Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509144 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwca 09, 2004, 07:14:44 pm »
GP twój nowy avek jest fajny. A na sygnaturke to ten pierwszy od lewej B) .
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 09, 2004, 07:53:39 pm »
Cytuj
Gipsi - rozumiem że to ze względu na to że lubisz myzke tego gościa, a nie podba ci się on ;) :P (joke)
 
Hyh... Taaaaak.. taaa.. ja mam jego avka tylko ze wzgledu ze sluham jego muzyki... on wcale mi sie nie podoba... to ze kaze mojej dziewczynie ubierac sie dokladnie tak jak on, kupilem jej dokladnie taki sam kolczyk jakt ma Gackt, u fryzjera pokryjomu kazalem fryzjerce zrobic jej fryzure dokladnie taka jak ma Gackt... no i wogole to ze mowie do niej Gacek (od Gackta) tez nic nie znaczy... przeciez Gacek i Monika brzmia podobnie wiec ksywka jaka jej wymyslilem jest jak najbardziej na miejscu... reasumujac to masz racje mi sie tylko podoba jego muzyka... on mi sie nie podoba... nieee...

GamePlay avek bardzo ładny B)  troche dziwnie sie przyzwyczaic w koncu wczesniej odkad ja jestem na forum(czyli od grudnia) zawsze miales pilota z FM3 a pozniej Wanzera... avki z jednej z moich ulubionych gier... wiec teraz trudno sie przyzwyczaic...ale jest ladny :w00t:

Morchol one more time :D:  Po opisie twojego zdjecia widze ze mozemy byc calkiem podobni :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2004, 08:01:50 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwca 09, 2004, 08:07:10 pm »
hmm długi weekend, w przerwach między dobrą zabawą( :D ) zaczne się bawić cyfrówką i photoshopem i plan jest taki że w avku będe ja(pewnie przez max 5 minut, bo wszyscy będą błągać żebym go zmienił :D ) a w sigu moje kochane zwierzaki(legwan Raziel :D kotka malutka Milka i szczur Krzywy(krzywy - bo miał wypadek i teraz ma głowe przechyloną troche w bok)(moich pudli niebędzie bo sie do nich nie przyznaje i ich nienawidze :P ))

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwca 17, 2004, 09:41:22 pm »
Death Scythe ma teraz niezlego avka... nie jest lepszy niz Reiko(tak sie nazywa??) z R4 ale tez fajne(mangowych avkow nigdy dosc :D ) z czego masz tego avka Spee? Bo nie kojaze zbytnio... troche przypomina Slayers... ale nie to nie to... wiec co? :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2004, 09:42:07 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwca 17, 2004, 10:31:41 pm »
Dzieki ^_^ Polubiłam anime, a to jest Jo z Bakuretsu Tenshi. Postać jest fajna, bardzo spokojna ale jak zdenerwuje się to może być ostra. Ma także niezły humor. A Reiko (tak właśnie nazywa się) trochę zrobiła się nudna, ale może niedługo wróci trochę większa :lol:
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 21, 2004, 09:26:56 am »
OMG!!! De6v6il6!!! :( ......
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 21, 2004, 06:19:10 pm »
No co - Griffisu z Berserka :) Chociaż po przemianie wyglądał ciekawiej :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 21, 2004, 06:36:03 pm »
eeee to zależy :P mojej Niuni podobał się bardziej przed :P

P.S
Mortus dawno Cię tu nie widziałęm :P TY ŻYJESZ !! :devil:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2004, 06:37:30 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 21, 2004, 07:21:08 pm »
A ja mam pytanie do Devila:
Z czego były kiedys takie wilki... nie pamietam czy miałes jeden avatar wilkow czy dwa... ale z czego one były? Bo mnie sie bardzo podobały :)  Zima i wilczek(ew. pies Husky nie pamietam co miałes) to bardzo dobra rzecz szkoda ze go nie miałes w zimie tylko jakoś na początku wiosny.. ale i tajk był fajny (najlepszy twoj avatar jak dla mnie ofkoz)... kojażył mi się "Meme,Gene,Scene" Czyli Metal Gear Solid(jedna z moich ulubionych gier... i ulubiona pod względem scenariusza-na rowni z CC stawiam... tyle że w MGS jest realny i bardziej chwyta za serce)... Alaska,Śnieg i wilki wlaśnie... szkoda ze juz nie ma zimy ;(  i że ty nie masz wilka ;)  (nie nom zartuje najważniejsze żeby avatar sie podobał tobie :D  a tamten ci sie chyba niepodobał bo krótko był :) )

