Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509027 razy)

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1280 dnia: Listopada 04, 2004, 10:47:30 am »
Cytuj
bardzo ładny avatar, tylko taka siakaś nie podobna ta RlNOA
nie bryncz :huh:  avek cool, sam tak nie narysujesz, to chociaz ukrywaj zazdrosc :devil:

Cytuj
Kakashi twój nowy avek jest świetny
no coż, jakis taki mi sie trafil po wielogodzinnym szperaniu na HDD...

Cytuj
Tantalus - według mnie przejadają się rzeczy, które źle się komuś kojarzą. 
A osobnik na twoim avku jest miły dla oka.
Ale Kuja to niezbyt przyjazna osóbka... ale w wydaniu Tantusia może być :grin:

Ostatnio chyba nie bylo zbytnio avatarowych zmianek nie?

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1281 dnia: Listopada 04, 2004, 11:31:23 am »
Cytuj
gdyby nie to że łon jest ciutex rozpixelowany i nie ma anty-aliasingu :P (ząbki ma...)
tak to bywa z transparentami w GIFach, nigdy nie będą tak dobrej jakości jak JPG na białym tle. S&S niech już będzie Sergeboy'em, albo Sayrusem...

SMS - Small Message System, inaczej mail bez obrazków z ograniczoną liczbą znaków.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1282 dnia: Listopada 04, 2004, 01:29:09 pm »
Cytuj
Ale Kuja to niezbyt przyjazna osóbka... ale w wydaniu Tantusia może być

Nie jest przyjazna osóbka? To jest mój ulubiony bohater z FFIX!... co z tego, że jest zły? W jRPG'ach zazwyczaj bywa tak, że to właśnie ciemne charaktery są najbarwniejsze i najbardziej ludzkie...

GPM - siakiś nijaki... tak wogóle to bym powiedział, że to samuraj z naginatą, no ale ty pewnie wiesz lepiej co masz na avku... siakiś taki..... mało reprezentatywny...

7cloud7 - nie uwierzysz..... zobaczyłem w końcu twojego avka... nie pytaj sie mnie czemu dopiero teraz bo nie wiem... fajny... bardzo fajny...

Tamaya - ja w sumie też nigdy nie widziałem kota ze skrzydłami nietoperza (dobra... jest taki jeden wpieniający osobnik w FFIX, ale to nie ważne). Powiedzmy, że moogle to krzyżówka świni i kota, tak jak chocobo strusia i kanarka hehehe

elfik_mog - to jeden z takich avków, które się nie nudzą (tak jak i podłóg publicznej opinii mój).

Cytuj
Dlacego  (chce wiedieć  ).

bo GPM nie trawi takich avków... mojego też nie lubi... wstaw sobie wanzera jakiegoś to może zacznie cię troche lubić...

Cytuj
Eeee nikomu  nie wiem ktoto ale nie nudzi sssię
Cytuj
Mi na pewno nie... avatar jest świetny i należy do tych nielicznych które mi się nigdy nie znudzą i z którymi dana osoba mi się będzie kojażyła już cały czas...
Cytuj
Tantalus - według mnie przejadają się rzeczy, które źle się komuś kojarzą. 
A osobnik na twoim avku jest miły dla oka.

dzięki hehe... i dobrze, że się wam nie przejadł, bo nie zmieniam... jednak nie ma to jak samemu wyciąć klip z filmiku i go przerobić w avka...
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2004, 01:30:25 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1283 dnia: Listopada 04, 2004, 04:58:12 pm »
Cytuj
BTW: Ty GPM wyluzuj trochę,.... nie można być wciąż takim poważnym.... jak tak dalej pójdzie, to cię może karoshi spotkać
ale dlaczego? Jeżeli Game Playowi się nie podobają czyjeś avki to ma prawa poprostu powiedzieć to... każdy ma inny gust i przecież nikt się tutaj na nikogo nie obraża... mi się naprzykład strasznie nie podobał avek Sergeykensa i tak jak tobie mi też kojażył się z Slipknotem i powiedziałem że jest strasznie denny, ale pewnie SergeyBoyem to nie wzruszyło... wyrażamy swoją opinie i GP ma do tego prawo

Cytuj
Poprostu zapiera dech w piersiach 
rzeczywiście... ciekawe po ilu winkach byłeś ze dostałeś takiej inspiracji do napisania tak pięknej rzeczy :)

Cytuj
Dlacego  (chce wiedieć  ).
Dla mnie to on jest lipny bo wygląda jak by był plastikowy... i jak już mówił Radical wygląda jak świnia.. w grze mi przypomina kota ale tutaj wygląda jak świniak podskakujący...

