Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90390 razy)

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #320 dnia: Stycznia 16, 2007, 03:19:34 pm »
Czesc, Przechodze wlasie Chrono Crosa i mam do was pytanie: Który z przyłączających się do druzyny towarzyszy jest wedlug was najlepszy? Może są oni wszyscy równi? Jest ich troche sporo a szczerze powiedziawszy to nie chce wszystkich pakowac. Gram w wolnym czasie i z zamilowania bo nie mam juz 14 lat :P a grę zdobylem dopiero teraz, no i jak by sie ona dowiedziala :o :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #321 dnia: Stycznia 16, 2007, 03:47:27 pm »
Czesc, Przechodze wlasie Chrono Crosa i mam do was pytanie: Który z przyłączających się do druzyny towarzyszy jest wedlug was najlepszy? Może są oni wszyscy równi? Jest ich troche sporo a szczerze powiedziawszy to nie chce wszystkich pakowac. Gram w wolnym czasie i z zamilowania bo nie mam juz 14 lat :P a grę zdobylem dopiero teraz, no i jak by sie ona dowiedziala :o :D
Sa postacie lepsze i gorsze... ale to sobie mozesz sprawdzac po kolei ktory ci pasuje. Na pewno bedziesz gral skladem -Serge, kid, glenn, albo serge,kid guile, albo karsh.. albo kto ci sie tam spodoba.
Zobaczysz kto ci sie spodoba z charakteru, kto z umiejetnosci, jak bede do ciebie dochodizli nowi ludzie to na poczatku bedziesz musial i tak czesto miec ich w skladzie, a o levelowanie sie nie martw bo nie musisz wszystkich levelowac... w CC nie ma takiego systemu jak w FF, tutaj level od razu wzrasta wszytskim postacia jakie masz aktualnie. Nie tylko te ktorymi walczysz.
Wiec sam sobie juz sprawdziszkogo wybierzesz, u mnie to bylo na zasadzie wygladau lub charakteru, bo umiejetnosci maja czesto zblizone do siebie jesli chodzi o power. Najsprawniejsze postacie to: Karsh, glenn, grobyc, guile, zoah, kid, i pewnie jeszcze paru by sie znalazlo al to nie wazne... bo jak mowilem zdecydujesz sam... ot chocby i to jaki innate ubisz... jesli lubisz innate czarny i jego wlasnie czary to pewnie wemiesz guila ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #322 dnia: Stycznia 16, 2007, 04:17:59 pm »
Dzeki.moze jeszcze jedno pytanko: Na co mają wplyw innate, co oznaczają te kolory zmieniające się w prawym górynm rogu bo jakos wogule nato nie zwracam uwagi i jakos ide bez problemu :) i jak uzyc summonów? no i na koniec, zbieram pulaki na czary, mam je zucic w czasie walki i jak ktos go uzyje to ja zdobede czar??
Pozdro dla wszystkich zagubionych w czasie :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #323 dnia: Stycznia 16, 2007, 04:25:53 pm »
No wlasnie summony sie puszcza dzieki tym kolorom po prawej stronie... jesli te wsyzstkie trzy "koleczka" beda zapelnione tym samym kolorem to mozesz zucic wtedy wlasnie summona (czyli robi sie to owiele trudniej niz FF  bardzo dobrze;])
W dalszej czesci gry zdobywasz takie czary ktore sprawiaja ze cale to pole jest danego koloru i od razu dzieki temu mozesz zucic summona (np green field, albo yellow field, tak sie te czary hyba nazywaja)
Pozatym jesli field (czyli te koleczkap o prawej) sa zapelnone jakims kolorem to jak zucisz jakis czar ktory ma lwasnie taki kolor ktory ta juz jest to odbierzesz przeciwnikowi wiecej energi...
i dajmy na to na field nie ma zadnych kolorow narazie ale rzucasz czarny czar i odejmujesz przeciwnikowi 200 hp. Ale gdy juz na field beda dwa czarne kolory i rzucisz czar o czarnym kolorze jeszcze raz to wtedy mozesz mu odebrac juz dajmy na to 260 hp ;]
To taki bayer ale przeszedlbys gre na lajcie nie wiedzac nawet o co w tym chodzi ;]

Cytuj
no i na koniec, zbieram pulaki na czary, mam je zucic w czasie walki i jak ktos go uzyje to ja zdobede czar??
No jak zucisz dana pulapke na jakiegos ziomka i on wtedy rzuci ten czar ktory dana pulapka umozliwa zlapac to on przejdzie do ciebie... ale ogolnie to pulapki sa w sumi lipą i slabo sie przydaja ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 17, 2007, 10:47:40 am »
no to juz wszystko wiem. dzieki mistrzu za pomoc musze przyznac ze te forum jest spoko.
Pozdro ALL :o :D ;D ::) :)

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 26, 2007, 10:39:44 am »
Isle of Damned = kłopot. latam za tym bakiem i nie moge nic ciekawego znaleść, :'( czy w pierwszej lokacji jest tylko 1 skarb. cierpliwości mi troch brak. jak to przejść?

