Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108533 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 10, 2004, 12:55:06 pm »
Ja się niemieckiego nauczyłem oglądając właśnie  anime... od dziecka oglądałem na rtl2 Dragon ball'a, Tsubase, Sailor Moon i inne stare anime... i sie nauczyłem niemieckiego :)  Póżniej w 1 gimnazjum doszedł mi niemiecki i bez nauki miałem piątki cały czas :w00t:  Teraz w technikum mam między 4/3 ale to przez to że nie umiem pisać... bo uczyć sie nie mam zamiaru... ale mówić umie normalnie... tylko kij ich tam wie kiedy sie pisze przez "ch" i samo "h" i kiedy się daje jakie umlauty :ph34r:

Ale co do Vivy to ja tobie Zell proponuje żebyś sobie jednak Hellsinga oglądnoł-tocz to anime o wmpirach :)  Spójrz na avka od Morchola i SergeyBoy'a :)

A VIVA puszcza coś co jest lepsze od Hellsinga.... X anime na podstawie genialnej mangi... tfu nie genialnej mangi... tylko na podstawie prawdziwej sztuki... X to coś ięknego a mi się ściągnęło 9 odcinków już :)  ale jeszcze nie oglądam poczekam aż wszystkie mieć będe :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 10, 2004, 04:39:18 pm »
gdzie co jak? czy ktos tu wspominal o wampirach? nooo to trzeba ogladnac. tylko problem ze ja nawet szfabskiej vivy nie mam :( trudno trzeba bedzie sciagac. a tak przy okazji to jaki p2p jest najlepszy do mangi? tfu anime znaczy sie
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2004, 04:39:45 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 10, 2004, 04:56:03 pm »
Do Hellsinga iMesh. Tak mi sie wydaje, bo jak siicągałem przez eZmulacza to mi sie przez tydzień 2 odcinki ściągneły. A iMeshem w praktycznie w 3 dni ściągnełem.


A teraz moim ulubionym aniem jest Ayashi no Ceres. Wkurza mnie, żę nie chce mi sie ściągnć pierwszy odcinek <_< . Ale i tak wiem o co chodzi bo czytałem mange ( 9 na 13 tomów, czekam aż przetłumaczą więcej ).

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 10, 2004, 06:01:41 pm »
DC++ jest najlepszy i tyle ... wszystko z tamtąd ściągam i jest szybko i miło ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 10, 2004, 07:27:09 pm »
JA DC++ ściągam po formacie (czyli za jakieś 2 dni), bo nikt nie ma Soul Hunter :(  i pierwszego odcinka Ayashi no Ceres ;(  ;(  ;( .

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 12, 2004, 02:18:55 pm »
Cytuj
BTW - dark cloud masz wszystkie odcinki Chobitsa ??
Kumpel siostry koleżanki z warszawy mi załatwił... ponoć z KaZy ściągał.... tyle wiem.


 
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 12, 2004, 02:25:03 pm »
Ja mam odcnki Chobitsa do 15 i bardzo żałuje że więcej nie mam bo oglądnąłe, już wszystkie i chce dalej oglądać ;(
15 odcinków anime to bardzo wczesne tomy... chyba mniej wiecej dopiero 3 jest :blink:  Wogóle jest dużo innych rzeczy i jakoś tak więcej dodanych dupsów... np. Hideki który na DVD playerze gra w MMORPG razem z Chi i Shinbo który wybrał sobie design postaci jak pani nauczycielka (zapomniałem imienia :shu: )
Chobits to świetne anime :)  i bardzo śmieszne :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 12, 2004, 02:37:44 pm »
Ja boki zrywałem ze śmiechu, gdy Hideki miał kupić Chi majtki... oczywiście nie odważył się wejść do sklepu i wysłał Chi.. uśmiałem się do łez gdy Chi szła po mieście powtażając wkółko "majtki"
 Ale i tak teraz najlepszym humorystycznym anime jest Trigun. Od pierwszego odcinka tryska świetnym humorem - zarówno słownym jak i sytuacyjnym - chociażby same zachowanie Vasha w niektórych sytuacjach to powód do salw śmiechu.
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 12, 2004, 02:46:17 pm »
"Pantsy,Pantsy,Pantsy,Pantsy,Pantsy,Pantsy,Pantsy,Pantsy" :lol:  A jaki był rezultat tej wycieczki Chii to my wiemy hehh :P
Mnie siępodoba w chobits jak jest pokazane troche golizny albo erotyki i jest taki ponętny dzwięk "aaaa" jakiejś sexownej panie... i najcześciej wraz z tym dzwiękiem leci krew z nosa :D

