Autor Wątek: Muzyka w grach  (Przeczytany 44984 razy)

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 02, 2005, 04:45:41 pm »
O tak! Baldurs Gate <zwłaszcza II> ma dobrą muzykę. Także Morrowind <szkoda, że mało w "podstawowej wersji", ale w dodatkach dodali już sporo>. Na myśl nasuwają mi się Heroes of Might and Magic, może nie wszystko, ale z pewnością duża część jest miła dla ucha. Szperałem także w niezbadanych odmętach płytowych wygrzebałem muzykę z Diablo II...Warto też "rzucić uchem", bo ma wiele ciekawych i klimatycznych brzmień.

Jednak mały malusi kawałek, który mnie po prostu oczarował, to utwór początkowy z gry Max Payne <owy w menu>. Niesssamowity! Mała rzecz, a cieszy ;)





A wpadła mi w łapki jeszcze muzyka z Shogun'a. Chodź na dłuższą metę nie da się tego słuchać, ale ma ciekawe motywy. Jednak mimo wszsytko pozostawię to jako ciekawostkę.

http://members.chello.pl/a.cegel/Mobilize%202.mp3

<ok ;) >
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2005, 04:55:46 pm wysłana przez de'Belial »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 08, 2005, 07:28:51 pm »
Czy ktoś ma i mógłby mi przesłać arcade podkład Kinga z Tekken3??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 08, 2005, 08:56:24 pm »
Ja mam jakiegoś Kinga ale nie jestem pewien z jakiej to wersji więc zżuce ci na YSI a ty sobie sprawdzisz...

Sory że tak długo ale pierw mi się YSI zawiesiło 2 razy a później komp więc w końcu zgrałem na Mega Upload... będzie ci się wolno ściągało ale przynajmnie wreszcie mi się udało uploadnąć.
http://www.megaupload.com/?d=41P9NGCE

A tak BTW jakby ktoś miał to szukam OST z GTA:Vice City z Emotion Radio albo Flash FM


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Muzyka w grach
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 09, 2005, 12:54:26 am »
Jakby to nie było to co posłał Gipson, to ja mam cały OST z Tekkena 3 i moge wysłać. Jakby ktoś był zainteresowany listą moich OST niech pisze na PW, posiadam nietylko z RPG. =)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 25, 2005, 12:26:41 pm »
Neverwinter... gra fabularnie wielką rewelacją nie jest(co nie znaczy że fabułą jest do kitu) , ale muzycznie powala mnie na kolana. motywy walki, poszczególnych planszy... miodzio. a no i ostatnio pisząć solucję do FF6 mój kumpel z pokoju, miłośnik punka i ska stwierdził, że FF6 ma naprawdę zajebisty i wpadajżcy w ucho Battle Theme. Więc jak mu puściłem przeróbkę Black Mages.... był pod wrażeniem. Sam o jRPG'ach dopóki mnie nie poznał, nie wiedział nic...
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 04, 2005, 01:31:22 am »
Wkońcu udało mi się dorwać utwór z intra do Soul Blade'a. W pełnej wersji jest jeszcze genialniejszy od tego z gry.

If anyone actually cared to daje linka :
http://www.megaupload.com/?d=XQCNSA0G
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Muzyka w grach
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 04, 2005, 01:35:21 am »
Potwierdzam....szczególnie samo intro tego utworu jest fpytne :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:29:37 pm »
Dorwałem dzisiaj OST Ace Combata 5-tki. O ile w grze nie miałem czasu, żeby się wsłuchać w rytmy tej gry, to teraz mam okazję nadrobić straty. Po przesłuchaniu kilku utworów stwierdzam, że jestem mile zaskoczony. Pewnie niektórzy wiedzą, że część utworów została wykonana przez Orkiestrę Filharmonii Warszawskiej. Jeden z moich ulubionych utworów, Razgriz, jest właśnie ich wykonania. Inne świetne utwory to wspomniany już The Unsung War, 8492, Ghosts of Razgriz czy Into The Dusk. Polecam ten album, jednak ludziom, którzy nie lubią muzyki orkiestralnej album może nie przypaść do gustu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Muzyka w grach
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 20, 2005, 08:12:12 pm »
popieram ^^  unsung war wlasnie leci 4 raz z rzedu :)
 
See you, Space Cowboy!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Muzyka w grach
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 18, 2006, 10:57:09 am »
http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all
jakby ktoś kiedyś szukał jakiegoś OST, to tam jest tego mnóstwo

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 18, 2006, 12:13:57 pm »
A ma ktoś może OST ^^ hehe, ots.... do Baldurs Gate Zwei? bo na stronce od musiola są cienie Amn, ale ni ma tych kilko zaje-fajnych kawałków symfonicznysh z tronu bhaala...

