Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508896 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1620 dnia: Grudnia 05, 2004, 07:22:38 pm »
Hmm... Rikku ma ładnego avka... tylko jakiś taki trochę zbyt "romantyczny" jak na mój spaczony gust..... A co do avka Zella, to też całkiem fajny gif.... ale strasznie wkórw***ą mnie te czarne klatki. Jednak mimo wszystko avek fajny, bo auron to spoko koleś  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 03:50:17 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1621 dnia: Grudnia 05, 2004, 07:22:53 pm »
Cytuj
eee yuz.... hodzi o te czarne klatki? to jest efekt zamierzony
Eh...jeśli tak,to nie wygląda to tak źle ^_^

Cytuj
Leviathan ma fajnego ava i podoba mi się on o wiele bardziej niż Solidusa... już poprostu tak mam... mają 2 posty koło siebie i z tych dwóch to jedak bardziej Leviathana wole... już taki ze mnie prostak
Leviathan...ja o czymś nie wiem..??(jakiś nowy user?)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1622 dnia: Grudnia 05, 2004, 10:33:06 pm »
YUz, wejdz w dyskusje HELP ;) a mi i tak sie bardziej poodba avek solidusa, chociaz Leviathana tez całkeim spoko :)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1623 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:10:55 am »
Jak widzę codziennie coś się tu zmienia.

Solidus - całkiem ładne
Leviathan - też fajne
Gipsi - pomysłowe z reklamą filmu
RiKKu-reloaded -  bardzo romantyczne
Zell -  sam facet taki sobie, ale całokształt robi wrażenie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1624 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:22:34 am »
Solidus - no teraz to avek jest super i pewnie będe na niego często patrzał :)  ofkoz jak będą posty... tak wogóle
to on tak fajnie smutny jest... heh chyba sobie w końcu obejże tego FMA kiedyś...

Zelluś - ten twój śliczny auron by wyglądał lepiej bez gifa... zawiesił mi się ten twój gif w momencie gdy jest zbliżenie ne jego twarz i trzyma miecz na plecach i wyglądał całkiem zajebiście^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 09:22:53 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1625 dnia: Grudnia 06, 2004, 12:28:21 pm »
Gipsi i Rikku straszne rzeczy pokazywali,
Gipsi jak ludzie sobie uścisk dawali,
Rikku jak jak pierwotność oddawali,
to było straszne prawdę mówiąc,
ale i tak muszę oglądać chcąc czy nie chcąc...
;-((((((((
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 12:29:06 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1626 dnia: Grudnia 06, 2004, 12:43:52 pm »
Cytuj
Gipsi i Rikku straszne rzeczy pokazywali,
Gipsi jak ludzie sobie uścisk dawali,
Rikku jak jak pierwotność oddawali,
to było straszne prawdę mówiąc,
ale i tak muszę oglądać chcąc czy nie chcąc...
;-((((((((
hahahha

lol, jakie u mnie uściski:> przeca u mnie normalnie na avku jest hop i baba... jakbym chciał dawać coś ala rikku to był dał coś takiego (ale specjalnie nie dawałem bo wtedy byś dopiero ględził ;) )


EDIT:::::::
ee co to się takie duże zrobiło ke?  anyway, takie cosik też było w grze jako avatarek... więc jak ci tak bardzo Gamepleya nie pasuje mój obecny to moge zmienić na ciebie na teo co jest powyżej... pewnie sięucieszysz :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 12:45:27 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1627 dnia: Grudnia 06, 2004, 12:51:55 pm »
Nieeeeeeeeee...!!!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1628 dnia: Grudnia 06, 2004, 02:33:37 pm »
Avek solidusa wymiata..... nie da się ukryć. A jeśli chodzi o avek Gipsona, to....... nic do nie go nie mam. Pierwszy raz od jakiegoś czasu avatar Gipsa mi się podoba. Tak trzymaj, mistrzu ;)

A tak przy okazji, to kto był takim intelektualistą i mi idiotycznie zedytował ostatniego psta? Wszystko wskazuje na Zella, ale przecież Zell nie ma uprawnień....... Zell, czy to byłeś ty?


