Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509140 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 30, 2004, 09:58:46 pm »
Ten też jest mangowy... ale z takiej niskobudżetowej mangi, ale stylinguje sie na pokemony, kto wie może osiągne komercyjny sukces :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 01, 2004, 12:12:47 am »
A jak wam sie podoba mój nowy avek  ??
Jak dla mnie jest wypas (Nataku rlz !!!). O wiele lepszy od nudnego Sephirota (chodzi mi o avka bo sama postać jest wypas).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 01, 2004, 09:50:27 am »
Nom Dark M widze że jako pierwszy z męskiej części grona ośmieliłeś sie dać swoje zdjęcie... dziewczyny juz pewnie si.. yyyy to znaczy szaleją ze szczęścia :P  i na privacie zagaduja :)

Little tak odmiana ci wyszła na dobre bo tamten już sie znudził masz racje :)  Avek fajny :)

Oko FastReda mnie się niezbyt podoba... ale to już kolejne oko na naszym forum :) ... oko szefa...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 03, 2004, 10:12:35 pm »
huh..... ostatnio dużo się avatarki zmieniły.... wypadało by parę skomentować.....
 - ARD - fajny ten "emblemat" na twoim avku.... to jest ten subol, który nosił Raziel, tak?.... w każym trazie wydaje mi się, że facjata Raziela wyglądała lepiej
 - FaLa - to takie subtelne oczko mi się super podoba. Normalnie pełen wypas.... gratuluję wyboru ;)
 - Little - całkiem niezły avek.... powiedziałbym coś jeszcze, ale jakoś niec nie przychodzi do głowy ;)
 - Dark M - to zdjęcie miało być takie niewyraźne z założenia, czy może twój aparat się zbuntował? W każdym razie mógłbyś zamieścić swój profil... nie byłoby źle :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 03, 2004, 10:32:07 pm »
Robiłem je w nocy i prubowałem zrobić tak żeby po jednej stronie było całkowicie ciemno.... ale takie avatary to nie to.. jutro zmienie na kenshina


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 04, 2004, 02:31:54 pm »
ARD - zmieniaj spowrotem na jakiegos raziela nowego :P no to siakies takie nijakie :D
btw: w_w to jest nie tylko subol ktory mial na szacie to byl znak bylego klanu raziela  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 04, 2004, 04:21:54 pm »
a jak się wam podoba mój avatar bo mi się podoba zella lubie legacy of kain :lol:  
kupię gre front mision 2

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 04, 2004, 06:10:43 pm »
dziex :D btw: ard tez ma z lok ;) a co do twojego - fajny sam rysowales?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 04, 2004, 06:16:53 pm »
Hej!
Mój i tak jest najlepszy :P
Don't worry be happy :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 04, 2004, 06:18:22 pm »
no niezly niezly trzeba przyznac :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 04, 2004, 06:25:29 pm »
Cytuj
Hej!
Mój i tak jest najlepszy :P
Na hentai mówi e demoralizuje a sam se daje takie avatary :D  :P .
Nie no żartuje.Avek fajny ;) .

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 04, 2004, 07:46:17 pm »
Ależ tan avatar wcale nie jest demoralizujący :) Tylko sexy ;)
BTW: Te niektóre wasze avatary są przerażające... brrrr
Don't worry be happy :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 04, 2004, 07:53:25 pm »
hentai tez jest sexy... tylko w innym sensie :P
BTW: no o to chodzi :devil: w koncu to jest 4um opanowane przez wampiry diably i inne demony :devil:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #373 dnia: Lipca 04, 2004, 08:04:27 pm »
kurde.... wygląda na to, że zapomniałem skomentować (zdementować?) avatar Zella. Ależ ty monotematyczny jesteś. Ciągle ten Kain i Kain. Co byś powiedział na wstawienie sobie gumisia na avatar? :P Ten Kain akurat mi się nie podoba.... no ale co zrobić. Sebi296 - ciekawy ten avatar.... przyłączę się i zapytam czy sam go rysowałeś?
Shirley - ależ ja się przez ciebie zgorszyłem. Teraz muszę iść do kościoła i się wyspowiadać, a później pokropić się wodą święconą ;)
Cytuj
w koncu to jest 4um opanowane przez wampiry diably i inne demony

A ja myślałem o tym, żeby sobie na avatar jakiegoś Seraphina zrobić, co wy na to? ;)

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #374 dnia: Lipca 04, 2004, 08:15:05 pm »
Nie sugeruj się WW Kainie Zellu, trzymaj się swojego :D
Hentai jest... OMG o_O
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #375 dnia: Lipca 04, 2004, 08:35:45 pm »
qiax... nie masz już oka? ;(
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #376 dnia: Lipca 05, 2004, 12:36:43 am »
nad gumisiem pomysle ale powiem ci ze i tak next planowalem nie z kainem :P (ale tez z lok :P) ale nie martw sie kain wroci :devil:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #377 dnia: Lipca 05, 2004, 01:00:35 pm »
Glenn -świetny avek :)  naprawdę bardzo mi się podoba... twój najlepszy jak dotychczas :)  (na równi z Glennem z CC)

Sebi - no ten avek jest już o wiele lepszy niż pedalski Shrek... ja także pytam czy sam rysowałeś :)

Zell - hmmm mnie sie bardziej podoba Kain z Legacy of Kain: Soul Reaver (czyli tej z PSX'a) może byś spróbował znależć jakiś avek z tej gry właśnie(jeśli ci sie ofkoz też podoba)...bo Kain tam wyglądał super z tą czerwoną chustą czy czymś takim.. i jakiś taki bardziej zielony był niż te na twoci avkach... ale ja i tak zawsze będe cię kojażył z zakrwawionym Sephkiem :)

Wizard: Gumisiom na tym forum mówimy stanowczo NIE :!:  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2004, 01:03:21 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #378 dnia: Lipca 05, 2004, 01:41:21 pm »
ten kain co byl w sr to byl tez w sr2 i defiance i wlasnie tak sobie mysle ze by dac go bo w sumie mlody kain tez spox wyglada ale to nie to co stary :D jak nie znajde zadnego to najwyzej sie sciagnie jakiegos grafika i sie sproboje swoich sil mam nadzieje ze kaszana nie wyjdzie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #379 dnia: Lipca 05, 2004, 02:01:50 pm »
Ale o ile pamiętam to i tak imałes już tego starego Kaina... był kiedyśtaki co stał z wbitym mieczem w ziemie... nie mylę się? :)

Shadow XIII ma też fajnego avka tylko... łojezusie ten hopek się pali aaaa pomuszcie mu o boshe.. nie co za biedaczek uratujcie go prosze ;(  Łojezusie on sięjuż 5 minut chajta i nic... twardziel :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?