Autor Wątek: Tematy damsko-męskie  (Przeczytany 7255 razy)

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 09, 2011, 04:34:00 pm »
Czasami czułem się jakby to o mnie była mowa. Jakbym to ja był tym "chłopakiem". Co prawda dziewczyna mnie nie zdradziła ale mam podobne podejście do miłości. I jak już pokocham to na zabój... Zdrady bym nie wybaczył. Brzydzę się zdrady. Jeszcze chyba dałbym radę wybaczyc pocałunek ale "pójścia na całość" raczej nie. Przez długi czas nie mógłbym nawet dotknąć swojej dziewczyny gdyby w taki sposób mnie zdradziła. A potem paranoja na maksa, więc związek taki byłby bez sensu.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 09, 2011, 09:29:59 pm »
Dobrze gadasz zarobił bym to samo, ale teraz się nie zajmuje tego typu związkami bo mam naukę, a nie mam pieniędzy na dziewczynę ( wiecie o co chodzi niedzielne wypady do kina ). Dlatego wolę wydać pieniążki na jedzonko i usiąść w niedzielny wieczór przy kompie i zamucić w jakiegoś Soczystego i Dobrego jRPGa. Nie żebym był jakimś noł lajfem xD ale na razie mam naukę a sprawy miłosne zostawi na później. Ale po flirtrować ( nie pamiętam jak to się pisało xD ) nie zaszkodzi lubię to  :wacko: :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2011, 09:31:24 pm wysłana przez Pusiek »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 09, 2011, 10:17:12 pm »
Oj tam oj tam, wcale nie potrzebujesz kasy, wystarczy trochę pomyślunku i można sobie urządzić bardzo wiele za niewiele. Dziewczyny potrafią docenić starania i wyobraźnie, cenią je nawet nawet bardziej niż wypady do kina czy kawiarni.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 10, 2011, 12:43:48 am »
Eh- nie wiem w jakich dziewczynach gustujesz, ale sam fakt, że ktoś z tobą będzie/nie będzie zależy czy od tego czy masz pieniądze, czy nie uważam za dziwny. I nie pomyślałabym sobie nic dobrego o kimś, kto uzależnia związek, od tego, czy niedoszły partner 'ma na kino'.

Sith dobrze prawi- spacer czy 'piknik' na łące może być fajniejszy niż spotkanie przy kawie, czy pójście do kina.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 10, 2011, 07:03:00 am »
No może i tak tylko na moim osiedlu trudno o porządną dziewczynę. Co mi z tego, że z wyglądu boskie jak w środku zepsute i chamskie. Ja nie patrze tylko na wygląd ale także na charakter a u mnie na osiedlu o takie trudno, bo albo brzydka jak cegła i fajna albo ładna i chamska nie da się obu pogodzić choć znam kilka wyjątków ( zajętych niestety ). Ale i tak bym nie pogodził nauki z miłością  a tak poza tym to jak słyszę młodziawków 11/13 lat to mi się śmiać chcę nazywają chodzenie zwiąskiem i prawdziwą miłością. A ja uważam że do puki nie ukończy się 18 bądź więcej lat to chodzenie to tylko trening przed prawdziwym życiem kiedy wylecimy z gniazda rodzinnego. Ale skoro wolą spacery to czemu nie ja też lubię takie pełno metrażowe ala 20 kilometrów albo coś w tym stylu ostatnio wybrałem się do miasteczka niedaleko z buta ale w połowie drogi się zaczęło chmurzyć a ja bez parasolki to nie było szans iść dalej. Ale wracając do tematu jeszcze za dawnych lat miałem dziewczynę spełniała wszystkie kryteria także grała w jRPG i wiele innych gier miałem z nią dużo tematów do rozmów nie to co teraz i pewnego ładnego dnia kolega od tak zaraz mi ją odbił. Ale nie przejmowałem się nie zrobię krzywdy mojemu najlepszemu przyjacielowi który postąpił dość chamsko. W  ogóle trafiam także na marnych i zdradliwych przyjaciół, teraz znalezienie przyjaciela to jak znalezienie sztabki złota ( niemożliwe ) tak powiada mój ojciec podobnie teraz jest z dziewczyną w moim mieście hehehe ale mniejsza zajmę się nauką i tyle jak skończę 18 to zacznę swoje łowy hehehe.              :wacko:   

