Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90376 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #200 dnia: Lutego 17, 2006, 11:50:12 pm »
Cytuj
ale tylko jedną, ściśle określoną, można zrekrutować
czyli Leeny z Home world w ogóle nie można zwerbować ?? bo tak rozumiem to co napisałeś w kontekście do tego, że udało mi się zwerbować Leenę z Another world No chyba że ciężko kapuję, ale to już wina moja, a raczej tych miłych drechów :F
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 17, 2006, 11:53:47 pm »
nie da się... tylko jedną się da, druga ma cie w dupie...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 17, 2006, 11:57:07 pm »
powiem to może tak - jeśli nie zwerbuję Leeny z Another World, to czy mogę zwerbować Leenę z Homeworld ?? o to mi chodzi :F przepraszam za siebie, ale nawet na gamefaqs tego mi nie napisali, a ja uparłem się że muszę to wiedzieć :F bo na tym etapie co jestem to bez problemu moge grę zacząć od nowa i spróbować egejn :F (uparty i nieznośny jestem, co nie ?? ) :F
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 17, 2006, 11:58:12 pm »
można zwerbować tylko Leene z Another World, tej z Home World nie można... już? starczy?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #204 dnia: Lutego 18, 2006, 12:03:43 am »
starczy, przyjąłem :F dziwne że ta, z którą się dorastało i takie tam (napis na tym fajnym kamyku ) ma Cię w ..... głębokim poszanowaniu.

tak z innej beczki - czy do kanałów, czy co tam jest pod tymi klapami, w Viper Manor można się dostać przed akcją z Hydrami i ratowaniu Kid, czy na razie mogę sobie odpuścić męczenie się z tymi dwiema klapami w podłodze
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #205 dnia: Lutego 18, 2006, 12:06:19 am »
Nie można... póki się Norris nie pojawi, to się tam nie dostaniesz...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 18, 2006, 12:50:06 am »
3 posty pytan + 3 posty odpowiedzi na tak banalne pytanie... gratuluje Smogu -dalna to ty masz nieprzecietnego ;]

Zawsze mozesz do skladu zwerbowac jedną postać, nigdy nie będziesz miał tak że będziesz miał w składzie kogoś z Home World i jego odpowiednika w Another World.

Hint:
Zawsze jak spotykasz w którymś ze światów postać którą masz już w składzie z drugiego świata to wpakuj do druzyny tego chlopka co masz tak aby  zagadal ze swoim "sobowtorem" wtedy czesto widac jakies ciekawe scenki i dostajemy jakis przedmiot, albo technike.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 25, 2006, 12:41:36 pm »
mam kolejnego dałna. na gamefaqs napisali niby, że aby dorwać siędo Earth Dragona musze od któregoś z ludzików na tej wtspie dostać dynamit. ale gadam z każdym po kilka razy i nic. a w końcu muszę jakoś dostać się do Earth Dragona.... czy ja mam dałna, czy robię coś źle ??


z gamefaqs:
Cytuj
Talk to the man in the room just before the three turtle room and
      choose the first option and you will get a key item, which is an
      awkward high technology stick of dynamite, you will need this item
      in this very cave. Also note that you will have to visit this place
      again, once the crew blows up the Rockroach you can past through, but
      you will have to wait till then.

