lubię RPG na PieCa, bo są z reguły ponure. Poza tym nie jestem w stanie wciągnąć się w w PCtowy tryb walki. Nie lubię gier zrobionych na totalną komerchę, np gry z serii DragonBall (Final Boat jest jedna z najgorszych nawlanek w jakie grałem). Z jRPG nienawidzę Legend of Dragon, czemu już gdzieś wyjaśniałem. I jeszcze nie mogę zdzierżyć gier sportowych typu Fifa, ani wyścigówek. Nie mówię, że nie jestem wybredny.