Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90423 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #340 dnia: Stycznia 30, 2007, 10:25:42 pm »
http://images.google.pl/images?hl=pl&q=marle&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi
Następnym razem jak będziesz chciała poszukać jakis obrazków to wejdź na google i daj na grafike i wpisz co chcesz znaleźć.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #341 dnia: Stycznia 31, 2007, 04:09:27 pm »
A ja od siebie dodam jeszcze to: http://www.icybrian.com/fanart/chronotrigger.php

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #342 dnia: Stycznia 31, 2007, 11:51:28 pm »
Jakby ktos sie zastanawial to polaczylem tutaaj temat z dzialu Chrono Sagi bo jakas dziewoja zrobia temat o obrazkach z CT zamiast sama wpisac w google
Chrono Trigger Art


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Jak tam dojść???
« Odpowiedź #343 dnia: Lutego 01, 2007, 11:48:54 am »
mam problem z CT!!! zdobylem jajo CT i mam klona Crono. Mam isc do DEATH PEAK na jakąś oblodzoną górę ale kompletnie nie wiem gdzie to jest, POMOCY!!!

Offline NumB

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Chrono Trigger
« Odpowiedź #344 dnia: Lutego 06, 2007, 09:01:39 am »
Mam problem jestem na końcu gry zrobiłem wszystkie zadania, oprócz pomocy matce Luccy. Przez to nie otwiera mi się brama w Dark Omen jak wykonać to zadanie..?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Trigger
« Odpowiedź #345 dnia: Lutego 06, 2007, 05:15:58 pm »
brama Omena jest zamknieta tylko w przyszłoci w innych czasach zawsze jest otwarta
aby uratowac matke lucci musisz szybko na konsoli wystukac przyciski L, A, R, A


-----

hmmm tak sie zastanawiam jak to mozliwe ze ten temat powstal <.<
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2007, 05:43:32 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 13, 2007, 10:56:35 am »
Cześć wszystkim (to tak z okazji napisania pierwszego postu na forum:)!

Mam pytanie dotyczące gry Chrono Cross - wybaczcie jeśli było, przejrzałem temat, ale mogło mi coś umknąć bo od 5 strony robiłem to dość pobieżnie... Co muszę zrobić, żeby móc móc zagrać postaciami, które zebrałem podczas poprzedniego przechodzenia gry? W poradniku "Chrono Cross GameSpot Guide" jest napisane, że muszę iść do "Home Hydra Marshes Warp" i użyć Time Egg. Przeryłem Hydra Marshes i nic mi to nie dało. Na GameFAQs przeczytałem, że trzeba użyc Chrono Cross a nie Time Egg, ale wydaje mi się, że to troche późna faza gry żeby nacieszyć się dużym składem do wyboru. Jeśli ma to jakieś znaczenie: aktualnie jestem po zdobyciu oddechu Water Dragona i uderzam na Mount Pyre, gram w New Game+ nie Continue+, staram sie zbierać innych bohaterów aby w końcu mieć cała kolekcje 44 stars of time:) Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to dokładnie jest z odzyskiwaniem postaci z poprzedniego podejścia do gry?

Z góry dzięki.


Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 13, 2007, 11:04:16 am »
Pójdź do Hydra Marshes w Home lub Another World (nie pamiętam dokładnie) do miejsca gdzie wyskoczyłeś wcześniej razem ze Sprigg i powinieneś widzieć tam mały zielony portal. Podejdź do niego i użyj Astral Amulet a znajdziesz się w domu Sprigg. Później użyj tam Chrono Cross, tylko że powinieneś mieć na karcie poprzedniego sejwa z innymi postaciami. Kiedy to dokładnie można zrobić nie pamiętam (wydaje mi się że po odzyskaniu ciała przez Serge'a) ale próbuj za każdym razem po prostu to w końcu ci się uda.

