Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508893 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1660 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:15:26 pm »
Gipsi- avek mi siem podoba, ale chyba rzeczywiscie byloby fajniej gdybys zrobil tak jak radzi marv  B)
YUz- baaardzo słodki avuś  :grin:
Heti- fajny, co wy chcecie z tym.. ee.. "bialym" :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 08:17:06 pm wysłana przez Selphie »

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1661 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:26:12 pm »
Heciak może zmienisz jego ussstawienie i go rozbierzesz to lepij wyjdzie :P
(dlaczego wszystkie Mroczne Elfy ssą takie przygarbione... jak widziałem ssstojącego ARDa to chyba podziwiał ssswoje buty :F )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1662 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:43:31 pm »
Cytuj
Heciak może zmienisz jego ussstawienie i go rozbierzesz to lepij wyjdzie
ze smoki moga miec odmeinna orientacje to wiedzialem ale ze smoki i dark elfy.....Mravy zaskakujesh mnie.

Sorx ale msuailem to napsiac :D

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1663 dnia: Grudnia 08, 2004, 10:40:40 am »
I od razu poczułam się jak w Elflandzie. :)

YUzuriha - bardzo śliczny
Heti - też fajnie wygląda
Gipsi - też niezły, chociaż powiedziałabym, że ładniejszego masz w podpisie.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1664 dnia: Grudnia 08, 2004, 01:44:29 pm »
Właśnie do mnie dotarł, że jestem tutaj już okrągły rok. Z tej okazji zmieniam avka, na bardziej klimatowego (czyt. bardziej zamazanego) i mniej dywanastego... (ja go jeszcze nie widzę, ale znając tą szatańską technologię niedługo go zobaczę). Pewnie się wam nie spodoba... ale się mówi trudno... umieszczam go w ramach zrobienia nastroju świątecznego na 4um... będę go miał przynajmniej do końca roku, bo mi się podoba.... a na później mam jeszcze jednego w razie czego...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1665 dnia: Grudnia 08, 2004, 01:56:57 pm »
Wy wszystkie nieszczęsne stworzenia elfickie... ZGNIOTE WAS WSZYSTKICH!!!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1666 dnia: Grudnia 08, 2004, 02:38:54 pm »
Tant avatar zajebisty^^ i tym razem jego rozmazanie mi się podoba^^

a ja kurde miałem się ttrzymać ava ale poprostu nie moge siezdecydować jakiego linka wziąść :/ tamten był chyba jednak zbyt czarny jak na takiego ciecia jak ja... ehhhh gdzie te czasy kiedy miałem jednego avka raz na kilka miesięcy ;(


Cytuj
Wy wszystkie nieszczęsne stworzenia elfickie... ZGNIOTE WAS WSZYSTKICH!!!
ehhhh robociku mój link to nie raz ie dwa takie duuuuuże stworki jak ty niszczył wiec możesz zjeść bąka a nie mnie rozdeptać :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1667 dnia: Grudnia 08, 2004, 03:03:56 pm »
Cytuj
Cytuj
Wy wszystkie nieszczęsne stworzenia elfickie... ZGNIOTE WAS WSZYSTKICH!!!
ehhhh robociku mój link to nie raz ie dwa takie duuuuuże stworki jak ty niszczył wiec możesz zjeść bąka a nie mnie rozdeptać :)
Banish zdmuchnie cie zanim zdąrzysz dojść, masz coś lepszego w magazynie?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1668 dnia: Grudnia 08, 2004, 03:07:18 pm »
mam moją harmonijke... da rade? też nieźle dmucha... widać ją na moim avatarze :)
To nie był offtop... komentowałem mojego avka i mówiłem co nanim jest... to GP jest łobuzem... niszczyć tego offtopicującego robota...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1669 dnia: Grudnia 08, 2004, 03:13:14 pm »
Gipsi- straaaaasznie mi siem opdoba, tamten tez byl calkiem spoko, ale ten lepshy  :grin:
Tant-zayebisty av   :w00t:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1670 dnia: Grudnia 08, 2004, 03:22:59 pm »
Tant i Gipsi - dzizas jaki rozmaz :P myslalem ze to znowu mi sie cos z oczami popsulo a to wy sie sami rozmazaliscie :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1671 dnia: Grudnia 08, 2004, 03:38:07 pm »
Cytuj
mam moją harmonijke... da rade? też nieźle dmucha... widać ją na moim avatarze :)
To nie był offtop... komentowałem mojego avka i mówiłem co nanim jest... to GP jest łobuzem... niszczyć tego offtopicującego robota...
Roboty są dużo fajniejsze niż bajeczki dla małych dzieci. Chyba, że stwierdzasz, że masz mniej lat ode mnie ^^