Ja teraz oglądam reszte odcinków pięnego anime Wolf's Rain (jestem na 15 odc. a jest 30) i zaczynam oglądać X ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 12, 2004, 02:57:15 pm »
Krew z nosa to akurat element charakterystyczny dla wszystkich mang i anime traktujących o goliźnie w humorystyczny sposób. Zawsze jakiemuś młodemu (albo i nie:)) japończykowi w takich sytuacjach krew z nosa leci....
Kame Hame Ha

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 12, 2004, 05:51:26 pm »
jak genialnemu żółwiowi kiedy bulme zobaczyl hehe głupia bajka ten dragon ball  <_<

cowboy bebop rządzi :] właśnie sobie sciagam przez dC++ calą serie 26 odcinkow - kazdy ponad 200 mb, shit płytki trzeba kupic :]
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2004, 11:56:13 pm wysłana przez RadicaL.EdwarD »
bla

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 12, 2004, 10:55:20 pm »
Cóż anime które posiadą to są tylko Cowboy Bebop, berserk i Ranma ;) heh ale i tak Berserk mnie siem przynajmniej bardziej podoba :P wie ktoś gdzie można tę mange qpić ??
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2004, 10:58:36 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 13, 2004, 11:51:59 am »
Cytuj
Ja mam odcnki Chobitsa do 15 i bardzo żałuje że więcej nie mam bo oglądnąłe, już wszystkie i chce dalej oglądać ;(
15 odcinków anime to bardzo wczesne tomy... chyba mniej wiecej dopiero 3 jest :blink:  Wogóle jest dużo innych rzeczy i jakoś tak więcej dodanych dupsów... np. Hideki który na DVD playerze gra w MMORPG razem z Chi i Shinbo który wybrał sobie design postaci jak pani nauczycielka (zapomniałem imienia :shu: )
Chobits to świetne anime :)  i bardzo śmieszne :)
Ja mam tylko 3 odcinki anime :( .
No ale od jutra zaczne ściągać reszte ( DC++ albo kazą), bo anime jest wyrąbane.
Jak już ktośto powiedział - pantsy rządzą  :devil:  :D
 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 13, 2004, 01:20:29 pm »
Zacząłem Hellsinga ściągać... o ja PIERD**E że też wcześniej nie wiedziałem że to takie wypaśne jest!! <strzela baranka o ściane>
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 13, 2004, 05:06:09 pm »
Anime ma więcej dodatkowych wątków (głównie humorystycznych) niż Manga Chobits. W większości Mang jest na odwrót. ALe co tam Manga itak podobała mi sie bardziej. Teraz zaczołem oglądać Anime Wolfs Rain jak narazie średni mi się podoba. Bohaterzy jacyś nietacy, zobacze jak bedzie potem...(znowu 4 nowe serje do objżenia ;] )


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 15, 2004, 02:15:03 pm »
Niektórzy z was oglądają anime... i wiem że pewnie wam to zwisa ale może dobrze by było podpisać tę petycje zadresowaną do TVP... moim zdaniem petycja jest żle napisana bo nie zawiera nic w sobie co by promowało edukacyjne możliwości anime, ani także nie zawiera żadnych oznak że anime to także dobre kino dla dorosłych ale i tak nie szkodzi zagłosować :)
Petycja:
http://members.home.nl/jgroote/Thumb/Music_Thumb_NGE.jpg

Tak pozatym o petycji dowiedziałem się z chyba najlepszej w naszym kraju stronce o mandze i anime:
http://www.anime.com.pl/index.php

Jeżeli lubicie mange i anime powinniści mieć tę strone,,, zawsze można sie tam w newsach dowiedzieć o nowościach na rynku i na przykład czegoś o tym co jest szykowane w naszej telewizji... jakiś reportaż etc.

=====================================================

Postu specjalnie nie edytowałem żeby się wyświetliło że jest odpowiedż w tym temacie... jeśli mody chcą go z edytować to niech to zrobią... ale dopiero po tym gdy ktoś już to zauważy :)  ...wiem jestem bucem ale nic nie zaszkodzi jak ludzie się podpiszą pod petycją


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #276 dnia: Lipca 15, 2004, 03:48:16 pm »
oczywiście podpisałem, ale gratuluje 161 bucom którzy nie potwierdzili głosu :/

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 15, 2004, 03:57:17 pm »
HELP!!! rozpierdzielił mi się download ;( Hellsinga ;( kuciak nie działa ;( pochlastać się idzie a już 700mb miałem ;( i Du*a zbita ;( nic tylko usiąść i płakać ;(
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 15, 2004, 08:25:17 pm »
to ściągaj po epizodzie ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 15, 2004, 09:29:05 pm »
devil a w czym sciagasz? moze sie da cos zrobic
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"