Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 87953 razy)

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #380 dnia: Sierpnia 17, 2007, 05:58:24 pm »
witam , mam pytanie. jestem w miejscu gdzie walczy sie z black dragon, wiem ze powinien byc wykonany quest "Marbule" i myslalem ze jest wszystko OK. rze smoków pokonałem juz  Earth Dragon,Water Dragon,Green Dragon i chcialem black ale gdy ide do statku S.S Zelbess nic sie nie dzieje a powinno ;/. MOje pytanie brzmi : czy jeszcze mam szanse na tego smoka? Jak go zdobyc?
pozdrawiam

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #381 dnia: Sierpnia 17, 2007, 06:18:42 pm »
Przyprowadź Fargo z Another do Fargo z Home.
I'm in Space!

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #382 dnia: Sierpnia 17, 2007, 06:36:02 pm »
mam fargo w druzynie i na statu (w Another) gdy podchodze do fargo" kilka zdan wyminiaja miedzy sobą .... i nic

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #383 dnia: Sierpnia 17, 2007, 09:28:04 pm »
Jeżeli jesteś po koncercie Nikki'ego to musisz pokonać wszystkie Lagoonat'y na Marbule, a Black Dragon się przebudzi i po jego pokonaniu dostaniesz Black Relic.

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #384 dnia: Sierpnia 17, 2007, 09:56:20 pm »
hmm konertu nie było.. z Lagoonatami nie da sie walczyc, są jak duchy;/ jak spowodować ten koncert? jesli sie da!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpnia 17, 2007, 10:08:21 pm »
Musisz najpierw pogadać z Nikkim w jego kajucie i zgodzić się mu pomóc (o ile pamiętam musisz mieć chyba Irenes w swojej drużynie). A potem tak jak pisał Reaver przyprowadź Fargo z Home World do Another.

Offline Marcus

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpnia 18, 2007, 01:26:20 pm »
 :-\ trace nadzieje bo nie mam Irenes, bynajmniej jak jestem "Lenuxem". .... Ok, pokonam reszte smoków, ale czy bede mogl wrocic do tego Black pozniej gdy bede mial wszystkich towarzyszy razem?

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #387 dnia: Października 02, 2007, 07:25:46 pm »
witam, mam pokrewne pytanie dotyczące smoków.
Ale samego poczatku?
czy musze je pokonywac w odpowiedniej kolejnosci?
nie moge do zadnego sie dobrac mimo wielu prób(najbardziej skupiam sie na earth dragon ale jesli nie on jest pierwszy to chyba trace czas)
prosze o pomoc w sprowokowaniu walki ze smokami(tylko sky dragon mi gada ze jak ich rozwale to zebym do niego poszedl)
z góry serdecznie dziekuje
pozdrawiam :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #388 dnia: Października 02, 2007, 07:33:51 pm »
Pierwszy jest water dragon, a resztę się rozwala w kolejności, jeżeli dobrze pamiętam.

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #389 dnia: Października 02, 2007, 07:57:26 pm »
water dragon, na jego wysepce jest lustro podobne do tych które strzegły grobu garaia na damn isle
niestety nie moge przez nie przejsc(chyba o to chodzi?)
potrzebuje jakiegos specjalnego przedmiotu czy postaci w druzynie?
dzieki

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #390 dnia: Października 02, 2007, 08:37:07 pm »
Nie musisz przechodzić tam przez to lustro, wystarczy wejść do jaskini, później w dół wodospadu i sru. Co do reszty smoków, można je pokonać w obojętnej kolejności (oprócz białego ofkors) ale najlepiej jest zacząć od water, earth i green bo są łatwiejsi.

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #391 dnia: Października 02, 2007, 08:49:28 pm »
dzieki ;) wlasnie pokonałem zoltego i niebieskiego
tylko gdzie sa zielony i czerwony?
tamci przynajmniej mieli swoje wyspy
czarnego zostawiam na koniec
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #392 dnia: Października 03, 2007, 12:55:29 am »
Zielony - idź do Hydra Marshes w Home World i udaj się w lewo aż znajdziesz Beebę, jak go pokonasz da ci Ancient Fruit. Pójdź później planszę dalej i na otwartej przestrzenii użyj Beeba Flute, a przyleci Wingapede i zabierze cię do Gaea's Navel. Jak tam się znajdziesz załatw wszystkich przeciwników i będziesz mógł udać się do Greena.
Czerwony - idź do Mount Pyre (nie pamiętam czy Home czy Another) i obadaj całą lokację, a go znajdziesz. Używaj Freeze Gun by zamrażać lawę.
Cytuj
z gory dzieki za odpowiedz
Drobiazg :]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #393 dnia: Października 03, 2007, 04:47:07 pm »
Używaj Freeze Gun by zamrażać lawę.
Raczej Ice Breath.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #394 dnia: Października 03, 2007, 05:44:58 pm »
Używaj Freeze Gun by zamrażać lawę.
Raczej Ice Breath.
Yup, racja. Mój błąd.

