Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508914 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1440 dnia: Listopada 19, 2004, 04:14:13 pm »
wiedziałem że Game Pleya' będzie wniebowzięty inwazją bishonenów :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1441 dnia: Listopada 19, 2004, 04:17:38 pm »
-O niebiosa!
-Do kogo Pan mówi?
-Przepraszam, jaki to adres?
-Trafił Pan do nicości.
-A przepraszam, gdzie znajdę niebo?
-Na pewno chce Pan to zrobić?

:\ gEEpSEY, zgaduj dalej...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1442 dnia: Listopada 19, 2004, 04:29:06 pm »
heh gp to ma ostatnio fajne jazdy :P a tak poza tym to popieram gispona ze fajniej by bylo jakby na avku tanta bylo fajniejsze tlo :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1443 dnia: Listopada 19, 2004, 05:36:28 pm »
Zell.....jezzzzzzzzu.....mniejszego ava sie chyba nie dlao....a tak BTW to mi sie podoba w sumie to ostatnie ciecie a tak to sredniafka
Tant Marv-i tak najlpeszy jest obecny Tant :P
ja :P-ja dopiero teraz zauwazylem ze tak schrzaniona ejst ta Kid i jakeis dziury ma oO

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1444 dnia: Listopada 19, 2004, 06:23:45 pm »
Zmień rozszeżenie na JPG to dzióry znikną, ale kolory i tak beda słabe <_<
Kuja to OnO_o to on jessst jakis ten tego po tym jak widziałem go w całości... ssstringi, ssskąpe ciuchy, szminka na ussstach (O.o) itp. :P


Wszyssstkie avy wzięte? moge z ssserwera usssunąć jak mimiejsssca zbraknie? :P bo 10% tylko zossstało -_-
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 06:26:18 pm wysłana przez Marvell »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1445 dnia: Listopada 19, 2004, 06:26:28 pm »
ekhm.. ja myślałam że Kuja to ona, ale nic nie mowilam bo ten teges..  O_o  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1446 dnia: Listopada 19, 2004, 06:48:24 pm »
KUJA TO ON!!!!!!!!!!!!!! JAK MOGLSICIE TEGO NIWIEDIEC :P

Mravy ale jka zobie JPG tp wtedy Kid ma obok glowy bialy pasek -_-

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1447 dnia: Listopada 19, 2004, 10:08:57 pm »
Ja tam wiedziałam,że to ON,ale widzę,że jednak nie wszyscy byli o tym przekonani...a mnie i tak sie avek obecny Tanta podoba,jakoś się do niego przyzwyczaiłam ^_^  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1448 dnia: Listopada 19, 2004, 10:51:54 pm »
Cytuj
Kuja to On to on jessst jakis ten tego po tym jak widziałem go w całości... ssstringi, ssskąpe ciuchy, szminka na ussstach (O.o) itp. 
Cytuj
ekhm.. ja myślałam że Kuja to ona, ale nic nie mowilam bo ten teges.. 

kurcze... nie grało się w FFIX, co nie? To jest właśnie Bishonen... człowiek, który wygląda jak kobieta, ale wszyscy z danego Anime/Mangi/Gry nawet nie pomyśleliby, że to może być baba... heh... to samo się tyczy Króla Demonów z avka Yuz... to też jest facet uwierzcie mi na słowo. Swoją drogą przeczytałem tego pierwszy tomik i... i nie mam ochoty na następne.... ależ to perfidne Shonen Ai... japończyki to jednak są zryte, nie ma co.... manga dla wytrwałych albo dla dziewczyn

Poza tym nie jestem pewien, czy to jest szminka, ale używa on faktycznie cienia do powiek... ale co dziwne tylko na 2 CD, bo ani wcześniej, ani później go nie miał. Dlatego też nie chcę mieć avka, w zbliżeniu z 2CD, bo głupio wygląda wtedy Kuja. Najlepiej moim zdaniem wyszedł na końcu 1CD, no ale niestety jest wtedy to szare tło. No i w kilku miejscach na 2CD, chociaż widoczny zaczyna być makijaż hjehehe

