Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509116 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #560 dnia: Sierpnia 09, 2004, 12:50:35 pm »
gipson nie grales w def to wiadomo ze ci sie nie podoba :P ehh szkoda ze nie mam def na kompa bym sobie skriny robil bym wzial jakiegos fajniejszego mortaniusa bo ten ma troche kiepska jakosc i mu na swiecacych oczach pixele widac :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2004, 12:59:05 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #561 dnia: Sierpnia 09, 2004, 12:50:39 pm »
Zell - Trochę Ciemny jest, ale fajny
Gipsi - tak
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #562 dnia: Sierpnia 09, 2004, 03:31:11 pm »
Zell - rzeczywiście jakość mogłaby być lepsza ;) A w którym odcinku SP był SoaD? bo oglądałem wszystkie a jedynie występ KoRna jakoś pamiętam :P
GP - mi on strasznie przypomina Nooja z FFX-2, praktycznie identyczny jest :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #563 dnia: Sierpnia 09, 2004, 04:39:59 pm »
GP- swietny avatar
Zell- mniej swietny avatar :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #564 dnia: Sierpnia 09, 2004, 05:11:25 pm »
Cytuj
gipson nie grales w def to wiadomo ze ci sie nie podoba :P ehh szkoda ze nie mam def na kompa bym sobie skriny robil bym wzial jakiegos fajniejszego mortaniusa bo ten ma troche kiepska jakosc i mu na swiecacych oczach pixele widac :D
Ale mi niechodzi o to że ta posatć jest niemrawa tylko ten avek... prawie nic na nim niewidać i jest taki... taki niezabardzo.. słaba jakość i kapa:/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #565 dnia: Sierpnia 09, 2004, 06:23:36 pm »
morchol - w zadnym :P to tylko taki art w zadnym odcinku nie wystepowali :P
reszta - jak bede mial czas to zmienie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #566 dnia: Sierpnia 09, 2004, 10:09:33 pm »
Maniek ma teraz fajnego avatara

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #567 dnia: Sierpnia 09, 2004, 10:37:07 pm »
normalnie  :P  :D ale inni tez maja orginalne avatary
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #568 dnia: Sierpnia 10, 2004, 02:20:17 pm »
Cytuj
Maniek ma teraz fajnego avatara

HOLY ****!!!! Nie miałem pojęcia że:|\/|4|\|!3|< oznacza  Maniek :shu: ... ale mnie się i tak bardziej podobał Ejdżent Smys :) ..ale to już zależy kto woli jakie klimaty... mnie tam fantasy nie jara

Selphie zmieniła avka i teraz jest lepszy niż poprzednio ale nie wiem czy lepszy niż oko... w sumie i oko i ten obecny są ładne, ale oko było zbyt krótko i nie wiem który mi się bardziej podoba


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #569 dnia: Sierpnia 10, 2004, 03:27:52 pm »
To jest tak zwany l33t font Gipsi, albo mylę się. l33t to jest coś takiego:
co robisz? - c0 r08!5z?
Nie umiem do końca dobrze tak pisać ale chyba styl może być dowolny.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpnia 10, 2004, 03:42:58 pm »
Maniek ma fachowego avka to trzeba przyznac :D
A Selphie tyż pikny :) lepszy niż poprzedni, a oka niewidziałem...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 04:08:44 pm wysłana przez Morchol »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpnia 10, 2004, 03:52:06 pm »
Cytuj
Maniek ma fachowego avka to trzeba przysnac :D
A Selphie tyż pikny :) lepszy niż poprzedni, a oka niewidziałem...
Ja nie przysypiam gdy widzę coś fajnego. Ale nad Selphie możnaby przysnąc, jest niesamowicie ciemny, pewnie tak samo jak jego wlascicielka :-F
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpnia 10, 2004, 04:27:37 pm »
czemu sie jej czepiuasz? nierozumiem. To ze nie podoba Ci sie jej ajny avek to nie znaczu zeby ja obrazac. GP troche przesadziles chyba.....

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpnia 10, 2004, 04:30:10 pm »
wow, dzienki S&S  :D  Widze że mój avek sie większości podoba, aha może bede mieć jeszcze oczko, narazie tak sobie przebieram w tych avkach, ale niech ten troche pobędzie

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpnia 10, 2004, 05:50:56 pm »
Cytuj
GP troche przesadziles chyba.....
o przepraszam, nigdy wiecej publicznie (o Selphie), to była mała zemsta. I teraz jest wszystko "wyjaśnione".
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpnia 10, 2004, 08:08:47 pm »
Jak ci coś nie pasuje to dobrze że o tym mówisz przeca po to jest forum...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpnia 10, 2004, 08:28:18 pm »
Cytuj
jest niesamowicie ciemny
jak dla mnie to wspaniale a zreszta chyba sie nie myle ale w temacie castlevania ci sie to podobalo? zdecyduj sie...mi sie ten avek podoba i to bardzo (selphie ofcoz)
dobra ja wstalem pol godzinki temu ide sobie avatka jakiegos skombinowac

[EDIT]
i jak wam sie podoba? tym razem wampirzyca z bo2 :D mysle ze raczej na ciemnosc nikt nie bedzie narzekac
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 08:45:20 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpnia 10, 2004, 09:31:26 pm »
nie no mi sie podoba  ;)  dla mnie jest spoko, moim zdaniem lepszy niz tamten

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpnia 10, 2004, 09:32:33 pm »
Cytuj
i jak wam sie podoba? tym razem wampirzyca z bo2  mysle ze raczej na ciemnosc nikt nie bedzie narzekac
hmmm czy ty naprawde chcesz poznać moją opinie... no dobra..
dlaczego... powiedz mi Zell dlaczego.. dlaczego na twoim avatarze jest kobieta która ma wąsa i brode?? Naprawde nie rozumię... ja wiem że mogły ci się spodobać moje "pedalskie" avatary ale żeby od razu dawać na avka tranzwestyte.. brrr.. ciarki przechodzą... przeca ona ma brode welkości tego wokalisty z SOAD co był ostatnio a PeKaeSy to ona ma większe niż miał Vanilla Ice czy Fargo z Chrono Crossa :P W skali do 10 daję 4.. za co? ano za duże łądne piersiątka na które fajnie pada światło i fachowo jej widać sutki^^
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 09:33:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpnia 10, 2004, 09:36:35 pm »
echh gipson zawsze musi wszystko przekrecac...

Tutaj lepiej widac co to jest? :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 09:53:03 pm wysłana przez Marvell »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"