Fajnego Avka ma RedShini 13 w topicu o PT :)

lol to mój pierwszy post pisany polskimi literami... ciekawe ile błędow mam hyhnyhy.... :shu:  (I'm a faqin dysgrafiq :alien: )
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2004, 07:23:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 21, 2004, 08:42:13 pm »
Cytuj
Mortus dawno Cię tu nie widziałęm  TY ŻYJESZ !!
No żyję (przykro mi że zawiodłem co poniektórych :P)
Cytuj
szkoda ze juz nie ma zimy
Wypluj te słowa :P
Cytuj
mojej Niuni podobał się bardziej przed
W sumie w mandze najpierw był normalny, później zmienił się w Femto..... ale później znów przybył w normalnym ciele i robił armię ptworków (więcej może dowiem się z kolejnego tomu :P)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 21, 2004, 10:37:10 pm »
NIestety nie mam wszystkich tomów :(
Gipsi :P ja poprostu uwielbiam wilki i mam tych tapet i wszystkiego co z nimi związane ze 4 mb spakowane więc mam w czym przebierać :P  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2004, 10:47:26 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 25, 2004, 11:53:18 am »
czy tylko mnie się tak wydaje, czy może ARDziu zmienił sobie avka? No w każdym razie wygląda nieźle..... tylko mi się ten pomarańczowy odcień nie podoba troche..... no ale i tak jest nieźle.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 25, 2004, 12:52:29 pm »
Owszem zmienił :) O ile się nie mylę to ten Raziel ma akurat Fire Reavera w łapie :D
Cytuj
NIestety nie mam wszystkich tomów
http://www.thehawks.org/
Ja wszystkie tomy mam od niech :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 26, 2004, 10:27:53 am »
niom...Mortusa nie da sie niczym zaskoczyc...Fast wkoncu cos tam zrobil i moglem avka zmienic...thx boss :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2004, 11:33:51 am wysłana przez ARD »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 26, 2004, 11:42:16 am »
ee? fire reaver byl mocno czerwony a taki zoltawy to ziemny (nie wiem jak to bylo po angielsku... ground reaver? :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 26, 2004, 12:48:52 pm »
widze za ARD i Dark zmienili avki  .. powiem tylko jedno slow: " ŚWIETNE"  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 26, 2004, 04:52:15 pm »
Cytuj
Martusa nie da sie niczym zaskoczyc
Mortusa też nie :P
Cytuj
fire reaver byl mocno czerwony
Chyba zależy w której części.... Ale rzeczywiście to mógł też być chociażby Light Reaver z SR2 ;)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 27, 2004, 09:38:55 pm »
Dark M wymiata !!! a i jeszcze Glenn ma fajnego avka  ;)  !!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 28, 2004, 10:44:05 am »
Dark M - bardzo bardzo ładny avek :) ... mam nadzieje że manga bedzie wporzo bo jutro jade kupić... jeszcze nigdy niewidziałem ani anime ani mangi Ruroni Kenshin

Selphie ma konkretnego avka :D

Glenna mi zbytnio do gustu nie przypadł :rolleyes:

ARD ma swój najlepszy avek jak do tej pory.. zaje<cenzura> kolory :w00t:  ...ale i tak nie tak ładny jak mój :P <taki żart sceniczny...>

Buuu Fast zmienił avka na różę ;(  Bestia była wporzo :)  Mnie się bardziej pies podobał :(

:::::::Edit:::::::

Fala ma konkretnego avka :w00t:  Jego oko jest jeszcze lepsze niż to co ja miałem :)  Naprawde konkretny av

Kurcze ale ja mam zajebistego avka :P  jaaaaaaa jest poprostu mega wypasny :w00t:  strasznie mi się podoba :)  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2004, 11:04:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 30, 2004, 09:48:02 pm »
Dark M twój poprzedni mi sie jakoś bardziej podobał. Jakiś tak...... lepszy.
A tak pozatym to ja bede musiał jakiegośnowego znaleźć bo ten sie nudny zrobił.