Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509025 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1300 dnia: Listopada 05, 2004, 09:42:35 pm »
Cytuj
Ja nie moge zmieniać Avatarów  bo mi ssserwer na Interii padł
To przeca możesz wgrać avka ze swojego kompa...

SergeyBoy-jak dla mnie to do ciebie ajbardziej pasuje Sephiroth z tych avków... ma taki cwaniacki wyraz twarzy na tym avku tak mi się właśnie kojarzysz... raczej na pewno nie pasuje mi do ciebie ta Harle ani Tifa... może nawet mi pasuje ten mag z FF a także ten rudy typ z FFVII

Cytuj
ten avatar jest tylko na chwile  zalozylam sie z mlodsza siostra (kuzynk) o niepowiemco i takie sa tego konsekwenje  .. jutro wszystko dojdziedo normy... ! 
To dobrze bo avek jest strasznie lipny <_<

Elfik moq -bardzo fajny, z czego to?

Cloud -całkiem fajny, tylko czy Cloud miał kolczyk:>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1301 dnia: Listopada 05, 2004, 10:23:15 pm »
Cytuj
Marvelku, nie skomentujesz Avatarków? Opłakujemy oczywiście Twoj server, tutaj zawsze masz przyjaciol. Jak chcesz pogadac, albo cos, to wiesz, gdzie nas szukac (na gg :P ) :shu:
Gdzieś na początku tematu napisssałem że nie będę komentował Avatarów bo jak ocenie jeden pozytywnie to kto inny może sssie poczuć pokzywdzony a ja nie mam tego na celu więc unikam jawnej oceny <_< (marvellizm mi sie udziela -_- )


Cytuj
To przeca możesz wgrać avka ze swojego kompa...
Moje avatary kilkakrotnie przekracają dozwoloną wage :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2004, 10:24:33 pm wysłana przez Marvell »

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #1302 dnia: Listopada 06, 2004, 09:10:09 am »
Marv- to mi smoka nie przypomina ale cudenko takie ze szok  :w00t:
7Cloud7- no wlasnie od kiedy Cloud mial kolczyk ? :D

(no dobra po dokladniejszym przyjzeniu sie stwierdam iz ma on cechy laczace go ze smokiem ^^)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 09:11:10 am wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1303 dnia: Listopada 06, 2004, 09:29:21 am »
Cytuj
Cloud -całkiem fajny, tylko czy Cloud miał kolczyk:>

Oj oj oj cos niedoinformowani chyba są niektórzy :D Mial kolczyka w lewym uchu niejestem pewien ale mozliwe że nawet w obu bo kiedyś studiowałem jego wdzianko i wygląd od stóp do głowy  ;)  Wprawdzie w orginalnej wersij ma kolczyka  bezposrednio w uchu (niewiem jak to powiedzieć) a na moim avie ma wiszącego :)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1304 dnia: Listopada 06, 2004, 09:57:28 am »
Cytuj
Ja nie moge zmieniać Avatarów -_- bo mi ssserwer na Interii padł <_<
Współczuję. Jak mi się coś podobnego zdarzyło to był koniec świata. :grin:

Marvell - całkiem ładny. To chyba nie smok tylko demon.
Selphie - domyslam się, że twórczość własna więc no coments.
S&S - uroczy Squall, Seph i Tifa tez mi sie podobają.

Miałam wam zafundować jakąś zmianę na weekend z moich dzieł, ale nie mogłam się zdecydować, więc idę za przykładem S&S.
Ni mniej ni więcej kto ma ochotę na komentowanie - gifomania :) :
 
 

Takie zajątko na sobotni wieczór.  :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:08:48 am wysłana przez Tamaya »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1305 dnia: Listopada 06, 2004, 10:04:28 am »
Marva avek jest zarabisty :D chyba to jest smok jednak ale troche pod wplywem chaosu <siakis motyl trzepotnął skrzydłami czy coś :P >