Cytuj
tak to bywa z transparentami w GIFach, nigdy nie będą tak dobrej jakości jak JPG na białym tle. S&S niech już będzie Sergeboy'em, albo Sayrusem...
ale w sumie masterze mimo wszystko twój av wydaje mi się taki sobie, bo wygląda jakby to było zdjęcie jakiejś zabawki albo figurki tego wojownika... zdecydowanie bardziej wolał bym widzieć jakąś narysowaną postać tego pokroju niż właśnie zabawke...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1284 dnia: Listopada 04, 2004, 08:40:08 pm »
Bardzo dobre porównanie do świniaka, ja bym porównał go do muchy z reklamy Heyah XD Geepsey-sama, to jest twój drugi avatar, który według mnie zasługuje na akceptację. Tak jak już kiedyś pisałem, nie lubię avatarów w postaci zdjęć sławnych osób, animowane postacie z gier, mangi, anime są dużo lepsze, albo jeszcze lepiej to nieznane nikomu rysunki, które dostają osobowści w miarę bycia wstawionym jako avatar przez użytkownika "X".
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1285 dnia: Listopada 05, 2004, 12:03:13 am »
kurcze.. mnie się zawshe moogle kojarzyły bardziej ze świnkami ... w IX typowno małe różowe świnki ze skrzydełkiami i wąsikami  ;)  chociaż w jakiejś starshej częsci pamiętam inaczej wyglądały.. ehh trzeba by odnowić znajomość z finalami

btw. game play - nie podoba mnie sie ten avatarek, stary był lepshy
 i ten lepper u 7cloud7 ... paczeć nie mogę hehe
bla

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1286 dnia: Listopada 05, 2004, 12:40:08 pm »
a widzieliscie nowego Avka Elfik Moga? qrcze, baaardzo ciekawy  :D
ale znajac GamePlaya, to mu sie nie spodoba z wiadomych przyczyn

7cloud7, nowy Cloud jest  :w00t:  (wlasnie taki...)

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1287 dnia: Listopada 05, 2004, 01:07:10 pm »
GamePlaya znając to też mu się nie podoba, bo jest bardzo hentai. Tantuś, przywitaj się z 7cloud7, będziecie bishoneńskimi kumplami XD
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1288 dnia: Listopada 05, 2004, 01:25:33 pm »
Cytuj
Tamaya - ja w sumie też nigdy nie widziałem kota ze skrzydłami nietoperza

No fakt. W sprawie moogle'a może pomóc tylko wykwalifikowany zoolog.

A teraz:
7cloud7 - całkiem mi się podoba
Elfik_ Mog - głos to mają tu wyłącznie panowie. :grin:

 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1289 dnia: Listopada 05, 2004, 02:00:55 pm »
olol.... widzę, ze Elfik_mog wreszcie zmieniła avka. Fajny jest... taki stylowy i wogule...... podoba mi się ;)  Ale za to świetnie wygląda nowy avek 7cloud7...... aż brak mi słów...  pierwszy raz widzę tak zajeb***ie narysowanego Clouda
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1290 dnia: Listopada 05, 2004, 04:32:32 pm »
Ja nie moge zmieniać Avatarów -_- bo mi ssserwer na Interii padł <_<
jakims cudem obecny działa :huh:  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1291 dnia: Listopada 05, 2004, 04:47:17 pm »
Marvelku, nie skomentujesz Avatarków? Opłakujemy oczywiście Twoj server, tutaj zawsze masz przyjaciol. Jak chcesz pogadac, albo cos, to wiesz, gdzie nas szukac (na gg :P ) :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1292 dnia: Listopada 05, 2004, 05:30:55 pm »
Cytuj
Elfik_ Mog - głos to mają tu wyłącznie panowie.
dokladnie :grin:

7cloud7- fajny, ;) a nawet bardzo
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1293 dnia: Listopada 05, 2004, 05:32:44 pm »
no to ja znalazlem kilka ciekawych afkuf. Powiedzcie czy sa lepsze niz ten moj czy mam zostawic










 

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1294 dnia: Listopada 05, 2004, 05:33:51 pm »
mi siem squall podoba :)
 a muj mi sie juz znudzil.. moze sobie jakis inny wezme..  :w00t:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2004, 05:38:00 pm wysłana przez Selphie »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1295 dnia: Listopada 05, 2004, 05:50:19 pm »
co do avka Clouda to jest niezly a S&S jak bys mial zmieniac avka to bym proponowal tak samo jak Selphi zebys wybral Squalla   ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1296 dnia: Listopada 05, 2004, 06:18:39 pm »
Jestem za Squall'em, ale Harle wyszła na tym ostatnim czarująco.... szkoda, że się troszku rozpikselowała....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1297 dnia: Listopada 05, 2004, 07:06:23 pm »
tylko squall albo seph... reszta do kosza :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1298 dnia: Listopada 05, 2004, 07:21:32 pm »
hm... moim zdaniem najlepszy jest Squall... tylko trochę denerwuje mnie to zielonkawe tło, ale i tak jest najlepszy... a tak BTW, to co to za koleś na 2 awku od góry?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1299 dnia: Listopada 05, 2004, 09:24:44 pm »
ten avatar jest tylko na chwile !! zalozylam sie z mlodsza siostra (kuzynk) o niepowiemco i takie sa tego konsekwenje <_< .. jutro wszystko dojdziedo normy... !   :)