Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508895 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1600 dnia: Grudnia 04, 2004, 09:31:37 pm »
eeeeeeee..............łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak mzoesz WuWu :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1601 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:17:22 pm »
Cytuj
A mi się avek S&S nie podoba....... Taki jakiś śmiesznie beznadziejny.... Ale moze to przez to, ze nie miałęm okazji zagrać w CC.....
ke?  O_o czik... czik... tyś... ałkk.. yyyy... say łot... aaaa.... keeeeee.... łoaaaaa....
what da faq are you mowing to may mother shit where am i, i am name, and i am old years, i live in town, i love horses... O_o  ke?
coś typowiedział wacu zmarzły :> ty nie grałeś w CC... dżizzzz jak ktoś kto grał w CT nie mógł grać w CC :/  to dlatego ty się nie wypowiadałeś w tematach o CC...  i to pewnie dlatego twoim ulubionym jrpg jest Golden Sun :P

Avek Sergeja mi się podoba... fajny jest... to znaczy sam avek jest lipny jak mało co, ma tantedtny i obżydliwy rozmiar, ale za to Lynx zajebiście wygląda (to taki słodziutki koteczek :P  pewnie dziewczynom i Gamepleyowi się spodoba...) i jest zajebistą postacią... tylko ten nieszczęśny rozmiar... ale i tak jest bardzo fajny :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2004, 10:17:54 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1602 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:10:00 pm »
Gipson, ja wiem, że ty jesteś chłopak o małym rozumku, ale nie każdy ma w domu stałe łącze i nie każdy może sobie załatwić CC. Poza tym narazie przechodzę Kingdom Hearts i nie mam ochoty na załatwianie sobie CC
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1603 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:22:36 pm »
Cytuj
Gipson, ja wiem, że ty jesteś chłopak o małym rozumku, ale nie każdy ma w domu stałe łącze i nie każdy może sobie załatwić CC. Poza tym narazie przechodzę Kingdom Hearts i nie mam ochoty na załatwianie sobie CC
ja wiem ja sobie żartuje;) zresztą, ja CC też nie miałem z neta... jak ja grałem w CC to jeszcze kompa nie miałem... ale niechodziło mi oto żebyś zagrał w CC... bo to się mija z celem.. teraz dy już grałeś w te FFX i inne next genowe gry to tej gry chyba nie można tak pokochać...  

Cloud:
ło jezusie a co żesz ten twój chłopczyk na avku ma na twarzy.... jakaś taka prostokątna ta jego twarz... bożyszcze tocz to jakiś nie człowiek jest.. poprzedni avek bardziej mi się podobał, ale ten też jest spoko...chociaż zawsze mnie dziwiła ta twarz Clouda prostokątna... ale jest nawet fajny... imła odskocznia od tamtego poprzedniego pana z kolczykiem :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1604 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:48:25 pm »
fiutek - mnie tam sie nie za bardzo podoba... ktos temu cloudowi hyba mocno "zmodelowal" twarz
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1605 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:56:19 pm »
7C7 - mi sie podoba :F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1606 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:27:18 am »
S&S- mi sie tam podoba, rozmiar mnie az tak bardzo nie razi :)
Cytuj
fiutek - mnie tam sie nie za bardzo podoba... ktos temu cloudowi hyba mocno "zmodelowal" twarz
tez tak uważam  :/  ale kto by sie tam przejmowal..   ;)  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1607 dnia: Grudnia 05, 2004, 01:19:11 am »
Ten Cloud a avku 7C7 to chyba z orginalnego FFVII, jak mniemam.... na tamte czasy to była ekstra grafika, ale teraz wyggląda on raczej marnie (ale nie tak marnie jak mój O_o )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1608 dnia: Grudnia 05, 2004, 01:23:23 am »
Cytuj
Cytuj
fiutek - mnie tam sie nie za bardzo podoba... ktos temu cloudowi hyba mocno "zmodelowal" twarz
tez tak uważam  :/  ale kto by sie tam przejmowal..   ;)
eee co wy gadacie... przeca w FFVII on tak poprostu wyglądał... nie wyglądał inaczej...

Wizard - bardzo fajny :)  świetna kolorystyka i wyraz twarzy bohatera... tylko mogłoby nie być tych białych pasków.... widze że Kingdom Hearts się spodobał :)  no i kolorystyka pasuje pod kolor forum... mi się podoba bardzo :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1609 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:59:16 am »
WW - sam avek jest wypasiony tylko kolrki lipne :/

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1610 dnia: Grudnia 05, 2004, 09:55:31 am »
No to jazda.

White_wizard - bardzo ładny
FaLa - już poczułam się świątecznie :P
S&S - Jak dla mnie świetny
7cloud7 - jak dla mnie w porządku pląta mi się po domu podobny
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1611 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:42:04 am »
nono Zelluś zaszponcił swoim nowym filmikiem, i jest wporzo Auron wygląda na fajną postać, ale jaj uż moje zdanie na temat gifó mówiłem... nie podbają mi się te długie... raz na niego popatrze i koniec a na te statyczne to będe lukać częściej zawsze (ot avek Yuz)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1612 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:45:08 am »
eee....dlugie? :F to jak to dla ciebie jest dlugi to ci nastepnym razem zaszponce trylogia wladcy pierscieni w gifie (cos kolo 9 godzin) a ze kazdy wie ze jestem hakier nieprzecietny (hociaz painta dalej otworzyc nie umiem :( ) i zmieszcze to wszystko w gifie o rozmiarze 500 kb... pasuje? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1613 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:23:02 pm »
zelluś mi siem podoba :)  ;)  

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #1614 dnia: Grudnia 05, 2004, 05:35:07 pm »
Jezu Zell  co tylko zmienisz av to mnie zatyka z wrazenia ^^
Co to za smoczek przed Auronem ?  


Cooool ^.~

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1615 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:03:41 pm »
lol Zell...sam auron fajny ale av macymalnie bafdziewny <zaczyna smaic sie z Zella i pokazywac go skrabsonowi "patrz skrab on jest smieszneijsyz niz ty, kozak co?">
i jak bym ja mial takie spodnie to bym sie na nich powiesil
RR - calkeim calkeim

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1616 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:17:08 pm »
Cytuj
Co to za smoczek przed Auronem ?
to to jest tylko zwykly pomiot w wiekszym najezdzie potworkow :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 06:21:01 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1617 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:27:31 pm »
Łłłłłłoooo co tu siem orobiło....eh juz tak szybko avki posmienialiście...napiszem te co zauważyłam (jak kogoś pomine to bardzo przepraszam)
Serdzi-ja bardzo lubię Lynx'a ^_^
Rikku-...hm...bardzo romantyczny
Zell-mnie się podoba choć te klatki dziwnie przeskakują....
Magu-widźę,że te KH się udziela,Riku lubię(bardzo tajemniczy)
Solidus-fajnie to wyszło,mnie się podoba
Fala-hehe idzie święty Mikuś...może niedługo pojawi się drugi
7cloud7-bardzo ładny ten Cloud...tylko troszkę się sklasnoł po bokach...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1618 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:29:32 pm »
eee yuz.... hodzi o te czarne klatki? :F to jest efekt zamierzony :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:42:21 pm »
Leviathan ma fajnego ava i podoba mi się on o wiele bardziej niż Solidusa... już poprostu tak mam... mają 2 posty koło siebie i z tych dwóch to jedak bardziej Leviathana wole... już taki ze mnie prostak :)

Rikku-Reloaded -świetny avek i bardzo mi się podoba :)

Sergeyboy-dobrze że zwiększyłeś... wyszło zdecydowanie na plus :spoko:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?