Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509142 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #380 dnia: Lipca 05, 2004, 02:08:23 pm »
dobrze pamietasz tylko tamten siedzial ale wogole nie wyszlo mi wtedy bo chcialem calego ale wtedy bylo za malo wyrazne bo mozna bylo tylko 100 x 100 pikseli. teraz bedzie lepszy :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #381 dnia: Lipca 06, 2004, 10:48:34 pm »
Sergey Boy: Widze że Hellsing się spodobał ;)

Świetnego avka ma niejaki Selph :w00t:  Wery gud czojs

Qiax nie ma avka :(  i trudno się znowu przyzwyczaić :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #382 dnia: Lipca 07, 2004, 08:37:13 am »
Zell wypas avek.
ARD poprzedni lepszy.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #383 dnia: Lipca 07, 2004, 10:18:19 am »
Cytuj
Sergey Boy: Widze że Hellsing się spodobał
Niedlugo jade do empiku....zgadnij czemu? :P wiem ze nie tak fajny jak u morchola ale musial byc Alucard. Od wczoraj to moj idol. Jestesmy nawet podobni. obaj czasem korzystamy z binocli, obaj jestesmy pier.......eeee....ten tego...no....jestesmy psychopatami....obaj uwielbiamy bron :P.........tylko on jest brunetem.....ale mamy losy podobnej dlugosci tylko ja troszke krotsze

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #384 dnia: Lipca 07, 2004, 02:13:14 pm »
Ja tak samo chciałem se wlnąć na avka Alucarda, ale coś sie ich za dużo na forum robi. Trzeba je urozmaicać. Dlatego mam Nataku.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #385 dnia: Lipca 07, 2004, 05:40:58 pm »
hyh niepodobal sie mlody kain to macie raziela sprzed przejsc :D chcialem dac tego ze skrzydlami w avacie ale przy rozmiarze 120 x ilestam wygladal po prostu... biednie. a ze ten rozmiar wiekszy ma glupie 10 kb to dalem do sygnaturki :D mam nadizeje ze mnie nie zbanuja za zasmiecanie forum :D a i sorki ard ze kradne raza ale ty sie specjalizujesz w raziel po przejsciach :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #386 dnia: Lipca 07, 2004, 07:22:27 pm »
no nie weim co o tym myslec...myslalem ze bedzie 1 Kain i 1 Raziel...ale rob co chcesz Zell...:D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #387 dnia: Lipca 07, 2004, 07:46:29 pm »
co to jakiś konkurs na najdłuższego siga? i teraz już nie mam największego :( ee tam liczy sie jakość :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #388 dnia: Lipca 07, 2004, 08:17:56 pm »
Zell": Poprostu świetny :w00t:  Uwielbiam Raziela w swojej "żywej" formie :w00t:  :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #389 dnia: Lipca 07, 2004, 09:36:41 pm »
ARD - tez tak myslalem ale nie mialem jakos pomyslu a ten raz lezal na dysku a tego ze skrzydlami chcialem jak najszybciej to wiesz :D w podpisie sie juz nie zmieni ale avatar nastepny bedzie kain nie boj zaby :D a twoj sig - a konkretniej scenka to mistrzostwo swiata. tez uwielbiam ta koncowke defiance i chodz cala gre przeszlem dopiero raz, to od walki raza z kainem do konca przeszlem juz 4...
Morchol - no co ja mam tylko jedna linijke i fotke :D
Gipsi - no wreszcie sie komus podoba :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #390 dnia: Lipca 07, 2004, 09:44:05 pm »
Zell.............po prostu cudo......a mnie z eMuyla sciaga sie nowy avatar Alucard

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #391 dnia: Lipca 07, 2004, 09:53:40 pm »
troche goopio że będziemy mieć 2 Allucardów, ale co tam ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #392 dnia: Lipca 07, 2004, 10:03:14 pm »
heh no wlasnie troche mi sie mylicie myslalem ze ktorys dwa posty pod rzad tu napisal i nie edytnal :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #393 dnia: Lipca 08, 2004, 12:30:57 am »
a Ja apeluje żeby niedawać obrazków do sygnatór... które są za duże.... lepiej by było gdybyście dali szerokie a nie wysokie... bo  to jest dziwne.. 2linijki tekstu posta.. i 30 sygnatury... forum się dłużej ładuje i wogle jakoś mniej estetycznie to wygląda :P


Ssssmok popiera  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2004, 02:15:05 am wysłana przez Marvell »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #394 dnia: Lipca 09, 2004, 12:12:45 am »
hyh to zrob razielowi skrzydla w bok :D a forum dluzej sie nie laduje bo maxymalny rozmiar avata to 20 kb a u mnie avat + sig to jakies 15 kb. i tak dalem malo texty do siga chcecie wiecej? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #395 dnia: Lipca 09, 2004, 12:56:13 am »
według mojich obliczeń 5kb ładuje sie dłużej niż 15... wkażdym razie jest zawysoki.... oglądnij sobie sytuacje gdzie piszesz 1 linijke tekstu i 10 razy tyle miejsca na obrazek.(żeby to jeszcze była jakaś zgrabna laseczka ale to jakiś ... ktoś)  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #396 dnia: Lipca 09, 2004, 12:59:36 am »
chodzilo mi o to ze jakbym nie dawal siga to i tak pewnie jakis avek 20-kb :P zgrabnej niezbyt ubranej laseczki nie dam bo mnie shirley pewnie zabije :D:D:D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #397 dnia: Lipca 09, 2004, 01:04:51 am »
Ale je cię będę bronił (oby w granicach cenzury)  :lol:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #398 dnia: Lipca 09, 2004, 01:06:25 am »
też popieram tą inicjatywe :D sam bym coś zapodał, ale i tak mam chyba za długiego siga :P

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #399 dnia: Lipca 09, 2004, 01:06:53 am »
Dostyć tego, czas wziąść sprawy w swoje ręce:

Zell Dincht: Forum się dłuzej ładuje <często czyszcze sobie dane z Tempa Interent itd>, więc gdy znowu muszę pobrać całe Forum i gdy trwa to trochę długo, to się irytuję. Mało tego - ta twoja sygnaturka jest większa, aniżeli twoje wiadomosci tekstowe. Zmniejsz ją, albo ci po prostu Ostrzezenie dodam... A co do tej laski - jeśli jest ubrana to cóż - Shirley nie może się przyczepić <jakby co, stanę w twojej obronie, bo na śliczną dziewczynę zawsze mi lepiej popatrzeć, niż na bladego Raziela; ale ma być ubrana <bikini to też strój, pamiętaj o tym>>. Do tego jeszcze jedna dygresja- wiesz, nie lubie ciągle przewijac w dół, bo sobie poczytać posty...

I do ARD - też powoli przeginasz z rozmiarem...
Do wszystkich - radziłbym zweryfikować swoj sygnaturki...

BTW: Jaki avatar by wedlug was do mnie pasował? Bo szukam, szukam i znaleźć nie moge...
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2004, 01:10:25 am wysłana przez qiax »