Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509167 razy)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 09, 2004, 04:42:34 pm »
mi tam osobiscie podoba sie obecny avek ARD ostatecznie dobre sa tez "raziel 2" (3 link ) i "raziel 3" (4 link) jak chcesz ARD to moze tez ten Raziel sie spodoba a tu cos dla devila      :D taki maly diabelek ... Dobry jest tez obecy avek Dark M  :devil:  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2004, 04:43:41 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 09, 2004, 05:25:21 pm »
A misie mieszkają w lesie hehe.. nie no mi podoba sie twój avek Fala. Tamten z resztą też był super no ale zawsze przyda sie jakaś zmiana  ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 09, 2004, 11:14:15 pm »
Hehehe Dark M cosik mi sie wydaje ze twoj avek dlugio nie pobedzie na forum ;)  ale zadzi na calej lini :w00t:  Choc przyznam ze el bandito \ byl maxymalnie wyjeb@ny i jeszcze ta wypowiedz z krzysiem K. buhahahahaha :devil:

Fala zapodal dobrego Raziela tylko ze jest maly i slabo widac!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2004, 11:15:17 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 10, 2004, 12:04:39 am »
ktos ma szybie palce na forum...hehe, Mortus, ty zlosniku...niestety moj serwer na ktorym mam avki robi mi takie rzeczy :lol:...

Cytuj
najlepszy jest obecny avek ARD nie zmieniaj go za dwa dni poczekaj chociaz do konca swiat

ze co??...co z adwa dni??...gezzzz, czasami mnie zaskakujesz S&S...fajny avek :D

FaLa, dzieki za avka...ja nie potrafilem tak zmniejszyc tego obrazka, ale widze ze tobie sie jakos udalo...jeden z moich avkow to wlasnie tylko glowa Raziela z tego zdjecia :lol:

tutaj chcialem baaardzo podziekowac Marvellowi, dzieki ktoremu posiadam obecnego avka...potrulem mu troszke jego 4 litery :D i zrobil mi 2 sliczne avki (niestety w niektorych sprawach jestem jeszcze zielony -_- )...wielkie thx Smoku, wszystkim sie podoba :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2004, 12:07:54 am wysłana przez ARD »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 10, 2004, 01:04:22 am »
Cytuj
Hehehe Dark M cosik mi sie wydaje ze twoj avek dlugio nie pobedzie na forum ;)  
 
Spoko Avek jest Legalny... ale może zniknąć z powodu moich świątecznych metamorfoz..


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 10, 2004, 01:06:35 am »
[offtop] ARD masz błąd w podpisie - jest 'let the wheel of fate churn again' a powinno być turn o ile mnie pamięć nie myli :P [/offtop]
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 10, 2004, 01:07:53 am »
Solidus: Wrzuć sobie Zero z intra pierwszej części. Tamten jest najlepszy ^_^
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 10, 2004, 08:53:43 am »
Cytuj
[offtop] ARD masz błąd w podpisie - jest 'let the wheel of fate churn again' a powinno być turn o ile mnie pamięć nie myli  [/offtop]

masz racje Mortus...pojemnik na maslo nijak tu pasuje...przyznam sie ze nawet uwagi nie zwrocilem...thx Mortus :D...

P.S. moze ruszymy cos dalej z tematem BO i LOK, bo cosio sie cicho zrobilo ?? ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:21:44 am »
Spoko, niedługo zaczne BO1 i z moją masą pytań napewno nie będziesz się nudził ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 10, 2004, 04:02:40 pm »
ma ktoś jakieś fajne Avki na zbyciu bo muj mi się już znudził i szukam odmiany

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 10, 2004, 04:35:10 pm »

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 10, 2004, 05:14:52 pm »
Cytuj
P.S. moze ruszymy cos dalej z tematem BO i LOK, bo cosio sie cicho zrobilo
Jestem jak najbardziej za :)
Cytuj
Spoko, niedługo zaczne BO1 i z moją masą pytań napewno nie będziesz się nudził
Mam nadzieję że ja też nie będę się nudził :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:04:16 pm »
Bardzo podoba mi sie nowy avek FastReda. Po prostu uroczyy :rolleyes:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:16:45 pm »
btw co maja avaty do legacy of kain? :D (tak poza tym to ja tez jestem za ruszeniem :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:22:31 pm »
Twój ma b. dużo :P
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:24:59 pm »
arda tez ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:31:39 pm »
Sorki za jeszcze odrobine offtopa ale cóz ;)
Może byście zaczęli o LoK po prostu rozmawiać, a nie narzekać że "nie ma ruchu" ;) Ja sie do rozmowy dołąćze jak tylko mi sie skończy ściągać BO i troche pogram (najprędzej jutro)

Qrde a mam jeszcze do zrobienia długoterminową prace z matmy, referat z historii i inne pierdoły :/ hmmm BO czy szkoła ? hmmm Fuck sql :P Zrobie lekcje jeśli się "zatne" gdzieś w BO :D BTW. Co to qrwa ma być że zadają nam na przerwe świąteczną >_< wolne to powinno być wolne a nie takie chu**two. Wy też tak macie czy tylko u mnie w szkole jest taki faszyzm( no przy odpytywaniu to się czuje jak przesłuchiwany przez gestapo, a spróbój się spóźnić minute na polski to idziesz do gazu :D )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 11, 2004, 01:07:39 pm »
Glenn fajnego masz tego avatara z Glennem mnie sie on bardzo podba zastanow sie nad zmianom a jak chcesz zmienic to nie dawaj lepiej tej zaby z CT ten Glenn ktorego masz teraz jest bardzo fajny :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 12, 2004, 08:08:05 pm »
Avatar Dark M wymiana.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 12, 2004, 10:55:54 pm »
Morchol ma fajnego avka teraz...jak sie ten pan nazywal...Allucard?