Autor Wątek: Naruto Arena  (Przeczytany 33160 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 04, 2007, 03:21:35 pm »
Ahaahaa Boże co ja miałem za bitwę teraz. Koleś, z którym walczyłem miał Kidoumaru, Temari i Narę.  Przekonałem się jednocześnie jakie to fajne skille ma Kidoumaru ;/ Troche później zostali na polu bitwy Nara 15 hp i Kidoumaru z 68 hp i miałem niezłą lipkę z chakrą, jedyne co mogłem zrobić to go zablokować Shadow Bindem dwa razy go tak zblokowałem i w sumie miałem cholerne szczęście bo dopiero po drugim Shadow Bind mogłem go dodatkowo uderzyć Shadow Neck Bind no i już wygrałem. ;] A ja chciałem wcześniej wymienić Narę na kogoś kto mniej random chakry by brał ...

Edit:
Zmienionym składem zdecydowanie lepiej mi idzie, winstreak + 6 jak na razie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 10:09:17 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:06:21 pm »
mi ostatnio ciągle trafia się chakra z dupy :/ Do tego na misjach zaliczyłam duuużo przegranych. Ale za to jestem doś wysoko w ledder'ze ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:15:23 pm »
dokładnie 1 czakry na starcie i to dupiata genjutsu ;/ jedyne co dobre z tego mozna to wbic kagebunshina u naruto ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:23:34 pm »
Kto chce może teraz pójść na duelka, mam właśnie czas i dobre dwa składy. Jak coś jestem na gg
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 04, 2007, 10:42:05 pm »
A gdzie można zagrać w tą gre? lub gdzie można ją ściągnąć?:) Właśnie słucham Chop Suey i Ayumi (... .. . . .   ...) fajne ;D
ech wy to potraficie precyzować (sceptyzm)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2007, 11:14:24 pm wysłana przez Calipso17 »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:04:56 pm »
A gdzie można zagrać w tą gre? lub gdzie można ją ściągnąć?:) Właśnie słucham Chop Suey i Ayumi (... .. . . .   ...) fajne ;D
ok nie jestem serżem a bardzo chciałbym cos w jego stylu napisac ale ok powstrzymam sie..
na 1 stronie masz takim niebieskim drukiem taki link starczy LMB i masz stronke

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:13:25 pm »
mi na ogół trafia się bloodline i genjitsu :/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:14:22 pm »
zebym ja tak miał blodlajny i ninjutsu a tu ciagle gen i mam ich w 5 rundzie z 4 :/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:15:21 pm »
bloodline i genjitsu są w sam raz dla Nary hehehe ;>
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:16:38 pm »
dlatego teraz mam narę....a od kiedy go mam , to trafiam raczej samo gen :/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:24:25 pm »
na nare to ja mam haku z akupunkturą ;] + naruciaka z rasenganem ;] , niemoge sie doczekac kyuubi naruto wtedy bedzie zabawa tylko trza bedzie wywalić haku

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 05, 2007, 01:56:35 am »
Ja się na tą głupią grę wkurzyłem, jak wczoraj przegrałem walkę jedną z powodu utraty połączenia. A wygrywałem ją, już 2 ruchy mnie od zwycięstwa dzieliły. A tak mam ranking 18-10, beznadzieja.... do tego ciągle ostatnio trafiam na przeciwników, z którymi trudno mi grać, bo mają skład podobny do mnie... wielu używa mojego starego (Temari, Shikamaru, Kankurou) i w ogóle jakoś się gra słabiej niż wtedy heh...

Patrząc na ranking Hisoki mam wrażenie, że ktoś tu się uzależnił. Pamiętam, że przez całą sobotę grała, bo ją ciągle online widziałem...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 05, 2007, 10:01:01 am »
Mnie denerwuje tylko to, że czasem wygranie walki zależy od szczęścia a nie od umiejętności i taktyki. Już wiele razy dostałem wciry tylko dlatego że dostawałem akurat nie te chakry co były mi potrzebne (czasem myślałem że gra się na mnie uwzięła heh). Imo powinni jakoś zrobić że zdobywanie chakr nie jest losowe, tylko każda postać powinna mieć przyporządkowane swoje własne na każdą turę. Gra trochę zaczyna mi się nudzić, ale ranking mam 20 wygranych i 8 przegranych czyli jeszcze nienajgorzej i będe grał dalej póki co.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2007, 10:02:21 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 05, 2007, 10:35:50 am »
grałam, bo musiałam się uczyć :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 05, 2007, 03:53:47 pm »
grałam, bo musiałam się uczyć :P
taaa a wczoraj nie grałaś bo musiałaś się uczyć ? ;P  (nie rozumiem kobiet ;| )

Eee ja nie wiem jak wam może się nudzić, przecież spoko gierka jest, troche lipa jak cały czas gra się z kimś z identycznymi składami np. cały czas podstawowy skład (pozdro Yume ;]). Dla mnie całkiem fajnie jeszcze sie gra. ;] Zrobiłem jeden skład jeszcze mam drugi alternatywny choć krótko nad nim siedziałem i nie wiem w jakim ułamku walk może się sprawdzić ale wydaje się dobry ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2007, 04:05:32 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 05, 2007, 06:42:51 pm »
Cytat: G-1
nieco lipna gra heh.
Cytat: G-1
Eee ja nie wiem jak wam może się nudzić, przecież spoko gierka jest
xD
Cytat: G-1
troche lipa jak cały czas gra się z kimś z identycznymi składami np. cały czas podstawowy skład (pozdro Yume ;]).
Już właściwie nie gram tym samym składem. Wczoraj zmieniłem Sasuke na Shikamaru, a później po dogłębniejszej analizie jeszcze Naruto na Kankuro (zadecydowała o tym biała chakra przez której brak, przegrałem wcześniejszym składem jedną walkę). Ale i tak później chyba wróce do mojej dawnej trójki by te misje powykonywać, chociaż nie wiem jak tam teraz z nimi jest, a nawet nie chce mi się na razie zaglądać xP
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2007, 06:44:52 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 05, 2007, 08:24:59 pm »
Ehh, wszyscy zgapiają moją drużynę. Prawie każdy z kim walczę ma przynajmniej dwóch z mojego składu aktualnego. Ale mam już zastępstwo przygotowane w razie czego.. tam mi się wydaje przynajmniej...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 05, 2007, 08:27:13 pm »
ja gram tylko swoimi mianowicie dosu naruto i haku i miotam najlepsze jest gdy w 1 turze mam red i blu czakre ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 05, 2007, 08:52:18 pm »
Hehe a mi idzie coraz lepiej teraz mam ulepszony nieco skład, no i walki jakby ciekawsze mi sie wydają, dobra zabawa zaczęła się od kiedy zdobyłem Special Jounin rangę. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 05, 2007, 09:46:48 pm »
Morchol mówił że wykonywanie misji nie liczy się do rankingu...bullshit ;] Właśnie zrobiłem Survival Training, odkrywając Kabuto wiadomym składem i ladder rank podskoczył mi z 4080 na 3700, pomimo że grałem z przeciwnikiem o gorszym rankingu niż mój. Czyli wychodzi na to, że misje też się wliczają do rankingu ;]