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #395 dnia: Października 03, 2007, 10:53:35 pm »
nawet tej lawy nie zamrazałem, poprostu gdy miałem 1 hp to zeby nie tracic leków walczyłem z cieniakami rzucałem recover all i w koncu leczyłem sie podczas walk ;)
pokonałem te smoki mam 6reliktów
i jajo...
gdzie ich uzyc?
myslałem ze w tym całym dead sea ale koles mówi o jakims shrine in marbule
łaze po obu wyspach(marbule w home i another) i próbuje uzywac reliktów ale nic nie daje
chyba nie musze juz niczego wiecej robic?
prosze o pomoc co i gdzie zrobic z 6smoczymi reliktami
ps
jak mysle nad tym jak chrono cross jest wielki(dosłownie i w przenosni) i ile jeszcze miesiecy zajmie mi odkrycie wszystkiego to mi sie płakac chce ;)
super gra

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #396 dnia: Października 04, 2007, 07:02:16 pm »
mam nadzieje ze nie robie wykroczenia piszac jednego pod drugim
jak cos to zedytuję po jakiejs odpowiedzi ;)
czy w chrono cross mozna zaciac sie w fabule na stałe?
poszedłem sobie do guldove i dostałem od tej szamanki (czy tam szamana) takie koło z 6wglebieniami(nie pamietam nazwy)
i jednoczesnie cos wyczytałem o "other shaman"
myslałem ze musze odwiedzic tego samego szamana w drugim swiecie tylko
w miedzyczasie walczyłem z dario, a jak wiemy po walce trafia sie pod ruiny viper manor...i nie mam łodki by odpłynac z kontynentu
tzn ze nie uda mi sie odwiedzic drugiego szamana czy to wogóle nie jest konieczne?
prosze o pomoc
 z góry dziekuje :D

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #397 dnia: Października 04, 2007, 08:46:58 pm »
Pójdź do Steeny w Guldove, a da ci właśnie Dragon Emblem, później jak pokażesz ten przedmiot strażnikowi, który pilnuje świątyni Steeny w Home World, wpuści cię do środka, a Steena przyłączy się i da ci Dragon Tear. Później idź do Fortu Dragonia w Home World. Tam poleci dalej fabuła. Jajo możesz użyć właśnie w Fort Dragonia, w jednym z inkubatorów gdy zjedziesz w dół windą. Co z tego będzie, sam zobaczysz :]
W sumie nie wiem czemu nie masz łódki, gdzieś powinna być, poszukaj dobrze.

Offline manius

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #398 dnia: Października 05, 2007, 08:35:06 am »
była łódka na takim cypelku na północ od terminy :P juz myslałem ze mnie gra załatwiła
co do jaja to kiedys grałem w chronocrossa ale miałem piracka płytke i mi sie zacinało na wybuchu dead sea(po pokonaniu miguela)ale juz wtedy miałem tego smoczka
ale tylko dlatego bo przed dead sea zrobiłem sobie wycieczke po forcie po raz kolejny i juz inkubator płonął ;)
teraz kazali mi stworzyc chrono cross
wiem gdzie
wiem z czego
ale potrafie tylko połozyc jeden z kawałków na tych postumentach, on sie swieci, kuleczka idzie do góry i znika z powrotem...
nie chce dokladnej podpowiedzi bo lubie sie pomeczyc ale czy mam cos jeszcze gdzies zrobic czy poprostu zle sie zabieram technicznie do łaczenia tych kawałków
bo jak czegos nie mam to nie bede tam stał godzinami i łaczył tego(wczoraj ponad 20min starałem sie zmusic te kawałki do polaczenia)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #399 dnia: Października 05, 2007, 04:08:36 pm »
Aby stworzyć Chrono Cross musisz być po wizycie w Sea of Eden, także najpierw z tymi reliktami musisz wybrać się tam właśnie, musisz odwiedzić 3 wyspy (Present, Future, Past) na ostatniej na którą zajrzysz czeka cię walka (w zależności którą wybierzesz pojawi się trochę inny boss), proponuję zajrzeć na "Present" jako ostatnią ponieważ tylko tak możesz otrzymać element Vigora, tylko tu w całej grze można go zdobyć.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...