In Serge's ANOTHER dimension, head to the Earth Dragon Isle, which is the
island that is yellowish in color and north of the main continent. Inside the
Rockroach that was previously blocking the door way is now gone, head down
until you see the room with the three sand geysers, go to the top right and
then place the stick of dynamite over the turtle and it will fly up into the
air and land on top of the sand geyser. The turtle at the top left tier can
be pushed off the geyser...JUST SO LONG AS IT IS EXTREMELY CLOSE TO THE
GEYSER, THEN FIGHT IT AND DEFEAT IT.
robie tak, jak tu niby napisali, ale za ***** żaden nie daje mi materiałów wybuchowych ;/
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2006, 12:44:51 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 25, 2006, 12:48:35 pm »
Na tej wyspie wszedzie ci cos gadaja o tym ze na dole jest niebezpiecznie czy cos takiego... wskakujesz na dol do tej dziury i tam zaraz pierwszy napotkany ludzik daje ci dynamit... dynamit pozniej podklada sie pod takiego zoltego zolwia jak pamietam.
Tam chyba nie da sie czegos spieprzyc ;] Moze poprostu nie wiesz ze trzeba wskoczyc w dol w ta dziure czy tam wpasc przez piaski ruchome (juz nie pamietam...) albo nie przygadales z tym pierwszym kolesiem nie wiem.. no ew. emulator ma dalna.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 25, 2006, 12:54:53 pm »
earth dragon chyba nie odrazu sie pojawia cos trzeba bylo pokonac/zrobic przed wizytą tam jesli dobrze pmietam
a emulator nie ma nic wspolnego z pojawiajacymi sie textami co najwyzej moze gre zawiesic ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #210 dnia: Lutego 25, 2006, 12:57:59 pm »
no to chyba emulator ma dałna. skaczę na dół i jeden z gości mi mówi, że jak chce wrócić na górę, to mam użyć gejzera, a drugi tylko mapomina, że dalej w głąb jaskini jest niefunkcjonujący gejzer.... łoda ;/

Marv, mniej więcej , ale zbierałem wszystkie ważne itemy wspomniane w gamefaqs itd. no, chyba że cuś ominąłem ;/


na wszelki wielki wracam na Hydra Mashes i jeszcze raz wszystko posprawdzam .  
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2006, 01:01:41 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #211 dnia: Lutego 25, 2006, 01:04:03 pm »
Moze jestes tam za wczesnie... itemow zadnych raczej nie mogles zostawic nigdzie bo watpie zebys byl debilem... ja CC gralem bez opisu a byl to moj pierwszy jRPG i nic nigdzie nie dalo sie zapomniec... Sproboj pochodzic jeszcze raz dokladie wszedzie na Earth Dragon Isle ale w obu swiatach... moze musiales cos pierw w jednym ze swiatow zrobic... pamietam ze jak sie wchodzilo na Earth Dragon Isle w ktoryms ze swiatow to jeden kolo byl tak po prawej stronie gdzies tam sobie chodzil i ja go na poczatku nie zauwazylem.. pozniej dopiero jakos go zczailem.. a on chyba dawal mi jakies pozwolenie na cos, albo cos w tym style... nie pamietam juz >.<

Pochodz poprostu dokladnie tam i pogadaj jeszcze raz z wszystkimi -wiem ze niezbyt to pomocne, ale tam na serio nie ma zbytnio co do robienia bo jak pamietam to poprostu jeden typ nam dawal tego dajnamajta


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #212 dnia: Lutego 25, 2006, 04:12:08 pm »
oki, już po sprawie. okazało się że to autor FAQ miał dałna i niepotrzebnie szukałem Earth Dragona w Another's World. Był w Home World. :) jeszcze 4 dragony mi zostały hehehe
Kame Hame Ha

Guest jaras7

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 24, 2006, 01:43:45 pm »
:P Czy mógłby mi ktoś pomóc? Gram w Chrono Cross'a. Doszłem to momentu w którym trzeba walczyć ze smokami (1 płyta) i jestem aktualnie przy Green Dragon (zielony smok). W przewodniku jest napisane że w hydra Marches trzeba najpierw iść na 1 ekranie w lewo i tam spotkamy :shu:  Bebbę Ktory da nam ancient fruit. Problem w tym, że tego Bebby tam nie ma. Jeśli ktoś wie jak mi pomóc to podajcie mi odpowiedż na forum. Mam jescze jedno pytanie czy wie ktoś skąd mógłbym ściągnąć oryginalny Artbook z Chrono Cross'a?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 24, 2006, 03:23:53 pm »
Cytuj
Czy mógłby mi ktoś pomóc? Gram w Chrono Cross'a. Doszłem to momentu w którym trzeba walczyć ze smokami (1 płyta) i jestem aktualnie przy Green Dragon (zielony smok). W przewodniku jest napisane że w hydra Marches trzeba najpierw iść na 1 ekranie w lewo i tam spotkamy

Nie wszystkie smoki są w tym samym wymiarze. Jak go nie znalazłes na jednych Hydra Marches, to pomykaj na Opassa Beach, przeskakuj do równoległej rzeczywistości i tam idź na bagna szukać Bebba.

