Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509129 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #440 dnia: Lipca 12, 2004, 03:15:50 pm »
na razie wysłałem Andersena na urlop. Powitajcie na okres wakacyjna Vasha The Stampede, bo przez jakiś czas to on będzie was straszył z tego miejsca...(miejsca mojego avka)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #441 dnia: Lipca 14, 2004, 12:44:08 pm »
Dark_Clou: Koleszka z Triguna jest wporzo... i niekoniecznie musisz wracac do Andersena ;)  Dla mnie ten ma o wiele lepsze barwy(ale oto nie trudno :lol: ) i jakiś taki ładniejszy :)

Marvel: Długo się zastanawiałęm... i poprostu cholernie trudno się przyzwyczaic... zawsze był smok a teraz... nom sam w sobie ładny ale jakoś dziwnie mi sie z tobą kojaży... nawet napisałeś że zaprzestajesz sesssssować :( ... ehhh widocznie kończy się jakaś era... chociaż może kiedyś do smoka powrócisz :)  jest ładny ale chyba zawszze będziesz u mnie kojażony ze smokiem :)

Hmm jestem komoputerowym cieciem i mało wiem... ale jak można zmienić ten napis co tam widnieje na moim avku? Bo chyba jakoś sie da no ne? i nie chodzi mi o painta :D  
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2004, 01:42:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #442 dnia: Lipca 14, 2004, 02:44:07 pm »
a na co hcesz go zmieniać ?






Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #443 dnia: Lipca 14, 2004, 02:51:13 pm »
jaaaa normalnie nie ma bata :o <Gipsi patrzy z pewną iskierką w oku i podziwem>
Sam jeszcze niewiem ale jak cos to ci napisze i ty mi zmienisz mistrzuniu :D  albo dasz instruckje co i jak :)
Pewnie na coś "pedalskiego"... ew. uczuciowego... ew. bezsensownego..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #444 dnia: Lipca 14, 2004, 03:32:43 pm »
Hah ja obsługe painta mam w małym palcu ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2004, 03:33:36 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #445 dnia: Lipca 16, 2004, 11:37:37 am »
Gipsi czemu chcesz zmieniać napis w swoim avku.Jeśli dobrze kumam to napis brzmi "Moja wolność ma anielskie skrzydła" mnie się podoba ;)
Dark_M fajny avek naprawdę  :lol:
dark cloud-Vash?Jak miło ^_^
ARD-twuj też mi się podoba całkiem niezły
Marvel-naprawde przestajesz "ssesować" buuuuu co do avka to wole się nie wypowiadać ale jednak będe tęsknić za smokami ;(  
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2004, 11:45:34 am wysłana przez YUzuriha »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #446 dnia: Lipca 16, 2004, 12:06:20 pm »
Jak mogłaś pominąć mój avek? Chlip <płacze żewnymi łzami>...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #447 dnia: Lipca 16, 2004, 01:32:05 pm »
Yuzuriha: Co do avka to wolność jest freedom, a tam pisze fandom(to słowo nie istnieje.. tzn istnieje ale to jakieś określenie własnie na jakieś avki czy coś takiego nie?).. ale bardzo dobry pomysł :) . chyba sobie zmienie, dziękuje bardzo :)  Tylko będe musiał Freedom napisać przez jedno "e" żeby napis nie wszedł na głowe... naprawde dobry pomysł, napewno lepszy niż:"witam prosze majonez" hehehe... eh Dark M ty zryty psyholu :P  (w moich ustach to komplement ;) )

YUzuriha(once again): ;( Cóż to za avek łojezusie ;(  niezabardzo mi przypasił i jego rozmiary nie takie i ten jego ciemny wygląd ;(  słabo widać

YUuzriha(once,once again :P ):Chciałęm zmienić na coś w tym stylu "ohh kocham twoje piękne plecy Hyde" .. :P  Heheh nie no żartowałem ofkoz :P  Aż takim psyholem i gejem nie jestem :shu:  Tak pozatym to są plecy mojego idola Hyde :)

qiax:A kto by cię tam zauważył "szara myszko"... mój blask cie zakrywa :P  Zresztą, ty sie pokazujesz tylko nocami więc wogóle jesteś małozauważalny :P