post sobie zedytowałem, bo tamten sensu nie miał....
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2006, 12:26:42 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Muzyka w grach
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 18, 2006, 03:56:15 pm »
^^' o takie rzeczy pytaj eMule. Zresztą nie jestem pewna czy nie da się tego odtwarzać z płyty z grą.Przynajmniej moja wieża daje radę.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 18, 2006, 04:23:06 pm »
Cytuj
^^' o takie rzeczy pytaj eMule. Zresztą nie jestem pewna czy nie da się tego odtwarzać z płyty z grą.Przynajmniej moja wieża daje radę.
niestety mi żadne eMule ani nic nie działa..... żyje tylko na tym co jest na serwerach http..... bo mi kierownik wszystko powyłączał <_< bo twierdził, że przez torrenty i te sprawy net w całym akademiku sie  mulił :/ a odtwarzanie muzy z płyty z grą ?? eee to masz magiczną wieżę jakąś ^_^ ''
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Muzyka w grach
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 18, 2006, 04:33:29 pm »
Cytuj
eee to masz magiczną wieżę jakąś

nie jestem pewna czy Tron Bhaala tak idzie,ale Cienie Amn na 100%

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:50:35 am »
ostatnio sobie słuchałem soundtacku do MGS 2.... normalnie to fanem takiej muzy za bardzo nie jestem, ale... muszę przyznać że bardzo mi się spodobał i świetnie oddaje klimat gry. i jest jeden kawałek w konwencji - jazzowo-bluesowej, czy jak tam zwał - Can't say goodbye to yesterday sliczny. i naprawdę miły dla ucha wokal.
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 12, 2006, 01:57:40 pm »
No I cant Say Doog Bye to Yesterday jest przecudowne, tylko szkoda ze refren jest zbyt malo spiewany... jak przeszedłem MGS2 to przez kilka dni w kółko sobie to podśpiewywałem ;]
Kumpel zawsze miał mnie za zjeba bo grał w MGS2 ale jeszze nie ukończył... no i dopiero jak przeszedł to zczaił oco mi chodzilo i powiedzial ze mial mnie za zjeba, ale teraz to se moge to spiewac bo elegancka nuta ;]
W koncu mialem ja w sigu wiec musi byc swietna, bo slabych piosenek ja tam nie zamieszczalem ^^'


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 11, 2006, 11:14:36 pm »
ostatnio sporo grałem sobie w Hearts Of Iron i muszę przyznać, ze dzięki tej grze obsłuchałem się znów w klasyce muzyki... znów sobie mogłem posłuchać takich symfonicznych szlagierów jak Kawalkada Walkiri czy też Hall Of The Mountain King... a już myślałem, że muzyka klasyczna nie będzie mi się podobac tak jak kiedyś, a tu wystarczyła jedna gra z taki soundrtackiem i proszę bardzo....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Muzyka w grach
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 04, 2006, 02:38:44 pm »
nowa stronka na OSTami, oraz onlinowym odtwarzaczem MP3 z muzyką z mnóstwa gier :P
http://www.shadowhaxor.net

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 28, 2006, 09:01:48 pm »
Ściągnęlam sobie dziś dwa OST pisane przez jednego autora, Jeremy'ego Soule'a. Mianowicie Oblivion i Guild Wars Factions.
Zawiodłam się muzą z Obliviona :\ Morrowind miał mniej ścieżek, ale był o wiele przyjemniejszy, to co jest w TES4, to mdława pulpa dzwięków, które raczej mnie nie wzruszają tak jak intro z Morka - Nerevar Rise, czy też The Road Most Traveled. Ale może zmieniłabym zdanie po zagraniu. Jednak muzyki z Morrowinda mogę słuchać bez gry, Obliviona - nie. Plus za znajome z Morrowinda dzwięki ze ścieżki Through the Valleys.

W GW Factions grałam podczas darmowego weekendu i szczerze powiem, nie umiem w to grać. Jest strasznie chaotyczny. Nic nie widać, wszędzie blaski, wybuchy, światła, Bóg wie co się dzieje, ble ble ble. Ale graficznie jest świetny, może nawet ładniejszy od L2 - moja elementalistka byla urocza :] Jak sobie przypominam ją stojącą na podeście, ta woda dookoła, ten zachód słońca i ta muzyka właśnie... http://www.megaupload.com/?d=2IEMEHV0
tutaj wersja mniej spokojna
http://www.megaupload.com/?d=7NX7LXRU
Ogólnie, GWF OST podoba mi się bardziej niż Oblivion OST. Jest bardziej opisowy, klimatyczny, idealnie nadaje się na jakąś sesję. W sumie ten drugi też... Tylko wyciszony, żeby nie zamęczał :/

Soule tworzy muzę zdaje się wyłącznie za pomocą syntezatorów... Jeśli to prawda, to  jest w tym świetny.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2006, 09:12:40 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Muzyka w grach
« Odpowiedź #99 dnia: Września 10, 2006, 09:25:16 am »
Ostatnio odswiezam sobie OSTy autorstwa niejakiego Marka Morgana - niewiele osób kojarzy zapewne tego pana i sie nie dziwie - gosciu jest autorem dwóch zajebistych OSTów - do Fallouta i do Planescape Torment. a kawałek Nameless One z OST do Planescape naprawde ma w sobie klimat... w ogóle cały OST do Planescape wymiata. zresztą Falloutowy tez.
Kame Hame Ha