Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90375 razy)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwca 18, 2006, 01:02:38 pm »
Cytuj
1.Nie mogę nic zrobić w Tyranoi's Lair w latach 1000 znaczy się chodzi mi o te przyciski..nie wiem jak je uruchomić
nie kojaze tego motywu

Cytuj
2.Sun keep.w 2300 jest on pusty...nikogo tam nie ma (kiedyś to przeszedłem ale nie wiem już jak) czy trzeba coś zrobić aby znalazło się to całe oko??
z tego co wiem to musisz przejsc prawie cala fabule (czyli musi ci zostac tylko zabicie Lavosa)

Cytuj
3. Rozpierniczyłem tego bossa w wirze na pustyni..gadam z fioną ona dziękuje ai pędze do 1000 AD a tam lasu nie ma...
jak wchodzisz do domku Fiony musi byc w druzynie Robo  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:37:59 am »
Cytuj
Cytuj
1.Nie mogę nic zrobić w Tyranoi's Lair w latach 1000 znaczy się chodzi mi o te przyciski..nie wiem jak je uruchomić
nie kojaze tego motywu
Nie pamiętam dokładnie bo to było dawno, ale było coś takiego. Chyba się na nie wchodziło czy coś i tam były zapadnie do różnych sal jaskini.  

Offline mikessj2

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:49:59 am »
tak...już dałem sobie z tymi problemami radę...
Jedynie czego nie wiem to misja z matką lucci (czy coś takiego)
i czegoś Ważnego
Czy Magus może się z kimś nauczyć technik (oprócz tej jednej triple dzieki pierscieniow...{magus+lucca+robo})
 

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:31:19 pm »
Cytuj
Jedynie czego nie wiem to misja z matką lucci (czy coś takiego)
cza w maszynie wpisac hasło L A R A
Cytuj
Czy Magus może się z kimś nauczyć technik (oprócz tej jednej triple dzieki pierscieniow...{magus+lucca+robo})
Magus jest raczej samolubny i komba z nim sa tylko z pomoca itemow;f

Offline Alltra

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwca 23, 2006, 10:56:28 am »
Kochane ludziki poratujcie biedaka w potrzebie (tylko nie bić za głupie pytania, bo jak mam problem to zazwyczaj w najprostrzym miejscu :blush: ) a biedak wdzięczny będzie  :D . No więc mam problem z CC a już nie mam siły dalej samodzielnie kombinować. Obecnie przerobiono mnie na Lynxa ale udało już mi się połączenie z another world odtworzyć i teraz nic do przodu nie mogę się ruszyć, znaczy się jakaś łódź by się przydała abo co, bo z głównej wyspy ruszyć się nie mogę i nic nowego na niej też nie znajduję, a nikt nie kwapi się żeby ją pożyczyć czy coś, nawet zwinąć z wioski się mi nie udało, na złodzieja się chyba nie nadaję  :/ .  


"Moje słowo nie może stanowić tarczy.
Dłoń śmierci jest o wiele sprawniejsza od mojej."

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwca 23, 2006, 11:03:48 am »
Idz do tego miasta gdzie jest posąg Vipera, to ktore jest przejmowane przez Porre Soldiers (czy cos takiego) Tam powinienes spotkać Norrisa a on ci da łódź.
Tak mi sie wydaje ze to to było.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Alltra

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwca 23, 2006, 11:28:09 am »
Wszystko się zgadza, ale to, niestety, nie ta rzeczywistość, Norris i jego łódź jest w Home World a ja transportu potrzebuję w tym drugim świecie, chyba że mogę się jakoś z łodzią przenieść przez portalik?
 


"Moje słowo nie może stanowić tarczy.
Dłoń śmierci jest o wiele sprawniejsza od mojej."

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwca 23, 2006, 12:55:47 pm »
Jest to łódź o modelu tej z Guldove/Arni. Więc albo tu, albo tu, ale lódź w Arni nadal woduje... Nie pamiętam, grałam chyba ostatnio ponad rok temu, a save mam tuż przed odrodzeniem (kocham ten filmik)... Motywy z matką Korchy były o wiele wcześniej... Zajrzyj do portu w Terminie. Odpowiedź jest na pewno banalna, możliwe też, że to jeszcze nie ten etap gry. Gipsi, rusz głową, bo na pewno pamiętasz lepiej ode mnie.