ARD:Wypaśny avek :)  Co jeden to lepszy, bez kitu na serio, ty chyba specjalnie masz rozłożone zmienianie avków tak aby każdy był lepszy od poprzedniego :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #448 dnia: Lipca 16, 2004, 02:07:09 pm »
Naprawdę Gipsi to ja sie pomyliłam....co do tego słowa,ale jeśli ci się podoba to luzik ^_^ (tak apropo to te skrzydła na jego plecach wyglądają na tatułaż[całkiem...:blush:]).
Sorki qiax ale nie znam mangi z jakiej wziołeś ten avek więc nie wypowiedziałam się(troszke szaryyyyyy)
Co do mojego avka to jest on tylko zastępczy(narazie niemam pomysłu [ale to i chyba również z powodu,że właśnie słucham Apocalyptici i mojego nastroju])  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #449 dnia: Lipca 16, 2004, 03:44:36 pm »
Cytuj
ARD:Wypaśny avek  Co jeden to lepszy, bez kitu na serio, ty chyba specjalnie masz rozłożone zmienianie avków tak aby każdy był lepszy od poprzedniego

no wielkie thx...po woli mi sie avki koncza (bylo ich 20) i teraz musze jakies nowe dorobic...ale o tym szaaaa...wiecie jak trudno utrzymac avki tylko w 1 temacie i sie nie powtarzac ;)...

qiax...eee, a kto to qiax.........a qiax...z moje wyobrazenia Tojej osoby ten ave do Ciebie pasuje...

YUzuriha...na pewno jestes kociak ;)...ale wole Tife...

Gipsi...majonez najelpsz :D...idz za rada Dark M....

Marvell...MY CHCEMY SMOKA :!:

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #450 dnia: Lipca 16, 2004, 03:57:36 pm »
Cytuj
po woli mi sie avki koncza (bylo ich 20) i teraz musze jakies nowe dorobic
no coż... myślę, że można ci to puścić płazem ;) , zwłaszcza, że ,masz takiego fajnego avka..... aż strach się bać co będzie następne.....
BTW. Cholera... ARDziu nie jest dobrze... mam wobec ciebie dług wdzięczności, kktóry może się powiększyć, a wiesz, że ja nie lubię długów ;)
 - Marvell - Czy tobie na mózg padło? zmień tego avka, bo jak nie to ci zrobię zbrojny nalot na chatę :P
 - Gipsi - avek....eee...inny? niż wszystkie inne ;) a co do napisu to najlepiej zrób jakiś satanistyczny.
 - YUzuriha - hm.... szczerze mówiąc ten avek nie pasuje do głębi twojej artystycznej osobowości.
 - Dark M - Świetny avek. Doskonale odwzorowuje twój aktualny stan umysłowy ;)
 - qiax - i na szarym końcu szary avek szarego człowieka.... aż chcew się żyć od tej szarości..... ale i tak jest dobrze
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #451 dnia: Lipca 16, 2004, 04:16:04 pm »
Cytuj
Marvell...MY CHCEMY SMOKA
MACIE GO W OPISSSIE  :P  :P  :P A mój obecny mi sssie podoba :wub:  sssyczenie i opisss musssi wam wystarczyć B)
Cytuj
Marvell - Czy tobie na mózg padło? zmień tego avka, bo jak nie to ci zrobię zbrojny nalot na chatę
Ty mnie nalotem nie ssstrasz bo mam armie smoków i wyvern za sssobą :devil: i to ja jessstem od nalotów :w00t:  
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2004, 04:17:48 pm wysłana przez Marvell »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #452 dnia: Lipca 16, 2004, 05:56:57 pm »
Cytuj
qiax:A kto by cię tam zauważył "szara myszko"... mój blask cie zakrywa  Zresztą, ty sie pokazujesz tylko nocami więc wogóle jesteś małozauważalny

A sorry, nie zauważyłem, jak wpadłeś na ten słup neonowy.

Cytuj
- qiax - i na szarym końcu szary avek szarego człowieka.... aż chcew się żyć od tej szarości..... ale i tak jest dobrze

