Autor Wątek: Front Mission  (Przeczytany 13408 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 17, 2004, 07:34:12 am »
A ja mam jeszcze jedno pytanko. Wie morze ktoś jaki jest max level W FM (jedynce B) ) ??

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Front Mission
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 17, 2004, 01:23:27 pm »
Nie pamietam, ale tak gdzies kolo 40, bo max exp jest 9999.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 25, 2004, 05:21:37 pm »
Mam jeszcze jedno pytanie. Ile jest zakończeń we Front Mission (mam nadzieje że więcej niż jedeno) ?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Front Mission
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 25, 2004, 09:59:53 pm »
We Frot Mission 1st jak są 2 kampanie to masz 2 zakończenia,ale w wersji SNESowej masz tylko niestety jedno.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Front Mission
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 02, 2004, 04:37:29 pm »
zna ktoś moze jakieś pomocne tipsy do FM3 i jak można zdobyć drugie działko plazmowe bo jedno to dostajesz od ziomka przez stronke hakerów w australi :alien:  
kupię gre front mision 2

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 03, 2004, 04:28:48 am »
a no co ci tipsy do FM3 :?:...chcesz sobie popsuć zabawę...z tego co wiem nie ma oficjalnych kodów...jedynie zostaje GS...

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Front Mission
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 03, 2004, 03:38:42 pm »
dzięki ARD ja w front mision lubię się bawić a kody chciałem bo eject panczem nieumiem wyzucić lukava z jego wielkiego mecha
kupię gre front mision 2

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 03, 2004, 06:23:44 pm »
??? a po co ci to, skoro jest on ostatnim bossm w grze :?:...i tak nic nie zrobisz z tym waznerem...poza tym nie wydaje mi się aby było to możliwe, choć mogę się mylić...jak ja dawno nie grałem w FM 3 :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2004, 06:34:21 pm wysłana przez ARD »

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Front Mission
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 03, 2004, 06:30:05 pm »
ale wlczysz z nim jeszcze prędzej ma wielkiego pomarańczowego mech,bym sobie nim pochodził i popatrzył co umie gdzieś na forum ktoś napisał ze idzie go wyżucić a ja t ego nie umiem ;( nawet dał zadania którym trzeba sprostać wykonałem wszystkie oprócz tego ;(  
kupię gre front mision 2

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 03, 2004, 11:07:53 pm »
Cytuj
gdzieś na forum ktoś napisał ze idzie go wyżucić a ja t ego nie umiem ;( nawet dał zadania którym trzeba sprostać wykonałem wszystkie oprócz tego ;(
A jak ja napiszę, że da się wskrzesić Aeris(bez AR) to też będzie to prawdą ? Jeśli możesz to podaj linka do zdjęcia kogokolwiek oprócz Lukava w jego Wanzerze.Moim zdaniem nie da się tego zrobić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Front Mission
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 04, 2004, 06:03:38 pm »
chwila aeris nieda się wskrzesić a po 2 godzinach próbowania wyżócić lukava poddałem się :(  bo nieszło za chiny ale zato zdobyłem 6 mechów w tej walce i je sprzedałem w sumie dostałem 28000 ale niedostałem platynki tylko złotko
kupię gre front mision 2

Offline shzb

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://
Front Mission
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 04, 2004, 06:20:54 pm »
raczej nieda sie go wyrzucic nawt skill eject pilot niepomaga
Gram w Front Mission 2 (szkoda tylko ze jest jap wer)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 19, 2004, 05:47:32 pm »
heh...Solidus ujal to najlepiej :lol: ...poza tym nie wydaje mi sie aby to bylo mozliwe...jesli tak w jakims spisie czesci mechow byly by podane jego statsy...zreszta ten mech wygladal strasznie badziewnie i nawet za darmo bym go nie chcial :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 01, 2004, 12:19:23 am »
Mam pytanie.... Czy Front Mission 1st wyszedł w wersji angileskie, bo ja go właśnie ściągnąłem i się okazało, że jest po japońsku. Jeśli jest, to może ktoś zna emule ID tegoż pliku... acha, czy scenariusz OCU w FM 1st będzie taki sam jak FM1? Bo ja zagrałem USN....