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 12, 2011, 11:53:55 pm »
No może i tak tylko na moim osiedlu trudno o porządną dziewczynę. Co mi z tego, że z wyglądu boskie jak w środku zepsute i chamskie. Ja nie patrze tylko na wygląd ale także na charakter a u mnie na osiedlu o takie trudno, bo albo brzydka jak cegła i fajna albo ładna i chamska nie da się obu pogodzić choć znam kilka wyjątków ( zajętych niestety ). Ale i tak bym nie pogodził nauki z miłością  a tak poza tym to jak słyszę młodziawków 11/13 lat to mi się śmiać chcę nazywają chodzenie zwiąskiem i prawdziwą miłością. A ja uważam że do puki nie ukończy się 18 bądź więcej lat to chodzenie to tylko trening przed prawdziwym życiem kiedy wylecimy z gniazda rodzinnego. Ale skoro wolą spacery to czemu nie ja też lubię takie pełno metrażowe ala 20 kilometrów albo coś w tym stylu ostatnio wybrałem się do miasteczka niedaleko z buta ale w połowie drogi się zaczęło chmurzyć a ja bez parasolki to nie było szans iść dalej. Ale wracając do tematu jeszcze za dawnych lat miałem dziewczynę spełniała wszystkie kryteria także grała w jRPG i wiele innych gier miałem z nią dużo tematów do rozmów nie to co teraz i pewnego ładnego dnia kolega od tak zaraz mi ją odbił. Ale nie przejmowałem się nie zrobię krzywdy mojemu najlepszemu przyjacielowi który postąpił dość chamsko. W  ogóle trafiam także na marnych i zdradliwych przyjaciół, teraz znalezienie przyjaciela to jak znalezienie sztabki złota ( niemożliwe ) tak powiada mój ojciec podobnie teraz jest z dziewczyną w moim mieście hehehe ale mniejsza zajmę się nauką i tyle jak skończę 18 to zacznę swoje łowy hehehe.              :wacko:   

Żony szukasz? Nie szukasz więc co ci szkodzi spróbować? Chyba że masz coś lepszego do roboty. W twoim wieku - tak, wiem, już raz w tym temacie pojechałem trochę protekcjonalnie - to trudno mówić o czymś takim jak miłość, prawdziwa przyjaźń. Ale nigdy nie jest za wcześnie (no może prawie nigdy) na zdobywanie doświadczeń życiowych. Doświadczanie tego jacy są ludzie, jakie jest życie. Tego chyba nie nauczy żadna książka ani żadna gra komputerowa. To chyba trzeba odczuć na własnej skórze. Potem ci się to bardzo przyda.
A tak na marginesie - skoro najlepszy przyjaciel zrobił ci takie świństwo, to jednocześnie zwolnił się z posady najlepszego przyjaciela i możesz mu odpłacić starozakonnym sposobem.
A jak dziewczyna zrobiła ci taki numer - to to nie była dziewczyna tylko też coś na dz.

No, ale to za duże słowa (przyjaciel, dziewczyna etc) na ten wiek, bo chyba za wcześnie na odpowiedzialność, rozsądek i zdolność do ponoszenia konsekwencji swoich działań.

Zdradź mi jeszcze, skoro tak dużo czasu pochłania ci nauka, to jakim cudem nie otrzaskałeś się z ortografią języka polskiego, bo o interpukncji nie wspomnę.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 13, 2011, 01:51:13 am »
No, ale to za duże słowa (przyjaciel, dziewczyna etc) na ten wiek, bo chyba za wcześnie na odpowiedzialność, rozsądek i zdolność do ponoszenia konsekwencji swoich działań.