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #326 dnia: Stycznia 26, 2007, 01:09:42 pm »
Ja tez mam pytanie....na youtube  widziałm teledyski o chrono trigger i tamte filmiki wyglądaja jak by było to anime istnieje coś takiego jak "chrono trigger -film"? Prosze o szybka odpowiedz:-)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #327 dnia: Stycznia 26, 2007, 01:24:05 pm »
To nie temat na to, ale tak.. istnieje Chrono Trigger OAV, 23 minutowe anime... nawet niezłe (zwłaszcza piosenka Gato).

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #328 dnia: Stycznia 27, 2007, 07:54:58 am »
Poprawka- 16 minut.
Poza tym Ali może też chodzić o filmiki do CT z wersji na PSX, które ukazują niektóre cut-scenki.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #329 dnia: Stycznia 27, 2007, 12:48:01 pm »
Ej ale o co chodzi? Chodzi ci ze ten ognik ktory  za toba lata i ci jakies dupsy otwiera? To otwiera tylko takie kosciste "drzwi"... czyi na calej wyspie sa chyba tylko 3 miejsca z tym. W pierwszej lokacji znajdujesz cos z nim... pozniej bedzie tez jeszcze jeden i pozniej ostatni. To wszystko jest kolo siebie wiec nie trzeba z im nigdzie daleo latac ;)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #330 dnia: Stycznia 27, 2007, 12:48:50 pm »
No tak a gdzie można by znależć te filmiki na  PSX?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #331 dnia: Stycznia 27, 2007, 12:53:31 pm »
Ja tez mam pytanie....na youtube  widziałm teledyski o chrono trigger i tamte filmiki wyglądaja jak by było to anime istnieje coś takiego jak "chrono trigger -film"? Prosze o szybka odpowiedz:-)
Jezeli chodzi o anime to tu jest temat o tym 16 minutowym anime:
http://squarezone.pl/smf/index.php?topic=1616.0
(znajdziesz je pewnie na jakims eMule albo innym programie P2P albo wpisujac tytul w google znajdziesz jakas stronke... ja ciaglem z jakiegos sajta zagranicznego kiedys)

Jak chcesz ogladac wstawki animacyjne ktore zostaly wplatane miedzy fabule CT w konwersji na PSone to tutaj mozesz obejzec:
http://www.youtube.com/watch?v=Kv_VdVdEguY


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Lue

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #332 dnia: Stycznia 27, 2007, 03:37:28 pm »
oglądałam te  filmiki co podał wcześniej Gipsi i mi sie podobają....z twojej wypowiedzi uznałam ze chyba chodzi ci o coś w tym stylu co on podał. A własnie ja też mam pytanie :) wiem ze pewnie wiekzość z was czytając to pomysli ze to nie jest pytanie na temat<bo to prawda> ale nie wiem gdzie takie pytania zadawiać....co wiec czy ktos z was  zna moze  jakąś stronke <nie musi byc po polsku> na której byłyby fotki marle z Chrono Triggera?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #333 dnia: Stycznia 27, 2007, 04:42:17 pm »
Lue - jakiś losowy sajt.. weź użyj wyszukiwarki google'a i obadaj Deviant Art, jak chcesz coś znaleźć... a to za kare, za brak samodzielności:


Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #334 dnia: Stycznia 27, 2007, 05:00:56 pm »

Offline Lue

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #335 dnia: Stycznia 27, 2007, 06:23:20 pm »
Uwielbiam gre CHrono TRigger <wręcz jestem maniaczką> widziałam wiele teledysków z ta grą itd. Ten temat założyłam po to abyście wy <jakze  szanowni> internauci mogli podzielic sie z innymi  swoimi wiadomościami na temat dodatków do tej gry:)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #336 dnia: Stycznia 27, 2007, 07:00:42 pm »
a istnieje takie cos jak dodatek do CT? wogole są dodatki do gier na konsole? ;f czy bardziej chodzi o akcesoria?

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #337 dnia: Stycznia 27, 2007, 10:33:44 pm »
A to nie chodzi przypadkiem o jakieś filmiki o CH i obrazkach i takie inne? Bo ja np. szukam po całym necie fotek marle z ch i byłabym wdzieczna gdyby ktos mi podał jakis link z jakąś  fajną galeria albo coś.....

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #338 dnia: Stycznia 27, 2007, 10:43:15 pm »

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Dodatki do Chrono Triggera
« Odpowiedź #339 dnia: Stycznia 30, 2007, 03:59:42 pm »
Wielkie dziex! Znalazłam tam dużo fajnych obrazków ale....nie do konca take jeskie chciałam.....wiec jak by ktoś był tak łaskawy to czy nie mógłby mi podać jeszcze jednej stronki?