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1449 dnia: Listopada 20, 2004, 12:34:18 am »
Tranzewscytyzm zaczyna wchodzić w modę !!OMG!!
Jednak dalej pokazujcie zdjęcia, będzie lepiej. ;P
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopada 20, 2004, 09:27:18 am »
Zell absolutnie nie podoba mi się twój av, jest za długi i jak dlamnie nieciekawy. Niedługo na forum to bedzie można ujżeć pełne wersje filmów na avaterach. Ja na początek poprosze Titanica. Ludzie jak tak dalej pojdzie to ja niebede mial czasu przeczytać tego co jest na forum tylko bede musiał (albo i nie) oglądć wasze 30minutowe avy.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopada 20, 2004, 09:40:45 am »
Cytuj
wiedziałem że Game Pleya' będzie wniebowzięty inwazją bishonenów :D
On może nie, ale ja tak. Miło jest sobie na kogoś takiego trochę popatrzeć na odmianę. :grin:
Cytuj
Ludzie jak tak dalej pojdzie to ja niebede mial czasu przeczytać tego co jest na forum tylko bede musiał (albo i nie) oglądć wasze 30minutowe avy.
Przecież możesz sobie je skopiować i spokojnie obejrzeć w zaciszu domowym. :)  
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2004, 09:43:56 am wysłana przez Tamaya »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopada 20, 2004, 01:33:12 pm »
Cytuj
Przecież możesz sobie je skopiować i spokojnie obejrzeć w zaciszu domowym.

albo w profilu wylaczyc ogladanie avkow...i wtedy bedziesz mial tylko sam tekst...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopada 20, 2004, 01:36:51 pm »
Zell Samanosuke ŻAK Dincht spodekscytował się ruchomymi obrazeczkami i wprowadza je w życie.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopada 20, 2004, 03:43:39 pm »
Gipsey daj se to droogye zdjatko z signa na ava :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopada 20, 2004, 04:03:32 pm »
kurde, S&S żeby ta Kid nie przeswitywała to byś mial zarąbistego avka.. ale i tak mi sie podoba :)
właśnie mi sie przypomnialo ze nie komentowałam avka Yuz chyba... w każdym razie mi siem strasznie podoba ^_^  

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopada 20, 2004, 04:31:55 pm »
ehhh <marudzi> wszyssstko pokazuj palcem i rób za nich -_-



bierz i to szybko bo ssserwer prawie full :P
sssam ssse zmniejszysz :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2004, 04:32:47 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopada 21, 2004, 09:20:43 am »
Cytuj
Poza tym nie jestem pewien, czy to jest szminka, ale używa on faktycznie cienia do powiek... ale co dziwne tylko na 2 CD, bo ani wcześniej, ani później go nie miał. Dlatego też nie chcę mieć avka, w zbliżeniu z 2CD, bo głupio wygląda wtedy Kuja. Najlepiej moim zdaniem wyszedł na końcu 1CD, no ale niestety jest wtedy to szare tło. No i w kilku miejscach na 2CD, chociaż widoczny zaczyna być makijaż hjehehe
Mi się tam makijaż u facetów podoba, popatrzcie na rockowców... zajebiście wyglądają z takimi czarnymi oczyma... nie wiem jak w innych regionach ale japoński rock to norma u artystów że mają mocno pomalowane oczy i jak ostatnio widziałem SOAD to u nich też tak jest... no i przynajmniej nie muszą oni chodzić w okularach tak jak polscy artyści rockowi... bo u nas rock meni są tak starzy że każdy z nich nosi okulary bo są tak starzy ze widać im wory pod oczyma... a Kuja to z tym czerwonym makijażem rzeczywiście troche dziwnie wygląda ale mi się podoba... ale ciekawe jakby wyglądał z czarnym...

Sergey Boy-eee na 2 zdjeciu jest kobieta więc raczej go nie dam... ale może kiedyś... na chwile... jak rodzice znowu będą kazali ubierać te dziwne koronkowe sukienki i znowu jak za czasów zerówki będą mi kazali ubierać te dziwne koronkowe sukienki i zamiast Mariusz będą do mnie mówili Marianno i będą chcieli aby społeczeństwo myślało że mają córeczke... ehhh wspomnienia z dzieciństwa....

Marvell- Zajebisty avatar :spoko:  :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopada 21, 2004, 10:00:49 am »
hje hje hje hje Mravy genialny avatar :D

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopada 21, 2004, 10:31:22 am »
No Marvell takiego cuda jeszcze nie widziałam  :lol:  :lol:  :lol:
Oryginalne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2004, 10:32:28 am wysłana przez Tamaya »