Co nie znaczy że należy podchodzić do tematu na zasadzie "no, potrenuje sobie z nią trochę, przecież i tak z tego nic nie będzie". Tak tylko dopowiadam bo ogólnie zgadzam się z całym Twoim postem. Czasem niektórym tak wychodzi że od małego znajdują partnerkę na stałe i dojrzewają razem, choć jest to mniejszość :P

A tak na marginesie - skoro najlepszy przyjaciel zrobił ci takie świństwo, to jednocześnie zwolnił się z posady najlepszego przyjaciela i możesz mu odpłacić starozakonnym sposobem.

Znaczy się sztylet w plecy, wyrwanie serca, konsumpca po czym odprawienie rytualnego samobiczowania?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 13, 2011, 02:42:39 am »
Cytuj
Co nie znaczy że należy podchodzić do tematu na zasadzie "no, potrenuje sobie z nią trochę, przecież i tak z tego nic nie będzie". Tak tylko dopowiadam bo ogólnie zgadzam się z całym Twoim postem. Czasem niektórym tak wychodzi że od małego znajdują partnerkę na stałe i dojrzewają razem, choć jest to mniejszość
Nigdzie nie napisałem, żeby sobie "trenował" na dziewczynach. Po prostu nie ma sensu wychodzić z założenia (być może dla jakiegoś wewnętrznego usprawiedliwiania) że szuka sobie partnerki na całe życie, z którą będzie już na zawsze i tak dalej. Zwłaszcza, że - już nieco odrywając się od sytuacji do której się uprzednio odniosłem - sam też do końca nie wie "z czym to się je". Jeśli znajdzie partnerkę na całe życie - świetnie, ale jeśli znajdzie świetną dziewczynę, z którą świetnie spędzi czas a potem się rozejdzie - też dobrze. A jak ma trochę pocierpieć - to też lepsze to niż nieaktywna postawa "nikogo nie szukam, potem znajdę, jak będę miał osiemnaście lat".

Cytuj
Znaczy się sztylet w plecy, wyrwanie serca, konsumpca po czym odprawienie rytualnego samobiczowania?
Chodziło mi dosłownie o stary zakon, czyli księgę wyjścia starego testamentu. Zaprawdę jest to krwawe dzieło, ale do aż takiego pastwienia się w akcie zemsty nie namawia :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2011, 02:49:54 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 13, 2011, 08:00:44 am »
Ekhem odnoszę się do twojego posta chief z tym, że dużo zajmuje mi nauka otóż jestem osobą która ma dyslekcje i dyortografię trudno mi zapamiętać pewne rzeczy. Dużo zajmuje mi nauka bo mamy dziwną szkołę która robi co dziennie sprawdzian z jakiegoś przedmiotu psychika mi trochę siada ale fizycznie jest ok z polskiego zawsze mi szło kiepsko 3 to kiepska ocena. Nie przykładam się do tego przedmiotu długo się uczę bo mam problem z ciągłym zapamiętywaniem z powodu dyslekcji. Ale nie jest tak zaawansowana jak u niektórych osób. Mówiąc trenuję miałem na myśli to, że jak znajduje partnerkę w tym wieku to kończy się na zerwaniu, zazwyczaj w tych czasach dziewczyny zmieniają się jak rękawiczki trudno znaleźć solidną i porządną kobietę na trwałe. Bo moja przyszłość nie jest zapisana w Moim mieście. Mam pewne plany więc tu nie mam co szukać mimo pewnych fajnych pań niestety są zajęte to trudne do zrealizowania ale spróbuje jeśli tego chcecie, jasne co mi szkodzi a na koledze już się zemściłem parę lat później. Oczywiście zadałem mu rany psychicznę nie robię przecież afery o głupią dzi**ę która od tak sobie poszła a teraz nawet się nie odzywa co to ja jeszcze miałem powiedzieć, mój brat cioteczny np wyjechał z Radomia na studia i w wieku równej 18 znalazł sobie wyje***tą dziewczynę więc mam nadzieje, że mnie to samo spodka. Albo chociaż w liceum idę do samochodówki bo na plastyka nie mam funduszy a w samochodowym chyba niema za wielu pań kurna rozpisałem się trochę to więc dziękuje spróbuję, może będzie fajna zabawa są ferię i niema nauki heheheheh :F a tak co do błędów jeszcze to pisałem tego posta od kolegi on ma angielską przeglądarce i nie wyświetlały mi się błędy tak to zawsze sprawdzam czy nie popełniłem jakiegoś błędu  :F

