Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509130 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #460 dnia: Lipca 18, 2004, 12:51:56 am »
Gipsi:

Cytuj
Dlatego dałem "kolorowy" w cudzysłowiu... albo innym takim trudnym słowie... w każdym razie to ==> " jest chyba cudzysłów ne?  Bo chodziło mi o to że jesteś charakterystyczny... a tak pozatym to że każdą twoją wypowiedż ucze się na pamięć i wszystkie twoje avki (jak na razie aż 2 które moje oczy uświadczyły) drukuje poczym przyklejam na ściane marząc abyś zwrócił kiedyś na mą marna osobe swoją uwage... pewnie bym kolekcjonował twoje włosy żeby zrobić z nich kukiełke ale skoro nie znam cie w "realu" nie moge ego robić 

Cudzysłow czy nie, napisałeś żeś kolorowy... Każdą? O rany, ucz się moich tekstów na pamięć - większa radocha. A moje włosy to moja świętość <raz kolega chciał mi je obciąć - poleciał parę ławek w stronę tablicy...>. Mam Fana <jak miło...>... Cholera, czemu nie fanki?

Cytuj
Przepraszam, wstydze się tego tak bardzo że powiedziałem mojej mamie aby mi wychawtowała na koszulce napis niekumaty i będe teraz tak chodził w niej do końca wakacji aż zrozumie na czym polega prawdziwy przedni żart

Amen.

Cytuj
Łohoho całkowicie nagiej postaci co prawda może nie... ale chyba każdy pamięta avka Dark M... kobitka z pierśmi/piersiami (your choice, my fault...) wystawionymi na przedzie i mająca w buzi ciekawą piłeczke co to często mają różne hentaiowe kobitki

Powiem ci szczerze, że na takie coś... No fajnie, popatrzeć mozna, ale ruszyć tego... Nie, nawet patykiem... Własnie za to wolę mangowe dziewczyny - dużo uroku itd... Ach, rozmarzyłem się... | A to była z anime, czy z realu? Bo ja nie pamiętam...

Morchol :
Ja tam nie wiem, czy by było warto.
1. Shilrey - jak by to zobaczyła, to by cię zabiła.
2. Ktoś by ci mógł zafundować ban/nana split.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #461 dnia: Lipca 20, 2004, 10:42:35 pm »
hm.... najwyraźniej Marvell posłuchał głosu rozsądku (czytaj: głosu większości ;) ) i zmienił avka na megasuperfuckenwypaśnego super świetnego avka nie z tej ziemi (możesz to potraktować jako ocenę pozytywną)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #462 dnia: Lipca 20, 2004, 10:48:20 pm »
a ja wiem a ja wiem z kąd ten smoczek - tapetka z NwN :P

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #463 dnia: Lipca 21, 2004, 12:28:27 am »
Chodzi ci o takie coś ??  :)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #464 dnia: Lipca 21, 2004, 02:04:29 am »
prawie :P
to co podałeś to ja mam na tapecie od paru ładnych miesięcy :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #465 dnia: Lipca 21, 2004, 02:34:06 am »
nom mi tez sie bardzo podoba :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #466 dnia: Lipca 21, 2004, 05:57:59 am »
Marvell...najlepszy avek jaki miales...mechsuperextrazajebiscieskutecznywypasny :D...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #467 dnia: Lipca 21, 2004, 05:46:17 pm »
A mnie się bardziej podobało to oko tej dziewczyny :)  A już wogóle najbardziej mi sie podobał ten z Legend of Dragon (Drakan czy jak mu tam było :unsure: ) któremu często zmieniałeś ciuszki ;)

Fajnego avka ma ten nowy -Saladin :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #468 dnia: Lipca 22, 2004, 09:44:53 am »
Gipsi to był Dart(a i był też Albert)mnie też siem podobał...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #469 dnia: Lipca 24, 2004, 02:10:45 pm »
Dla mnie jest wszystko jedno <<< that means >>> [NAJLEPIEJ NIE MIEĆ AVATARA]
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #470 dnia: Lipca 24, 2004, 02:24:22 pm »
"Dżi Pi": -hmmm niby to i oryginalne i się wyróżniasz... ale czy ja wiem... echh tak bez avatar biednie ;/ zresztą qiax też prawie cały czas nie miał avatara... a ludzie bez avków kojażą mi sie z typami co się zalogują i napiszą jednego posta w dziale help powiedzmy... ale jak ci wszystko jedno to twoja sprawa :)  
BTW: Welcome back, Konnichiwa, ohayo, czy inne tam przywitania :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #471 dnia: Lipca 24, 2004, 05:51:47 pm »
Gameplay a skąd ta zmiana? wanzer był przeca spoko - jeden z lepszych avków na forum

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #472 dnia: Lipca 24, 2004, 10:02:56 pm »
aaaaa Tantalus zmieniłeś avatara :P powiem szczerze że sie przyzwyczaiłem :P
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #473 dnia: Lipca 24, 2004, 11:22:07 pm »
hehehehhehehehehehehe..... pierwszy raz od zarania dziejów Tantalus zmienił avka..... ten jest wypaśny ne ma co.... sam se go zrobiłem w Irfan View....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #474 dnia: Lipca 24, 2004, 11:30:04 pm »
Ten avek jest lepszy Tantalus :w00t:  I to o wiele... z czego to postać? Xenosaga?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #475 dnia: Lipca 24, 2004, 11:32:58 pm »
Kujah z FFIX... Moja ulubiona postać z tej gierki, pomimo, że to główny przeciwnik.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #476 dnia: Lipca 25, 2004, 12:20:38 am »
Najgorszego... Znaczy się mało interesującego... Avatara ma Lemax. Jest to wielce subiektywna i tylko moja opinia.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #477 dnia: Lipca 25, 2004, 12:36:33 am »
nie tylko twoja... ten avatar działa na mnie odpychająco...
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #478 dnia: Lipca 25, 2004, 12:40:39 am »
Jest nędzny, biedny i do... hmmm nie no poprostu mi nie pasuje i nie zafajnie mi siępatrzy... niezbyt mnie rajcują męskie tyłeczki <wbrew opinii ogółu na mój temat ;) >


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #479 dnia: Lipca 25, 2004, 02:21:37 am »
Cytuj
niezbyt mnie rajcują męskie tyłeczki

może jego rajcują... hje hje hje