Cytuj
Mam jescze jedno pytanie czy wie ktoś skąd mógłbym ściągnąć oryginalny Artbook z Chrono Cross'a?

Sieci p2p... ja zassałem z eMule'a... nazwa Artbook'a to "Chrono Cross Missing Piece", na większości p2p powinno nie być problemu z odnalezieniem tego.

Offline kolarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 15, 2006, 08:22:25 pm »
nie moge walczyc z Black Dragonem. w opisie pisze zeby przed walka isc z Fargo na pokład S.S Zellbes do kajuty kapitana pogadac z Fargo. wtedy Fargo z drugim Fargo zaczną się szarpąć i powinien zacząć się koncert Nikkiego. a jak ja idę do Fargo to oni sie przez chwile szrpią a potem on mówi że koncert się już skończył proszę pomuszcie.

Rozglądaj się i z pięć razy pomyśl, zanim założysz nowy temat... you have been warned, idź i nie grzesz więcej - papcio Tant
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 08:24:36 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 15, 2006, 08:38:50 pm »
słowem jednym idz juz na marbule powalczyc oczyścisz uslyszysz magiczne GrrrR smoka i do 2 świata go ubic have fun ;]

Jak to się czyta? Co drugi wyraz, czy jak?
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 09:31:28 pm wysłana przez Tantalus »

Offline mikessj2

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 16, 2006, 12:50:33 pm »
Nie no, nie wytrzymam!
Ile osób miało ten problem ze szczurem?
Ludzie wystarczy pokombinować... Ja gram W CT na snes9X i jakoś to przechodzę.
I co lepsze zdradzę wam tą tajemnicę... konfigurujemy przyciski ale nie tak jak tu mówią że te dwa w jeden ale jeden z przycisków trzeba przenieść na inną część klawiatury.opowiem dokładniej na swoim przykładzie...gram na numerycznej.Też kiedyś niemogłem tego przejść ale grałem przez dwa tygodnie aż sam wpadłem na to (nie mówiąc że doszedłem wtedy do levelu 30 któregoś...) i tak se zmieniłem jeden przysisk... wymagany wziąłem na jakąś literę no i poszło. A radocha na mej twarzy zaistniała.
Teraz gram po raz drugi (ostatnio grałem w to z trzy lata temu) i o dziwo mam problem... Chodzi o te questy dodatkowe...
1.Nie mogę nic zrobić w Tyranoi's Lair w latach 1000 znaczy się chodzi mi o te przyciski..nie wiem jak je uruchomić
2.Sun keep.w 2300 jest on pusty...nikogo tam nie ma (kiedyś to przeszedłem ale nie wiem już jak) czy trzeba coś zrobić aby znalazło się to całe oko??
3. Rozpierniczyłem tego bossa w wirze na pustyni..gadam z fioną ona dziękuje ai pędze do 1000 AD a tam lasu nie ma...



Dobra znalazłem oczko :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 01:04:43 pm wysłana przez mikessj2 »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:19:03 am »
Czy komuś udały się potrójne techniki łączone w Chrorno Cross'ie? Ja znam tylko dwie, ale nie mogę ich wykonać, bo nie wiem(jak wiecie to napiszcie) > 1.kiedy i jak zdobyć ostatnią technikę Razzly i 2.gdzie jest stwór, który nazywa się Slash?

Czy ktoś zna może jeszcze jakieś triki do Chrono? (oprócz tego do kasyna na Zelbess)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:22:24 pm »
Cytuj
Czy komuś udały się potrójne techniki łączone w Chrorno Cross'ie? Ja znam tylko dwie, ale nie mogę ich wykonać, bo nie wiem(jak wiecie to napiszcie) > 1.kiedy i jak zdobyć ostatnią technikę Razzly i 2.gdzie jest stwór, który nazywa się Slash?
Zobacz Walkthrough DJellybean'a TU i poszukaj tam hasła Multiple Tech Listing.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?