Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509162 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 21, 2004, 02:59:48 pm »
ja takiego nie mialem ja mialem z deczka zakrwawionego :devil:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 22, 2004, 12:38:14 am »
Cytuj
No no, Gameplay bardzo pozytywnie zmienił ava - ten jest "szybszy" i jakoś o wiele lepiej się prezentuje - tylko jedna klatka animacji jest mniejsza ;)
To musze kiedys poprawić, PSP źle ustawiłem co do tej jednej kratki.

BTW Zna ktoś jakiś program do konwertowania filmików z wmv (asf) na avi, ale taki, żeby konwertował określony odcinek filmu, jak na przykał od 5:06:24 do 5:22:98?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 27, 2004, 11:05:16 pm »
Bardzo popularnego avatarka ma teraz FaLa  :)  chyba wszyssstkim znany.

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 30, 2004, 01:18:02 pm »
Fajny jest avatar Death Scythe.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 30, 2004, 01:27:20 pm »
a jak wam sie podoba moj nowy avek (chce wiedziec czy jest gorszy czy lkepszy pod sephka)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 30, 2004, 01:55:27 pm »
Lepszy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 30, 2004, 02:02:43 pm »
dzieki....a Ty Solidus przywroc swegom porzedniego soooooooper ava bo byl swietny!!1 Lepszy duzo niz ten....w ogole jeden z lepszych

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 30, 2004, 09:14:17 pm »
S&S - lepszy :)
Zell widze też zmienił, całkiem fajny ;)

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 01, 2004, 10:04:46 pm »
A jak się Wam podoba mój nowy avek, jest lepszy od poprzedniego??



Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 01, 2004, 11:03:32 pm »
Szczerze to (tylko sie nie obraź..) nie pamiętam jaki avek miałeś wcześniej, ale ten jest spox  ;)  (no i pewno lepshy  B) )
PS: wiem, mój jest troche zrąbany, poprawie go
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2004, 11:04:37 pm wysłana przez Selphie »

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #170 dnia: Maja 01, 2004, 11:12:02 pm »
Nie nie obrażam się, a i Twój avek jest też fajny.



Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 01, 2004, 11:32:54 pm »
Cytuj
Fajny jest avatar Death Scythe.
Bardzo dziękuje ^o^ Nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Twój jest ładniejszy,a le najbardziej to mi się podoba avatarek Gipsi (Jeszcze raz dzięki za tą tapetkę ^o^)
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 01, 2004, 11:46:30 pm »
thx heti ale jak mówiłam mushe go jeszcze poprawić  :)  psypomniało mi sie jaki mialeś wceśniej avatar i mushe przyznać że ten jest stanowco lepshy  ;)  no i fakt- fajnego avka ma też DS.. a tak w ogóle bo zapomnialam.. witaj siostro Game Pleya  B)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 02, 2004, 03:03:39 pm »
Hehe nie ma zaco Spee, reszta  bandy zombiakow z Dir en grey nie jest tak piekna jak Toshiya(czyli pan z avatara) ale maja swoj zombiakowy urok :D
A tak w temacie to Spee ma bardzo fajnego avatara kocham serie Ridge Racer i zawsze podobaly mi sie wirtualne kobiety ktore promowaly kazda czesc serii(choc ta z 4 RR4 jest moja ulubiona... ah te krociotkie wlosy ...kocham krotkie wlosy u kobiet  :shaun:  )
Nowy avek SergeyBoy'a niezly i nie porownuje raczej do Sephirotha bo jest calkiem inny i niemoge ocenic czy gorszy czy lepszy... na pewno jest barwny... ale myli mi sie z avkiem Glenn'a tzn. podobne sa trohe kolorami... ale fajne oba

Zell ten twoj Kain jest rysowany przez ciebie badz jakiegos kumpla?? Jest fajny ale wyglada na wlasna robote...
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2004, 03:06:17 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #174 dnia: Maja 02, 2004, 03:50:43 pm »
dostalem go w pm od Marvella ale wczesniej widzialem go na lostwords bodajze w dziale arts ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2004, 12:04:11 pm wysłana przez Marvell »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #175 dnia: Maja 03, 2004, 12:08:18 pm »
Ja go wziął z "Reaver The Key" :) wpadł mi w oko a jak go wyciagnąłem to juz był gotowy avatar :P  a że Zell jako jedyny ma Kaina to podarowałem go mu  B)  (ciekawe żadnego "s" tu nima :lol: )

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #176 dnia: Maja 03, 2004, 12:24:22 pm »
noooo teraz to co zmieniony avek to lepszy avek

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #177 dnia: Maja 03, 2004, 02:03:41 pm »
no rzeczywiscie przysiaglbym ze to widzialem na lostworlds ale nie ma tam :o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #178 dnia: Maja 03, 2004, 03:06:59 pm »
Selphie, nowy avek taki bardziej "kuszący" że tak powiem całkiem fajniutki :)
Dark_M - młody Dante z niedawno ujawnionych info o DMC3 czysty miodek, czekam na grę tylko :)

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #179 dnia: Maja 05, 2004, 06:37:50 pm »
ARD... "nice ass babe"  :D  :P   :w00t:  :)
Zmieniamy image :rolleyes: