Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508930 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1420 dnia: Listopada 18, 2004, 05:18:26 pm »
Cytuj

Co do twego avka yuz to podob mi się mimo że jest czarno biały całkiem ładny... ale co to miało oznaczać:
Cytuj
To jest Raenef z mangi Wspomnienia Demona  (bardzo lubię tę postać i czasami czeszę się jak on
To była literówka czy na tym avku jest facet?:> O_o
Mi się kreska kojaży z clampem(jak już Tamaya mówiła) a ta postać jest troszeczke podbna do tej księżniczki co przysłość przepowiadała poprzez sny :)  ...nie pamiętam imienia -_-'
Nie Gipsi to nie była literówka to jest facet ^_^ ,a mangę rysuje Kara.Hm...w sumie kreska podobna do CLAMP'a,ale gdybyście obejżeli ją w całości to stwierdzili byście,że to jednak nie to samo co CLAMP(a tak apropo to ta księżniczka nazywała się Hinoto) ;)
Ale cieszę się,że avek się podoba(stwierdziłam,że zdjęcia na razie nie będę pokazywać bo to było jakieś takie nie za bardzo.Jak znajdę leprze to może wstawię <_< )

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1421 dnia: Listopada 18, 2004, 06:05:14 pm »
...bardzo się podoba. Więcej cLaMpA prosimy ;P
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1422 dnia: Listopada 18, 2004, 09:59:56 pm »
YUzuriha przepiękny avik, jeden z lepszych jakie widziałem ;)

GamePLay całkiem fajny.

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1423 dnia: Listopada 18, 2004, 11:34:29 pm »
Wszystko jest fajne, ale w jakim sensie, bo jeżeli mam być miły to też powiem, że wszystkie są fajne. Czasem moglibyście wysilić jednoski przetwonicze objektów niematerialnych i wypowiedzieć się do końca.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1424 dnia: Listopada 19, 2004, 12:00:01 am »
Więc dlaczego sam tego nie robisz??
jeśli ty napiszesz
Cytuj
...bardzo się podoba. Więcej cLaMpA prosimy ;P
to też za bardzo nie jest wysilenie się...

Yuz ten avek jest bardzo fajny ale nie miałem pojęcia że to chłopak... bishonen maxymalny... GamePleya' chyba się cieszy na widok takiego Bishonena :)

a jaj ako że ostatnio jestem zafascynowany pewną osobą na forum i jako że nie ma mojej miłości Dark M od dłuższego czasu znalazłem sobie nowy obiekt który jest moim oczkiem w głowie i chyba sobie strzele nowego avka żeby ta osoba stała mi siębliższa... co powiecie na to?
http://www.livejournal.com/userpic/19386656/2730239
 :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1425 dnia: Listopada 19, 2004, 12:12:20 am »
<gulp>... O_o...... dobra....... Kto ma avatar z Kują?.....e...eee... nie wiem co powiedzieć... a teraz będzie wysyp Kujasów na 4um, bo wszyscy bęą chcieli być tacy fajni jak ja hehehehe....

swoją drogą to mam w zapasie jeszcze 4 avki... czy któryś z nich jest lepszy?









tylko mi ich tutaj nie podkradać bez pozwolenia... ja mam nań kopirajta hjehe
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 12:53:04 am wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1426 dnia: Listopada 19, 2004, 08:27:45 am »
wow Gipsi i Tant.....ale rozpierducha O_o

a tak BTW Tanti to pirszy najlypszy

EDIT:
wyswietla sie wam ropixelowany Sepek czy moj nowy avatar?
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 08:55:17 am wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1427 dnia: Listopada 19, 2004, 09:36:57 am »
Hjehjehje co? :P














A masz ty ...ty ... ty Kujonie ty :P


Teraz powinienem napisssać że też mam copy righta ale po co mi takie avki jak mam własssny gathunek :prr:



Cytuj
wyswietla sie wam ropixelowany Sepek czy moj nowy avatar?
Ja tam widze normalnego/ną  <_<  
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 09:39:30 am wysłana przez Marvell »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1428 dnia: Listopada 19, 2004, 11:05:15 am »
S&S - śliczniutki i od razu żałuję, że nie zabrałam się za CC jak był w domu.
Zell - jak zawsze coś miłego dla oka
Mastif - tez mi się bardzo podoba
Gipsi, Tantalus, Marvell - piękne. Najbardziej 3 i 4 u Tanta i 1, 4 u Marvella

