Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90414 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 06, 2007, 01:18:02 pm »

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 06, 2007, 05:26:08 pm »
Sciaglem te pliki, ale ta gra ma tylko 2 MB, a na PS ma 245 MB! Cos tu chyba jest nie tak... Prosze o pomoc

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 06, 2007, 05:45:38 pm »
Wszystko jest ok. Na PSXa tyle zajmuje ponieważ są dodane FMV (filmiki).

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 06, 2007, 10:06:17 pm »
Więc ja mam pytanie dotyczące CH. Kiedy ktoś ukradł ten kamień słoneczny i ja ide do burmistrza po niego to on mówi że nie wie o co chodzi.....wiem że musiałam kiedyś....fawnie....dać tam komuś jakieś jedzenie ale pominełam tem wątek bo myśałam ze nie jest ważny.....i teraz sie zastanawiam czy nie da sie jakoś z tej sytuacji wyjść....bo nie mam ochoty przechodzić jeszcze raz od początku.....prosze o pomoc.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 06, 2007, 10:42:51 pm »
Mogłabyś dokładniej sprecyzować o co chodzi bo nic takiego nie pamiętam w CC, może chodzi ci o CT? A jak nie to podaj chociaż nazwę tego "słonecznego kamienia" i tego "burmistrza".

EDIT, dopiero teraz jak się przyjrzałem zauważyłem że pisze tam CH z nie CC xD
EDIT 2 przypomniało mi się że w CT jest Sun Stone a ten major to z Porre, muszę to obadać a wtedy ci powiem ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2007, 11:16:01 pm wysłana przez RadicalDreamer »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 07, 2007, 02:17:12 am »
nadal to mozess zrobic nie pamietam w ktorym czasie sie kupywalo to miecho ale dal ten ktos je sprzedaje i jak dasz je w 600 roku tej rodzinie to ci oddadza kamien

Offline Ala

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 07, 2007, 10:35:55 am »
A czy ktoś by mi mógł powiedzieć gdzie ten sklep z jedzeniem jest?Wiem ze w czasie 1000 i na pułnocy ale jak tam jestem to nic takiego tam nie ma

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 07, 2007, 11:24:59 am »
A czy to mieso nie trzeba bylo wygrac na festiwalu w takim namiocie z takimi grami... ledwo CT ppamietam ale cos mi sie wydaje ze ttrzeba bylo wrocic do "swoich" czasow i na festiwalu w jednym z namiotow byl jakis wrozbita i jakies gry robil i pozniej jak sie wszystkie skonczylo to cos sie dostawalo... i nie wiem czy nie mieso dla kota...
Warto sprobowac ale jak mowie nie jestem pewien...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 14, 2007, 07:52:14 pm »
hey!! przeczytałem na forum, że w domku Sprigg w CC można przywołać jakąś postać za pomocą elementu Chrono Cross i w tej sprawie mam pytanie jak to trzeba zrobic bo ja nie mam tego elementu a gram w new game + i jeszcze jedno jak sprawic aby Pip zmienil sie w devila bo caly czas zamienia mi sie w angel z gory dzieki

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #309 dnia: Stycznia 14, 2007, 08:06:07 pm »
Musisz udać się do Divine Dragon Falls i użyć przy dwóch ołtarzach na końcu tej lokacji Tear of Hate i Tear of Love a wtedy powstanie ci przedmot Chrono Cross i jak go użyjesz w domku Sprigg to przywołasz wszystkie postacie z poprzednich seyvów. A co do Pipa to nie wiem jak to było musisz chyba stoczyć nim jak najwięcej walk.

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #310 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:01:08 pm »
no tak ja pokonalem lavosa elementem chrono cross. A te postacie mam przywolac w domku sprigg jak bede lynxem? bo jak gram w new game + to nie mam tego elementu tylko relief charm, time egg i time shifter, ktorego nie wiem po co i jak uzyc. Prosze o pomoc

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #311 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:04:35 pm »
Chrono Cross możesz użyć w domu Sprigg dopiero po pokonaniu Dragon God, nie wcześniej. Nie mam tak łatwo chłopie, że od poczatku masz wszytskie postacie.
I'm in Space!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #312 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:11:40 pm »
no tak ja pokonalem lavosa elementem chrono cross. A te postacie mam przywolac w domku sprigg jak bede lynxem? bo jak gram w new game + to nie mam tego elementu tylko relief charm, time egg i time shifter, ktorego nie wiem po co i jak uzyc. Prosze o pomoc
Jesli grasz new game plus to znaczy ze gre przeszles wiec teraz przechodzisz tak samo tylko jak juz bedziesz z powrotem Sergem i zrobisz sobie przedmiot Chrono Cross tak jak za pierwszym razem, to powroc do domku Sprigg Sergem i przy takim kociołku uzyj Chrono Crossa... wtedy postaciep owroca do ciebie z poprzedniej gry... tym sposobem za 3 przejsciem bedziesz mogl miec wszystkie postacie (Pierra, Guila i Mikkiego ktorych na raz sie nie da uzbierac trzeba za kazdym przejsciem gry wybierac inna droge przed atakiem na Viper Manor)

