Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508932 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1400 dnia: Listopada 15, 2004, 03:34:13 pm »
Niewątpliwie zmiana Avka u GPM wyszła mu na dobre. Fajnie się prezentuje ten koleś i niewiem czemu Gipsobn czepia się złej jakości.... dla mnie fajnie wyszedł.
A co do Selphie, to niestety nie mogę skomentować jej avka pozytywnie, gdyż Harle po prostu nie wywiera na mnie zbyt dużego wrażenia
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1401 dnia: Listopada 15, 2004, 03:48:10 pm »
Zdjęcia w Avatarach sssą zbędne bo może uda mi się namówić Fasta na odblokowanie zakładki "zdjęcie" w "mój profil"  :P  choć siakoś w to wotpię <_< ... pewnie znowu mi sssypnie hakerssska regółke że nic nie szczaje i padnie odpowiedz "nie" :P
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1402 dnia: Listopada 15, 2004, 06:53:06 pm »
Selphie:
You're in My Eyes taritaata<Gipsi podśpiewuje> Pkny avatar siedze tak i patrze się na niego kilka minut... popatrzce na te piękne oczy... tak ciemne że praktycznie nic nie widać a jednak jak się ślicznie świecą odbijając światło, a te różowe pompony... nielubie jak dziewczyny chodzą w różowych ubrankach ale te pompony są tutaj cudne, jak zajebiście się wyróżniają... nom i ta łezka namalowana która pewnie nie raz spłyneła z jej cudownych oczu... kufa cudny avatar! Czyżby najlepszy na forum... na pewno jeden z najlepszych

Cytuj
Selphie - ja tam tej Harle nie lubie wiec ten avek tak mi nie podchodzi troche <eee gipson odloz ta katane>
Haaaaaadysz!!!!!! <Gipsi wskakuje na arene w locie zabijając swoim mega kopniakiem Chomika Zellusiowatego którego codzienne treningi w wannie wraz ze swoim mistrzem na nic się nie zdały... zabiera się za Zella ale ten jednak bierze Gipsona na spryt i proponuje mu partyjke w szachy... po lajtowej artyjce szachów Gipson za kare i chwalebne zachowanie Zella ucina temu jegomościowi... paznokcia na lewej stopie po czym odchodzi w chwale i ostrzega Zella że za kolejne bluźnierstwa ten zostanie ukarany w imieniu bogini "Tur".... patronki pewnych trunków...>

Cytuj
A co do Selphie, to niestety nie mogę skomentować jej avka pozytywnie, gdyż Harle po prostu nie wywiera na mnie zbyt dużego wrażenia
Za ciebie zabiore się jutro największy heretyku wśród magów... śpij spokojnie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1403 dnia: Listopada 15, 2004, 07:21:38 pm »
Cytuj
Selphie - ja tam tej Harle nie lubie wiec ten avek tak mi nie podchodzi troche <eee gipson odloz ta katane>
zapomnaules o mnie. RAAARGHHHHH GIN W IMEI SKRABSONA!!!!!!!

GPM-fajne
Selphie-ZAJEfajne

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1404 dnia: Listopada 15, 2004, 07:22:22 pm »
Selphie - ......... boję się to powiedzieć głosno.... no dobra... zmuszę się....ehm..ehm... Poraz kolejny mam takie samo zdanie jak Gipsi. Avek jest poprostu przecudny, w szczególności, że Harle jest moją drugą ulubioną postacią kobiecą z CC (kurcze.... chyba nikt nie zgadnie kto może być tą pierwszą hjehjehje... podpowiem, że na 3 litery.... i to nie jest Pip). Shirley albo ktokolwiek... poszukajcie jakiegoś Cosplay'a z Harle. Jakiś musi być. Japończyki sie przebiorą za wszystko, co zobaczą w grach, a japonka w cosplay'u Harle musiałaby wyglądać... brr... aż się zarumieniłem hehehehe.. nie zmieniaj avka przez jakiś czas... zrób to dla mnie i dla Gipsona...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1405 dnia: Listopada 15, 2004, 08:03:03 pm »
uff.. heh wiecie co, po tych pierwszych komentarzach mojego avatara  to mialam go zmienic, cale szczescie ze nie zminilam :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1406 dnia: Listopada 15, 2004, 08:07:57 pm »
No icałe szczęście kobieto że nie zmieniłaś :)
Ja mam cały czas włączony te temat i co chwila spoglądam na twojego avka żeby się popatrzeć na to cudeńko... a teraz to wogóle będzie wypas bo będę patrzał na twojego ava i przy okazji mój sign... avek jest naprawde świetny :wub:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1407 dnia: Listopada 15, 2004, 08:16:03 pm »
e tam ja nie wiem co wy widzicie w tym <rozglada sie czy gipsi nie slyszy> pajacu.... </rozglada sie> selphie mnie przyzwyczaila do fajnych ciemnych satanistycznych avkow a teraz jakis <rozglada sie>pajac</rozglada sie>... qrna co to sie dzieje z polska mlodzieza :D <oj cos czuje ze tym postem tak podpadlem gipsowi ze mnie wyleje z fanklubu jego stringow>
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2004, 08:16:35 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1408 dnia: Listopada 15, 2004, 08:21:42 pm »
Jak już to harlekin, a nie pajac (pewnie stąd jej imię). Harle jest jedną z najbardziej tajemniczych.... nie..... najbardziej tajemniczą postacią CC. Jest również ........... nie umiem tego określić słowami. W każdym ma ona w sobie takie coś, co jest bardzo dla CC charakterystyczne.... taką... hmm..... aurę. CC byłoby zupełnie inne bez Harle.... aż boję się pomyśleć jakie by było...