W skrócie pisząc: wymyśl fajny obrazek, Champloo przynajmniej oddawał całego Ciebie.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1672 dnia: Grudnia 08, 2004, 04:17:45 pm »
roboty sa duzo gorsze wygladem niz Link z avka Gipsa.
A i tak Tant rullesuje

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1673 dnia: Grudnia 08, 2004, 04:44:15 pm »
Cytuj
roboty sa duzo gorsze wygladem niz Link z avka Gipsa.
A i tak Tant rullesuje
Pan kot był chory i leżał w łużeczku,
przyszedł pan doktor: jak się masz koteczku? ;)
śMiEsZnY avatar mam, panie doktorze,
zminic na fajniejszy pan mi pomoze?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2004, 04:45:56 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1674 dnia: Grudnia 08, 2004, 04:57:50 pm »
Cytuj
Cytuj
roboty sa duzo gorsze wygladem niz Link z avka Gipsa.
A i tak Tant rullesuje
Pan kot był chory i leżał w łużeczku,
przyszedł pan doktor: jak się masz koteczku? ;)
śMiEsZnY avatar mam, panie doktorze,
zminic na fajniejszy pan mi pomoze?
hehehe widze że dziś żart ci się wyostrzył ;)

no cóż nie będę tu ściemnaił że mi się twój avek nie podoba żeby się odegrać czy cuś... bo tak nie jest... podoba mi się twój avek i już! Fron Mission to gra która mi się bardzo podobała ale może jednak znalazłbyś jakiegośinnego ava... może z jakimś rysowanym Wanzerem... nie wiem nie mam pojęcia, ten jest fajny ale jednak widać że to model figurki, poprzednie te co były w sigu wyglądały troche zbyt komputerowo robione... nie wiem co ci zaproponować a Sergey też ci raczej dobrze nie zaproponuje... zresztą nie ma poco bo sam wiesz najlepiej jakiego ava chcesz cffaniaku :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1675 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:13:47 pm »
ehehehehehe.... świetny avek GPM... fanart?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1676 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:13:59 pm »
Cytuj
no cóż nie będę tu ściemnaił że mi się twój avek nie podoba żeby się odegrać czy cuś... bo tak nie jest... podoba mi się twój avek i już! Fron Mission to gra która mi się bardzo podobała ale może jednak znalazłbyś jakiegośinnego ava... może z jakimś rysowanym Wanzerem...
Teraz POWALE CIEBIE!... swoim wygladem ;P
Ładne?
Cytuj
ehehehehehe.... świetny avek GPM... fanart?
Tak  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2004, 05:15:40 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1677 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:18:19 pm »
ejjj bez kitu... zajebisty! :D  i wcale się nieśmieje... bardzo mi się podoba jest super :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1678 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:19:12 pm »
tant - zajebioza ;)
gipson - sam link fajny ale to tlo siakies takie nijakie
gpm - no comment (w negatywnym tego slowa znaczeniu)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1679 dnia: Grudnia 08, 2004, 05:21:41 pm »
Cytuj
:D  i wcale się nieśmieje...
Oczywiście, ja nie widzę, żebyś śmiał się, wcale. Czemu tak piszesz?

Nie przyznawajcie, że jest fajny bo nie jest. Teraz Tamaya i YUzefa (chyba) będą po was powtarzały, a teraz nie pamiętam URLa do starego avatara.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2004, 05:26:01 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!