Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508900 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1580 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:13:13 pm »
gpm - wiadomo
pavel - nawet spox
geez serdzej jak ty mozesz nie lubic db? O.o  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1581 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:50:38 pm »
GP-fajny bardzo :)  teraz już przynajmniej nie kojaży się jak zabawkowy mech... bo nim poprostu jest :)  podoba mi się :)

Pavel-ten Songohan co był wcześniej był owiele fajniejszy... ten jest maxymalnie lipny i jakiś taki dziecinny... tamten poprzedni był lepszy... bo był za czasów Cell'a a wtedy Songohan wyglądał bosko :D

Cytuj
geez serdzej jak ty mozesz nie lubic db? O.o
może dlatego że DB to ch****a, lipa i tasiemiec maxymalny... no ale te 3-4 lata temu podobał mi się bardzo i byłem zajarany nim... no i pewnie dzięki niemu poznałem że jestt ak wiele wspaniałych anime :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1582 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:52:29 pm »
heh ja tez to ogladalem w tamtym czasie :F ciekawe czy by mi sie teraz tez podobalo :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1583 dnia: Grudnia 02, 2004, 11:19:32 am »
Coś nowego widzę, więc.

Little - całkiem śliczniutki.
Pavel- cierpię co prawda na dragonballowy przesyt, ale fajnie wygląda.
GP - nowy mech już wygląda milej dla oka.  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1584 dnia: Grudnia 02, 2004, 08:50:48 pm »
Genialnego avka ma solidus. Świetna jest ta animacja z Full Metal Alchemist. Coprawda trochę waży, ale avek jest genialny
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1585 dnia: Grudnia 02, 2004, 08:52:59 pm »
Chciałem dać taki co ma 1.7 MB...ale wiadomo...o jeden bit za duży... :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1586 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:26:12 pm »
Solidus- i'm impressed :D to jest zdecydowanie najlepszy avek na forum :D niedosc ze z jednego z najlepszych anime IMO to jeszcze swietna animacja :D BTW ktos wie kiedy wyjdzie pelnometrazowka zapowieziana w ostatnim odcinku? bo zakonczenie bylo piekne cudowne subarashi i wogole ale jednak troche niekompletne :( kiedy? odpowiedzcie w topicu anime coby offtopa nie robic

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1587 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:29:06 pm »
mnie tam sie nie podoba za bardzo... <eee hlopaki po co wam te noze i kastety?>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1588 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:33:55 pm »
No właśnie...część dalsza ma 1.7 MB...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1589 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:34:38 pm »
może okaże się perfidnym pedofilem i gejem ale ten avek mi się nie podoba... owszem sam w sobe jest fajny, ma genialną animacje... ale musze powiedzieć że nie jarają mnie gify na avku (to tyczy się też Zella) i o wiele bardziej podobają mi się w avatarze obrazki... zwykłe nie ruchome obrazki...

a oco wam chodzi z tym że little ma za małego oraza?  O_o  ke?  przeca ma 100x100 to jest mały? to jest normalny rozmiar i wcale nie mały, ja mam zawsze rozmiar 100x100 i chyba jeszcze większego nie miałem... mi tam takie obrazki starczą wszystko lajtowo widać więc nie uważam żeby little'lowy obrazek się wam bardziej spodobał w dużym rozmiarze :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1590 dnia: Grudnia 02, 2004, 09:41:37 pm »
mnie sie tam podoba jest przepiękny, przecudny, prześliczny......jednym słowem jest genialny :F



Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1591 dnia: Grudnia 03, 2004, 09:46:04 am »
Mnie się avek Solidusa podoba. Jest dobrze zrobiony, a poza tym lubię ruchome o ile są ciekawe.  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1592 dnia: Grudnia 03, 2004, 09:58:36 am »
no ja w sumie bardziej lubie tak samo jak Gipson jpg w avatarach ale trzeba przyznac ze Solidusa avek jest wypasny  =]  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1593 dnia: Grudnia 03, 2004, 04:34:57 pm »
a mie sie nie podoba (qrd sam nie pameitam jakiego mam ava O_o)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1594 dnia: Grudnia 03, 2004, 11:05:42 pm »
Niepodoba mi się av Solidusa wole statyczne obrazki, i niepowiem tak jak inni że niepodoba mi się bo sie nieznam :P  Ja niedługo na avka wżuca Shreka dwójke jedyne 29,9 MB także na oglądniecjem mojego ava troche wam zejdzie :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1595 dnia: Grudnia 04, 2004, 12:11:23 pm »
eee no Fast sie raczej nie zgodzi :P

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1596 dnia: Grudnia 04, 2004, 12:18:29 pm »
wiesz on tu żadko zagląda... a niektórzy mają wtyki u niego :F

Ja nie wiem co wy do gifów macie ja sam często nieruchome w formacie gif wssstawiam, bo mniej miejssscaz zajmują :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1597 dnia: Grudnia 04, 2004, 08:19:16 pm »
wlasnie scoagnal mi sie CC......ja po porstu musailem dac avka z Lynxem no musielm po prostu....i cholernie mi sie podoba :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1598 dnia: Grudnia 04, 2004, 08:41:06 pm »
no no serdzej rzadzisz :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1599 dnia: Grudnia 04, 2004, 09:21:16 pm »
A mi się avek S&S nie podoba....... Taki jakiś śmiesznie beznadziejny.... Ale moze to przez to, ze nie miałęm okazji zagrać w CC.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!