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1429 dnia: Listopada 19, 2004, 11:16:21 am »
eee...jak dla mnie avki Marva sa lepsze od Tanta...Tantalus, popros Marvella od odsprzedaz copyrightów :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1430 dnia: Listopada 19, 2004, 12:22:31 pm »
Gipsi no nie ten Kuja jest śliczniutki ^_^
Tant mnie najbardziej podoba się ten co masz obecnie,ale jak już wybierać to 1,2
Marv 2,3,5 są chyba najleprze ^_^
Serdżi ja widzę Kid...choć za nią nie przepadam...ale wydaje mi się,że ona trochę jakby prześwituje ;)
Zell widzem nowy gif hehe,ale poprzedni jakoś mi się bardziej podobał
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 12:28:30 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1431 dnia: Listopada 19, 2004, 12:56:29 pm »
Tant mi sie najbardziej podoba ten ktory mas zobecnie, a jezeli juz to drugi :) Marv, też numer dwa ^_^
S&S avek zarąbisty, baaaardzo mi siem podoba :)
Zell.. taki sobie, ale ja sie nie znam  :rolleyes:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1432 dnia: Listopada 19, 2004, 01:50:17 pm »
ja tantowi szczerze polecam 2 avka od marva... ten kuja wymiata nad wszystkie inne :P
serdzej - no no przez ten avek chyba odbijesz gipsa tantowi :P mnie tam tez sie zarabiscie podoba tylko taka troszke kiepska jakosc  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1433 dnia: Listopada 19, 2004, 01:53:00 pm »
Cytuj
tylko taka troszke kiepska jakosc
no ma takie dziury w głowie  O_o

Zell mi sie ten avatar nawet podoba, ale jak kamera im do oczu wjezdza to takom dziwnom cere mają...
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2004, 01:55:20 pm wysłana przez Selphie »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1434 dnia: Listopada 19, 2004, 02:18:52 pm »
to przez zredukowanie kolorow... gdybym tego nie robil to by gif byl wiekszy i by sie mogl ard czy inny fast lekko wkurzyc (o ile juz sie nie wkurzaja za moje avy :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1435 dnia: Listopada 19, 2004, 03:20:03 pm »
oł men! skąd ty takie fajoskie avki bierzesz Marvell? Mogę sobie kiedyś któregoś założyć, co? <upewnia sie, że nikt nie widzi i ściąga je na dysk celem późniejszego urzycia. Wszystkie są śliczne, ale mi do avka najbardziej pasowałby nr. 1.... hehehe... czyli jeszcze przez wiele lat widzieć będziecie Kuję w moim Avku. Kurde... jak ja lubię tego kolesia. Chyba moja ulubiona postać z fajnali..... i chyba pierwszy w historii FF realny bishonen (chociaż właściwie to w FF8 też by się kilku znalazło). Ta wersja trance siakoś mi się w avku nie widzi. Wolę go z białymi herami.

Zell - wow... Żan Reno? Hjehjehje... kto by pomyślał, że w Onimushę się bawił francuz... avek fajny... ale czekam na coś lepszego

S&S - jakoś cie nie widzę z avkiem Kid... jakoś bardziej się czegoś takiego spodziewałem po którejś z pań albo RiKKu-reloaded.... średniawa poza tym

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1436 dnia: Listopada 19, 2004, 03:29:33 pm »
Tant
1-kojaży mi się z jakimś starym fillmem fantasy dla dzieci gdy bohater jest w lesie typu "Fantagiro" :rolleyes: ...czyli że raczej mi się niepodoba

2,3,4- już mi sie niewyświetlają i chyba ich nie masz na serwerze i nie pamiętam co pokazywały ale w każdym razie pamiętam że jak wczoraj na nie patrzałem to byłem za tym żebyś został przy tym avie co masz... aha wiem że jeden był rysowany przez kogoś i mi się nie podobał... dziwny był strasznie:/ coś jakby w stylu starych chistorycznych rysunków (zawsze widziałem podobną technikom rysowane jakieś patkie etc.) w połączeniu współczesnym mangowym stylem

za to ten od Marvela ostatni avatar jest Sugoiiiiiiiiiiiiii, jest poprostu śliczny i jak ty go nie dasz to ja sobie go kiedyś dam... Tant chcesz go? Jak nie to ja od razu go rezerwuje dla siebie :)  
Fajny jest też ten przedostatni tylko że mógłby być szerszy.. generalnie twój av teraz Tant jest fajny ylko jest jeden problem że jest taki troche rozmyty i nieostry... szaawy troche.. gdyby miał tak  ostre kolory jak ten przedostatnui marva to by był zajebisty