Nie wiem ale ssstatyssstyki nic nie wykryły... może sssam sie przyzna  <_<
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 03:26:28 pm wysłana przez MarvelliX »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1629 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:42:29 pm »
Lampi!
Human Traffic jak mniemam, bardzo lubię ten film, więc... zdejmij tego avatara! Ale i tak tego nie przeczytasz.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1630 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:43:05 pm »
to byl gipson z mojego polecenia.... ja tylko hcialem zamaskowac tego gigantycznego spoilera a ze gipson ma rozne odpaly to tam walnal jakis badziewny text :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1631 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:55:09 pm »
boshe..... Gipson, następnym razem uprzedź mnie jak dostaniesz ataku schizofremii..... Rozumiem, że miałeś coś skasować, ale ten tekst, z którym wyjechałeś to już lekka przesada... Człowieku, myśl czasami zanim coś zrobisz....
Dałbym ci warn'a ale nie mogę bo jesteś modem... damn it....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1632 dnia: Grudnia 06, 2004, 04:00:41 pm »
jak nie możesz? ja tobie moge dać... ehh jak chcesz to mi siekaj.. .zwisa mi to :P
a co tam było takiego tragicznego za co by mogło by polecieć ostrzeżenie? :>
czysty lajcik... wiesz torche lipe zrobileś... zdradziłeś całą prawde o Auronie.. ja nie miałem pojęcia nic o nim... lajtowo tylko ci zaznaczyłem na biało twój tekst.. nic więcej żucajćego się w oczy :P

a lampi to ten avek ma fajny... przez 3 sekundy jak na niego patrze dłużej to mnie łeb boli :/ ale tego kolesia często widać na forum a cosik za dużo postów nie ma ;p


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1633 dnia: Grudnia 06, 2004, 06:45:49 pm »
Hehe Gipsi ten nowy avek mnie się podoba ^_^ (tak apropo to te zdjęcie powyżej mogło by być też jako avatar,mnie by nie przeszkadzało)

Selphie,ale o co dokładnie chodzi bo nie wiem za bardzo??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 07:13:45 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1634 dnia: Grudnia 06, 2004, 07:31:41 pm »
hehhehe zajebiste to twoje połączenie sign + av Yuz :D  na początku myślałem że av ot taki średniacki dla mnie, ale później zobaczyłem tego FAQA mikołajowego i podpis to się uśmiałem :D  :lol:


Cytuj
Selphie,ale o co dokładnie chodzi bo nie wiem za bardzo??
Chodziło o to że ty niewiedziałaśjakiego avka ma Leviathan... to Selphie ci zaproponowała żebyś wbiła na dział Help i w topicu Final Fantasy VIII osatnie posty są Leviathana.. będziesz mogla zobaczyć jego ava :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1635 dnia: Grudnia 06, 2004, 07:49:34 pm »
Już widziałam hehe...ale hm...wygląda jak z jakiegoś anime..tylko nie mam pojęcia z jakiego... ^_^

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1636 dnia: Grudnia 06, 2004, 08:39:28 pm »
Cytuj
a lampi to ten avek ma fajny... przez 3 sekundy jak na niego patrze dłużej to mnie łeb boli krzywus.gif ale tego kolesia często widać na forum a cosik za dużo postów nie ma ;p
Ponieważ on zagląda tylko w dział MMORPG z wiadomych przyczyn :P


Nie widze avatara Yuzurihy -_-

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1637 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:08:13 pm »
Kare ma bardzo ładnego avka... taki Kawaii... nom ale niewiem czy pasuje do chłopaka... bardziej chyba do dziewczyny ale i tak się ciesze że coraz więcej avków mangowych^^

Cytuj
Nie widze avatara Yuzurihy 
Marv możeb yłeś niegrzeczny i mikołaj postanowił że w tym roku cię nie odwiedzi? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1638 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:14:22 pm »
lampi co za avek, ja cie sune -_-"
Kare- rzeczywiście ładne
YUz- hihi, zaczyna robić się swiątecznie  :grin:
aha, no i Gipsi- baardzo mi siem podoba  B)  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 09:14:50 pm wysłana przez Selphie »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1639 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:15:33 pm »
eee kare to po mojemu dziewczyna :F w jednym z topicow napisala "grałam" :F co nie zmienia faktu ze i tak mi takie kawai avki nie podhodza :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 09:15:54 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"