EDIT::::
Stronę wcześniej był już podany na to sposób ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 11:19:54 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:02:12 pm »
Cytuj
do miejsca gdzie wyskoczyłeś wcześniej razem ze Sprigg
Do tego miejsca dochodzi się bodajże z pierwszego ekranu przejściem u góry ekranu.
Portal wygląda jak ten na Opassa Beach.
Cytuj
wydaje mi się że po odzyskaniu ciała przez Serge'a
To jest pewne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 04:02:49 pm wysłana przez Anouk »

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 13, 2007, 09:30:35 pm »
Mam jeszcze jedno pytanie:

Jestem po walce z Radiusem w ciele Lynxa. Sprawdzałem w opisie z PE, z NEO+ i GFAQs - musze iść do Viper Manor, ale od frontu i od przejścia w lesie (droga Nikki'ego) nie mogę wejść bo żołnierze nie chcą mnie przepuścić (łodki nie mam, nie pamiętam jak i kiedy w Home World ją zdobyć...). Hilfe mir:)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 13, 2007, 09:38:20 pm »
Chyba po prostu nie da się tam dostać w tym momencie. Masz może Norrisa w drużynie? Jak tak to weź go a powinni cię wpuścić.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 09:39:34 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 13, 2007, 09:46:52 pm »
Nie mam Norrisa, ale już ruszyło do przodu, jednego ludka w Terminie nie wziąłem na spytki. Geez, a z godzine ryłem co jest nie tak;/

Offline Malutor

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Nuty do Chrono
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 15, 2007, 08:39:19 am »
mam pytanko:

Gdzie można znaleźć nuty do utworu z 600 AD z chrono triggera? :D

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Odp: Nuty do Chrono
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 15, 2007, 09:35:19 am »
http://csd.varlew.net/ct/ctsheet.php - tutaj masz nuty do niektórych utworów z CT
Jeśli chodzi o nuty do Wind Scene, o które pytasz to są one tu: http://csd.varlew.net/ct/ctsheet/1-09%20Wind%20Scene%20600ad%201.jpg (pierwsza strona) oraz tu: http://csd.varlew.net/ct/ctsheet/1-09%20Wind%20Scene%20600ad%202.jpg (druga strona).
Miłego grania :P.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline MichallusTG

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 29, 2007, 01:20:06 pm »
W CT w rozdziale Break The Seal! w 2300. AD, pod drzwiami w Arris Dome nie ma podłoża i nie da się tam wejść.

Screen - http://img222.imageshack.us/img222/1050/aaaaawf8.jpg

Konsola po lewej nie działa; jak ustawić tam podłogę?

EDIT: Doszedłem - przydała mi się kombinacja L1+R1+X.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 01:21:47 pm wysłana przez MichallusTG »

Offline budus2

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Problem z laserami w laboratorium w THE FACTORY RUINS
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:56:13 am »
Problem jest taki, że nie moge za Chiny ludowe wyłączyć laserów w tym przeklętym laboratorium. Próbuję używać komputerów i nic. Komp na poziomie z savem nie działa. :(

Offline kupa

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 21, 2007, 10:22:35 pm »
Hejka ma problem nie wiem jak w CHRONO CROSS zmienia SIE postacie w drużynie  ,jak je przełączać

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 21, 2007, 10:34:02 pm »
Musisz użyć przedmiot Tele-porter gdy jesteś na mapie świata lub przy save poincie. Aby go zdobyć musisz przejśc fragment gry po którym Kid zostaje ranna i wraca do zdrowia. Inaczej kupa z tego.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 21, 2007, 11:13:07 pm »
Yume zapomniałeś o najważniejszym ... ;] Aby użyć Teleportera trzeba wcisnąć kwadrat na mapie lub w savepoincie ( Record of Fate czy jakoś tak się to nazywało chyba).
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 21, 2007, 11:19:46 pm »
Cytuj
Yume zapomniałeś o najważniejszym ... ;] Aby użyć Teleportera trzeba wcisnąć kwadrat
Powiem więcej, trzeba jeszcze najechać na niego kursorem poprzez naciśnięcie strzałki a potem wcisnąć iks ;]
Cytuj
( Record of Fate czy jakoś tak się to nazywało chyba).
Dokładnie.