==================

Hmm znowu cisza trza rozkręcić atmosferę słyszał z was ktoś o tym że kobieta po zażyciu proszków antykoncepcyjnych a mężczyzna po zastosowaniu prezerwatywy odbyli stosunek płóćowy i jakimś cudem zrobili sobie dziecko dziwne heheheehe  :F

Trzeci raz powtarzał nie będę - Zły Tant
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 01:10:23 pm wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2011, 05:00:36 pm »
a kto powiedzial ze antykoncepcja dziala w 100%, prochy moga nie skutkowac a gumka moze peknac ;d

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2011, 05:54:18 pm »
Nie wiem może jakiś idiota testował gumki na kaktusach hehehe a facetka nie wzięła antykoncepcji tylko się pomyliła tu chyba gumka zawiniła musiała pęknąć albo być dziurawa a i słyszałem że środki na przeczyszczenie są bardziej skuteczne niż tabletki antykoncepcyjne  :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 14, 2011, 08:45:00 pm »
Nie wiem może jakiś idiota testował gumki na kaktusach hehehe a facetka nie wzięła antykoncepcji tylko się pomyliła tu chyba gumka zawiniła musiała pęknąć albo być dziurawa a i słyszałem że środki na przeczyszczenie są bardziej skuteczne niż tabletki antykoncepcyjne  :F

hahahahahaha!
Zależy czego i skąd chcesz się pozbyć  :wacko:
A tak serio- teraz to najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji. Na pewno z tych, które nie uszkadzają 'na stałe' i są dobrze dostępne.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 14, 2011, 08:50:18 pm »
znam lepsza, tansza i ogolno dostepna, zowie sie... wstrzemiezliwosc ;x

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 14, 2011, 08:56:13 pm »
jeśli uważasz ,że lepszą....:)

Ale w takim wypadku to, albo chcesz mieć sporą gromadkę małych Marv'ków, albo zostać mnichem :)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 14, 2011, 09:01:05 pm »
polowa mnie kce miec marviatko a druga pozbyla sie tego ustrojstwa zwanego pociagiem i nie marnowac na to czasu

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 15, 2011, 02:12:03 am »
ekhm, forum oficjalnie stalo sie groteskowe i jednym wielkim zartem. To wszystko tak na serio? Jesli tak to dziekuje ze nie mam internetu.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 15, 2011, 08:19:04 am »
jak ktoś nie ufa gumką może użyć skarpetki xDDDD  :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 15, 2011, 02:51:38 pm »
Nie wiem może jakiś idiota testował gumki na kaktusach hehehe a facetka nie wzięła antykoncepcji tylko się pomyliła tu chyba gumka zawiniła musiała pęknąć albo być dziurawa a i słyszałem że środki na przeczyszczenie są bardziej skuteczne niż tabletki antykoncepcyjne  :F

hahahahahaha!
Zależy czego i skąd chcesz się pozbyć  :wacko:
A tak serio- teraz to najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji. Na pewno z tych, które nie uszkadzają 'na stałe' i są dobrze dostępne.
Ale co? Bo z kontekstu wynika, że środki na przeczyszczenie (a z budowy zdania: teraz):P

Cytat: Pochi
ekhm, forum oficjalnie stalo sie groteskowe i jednym wielkim zartem. To wszystko tak na serio? Jesli tak to dziekuje ze nie mam internetu.
Zawsze takie było, ale przerwa w dostępie do SZ umożliwiła ci na spojrzenie z dystansem na to, co się tutaj dzieje:P
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 02:52:52 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 15, 2011, 03:01:12 pm »
Hehehehehe ja bym długo nie pojechał bez SZ tutaj są jedyni normalni ludzie z którymi da się normalnie pogadać xDDD  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Tematy damsko-męskie
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 15, 2011, 03:21:44 pm »
zrozumialem to tak samo jak czif ;f