Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508907 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopada 23, 2004, 06:01:12 pm »
Yuz widze nowy avatar stara postać dosyć fajny i podoba mi się jego poza... za chiny bym nie powiedział że to facet na zdjęciu, piękny jest, ma ładne oczy... cudowne... ujeły mnie tak bardzo jak oczy Kid... to napewno facet?:> kurde, świetny ten avatar :)

ehhh niechce mi sięczytać tej waszej paplaniny mimo iż Sergeykens mnie nauczył jak to czytać... za co mu dziękuje :)  ale niechce mi sie czytać tego :/ ...nudzi się wam w domu ze tak piszecie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopada 23, 2004, 06:46:55 pm »
geez jak na tym i na poprzednim avku yuz jest facet to ja jestem drozdz busz.... przeciez to juz podchodzi pod zboczenstwo :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopada 23, 2004, 06:54:33 pm »
hmmm piekny avatar YUz.
Nie wysiwetlaja mi sie avy Tanta i Zella :(

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopada 23, 2004, 06:57:32 pm »
mi tez nie :(
Yuz swietny avek  :spoko:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopada 23, 2004, 06:58:40 pm »
no to ja jush chyba wiem czemu :P
a jednak nie -_-
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2004, 06:59:11 pm wysłana przez S&S »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1485 dnia: Listopada 23, 2004, 07:19:03 pm »
co za szukinszyny jedne lajkosowate cos mi z servem zrobili :-/ mam nadzieje ze jakos to zrobie zanim tant wroci i mnie zjedzie :shu:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1486 dnia: Listopada 23, 2004, 09:30:36 pm »
dzieńdobry Zell.... ma do ciebie małą uwagę.... NIE WIDZĘ twojego avka.... bo mojego widzę pięknego jak zawsze... napraw Lycosa, żeby inni też mogli go podziwiać buahahahahahaha

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1487 dnia: Listopada 23, 2004, 09:45:29 pm »
Obydwóch was nie widać ;)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1488 dnia: Listopada 23, 2004, 09:46:58 pm »
no bo mój avek jest na serverze Zell'a... ale ja swojego widzę...  chyba jako jedyny

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1489 dnia: Listopada 24, 2004, 06:41:41 am »
ja tez widze :D ma sie te wtyki w macdonaldzie :P

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1490 dnia: Listopada 24, 2004, 10:49:49 am »
Zella nie widzę, ale Tanta widzę podobnie jak mój przedmówca.
YUzuriha - Bardzo ładny

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1491 dnia: Listopada 24, 2004, 01:19:33 pm »
Przypuszczam że widzą go ludzie połączeni z Tantem P2P <_< bo ja nie widze :(  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1492 dnia: Listopada 24, 2004, 01:31:38 pm »
połączeni ze mną p2p? <chowa siępod biórko i przegląa wszystkie kabelki od kompa>.... hmm... czy ja o czymś nie wiem? Ktoś mnie tutaj hakuje? Wiem, że nie możecie żyć bez oglądania mojego Kuji, ale chyba już przesadzacie buahahahahaha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1493 dnia: Listopada 24, 2004, 03:35:17 pm »
eee nie to jednak cos z tymi wtykami w makdonaldzie bo przez p2p to ja sie z tantem nie mam w zwyczaju łączyć :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1494 dnia: Listopada 24, 2004, 04:40:00 pm »
ja nie widze ani Tanta ava ani Dińśta...

eden z lepszych avków na forum... jeśli nie najlepszy ma Mishimaru Kobayashi... bardzo stylowy, ostry i bardzo ładny :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1495 dnia: Listopada 24, 2004, 04:57:45 pm »
a mi sie srednio podoba :P
ale widze juz Dincza i Tanta

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1496 dnia: Listopada 25, 2004, 09:30:24 pm »
ma ktos moze obrazka Caesara z GTA:SA takiego co by sie na avka nadawał? <to ten pierwszy z lewej na sigu Gipsona jak cos> bo szukam szukam od wczoraj i efekt szukania zaden :(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1497 dnia: Listopada 25, 2004, 09:43:34 pm »
na forum neo plus znalazłem takie z GTA u innyh ludzi...






a jak nie to może poprostu sam zrobisz wycinając jego facjate z mojego siga? :)  ja i tak aniedługo zmienie siga jak kupie nowe neo i przeczytam najnowsze artykuły...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1498 dnia: Listopada 25, 2004, 09:51:16 pm »
thx cabron :D i jak podoba sie? :P :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1499 dnia: Listopada 25, 2004, 10:01:59 pm »
jak dla mnie - zajebisty :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"