Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509111 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpnia 12, 2004, 07:20:00 pm »
yhhhhhh...Dark nie mow ze to Ty...jezzzzzu....fajne :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpnia 12, 2004, 07:22:09 pm »
Co ty filmuf z Czrlsem Bronsonem nieoglądasz.. ":F"


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:57:01 pm »
Czarls jest wporzo ale niejest tak wyjeb**y jak Czak Norris...
Ja nie wiem czemu ale podoba mi się avek Skrabsna... boshe co się ze mną dzieje.. i jego avek i jego sygnatura są wporzo...o zgrozo.. mój mózg już padł całkowicie :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:31:20 pm »
Gip[si zeczywiscie cos z toba nie tak. z bronsonem nie ogladam ale czak nors jest gyt.....mokja babcia na niego RUDY mowila....buahahhahhahahaha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:36:09 pm »
Chuck Noriss wporzo? Boshe ten kolo grał w serialu Texas Ranger "with the eyes of ranger and the herat of blue.. i am the texas ranger and i know You!!! When you'r in texas look behind You... cause thats when the ranger gonna be<=== to ostatnie zdanie jest śpiewane  taką grozą w głosie :lol:  :lol:  <hahaha>" Boshe co za serial.. co za aktor... on jest jeszcez lepszy niż Van Dam napieprza 8 klientów naraz i patrzy na nich spojrzeniem Bruca lee jakby miał ich wszystkich przeszyć... śmieszą mnie amerykańscy aktorzy kina akcji...
Acha żeby nie było offtopa to: qiax ma ładnego avka...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:42:03 pm »
Chuck jest fajny. Pomyśleć, że zaczynał w filmie z Brucem Lee (Game of Death jakby ktos pytal). Walker texas ranger nie jest fajny, za dużo jest tam momentów za bardzo banalnych.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:45:37 pm »
pamiętam te momety jednym butem 3 Łoker załatwia...:F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpnia 13, 2004, 12:27:19 pm »
i tak najlepsze mia imie...choc nie pamietam jakie :P. Chuyba jakos Cornel czy cus w tym stylu. chyba  poszukam z nim avatara :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpnia 16, 2004, 11:38:04 am »
Carlie Nash??? A może raczej Agent Shaldoo Shadow.... nie, to Agent GamePlay... BTW. fajnie wygląda twój avek... (powiedział czarny smog londyński po dwóch tygodniach nieobecności...)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpnia 16, 2004, 02:57:36 pm »
O Boże!!!!!!!!!! ;(  Genialnego avka ma Raziel :)  Piękny, poprostu piękny ;(
Zobaczcie... nic dodać nic ująć.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpnia 16, 2004, 03:49:57 pm »
Cytuj
Carlie Nash??? A może raczej Agent Shaldoo Shadow.... nie, to Agent GamePlay... BTW. fajnie wygląda twój avek... (powiedział czarny smog londyński po dwóch tygodniach nieobecności...)
A twój avatar jest na pewno dużego kalibru, chciałbym zobaczyć ten gun.... chciałbym go wypróbować: try - gun.... a może TRIGUN
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:23:54 pm »
taaaa raziel zeczywiscie ma fajnego avatara :P git. A JA CHCE MIEC LYNXA W AVATARZE AAAARGHHHH

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpnia 16, 2004, 11:57:53 pm »
Gipsi Rulez... ;)
_dark_cloud_  też spox :)  

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:31:23 am »
YUzuriha - obecnie zdecydowanie najpiękniejszy avatar na forum  :D
Raziel - zgadzam się z Gipsi'm i S&S, bardzo fajny avek
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpnia 17, 2004, 05:59:07 pm »
ale i tak Zell ma teraz najfajniejszego :evil:
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:31:19 pm »
7Cloud7:
Cytuj
Gipsi Rulez...
Fiutek ty mi się tu nie podlizuj zboczuszku bo i tak z tobą na winka nie pojade i tak :P  Moje avki się nikomu nie podobają bo są zbyt pedalskie :lol:  Ale wiesz jak chcesz mi słodzić to próbój może po moim egaminie się na winko zgodze ;)

Zell-no wreszcie zmieniłeś tą panią z wąsikiem na konkretnego ava :)  Vampire Hunter D.. mimo że nie oglądałem ;(  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2004, 09:32:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:34:40 pm »
No dobra masz mnie...pragne iść z tobą na wino ale nic więcej:) Ale tak na serio to cool av... ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:38:02 pm »
z jakim wasikiem ty wogole czytasz to co ja pisze? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:46:44 pm »
Czytam czytam a nawet zdjęcia widziałem ale ona już zawsze będzie dla mnie wąsiastą pięknością ;)  :lol:

Sergioppo a co do twojego okrzyku że chcesz mieć Lynxa to ja już dawno mówiłem że maży mi sięu ciebie taki avek jak ma Laterus (czy jakaś taka ksywa:/) ;)

Cytuj
No dobra masz mnie...pragne iść z tobą na wino ale nic więcej:) Ale tak na serio to cool av... 
Cierpliwość to wielka cnota ;)  czekaj a może się spełni twe rzyczenie... te skryte życzeina też może :P  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2004, 09:47:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:48:42 pm »
o ile sie nie myle to lateralus ma takie fajnie niebieskie oko co to ma wspolnego z lynxem?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"