Sergey-nie wiem czemu ale jakoś tak mocno mnie Kid nie ruszyła... owszem nawet fajna ale te prześwitywanie niszczy cały avek... ładnie się uśmiech i wspomnienia z najpiękniejszej gry nachodzą mi głowe... ale to prześwitywanie miażdży wszystko :(  ale i tak jest ładny :)

Zella avek jest świetny... a jeżeli chodzi o tę cere to ja widziałem ten avek w dobrej jakości i był poprostu cudny... ale Zell zredukował jego wage o chyba 200-300kb i już est mniej ostry... ale i tak fajny :spoko:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1437 dnia: Listopada 19, 2004, 03:42:39 pm »
Cytuj
aha wiem że jeden był rysowany przez kogoś i mi się nie podobał... dziwny był strasznie:/ coś jakby w stylu starych chistorycznych rysunków (zawsze widziałem podobną technikom rysowane jakieś patkie etc.) w połączeniu współczesnym mangowym stylem

GRARGH!! To jest rysunek Yoshitaki Amano! Chara designera FFIX! No ale faktycznie pozastałe bardziej mi sie podobają... a tak swoją drogą, to nie wiem co się z serverem stało. Wczoraj było cacy, a teraz mi się komp zawiesza jak chce się do niego dostać.... nie wiem...

Cytuj
za to ten od Marvela ostatni avatar jest Sugoiiiiiiiiiiiiii, jest poprostu śliczny i jak ty go nie dasz to ja sobie go kiedyś dam... Tant chcesz go? Jak nie to ja od razu go rezerwuje dla siebie 

No dobra.... weź go. Ale 1,2 i 4 są moje!! Tamte dwa to miałem na dysku... ale i tak narazie nie zmieniam.... może na gwiazdkę, żeby klimat zmienić i wtedy chyba na 1 albo 2 z mojego zestawu... te od Marva sobie na deser zostawię hjehjehje...

Cytuj
generalnie twój av teraz Tant jest fajny tylko jest jeden problem że jest taki troche rozmyty i nieostry... szaawy troche.. gdyby miał tak ostre kolory jak ten przedostatnui marva to by był zajebisty

damn it.... a ja się specjalnie męczyłem, żeby go takim zrobić. Rozmyłem go troszku, ponieważ była straszna pikseloza i nie wyglądał tak fajnie... poza tym się na klimat stawiałem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1438 dnia: Listopada 19, 2004, 03:53:47 pm »
Cytuj
No dobra.... weź go. Ale 1,2 i 4 są moje!! Tamte dwa to miałem na dysku... ale i tak narazie nie zmieniam.... może na gwiazdkę, żeby klimat zmienić i wtedy chyba na 1 albo 2 z mojego zestawu... te od Marva sobie na deser zostawię hjehjehje...
heh ja właśnie tego "słodkiego" kuje chce też sobie dać na gwiazdke jak będzie śnieg i tak lajtowo pokojowo i miło świątecznie będzie :)

Cytuj
damn it.... a ja się specjalnie męczyłem, żeby go takim zrobić. Rozmyłem go troszku, ponieważ była straszna pikseloza i nie wyglądał tak fajnie... poza tym się na klimat stawiałem.
hmmm... może samo rozmycie i nie jest złe ale mi poprostu nie pasuje to szare tło... to znaczy nie asuje to źle powiedziane bo nic nie mam do avka i jest wporzo, ale jak mówiłem wole taki kolorwy jak ma np. marv gdzie z tyłu jest niebieskie niebo :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1439 dnia: Listopada 19, 2004, 04:05:27 pm »
Geepsey, Tantuś! Congratulations!
Dostajecie dyplom uznania Darwina za złamanie jego zasad.

A nIeCh Mn|3
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!