Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509119 razy)

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:51:51 pm »
RZuciłem do kolekcji... ale tak częsssto avów nie zmieniam więc póki co zossstaje obecny :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 07, 2004, 05:12:14 pm »
Selphie zmien avatara bo ten jest brzydki oblesny i beznadziejny (no offence :P )

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #542 dnia: Sierpnia 07, 2004, 05:46:04 pm »
a mnie sie podoba :devil: krew :devil: krew :devil::devil::devil: KREW!!!! :devil: a tak na serio ten co mialas kiedys babka w czarnych wlosach z blada twarza na krwistoczerwonym tle byl 104209x lepszy.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpnia 07, 2004, 06:37:10 pm »
:lol:  dobra cosiek wykombinuje chociaż ja uważam że jest slodki  :)  spróbuje coś zrobić a jak mi nie wyjdzie z innym to wezme tego o którym mówi Z.D.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpnia 07, 2004, 07:43:35 pm »
Tamten był wporządku :) mnie siem przynajmniej podobał :D a ten tesh fajny... babeczka podobna do Tarji z Nightwisha :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2004, 07:44:23 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpnia 07, 2004, 07:46:20 pm »
dziabel powtarzasz sie :P selphie brawo za dobra zmiane :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpnia 07, 2004, 07:48:25 pm »
Moge bo dopiero co wstałem na sesje mam jeszcze 13 minut żeby kawe wypić :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #547 dnia: Sierpnia 07, 2004, 11:35:01 pm »
nareszcie......tamten byl dfo dupy krotko mowiac....obrzydliwy.....patrzec nie moglem

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #548 dnia: Sierpnia 08, 2004, 01:16:45 pm »
Mam mały problem co do avatara(nie moge go zmienic)tamten poprzedni przylepił sie jak rzep psiego ogona i gdy chce go zamienic nawet usuwajac to zamiast wybranego pokazuje sie tamten tylko rozcagniety....buuuu....czy moze mi ktos pomuc w tej sprawie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #549 dnia: Sierpnia 08, 2004, 02:15:07 pm »
ard mowil cos zeby usuwac cookie a pozniej sprobowac a jak to nie wypali wrzuc na jakis serv albo slij mi na pm to ci wrzuce z serva zawsze dzialaja
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #550 dnia: Sierpnia 08, 2004, 03:04:41 pm »
Ja tak miałem, jak zmieniałem Lemax'owi avka. Jak masz jakiś program do obróbki obrazków (proponuję Irfan View) to zmień format nowego avka na jakiś inny. Mi jpg nie działało więc zmieniłem na png i wszystko było cacy.

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpnia 08, 2004, 04:54:18 pm »
najlepiej GIF (nie wiem czy PNG tu wchodzą :P) to przynajmniej będę go wyraźnie widział zanim kompa nie naprawie, pozatym mało zajmują :)  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpnia 08, 2004, 07:59:18 pm »
hahaha... <i tak dalej>
Jak zwykle po was można spodziewać się wszystkiego. Z pokazywania fajnych gustów waszych avków przekształcacie się w znaki zapytani, które nie wiedzą co wybrać, albo jeszcze gorzej w dziewczyny. Po samych avatarach nie poznaję kto jest kto i muszę czytać wasze nicki. Ja jednak powróce do swojego wanzera, gdyż mam wielką ochotę grać znów w FM.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:07:34 pm »
mi sie podoba avek S&S, mam taki plakat  :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:14:32 pm »
GamePlay
Cytuj
hahaha... <i tak dalej>
Jak zwykle po was można spodziewać się wszystkiego. Z pokazywania fajnych gustów waszych avków przekształcacie się w znaki zapytani, które nie wiedzą co wybrać, albo jeszcze gorzej w dziewczyny. Po samych avatarach nie poznaję kto jest kto i muszę czytać wasze nicki. Ja jednak powróce do swojego wanzera, gdyż mam wielką ochotę grać znów w FM.

Mylisz się...
Ja-Jak zawsze "śliczny pan"...jakiś JRockowiec.. Gackt ew. Hyde albo któś z DEG'a
Sergeykens -Squall tocz to jego nick name przeca -przypominam Serge & Squall the be..
Dark M-Kenshin-widać jak bardzo lubi tę mange
Zell-mimo że nie ma już teraz Kaina to jest wokalista SOAD wszyscy wiemy jaki jest ego ulubiony zespół... przynajmniej ci co uważnie czytają...
Marvell-nadal smok..
Tantalus-zmienił ostatnio ale ten pasuje bardziej niż stary..
Devil-nie jest mroczny ale widziałem go na jego blogu więc kojarze bez problemu..
ARD-Raziel still da best allways da best..
Morchol-havent change for long time..
Nom może Little mi nie zabardzo pasuje.. nie podoba mi się jego avek.. nie wiem ja jakoś nie musze patrzeć na ksywki.. to bardziej twój niezbyt mi przypomina ciebie.. A tak wogóle o gustach sięnie dyskutuje więc nie można mówić bezguście.. mi się mój podoba i nie obchodzi mnie że według innych to bezguście !!

YUzurihe weż ty zapodaj sobie jakiegoś ava b nie moge patrzeć na iebie bez niego :D

A jakiego Selphie miała avka??? Ja widziałem jakieś oko które było bardzo fajne i lepsze niz ten tutaj... tak pozatym to ten tutaj jest u akiej jednej pani na blogu... Devil wiesz u jakiej? ;)

Dark M-Konkretny AV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2004, 08:15:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:11:34 pm »
Po dłuższym przyjżeniu się Ciemnemu_M teraz poznaje. Mój też nie podoa mi się, wiesz co to oznacza? Ja sam sobie nie podobam się (piękny jak ty nie muszę być), ale wracam do robota, jak tylko odkurze grę. YUZo, fajny avek XD całkowicie opisuje twoją rolę na SZ forum.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:48:03 pm »
Cytuj
Mój też nie podoa mi się, wiesz co to oznacza? Ja sam sobie nie podobam się (piękny jak ty nie muszę być),
Nie każdy musi być tak piękny jak ja... a tak pozatym to jakoś nigdy nie mówiłem że nie podobam się sam sobie.. wyglądam jak wyglądam i już... wali mnie to.. ale jakby mi się mój avatar nie podobał... to po c**j miałbym go mieć :shu:

Cytuj
YUZo, fajny avek XD całkowicie opisuje twoją rolę na SZ forum.
Hehehe..hehe..he... <boks> uderzeenie i duży orący fireball w strone GamePlay'a... faqqq nie mogę się z tobą zgodzić w tym co powiedziałeś tutaj...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2004, 09:58:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpnia 08, 2004, 10:16:43 pm »
Nadchodzi czas zmian <Znów zmienię się> i będę pancerny. A ta piłka ogniowa była smaczna.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpnia 09, 2004, 04:27:33 am »
przerzucilem sie znow na lok ale soad dalej nie znika :P co za roznica sig czy avat :P jak sie podoba mortanius?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpnia 09, 2004, 11:34:17 am »
Zell - eee jakiś niemrawy twój av :unsure:

GP-Street Fighter?

Dark M-bożyszcze co to za gó**o było na twoim avku przed tym kenshinem?? Koleś był taki nie smaczny jak te pierogi co ostatnimi widziałem na twoim zdjęciu i sam próbowałem takie zrobić :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?