Gipsi, Sergippo... może założymy fanclub Harle i będziemy bronić honoru avka Selphie albo zginiemy próbując? Do broni towarzysze!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1409 dnia: Listopada 15, 2004, 08:53:15 pm »
...

Edit by Gipsi
wacusiu pracujesz na ostrzeżenie... nie ma to jak konwersacja i wykazanie się swoimi poglądami aby inni mogli podyskutować z tobą
Oj gringos amigo... Jakbyś miał wybierać, co byś wybrał:
-bycie sobą i ban od administratora
-nie dokończenie zdania i ostrzeżenie
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2004, 11:57:59 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1410 dnia: Listopada 15, 2004, 09:00:00 pm »
JEEEE DO BRONI!!!
a ja zmeinilem zdnaiem o afku Zella starsznie endzny lipny i nie wiem co Wy widzicie w tym zulu co mu sie na hefta zbiuera
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2004, 09:01:49 pm wysłana przez S&S »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1411 dnia: Listopada 16, 2004, 07:07:50 am »
to jest tak: jak sie patrzy na avek zella to jest naprawde fajny, przynajmniej mi się podoba. tylko jak się notke czyta, to obok taką szarą plame widac, hehe.. wejscie zella bylo fajne, moim zdaniem lepsze od tego avka.  ;)  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1412 dnia: Listopada 17, 2004, 07:40:22 pm »
Cytuj
Elfik_Mog? to jesteś ty na tym avku? fajny jest... kolejny z serii "bezsenność satanisty, czyli czerń z dodatkami", jakich ostatnio mam wysyp...
Satanistka hie,hie.... Zdjęcie było robione na cmentarzu przeze mnie, i przedstawia mnie :shifty: .... Tak właściwie to tylko jego fragment, ze mnę (bo jest nas tam trzy :) ).  Sorki że tak póżno odpisuje.....

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1413 dnia: Listopada 17, 2004, 08:31:27 pm »
Yuzuriha poprosu przecudowny avek, jak dla mnie najlepszy avek na forum  :D  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1414 dnia: Listopada 17, 2004, 08:55:49 pm »
mi tez sie nawet podoba :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1415 dnia: Listopada 17, 2004, 09:17:19 pm »
A kto zgadnie kto to jest na moim avku? ^_^ i z jakiej to mangi?

Hm...nie wiem czy komentowałam avka Selphie...więc robię to teraz.Bardzo lubię Harle(bardziej niż Kid)więc oby był jak najdłużej ^_^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1416 dnia: Listopada 18, 2004, 10:24:29 am »
Cytuj
A kto zgadnie kto to jest na moim avku? ^_^ i z jakiej to mangi?
Kreska Clampa, ale nie bedę strzelać kto to.

Selphie - sam avatar nie jest zły, ale nie należę do fanclubu tej postaci.
YUzuriha - bardzo ładny

Chyba nikogo nie pominęłam.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1417 dnia: Listopada 18, 2004, 01:16:57 pm »
YUz-wypas :D

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1418 dnia: Listopada 18, 2004, 03:35:16 pm »
No to jak nikt nie chce zgadnąć to powiem.To jest Raenef z mangi Wspomnienia Demona ^_^ (bardzo lubię tę postać i czasami czeszę się jak on).
A by nie było offtopu to napiszę,że ciekawy avek ma Mastif...poprzednio chyba był smok?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1419 dnia: Listopada 18, 2004, 04:14:03 pm »
Cytuj
No to jak nikt nie chce zgadnąć to powiem.To jest Raenef z mangi Wspomnienia Demona  (bardzo lubię tę postać i czasami czeszę się jak on).
A by nie było offtopu to napiszę,że ciekawy avek ma Mastif...poprzednio chyba był smok?
To nie był offtop :)  mówiłaś o avatarze, więc there was no offtop :)
Co do twego avka yuz to podob mi się mimo że jest czarno biały całkiem ładny... ale co to miało oznaczać:
Cytuj
To jest Raenef z mangi Wspomnienia Demona  (bardzo lubię tę postać i czasami czeszę się jak on
To była literówka czy na tym avku jest facet?:> O_o
Mi się kreska kojaży z clampem(jak już Tamaya mówiła) a ta postać jest troszeczke podbna do tej księżniczki co przysłość przepowiadała poprzez sny :)  ...nie pamiętam imienia -_-'

Mastifowi zmiana avka wyszła na lepsze...

podoba mi się też avek użytkownika który ma na avie San ubierającą swoja maske (postać z mononoke Hime) co prawda gif jest słabej jakości i jest rozpixelowany ale jest fajny :)

co do Zella i jego avka to on poprostu ma lipny początek... jak pobiera tę energie to tak dziwnie wygląda... przypomina wtedy to troche Vagran Story... jakoś tak podobinie do VS wygląda ten av... ale gdy już jest zbliżenie na twarz koleszki to avek jest ajebisty, no i jak się przemieni to wypas :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?