Można to podsumować jedną sentencją: pozory mylą.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #453 dnia: Lipca 16, 2004, 06:12:55 pm »
Cytuj
BTW. Cholera... ARDziu nie jest dobrze... mam wobec ciebie dług wdzięczności, kktóry może się powiększyć, a wiesz, że ja nie lubię długów

czyzby dotarla moja mala przesylka?? :D...Marv...dawaj smoka w Avka  !!  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #454 dnia: Lipca 17, 2004, 09:54:28 pm »
Cytuj
- qiax - i na szarym końcu szary avek szarego człowieka.... aż chcew się żyć od tej szarości..... ale i tak jest dobrze
To chyba był żart no nie Wizard? Tak mi się to wydaje że nepisałeś to z odrobiną ironii ;)
Jeżeli nie to muszę się niezgodzić... qiax to bardzo charakterystyczna posać i jedna z bardziej "kolorowych" osób na forum(dla mnie ofkoz...) jego posty poznałbym nawet bez nicka, bez avka... posamym sposbie pisania można by było się bardzo ardzo łątwo połapać który post jest jego :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #455 dnia: Lipca 17, 2004, 10:00:56 pm »
wybacz te nieścisłości. To oczywiście był żart. To nie miało być ironiczne. W końcy nie chodzi tu o avki, ale o to co si pisze na forum, prawda?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #456 dnia: Lipca 17, 2004, 10:07:17 pm »
Nie no ja tak włąśnie myślałem ale widząc reakcje qiaxa chciałem abyś potwierdził że to joke :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #457 dnia: Lipca 17, 2004, 11:47:58 pm »
Gipsi:

Cytuj
To chyba był żart no nie Wizard? Tak mi się to wydaje że nepisałeś to z odrobiną ironii 
Jeżeli nie to muszę się niezgodzić... qiax to bardzo charakterystyczna posać i jedna z bardziej "kolorowych" osób na forum(dla mnie ofkoz...) jego posty poznałbym nawet bez nicka, bez avka... posamym sposbie pisania można by było się bardzo ardzo łątwo połapać który post jest jego 

Hej, wiedziałem, że to był żart... Jak tak dalej pójdzie, to patelnią będą was bił, bo nie wiadomo za kogo wy mnie bierzecie <ja? kolorowy? nie no... różnorodny to jeszcze, ależeby kolorowy?> A ta patelnia to z innej mangi <Harleuya Boy, czy jakoś tak>.

Cytuj
Nie no ja tak włąśnie myślałem ale widząc reakcje qiaxa chciałem abyś potwierdził że to joke 

Nie poznałeś się na moim błyskotliwym poczuciu humoru... Wstydź się!

White_wizard:

Cytuj
wybacz te nieścisłości. To oczywiście był żart. To nie miało być ironiczne. W końcy nie chodzi tu o avki, ale o to co si pisze na forum, prawda?

Avatary też są ważne... Nagiej postaci z anime to nikt tu nigdy nie wstawi na przykład.

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #458 dnia: Lipca 18, 2004, 12:21:37 am »
Cytuj
Hej, wiedziałem, że to był żart... Jak tak dalej pójdzie, to patelnią będą was bił, bo nie wiadomo za kogo wy mnie bierzecie <ja? kolorowy? nie no... różnorodny to jeszcze, ależeby kolorowy?> A ta patelnia to z innej mangi <Harleuya Boy, czy jakoś tak>.
Dlatego dałem "kolorowy" w cudzysłowiu... albo innym takim trudnym słowie... w każdym razie to ==> " jest chyba cudzysłów ne? :P  Bo chodziło mi o to że jesteś charakterystyczny... a tak pozatym to że każdą twoją wypowiedż ucze się na pamięć i wszystkie twoje avki (jak na razie aż 2 które moje oczy uświadczyły) drukuje poczym przyklejam na ściane marząc abyś zwrócił kiedyś na mą marna osobe swoją uwage... pewnie bym kolekcjonował twoje włosy żeby zrobić z nich kukiełke ale skoro nie znam cie w "realu" nie moge ego robić ;(

Cytuj
Nie poznałeś się na moim błyskotliwym poczuciu humoru... Wstydź się!
Przepraszam, wstydze się tego tak bardzo że powiedziałem mojej mamie aby mi wychawtowała na koszulce napis niekumaty i będe teraz tak chodził w niej do końca wakacji aż zrozumie na czym polega prawdziwy przedni żart :P

Cytuj
Avatary też są ważne... Nagiej postaci z anime to nikt tu nigdy nie wstawi na przykład.
Łohoho całkowicie nagiej postaci co prawda może nie... ale chyba każdy pamięta avka Dark M... kobitka z pierśmi/piersiami (your choice, my fault...) wystawionymi na przedzie i mająca w buzi ciekawą piłeczke co to często mają różne hentaiowe kobitki :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #459 dnia: Lipca 18, 2004, 12:31:53 am »
Cytuj
Avatary też są ważne... Nagiej postaci z anime to nikt tu nigdy nie wstawi na przykład

niezakładałbym się że nie :P