Alltra, opisz dokładnie co się w Another teraz dzieje, może coś mi się przejaśni.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2006, 12:57:12 pm wysłana przez Goha »

Offline Alltra

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwca 23, 2006, 09:50:21 pm »
Dzięki Goha, ale to chyba faktycznie jeszcze nie ten etap, mamusia Korchy pojawiła się raz i dużej roli nie miała (jak z od Vipera uciekaliśmy). Do Guldove najpierw musiałabym się dostać, a z Arni nie udało mi się "pożyczyć" łódeczki. Co do Terminy to zmarnowałam tam naprawdę sporo czasu i nic. W porcie stoi tylko statek Nikkiego a ja jestem na tyle nieporadna, że nie umiem się dostać do śpiewaka, beznadzieja buuu :cry: Za to napewno masz rację co do rozwiązania, będzie jak zawsze, beznadziejnie oczywiste, no ale cóż, co to byłaby za gra bez problemów z jej przejściem   :cool:  


"Moje słowo nie może stanowić tarczy.
Dłoń śmierci jest o wiele sprawniejsza od mojej."

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwca 24, 2006, 06:40:15 am »
Hmm.... może się jeszcze zrehabilituję, jak ci nie mogłem wcześniej pomóc Alltra.
Nie pamiętam już za dobrze CC, chyba będę musiał sobie jeszcze raz go przejść, ale jak przez mgłę pamiętam, że po powrocie do Another World istotnie trzeba było iść do Termina. Tam wejdź do baru (tam gdzie Guile'a się spotykało) i idź na zaplecze... tam jakaś gadka z Karsh'em i Zoah'em się wywiązywała i jakoś fabuła szła do przodu...
Oczywiście nie mam pewności, czy to ten moment, ale warto sprawdzić heh...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwca 24, 2006, 10:03:37 am »
No, to jest to miejsce na pewno, tylko ze na zapleczu jest cos w stylu nie widzialnej sciany-przejscia chyba czy cos takiego i poprostu musisz przez nia przejsc.
Pozniej bedzie wbitka na Viper Manor.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Piter667

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwca 24, 2006, 11:09:51 am »
Ma ktos z was solucje lub link do solucji CC ???

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwca 24, 2006, 12:35:01 pm »
Gejm Faks Kom


Cytuj
Potrzebny link z grą Chrono Trigger do ściągnięci na PSX czy ktoś ma??
tu
Emumaniak
tu
Emuparadise
ewentualnie tu
Haxorz sajt

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwca 24, 2006, 01:48:24 pm »
Niiiimaaaaa taki kraj tu za wszystko trza płacic ale wiesz 2zł za gre to chyba nie drogo , to taka cena 1 DVD ?  

Offline Alltra

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwca 24, 2006, 06:46:13 pm »
Gipsi, Tant, wielkie dzięki, uratowaliście mój zapał do CC :D  bo tych niewidzialnych drzwi to bym nie znalazła, chyba że przypadkiem, arigatou gozaimasu  :wink:  


"Moje słowo nie może stanowić tarczy.
Dłoń śmierci jest o wiele sprawniejsza od mojej."

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwca 30, 2006, 07:24:28 pm »
Gdzie (chodzi mi o lokację) w CC jest stwór o nazwie Slash?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwca 30, 2006, 07:32:43 pm »
W Bend of Time, razem z Flea i Ozzym, ale tylko chyba po przejściu poraz drugi gry. To taka..."czarna kropka" na południe od centralnej wyspy.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwca 30, 2006, 07:33:34 pm »
end of time
 

Offline Zaborek

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.ppm.fora.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 14, 2006, 06:29:55 pm »
Witam !
Czytając poradnik dowiedziałeś się iż aby odblokować black dragona należy wziąć do swojej drużyny fargo i pójść z nim na statek a następnie do kajuty kapitana. Kiedy wykonam powyższe punkty , fargo nr 2 :D oznajmia mi że koncert skończony i że marbule jest jego . Co robic !? Prosze o pomoc !!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 14, 2006, 06:39:23 pm »
Nie mialem takiej akcji ale to chyba oznaczalo cos ze za puzno zrobiles koncert i nie uratowales Marbule wiec teraz idz normalnie do tej jaskini w marbule z wodą gdzie powinien byc black Dragon (w home albo another world) i teraz powinienes chyba otrzymac normalnie bez walki z black dragonem ten Dragon Seal czy co to sie tam zdobywa ;]

Ale jak mowie nie jestem pewien bo o takiej akcji z zbyt poznym uratowaniem marbule czytalem tylko w gazecie.. sam nigdy tak nie mialem i zawsze normalnie na luzaka po koncercie walczylem z rumunami potworami wszystkimi w marbule i jak wszystkich sie wybijalo potworkow to slyhac bylo ryk black dragona i wtedy oznaczalo to ze on sie obudzil i mozna bylo z nim juz wlaczyc elegancko.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?