Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509125 razy)

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #480 dnia: Lipca 25, 2004, 01:46:10 pm »
Nie obgadywać mi nowych użytkowników :P (starych można :) )
Wysssłałem już prośbę o zmiane avatara B)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #481 dnia: Lipca 25, 2004, 03:02:48 pm »
Cytuj
Nie obgadywać mi nowych użytkowników :P (starych można :) )
 
a słyszelście co ostatnio Marvell szeptszeptszeptszeptszeptszept :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #482 dnia: Lipca 25, 2004, 03:38:23 pm »
ee? gdzie mi moj avatar disapirrrnal? chyba sie domagal zmiany zaraz sie cos wykombinuje :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #483 dnia: Lipca 25, 2004, 04:46:49 pm »
LoL!!! FaLa ma wypaśnego avka :lol:  Ej bez kitu nawet mi się podoba mimo swojej "słodkości"... ja się tylko pytam co nato nasze mroczne wampiry czemu traki grubasek jeszcze tutaj skacze a nie jest zjedzony przez was ;)

Co do obgadywania nowych to przecież nikt nikogo nie obgaduje... mówimy tylko że ma dennego avka... jest taki "amerykański"... nie mam być zamiaru miły dla nikogo na siłę a co dopiero mówić zę ma wporzo avka jak mi się niepodoba...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #484 dnia: Lipca 25, 2004, 05:49:40 pm »
Cytuj
Gameplay a skąd ta zmiana? wanzer był przeca spoko - jeden z lepszych avków na forum
Pewnej nocy w pewnym snie pewnego czlowieka...
>wydal mi sie niepotrzebny<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #485 dnia: Lipca 25, 2004, 06:16:21 pm »
Cytuj
Wysssłałem już prośbę o zmiane avatara

wooww... ale jesteś uprzejmy. Zaraz sam mu go zmienie, jak się wam nie podoba, bo Lemax ma nieszczęście logować się z mojego kompa hehehehe..... nie martwcie się.... i tak mu wszystko jedno....

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #486 dnia: Lipca 25, 2004, 06:36:15 pm »
No.... jestem z powrotem (TO ZNOWU JA - TANTALUS). Zmieniłem mu avka na Lynx'a, bo kiedyś mówił, że takiego chciał. Wiecie... zbierzność pierwszej i ostatniej litery i takie tam... chyba się ucieszy


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #487 dnia: Lipca 25, 2004, 06:51:44 pm »
taa fajny lynx mi sie podoba :D ja chwilowo odchodze od lok i daje mojego idola ktorego powinien znac kazdy, ktory zna sie na muze :P podpowiem ze z mojego ulubionego zespolu :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #488 dnia: Lipca 25, 2004, 07:31:48 pm »
aaaaaaaaaaaaaaaa zell jak Ty wyglądasz a kysz !! ja tarij nie wstawie <_<
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2004, 07:32:36 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #489 dnia: Lipca 25, 2004, 07:41:11 pm »
devil to lepiej nie wchodz na 4um na jakis czas bo nastepny bedzie daron :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #490 dnia: Lipca 25, 2004, 08:22:09 pm »
Lemax ma teraz jednego z najleszych avkow na forum :shaun:  :o  Aż bym chciał żeby SergeyBoy miał takiego ;(  Ale moim zdaniem to bzdura jeśli chciał mieć takiego to czemu mu Tantalus zmieniasz? To twój kumpel? brat?
Zell what da faq is this? :P  To jest ktoś z SOAD? zgadłem zgadłem? :shaun:  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2004, 08:22:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #491 dnia: Lipca 25, 2004, 08:24:54 pm »
Wybacz niewiedze ale kto to jest Daron ?? <_<
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #492 dnia: Lipca 25, 2004, 10:24:15 pm »
gipsi: brawo :D
dziabel: gitarzysta z soad :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #493 dnia: Lipca 25, 2004, 10:55:30 pm »
eeee ja tam i tak ich nie kojaże :/
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #494 dnia: Lipca 26, 2004, 03:07:02 am »
Cytuj
LoL!!! FaLa ma wypaśnego avka  Ej bez kitu nawet mi się podoba mimo swojej "słodkości"... ja się tylko pytam co nato nasze mroczne wampiry czemu traki grubasek jeszcze tutaj skacze a nie jest zjedzony przez was

chwilowo został 1 "wampir" na 4um  :evil: ...co do avka Fali to jest on po prostu...sliczny :grin:  bardzo mi sie podoba ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #495 dnia: Lipca 26, 2004, 04:21:07 am »
eee? ARD a skad wiesz ze serj z soad nie jest wampirem :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #496 dnia: Lipca 26, 2004, 05:44:18 pm »
Panowie... jak zobaczyłem, co zrobił Tantalus z moim avatarem, spuściłem sie tak, że aż kleilo się w domu. Cieszę się, że wreszcie podoba wam się mój avatar. Jeżeli chcecie wiedzieć, to Tantalus jest tylko kumplem i nic więcej nas nie łączy.

PS. Nie lubię chłopców... serio





Tyle z waszej ssspamerssskiej rozmowy :prr:
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2004, 01:53:57 am wysłana przez Marvell »


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #497 dnia: Lipca 27, 2004, 05:35:06 pm »
Game Play: Somehow i feel your avatar a litlle bit shitlles...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #498 dnia: Lipca 27, 2004, 06:51:54 pm »
Because shoddy things surround me
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #499 dnia: Lipca 28, 2004, 01:06:33 am »
Whatever.... It looks good... but wanzer was much better