Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508647 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3600 dnia: Listopada 05, 2005, 09:19:55 pm »
Cytuj
ten gość co jest na avie Zell'a... to nie jest czasem ten no Lu Bu z Sagi Dynasty Warriors i Romance of Three Kingdroms (tak się to chyba pisze)...? Nie powiem, aby to był najlepszy screen z udziałem tej postaci, osobiście widziałem lepsze.
To jest Lu Bu. A wziołem go z oficjalnej stronki Dynasty Warriors 5. Nie chciało mi się szukać, a kategoria, trochę trudna była.
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3601 dnia: Listopada 07, 2005, 05:30:06 pm »
Cóż to, Zell, co ja widzę? Nagły powrót Alucarda... już dawno ten sympatyczny pan nie gościł na avach kogokolwiek na forum... ech, odżywają wspomnienia. aż się łezka w oku zakręciła. Za samo wzbudzenie wspomnień daję w skali 1-10 aż 10,5....
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3602 dnia: Listopada 07, 2005, 07:37:37 pm »
Taaa.... Zell zmiana na lepsze jak widzę.... no i w sumie dobrze, bo lepiej na lepsze niż na gorsze, nie?
No.... ale za to avatar Yuz można śmiało wpisać do najbardziej zajebistych avków na 4um. Davno nie widziałem takiego wypaśnego avatara
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3603 dnia: Listopada 07, 2005, 07:46:00 pm »
Arigato W_W....szczerze mówiąc to nieźle się namęczyłam nad jego przerubką XD tak wygląda oryginalny obrazek http://img50.imageshack.us/img50/8378/nb028pi.jpg

Za to Zell masz świetny avek,podoba mi się bardzo i jeszcze to Alucard^^

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3604 dnia: Listopada 07, 2005, 07:50:51 pm »
No... A Yuz, jak to Yuz..... ma hopla na punkcie zielonych oczu
a tak notabene ta pani na twoim avku, to kto to jest?

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3605 dnia: Listopada 07, 2005, 07:54:39 pm »
cholera... komus sie podoba moj avek... starzeje sie :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3606 dnia: Listopada 07, 2005, 07:54:50 pm »
Szczerze mówiąc to mam pewne wątpliwości czy to napewno jest "pani"...ale możemy zostać przy tym,że to kobieta.Jeśli chodzi o to kto to jest...to nie mam zielonego pojęcia,mam ten obrazek z czyjejś galerii...a,że bardzo mi się spodobał to zrobiłam z niego avek^^(ta...mam fioła na punkcie zielonych oczu^^ i to jakiego,ale co tam na jakimś punkcie trzeba mieć ;P).

Offline Getsuei Myou

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #3607 dnia: Listopada 07, 2005, 08:04:47 pm »
Cokolwiek to jest... bardzo ładnie jest narysowane. Całość jest biało-czarna ale tylko oczy są zielone. Coś musi być w nich ciekawego hihi ^^
Madam Swirl Sonic *(o^^o)*

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3608 dnia: Listopada 07, 2005, 08:18:42 pm »
Zelll - może być, nie jakiś tam super, ale może być... choć Hellsing to raczej fajny był już dawno temu... co cie tak nagle na Alucarda wzięło?

Yuz - świetny, szczególnie te oczy na tle całej kolorystyki

Spee - Snica uwielbiam więc av bardzo fajny.

Tant - przezajebisty był ten av co tam miałeś z samurajem czy innym panem z przeszłosci ale nie wiem czy masz jesczez...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3609 dnia: Listopada 07, 2005, 08:20:36 pm »
znalazlem tego avka przypadkiem na forum i mi sie spodobal... glebszej filozofii jakiejs tu nie ma :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3610 dnia: Listopada 08, 2005, 07:05:00 am »
AAAAAA gipsi zmieniaj ava ale juz !!!!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3611 dnia: Listopada 08, 2005, 07:20:53 am »
nieee....Gipsi..how dare you...zmieniaj tego ee...Żan Kloda wan Dama, i to już!!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #3612 dnia: Listopada 08, 2005, 09:40:31 am »
Glenn - Jak dla mnie taki sobie.
Yuz - Dobry pomysł z tymi zielonymi oczami. Świetnie wygląda przy reszcie czarno-białej.
Zell - Co prawda nie lubię go w okularach, ale tutaj Al prezentuje się naprawdę super.
Getsuei - Całkiem fajnie się na niego patrzy
Gipsi -  Hm. Taki sobie jak dla mnie, chociaż ujdzie.  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #3613 dnia: Listopada 08, 2005, 10:34:32 am »
Cytuj
nieee....Gipsi..how dare you...zmieniaj tego ee...Żan Kloda wan Dama, i to już!!
Who is that?

Hisoka is... Vanishing human
schowała się zza drzwiami swojego Dojo by podobnie jak Goha wirusów nie roznośić XD
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 10:37:51 am wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3614 dnia: Listopada 08, 2005, 12:23:27 pm »
Cytuj
Hisoka is... Vanishing human
schowała się zza drzwiami swojego Dojo by podobnie jak Goha wirusów nie roznośić XD
eeee.....?..... O co ci się rozchodzi GPM? a zresztą.... wszystko jedno
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3615 dnia: Listopada 08, 2005, 01:18:32 pm »
gmp zdziwaczal do reszty =_=
a yuz pienkny av

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3616 dnia: Listopada 08, 2005, 03:21:40 pm »
Yuz - Śliczny avek...

Glenn - charakterystyczny dla ciebie.. domo-kun... dziwne, ale oryginalne

Getsuei Myou - Sonic'a nigdy specialnie nie lubiłem... ja zawsze byłem fanem Sony i Nintendo, więc sztandarowego zwierzątka Segi nigdy nie poznałem.... zdecydowanie oryginalny av i nie mam powodów, żeby go nie lubić.. brzydki nie jest.

Gipsi - Łah... aleś ty męski.... ale zmień to to i se już lepiej Husselhoffa daj...

 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3617 dnia: Listopada 08, 2005, 03:44:05 pm »
Glenn-nie lubię tych razowców...ale ten się przynajmniej rusza

Gipsi-tragedia....nie dość,żenie przystojny, to jeszcze...on

Zell-super. Jeden z pierwszych twoich które mi się na prawdę podobają

Getsuei Myou-nie lubię sonica. Jest beznadziejny i kiczowaty,więc jak sam rozumiesz i av nie może mi sie podobać

Yuz- tym razem mi sie nie podoba. Jakoś panienka nie w moim typie :F

GPM- idź se załuż osobny topic do swoich gejowskich gówiarskich żartów

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3618 dnia: Listopada 08, 2005, 03:51:12 pm »
oho... przyszla his i bedzie siecz z gpmem :P sam tant tego chciales

poza tym - glenn ma takiego lipnego ava ze az mnie korci zeby wylaczyc wyswietlanie avkow... nie mozna tego jakos wylaczyc tylko dla jednego uzytkownika czy cos? :P

a i gipsi ma elo avka ale jakby byl boski czak to jeszcze bardziej elo by byl ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3619 dnia: Listopada 08, 2005, 04:04:40 pm »
Cytuj
GPM- idź se załuż osobny topic do swoich gejowskich gówiarskich żartów

Nosz co jest... jakiś dzień sieki?

GPM - Dobrze ci radze... nie prowokuj jej, bo się warny posypią

His - Nie daj się sprowokować... proszę cię...