Cytuj
jeszcze jedno jak sprawic aby Pip zmienil sie w devila bo caly czas zamienia mi sie w angel z gory dzieki
Nie jestem pewien ale to chyba zalezy od tego jakimi atakami uderzasz... jezeli podczas walk uzywasz bardziej czarnych elemntow to wtedy on sie przemieni w Devila, a jak wiadoo jego techniki standardowe sa bialego innate i ty pewnie je stosujesz dlatego zawsze przemienia ci sie w angela (mi tez tak sie przemienial) pozniej gdzies przeczytalem ze chyba trzeba walic wlasnie ciemnymi elementami powinno pomoc ^^'


:::::::::EDIT::::::::::
Cytuj
time shifter, ktorego nie wiem po co i jak uzyc. Prosze o pomoc
Time shifter to przedmiot ktory przyspiesza lub zwalnia czas... przydatna rzecz ;]
Jak biegniesz przez dlugi korytarz i ci sie nie chce tak powli biec to naciskasz R@ i czas sie przyspiesza ;] tak samo podczas walk gdy puscisz dlugi czar i niechce ci sie czekac na jego animacji... a jak trzymasz L2 to czas sie zwalnia... np. puscisz egfektowny czar i chcesz go zobaczyc w zwolnionym tempie to puszczasz czar i trzymasz L2 ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2007, 10:12:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #313 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:19:40 pm »
a jak się dostac do domku sprigg, bo ja tylko tam bylem po Fort dragoni po zamianie ciala i tylko raz tam bylem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #314 dnia: Stycznia 14, 2007, 10:35:39 pm »
Kurde kompletnie nie pamietam... A nie da sie jakos przez Hydra Marshes? Bo jak Lynxem sie wydosaniem z domku to wylatujemy na Hydra Marshes... nie da sie w tym miejscu uzyc amuletu czy cos?
Wogole w jakim momencie gry jestes teraz jak grasz w new game +?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #315 dnia: Stycznia 14, 2007, 11:28:25 pm »
do domku ni da rady 2 raz o ile pamiętam po 2 nie ma po co bo tam i tak nic prawie nie było

Offline Solve

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #316 dnia: Stycznia 15, 2007, 05:09:20 pm »
jestem w Viper Manor w New Game + (przed walka z Lynxem) kompletnie nie wiem jak przywolac te postacie bo chrono cross mam dopiero pod koniec gry a w new game + go nie mam tylko time egg, time shifter i relief charm, a tak chcialbym miec niektore postacie jak jestem Lynxem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #317 dnia: Stycznia 15, 2007, 05:15:03 pm »
jestem w Viper Manor w New Game + (przed walka z Lynxem) kompletnie nie wiem jak przywolac te postacie bo chrono cross mam dopiero pod koniec gry a w new game + go nie mam tylko time egg, time shifter i relief charm, a tak chcialbym miec niektore postacie jak jestem Lynxem.
Jak jestes lynxem to nie bedziesz mial postaci wszystkich bo cie poprostu nie lubia! ;] Dopiero jak odzyskasz cialo Serge i zdobedziesz przedmiot Chrono Cross to dostan sie Sergem do domku sprigg i bedzieszm ogl przylaczyc do druzyny tych ziomkow z poprzedniej gry jak grales... Nie pamietam jak to dokladnie sie robilo ale na lajcie jak bedziesz gral uwaznie to to zmontujesz ;]
Jak mowie albo na hydra marshes bedziesz mogl sie tam dostac albo jakos inaczej tylko nie pamietam jak ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #318 dnia: Stycznia 15, 2007, 05:49:43 pm »
Nie lubię być ignorowany.
Przywołać postacie przy pomocy Chrono Cross możesz dopiero PO pokonaniu Dragon God w Terra Tower, czyli sam koniec gry. Nie myśl, że zanim spotkasz kogoś, to będziesz mógł go mieć w teamie za sprawą tanie triku.
I'm in Space!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #319 dnia: Stycznia 15, 2007, 06:13:45 pm »
Do domku Sprigg musisz dostać się z Hydra Marshes, w miejscu gdzie jest taki zielony portal, zaraz na początku tej lokacji (poszukaj dobrze) i użyć tam Astral Amulet.