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1306 dnia: Listopada 06, 2004, 11:05:11 am »
Marv...no calkiem, calkiem...niezly...ja jednak uwazam ze do ciebie bardziej pasuja potezne smoki, niz czlekoksztaltne demony/potwory... <_<  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1307 dnia: Listopada 06, 2004, 12:09:00 pm »
Hm..Marfellku..to chyba nie smok,ale całkiem niezły
Tamaya-mnie się Rinoa podoba i ta dziewczyna na smoku
7Cloud7-...może być
S&S-mnie podoba się Squall ^_^
Elfik_mog-nie skomętuję
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1308 dnia: Listopada 06, 2004, 03:09:05 pm »
a mnie sie tam avek marva niezbyt podoba... i nie ze wzgledu na to ze ma same smoki... poprostu jakis taki nijaki...
tamaya - po mojemu to troche krotkie te gify ale podoba mi sie walka z ff7ac i ta dziewosza lecaca na smoku :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1309 dnia: Listopada 06, 2004, 06:34:21 pm »
aaaA! Zell jaki ty masz zaje.. zarabisty avek... i tak systko plynnie chodzi :) nie no poprostu swietny, najlepsiejszy na 4um  :grin:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1310 dnia: Listopada 06, 2004, 06:52:16 pm »
Imperessive Zell... gif ponad 96 klatek razem 713 kb.... zeby cie tylko fast nie zbesztal za wkaladanie sobie tak wielkiego avka... no ale przyznam ze imponujacy

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1311 dnia: Listopada 06, 2004, 06:55:42 pm »
Przez tego ava strona mi sie dłużej ładuja <_<
Ale avk fajny ogólnie :grin:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1312 dnia: Listopada 06, 2004, 06:57:00 pm »
Mnie również się podoba avek Zella(a czy to nie ten pan co poprzednio??)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1313 dnia: Listopada 06, 2004, 07:02:00 pm »
a ja powiem ze mi sie nie podoba :P
nie dosc ze zajmuje w ch......za duzo :P to jeszce siakis taki nijaki <_<
Mravy fajny ale jak cos to mam dla Ciebiew white Dragona z CC

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1314 dnia: Listopada 06, 2004, 07:13:25 pm »
A jaki duuuuuuży (700 KB)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #1315 dnia: Listopada 06, 2004, 07:14:18 pm »
White'a to ja juz wkolekcji mam :P chyba że masz nie screenowego :>


No cóż nie da się was zwieść to nie jessst sssmok :P tylko siakiś Monster <_< na dodatek złobiony przez twórce źródła avatara ARDa :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1316 dnia: Listopada 06, 2004, 07:19:10 pm »
Cytuj
gif ponad 96 klatek razem 713 kb....
er... to nie moja wina ze kamera w tym ujeciu sie obraca i nie moge wykorzystac techniki "replace duplicate pixels with transparency".... ale i tak mysle ze nie jest zle bo w domysle zajmowal 2 mb... ale mam nadzieje ze fast nie uczepi... najwyzej sie go troche skroci (avka nie fasta :P)
Cytuj
Przez tego ava strona mi sie dłużej ładuja
najpierw laduje sie text a pozniej avatary wiec jesli nie chcesz go ogladac to nie trzeba czekac :P
Cytuj
a czy to nie ten pan co poprzednio??
taa dokladnie ten, tylko tym razem sie zmienia w forme onimusha
Cytuj
a ja powiem ze mi sie nie podoba
odezwal sie ten co ma spaczony gust :D dobra powiem to oficjalnie: firankowate skrzydla mi sie podobaja i nie musisz sie mscic :D a tak na powaznie: nie ma rzeczy ktora dogodzila by wszystkim ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1317 dnia: Listopada 06, 2004, 07:26:34 pm »
Zell był dużo fajniejszy, tylko nieco za bardzo skaczące klatki miał.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1318 dnia: Listopada 06, 2004, 07:31:05 pm »
powod? sciagnij sobie tego avka co teraz mam na dysk i otworz w acd see... zapierdziela jak szalony... a w przegladarkach internetowych i w niektorych przegladarkach graficznych dziala tak jak tutaj... tamten zell w acdsee dzialal normalnie a na 4um skakal... rozwiazanie - usunac co 2 klatke ale wtedy jeszcze o tym nie wiedzialem
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Avatary
« Odpowiedź #1319 dnia: Listopada 06, 2004, 07:36:34 pm »
Matko kochana, jezu chryste Zell skad ty to wytrzasnales ? No nie powiem postarales sie teraz ^^ Ale nic nie przebije tamtego sliczniutenkiego avka Selphie ... a wlasnie ten nowy taki jakis .... metaliczny ^^


Cooool ^.~