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Front Mission
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:38:47 pm »
Japanese exclusive, albo mylę się (mam taką nadzieję)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 09, 2004, 01:29:20 am »
Poszukam... a czy scenariusz OCU z FM1st jest taki sam jak FM, gdzie grliśmy tylko OCU? Bo się nie orientuję... aha.. a czy FM Alternative, FM2 lub FM:GH wyszły w wersji angielskiej?.... wiem, że w FMA można ustawić, że obsługa gry była po angielsku, ale czy została przetłumaczona fabuła?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Front Mission
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 09, 2004, 01:46:13 am »
hmmm...
Tylko trzecia część ukazała się po za Japonią, pozostałe poprzednie są w wersji japońskiej ale Front Mission w wersji na SNESa jest przetłumaczone na angielski i polski. Nowsze części Front Mission będą wypuszczane także do Ameryki. Aktualnie kończone są prace nad wersją angielską Gun Hazard ale trzeba jeszcze poczekać. W drugiej części oraz w Alternative po angielsku jest tylko menu, a fabuła niestety jest po japońsku, możesz tylko poszukać guide związany z tymi grami, żeby móc ich przejść.

Cała gra Front Mission (jak pisze tylko Front Mission to znaczy, że pisze o wersji SNESowej) to scenariusz OCU z Front Mission 1st. Jednak obawiam się, że scenariusz USN jest krótszy niż OCU, bo bardzo szybko zdobywamy nowe modele wanzerów. Wielkim plusem Front Mission 1st jest to, że w jednej z misji możemy sterować, ażdo 12 wanzerów na raz (ja tą misję przechodziłem w 1,5 godziny). Polecam też Front Mission 1st bo jest też lepsza oprawa graficzna i dźwiękowa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2004, 01:47:40 am wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Front Mission
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 09, 2004, 09:09:39 pm »
Przenosze dyskusje z innego tematu bo się offtop szeż(rz)ył!

Cytuj
A ty jesteś pewien, że dobrze piszesz? Prędzej wymyśliliby 10-metrowe wanzery niż 60-metrowe transformery i do tego przekształcające się w normalne ciężarówki. Po za tym to kiedy widziałeś wanzera skaczącego po dachu?

BTW Nie wierze tylko w te samoloty transportery w FM, jeden taki musiałby być dwa razy większy od Jambo Jeta.
no ej ty jesteś specem od FM i mi takie ściemy chcesz wkręcać? Do skonale pamiętam że za każdym razem wskakiwałem Ryugo na wyższy daszek albo coś takiego żeby z góry strzelać bo wydawało mi się że dzięki temu jest większa szansa na Roffup II...

Cytuj
W końcu samochód można na dachu zaparkować i nie spuszczając go z samolotu ale nadzwyczaj normalnie wjeżdżając nim na praking. Jeżeli nawet jakiś z wanzerów skakał na dachu to na pewno nie był to dach z drewna ani z żadnego cienkiego dachu jak to domki na wsi.
nie raz wanzery dzięki busterom wskakiwały na dachy i było wiele misji koło jakichśchangarów albo cuś takiego... wiele razy wskakiwałem na changary i nie ma bata żeby one utrzymały Wanzera bo było widać że to siakaś blacha alb coś podobnego...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 09:14:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Front Mission
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 09, 2004, 09:51:32 pm »
Całe szczęście, że nie przeskakiwały przez lecące samoloty albo biegały szybciej niż F16.
Panie Mariuszu, otóż to były porządne hangary i szerokie budynki a nie chatki drewniane, lub też kościoły jak to było w Gundam Wing. tamten wskoczył na kościół a potem z niego jeszcze skoczył 200 metrów, żeby na wroga rzucić się.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Front Mission
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 09, 2004, 09:56:24 pm »
zawsze mnie smieszyły strasznie rozmowy o "realizmie" w grach.filmach typowo fantazy/s-f :D ejj przeciez smok niepowinien ziac ogniem bo by sobie jezyk poparzył :P :lol:
ale to tylko taka mała dygresja :P