Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509030 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1240 dnia: Października 31, 2004, 07:17:40 pm »
RiKKu musze to napisać jeszcze raz twoj av wymiata.Niewidziałem jeszcze ładniejszego odkąd zaglądam na forum ;)  :spoko: Tak trzymaj i niezmieniaj bo sie załame  :D

White Wizard też spoko avek :)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1241 dnia: Października 31, 2004, 07:19:11 pm »
fiutek widze ze powrot do naszego ulubionego polityka :D tak trzymac :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1242 dnia: Października 31, 2004, 07:47:44 pm »
O_o... czy to mnie moje ślepia mylą, czy to lider samoobrony powrócił? ..... Olol..... wielki come back Andrzeja L. ... Yeah. Ten gość ma w sobie coś. Napewno wszystkie nastolatki mdleją na widok jego uśmiechu i bujnej czupryny.... Cała polska kocha Andrzeja.... We love you, Andrew :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1243 dnia: Października 31, 2004, 08:06:26 pm »
Cytuj
Napewno wszystkie nastolatki mdleją na widok jego uśmiechu i bujnej czupryny

Ty głupi chyba jesteś!! To wszystko ten patriotyczny krawat!! To przez niego jest taki slawny. I ta jego wymownosc w sejmie.... qrcze, jakby wszystko co powiedzial nagrac, to by komedia oskarowa powstała!!

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1244 dnia: Listopada 01, 2004, 10:22:46 am »
Gipsi całkiem niezły
7cloud7 - no super. Nie ma to jak leperomania.  :spoko: A tak w ogóle to mój ulubiony polityk. :)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1245 dnia: Listopada 01, 2004, 10:44:22 am »
jak 7Cloud7 wstawia Leppera to ja tez moge. Tylko to jest jego straszy brat. Podobny prawda?  

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1246 dnia: Listopada 01, 2004, 11:07:36 am »
Powiedzial bym nawet że podobny ja dwie krople wody, jak wszystkie krawaty samoobrony,  :D  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1247 dnia: Listopada 01, 2004, 11:11:26 am »
piękny avek sergippo.... tylko czemu big bro Leppera ma krawat na głowie, a nie na szyi?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1248 dnia: Listopada 01, 2004, 11:53:08 am »
a czemu AL z ava 7C7 dlubie w nosie? O_o to jakas tradycja rodzinna :P tyle ze jego big bro nie ma dziurek w nosie :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1249 dnia: Listopada 01, 2004, 12:46:12 pm »
taaa serdzeja avek wymiata :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1250 dnia: Listopada 01, 2004, 03:56:12 pm »
Fiutek: Przepiękny avek :D  naprawde.. niechodzi o to że to poprostu lepper,... on jest naprawde fajny.. poprzedni Lepper był gorszy ten jest o wiele lepszy od poprzedniego... naprawde świetny av... tylko.. ola boga... ola boga, ola boga dlaczego Andrzej nie ma czerwono białego krawatu?:> :(

Sergeykens - strasznie biedny avatar... na pewno najgorszy ze wszystkich jakie miałeś i najgorszy jaki kiedykolwiek był na forum, i chyba też na pewno jeden z gorszych jakie widziałem w mojej netowej karierze... nie wiem ale strasznie mi nie przypasił... jest niesamowicie wkur**jący dla mnie :/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1251 dnia: Listopada 01, 2004, 04:18:00 pm »
ej, 7cloud7, czemu Twoj Andrew nie ma krawata samoobrony, moze to jakas podroba andrzeja?

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1252 dnia: Listopada 01, 2004, 06:50:46 pm »
Mój andrzej jest jak najbardziej prawdziwy ;)A krawatu niema bo zostal zaczopieny przez kilku dresów gdy szedł na sesje zdjęciową do Playjoya, był on zmuszony do zmiany krawatu  :D

Serdzeja- poprostu tandetny av mam nadziejeże to tylko głupi wygłup z twojej strony <_<  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1253 dnia: Listopada 01, 2004, 08:32:56 pm »
ej, S&S, zmień tego avka...... strasznie badziewny jest i nie podoba mi się... .a na dodatek kojaży mi się z grupą "Slipknots", której image'u nie znoszę. Chłopcze... najwyraźniej coś ci się stało z głową.... może na mur się przez przypadek władowałeś?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1254 dnia: Listopada 01, 2004, 09:57:02 pm »
wlasnie S&S, tamten z demonem byl o niebo lepszy. wogole, to po kiego licha zmieniales? :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1255 dnia: Listopada 02, 2004, 11:00:37 am »
S&S - jak dla mnie niezyt uroczy mówiąc łagodnie.  <_<  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1256 dnia: Listopada 02, 2004, 11:32:37 am »
Boniu S&S co to je...bywało lepiej... <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1257 dnia: Listopada 02, 2004, 01:22:10 pm »
dobra dobra juz z mieniam tylko bez bicia prosze :P

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Avatary
« Odpowiedź #1258 dnia: Listopada 02, 2004, 04:19:50 pm »
nareszcie zmądrzales. Nie pekaj, kazdemu zdarza sie zejsc z sciezki Pana (czyli zdrowego rozsądku...)

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1259 dnia: Listopada 02, 2004, 07:16:54 pm »
Ja nie wiem, o co wam chodzi z avatarem Sergeboy'a. Był on jednym z najbardziej oryginalnych koncepcji w kolumnie userów.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!