Autor Wątek: Naruto Arena  (Przeczytany 33154 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 05, 2007, 09:49:55 pm »
misje się nie wliczają do rankingu, ale przegrana ci go nie obniża. Ba, nawet jak przegrasz, to i tak idziesz wyżej. W rankingu spadasz tylko wtedy, kiedy ktoś się wbija przed ciebie na liście... czyli krótko mówiąc, kiedy nie grasz...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 05, 2007, 10:17:57 pm »
Hmm..faktycznie tak jest. Zwracam honor ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 05, 2007, 11:23:11 pm »
Heh stoczyłem najdłuższą walkę chyba w ogóle, trwała ponad pół godziny. Ale przynajmniej odblokowałem jednoczesnie kidoumaru i tayaye. ^^
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 06, 2007, 12:34:09 am »
Cytuj
taaa a wczoraj nie grałaś bo musiałaś się uczyć ? ;P  (nie rozumiem kobiet ;| )

wczoraj byłam już po oblanym egzaminie :|

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 06, 2007, 08:34:59 pm »
I fuckin' quit... po dzisiejszej serii niefortunnych walk, Naruto Arena mnie zaczęła wku**iać.. to już wyszło poza granice zwykłego pecha do chakry, to jest jakiś spisek sił wyższych (3xTaijutsu,  2 tury pod rząd [nie używam taijutsu]. Szansa na to jest jak 1 do 4096... chyba zacznę grać w totka)... chyba jednak muszę od tego odpocząć, bo mnie szlag trafiać zaczyna momentami...

Zmieniłem skład, bo tamtem mi się strasznie znudził... teraz zupełnie inną taktykę obrałem... pewnie zaraz ludzie zaczną znowu ode mnie zgapiać, no ale póki co wystarczy...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:11:23 pm »
Udało mi się dziś odblokować Kabuto. Próbuje zrobić jeszcze teraz The four teamleaders missions ale coś nie moge trafić na Kibe i i Gaare i na dodatek przegrywam ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:32:03 pm »
Qrde, właśnie gdybytm wygrał walkę to bym zdobył Kyuubi naruto, lecz jakiś gościu Shino mnie załatwił bo mi brał czakrę. teraz musze wygrać 6 razy z rzędu i pokonac jeszcze Kabuto :(

EDIT: Życie jets piękne, właśnie rozwaliłem kogoś kto miał Kabuti Tayuye, jeszcze tylko trzy zwycięstwa z rzędu i jeżeli pokonam Jirobou to będe mógł wykonać misje na Kimimaru.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 10:49:51 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:05:10 pm »
Vivi zmień tego ava na NarutoArenie plz bo żal dupę ściska ;/ To ja jestem do dupy w sumie a udało mi się i u naruto i u saska 6 winów zrobić, a proszenie o poddanie, czy tym bardziej umawianie sie żeby przegrać z kimś konkretnym składem itp. to jest frajerstwo straszne ;/

bezsensu - 3 dni nie grałem i z rankingu tysiąc-ileś spadłem na 6k ;/ czyli żeby mieć jakieś wysokie w miarę miejsce trzeba napierać w to jak podupcony ;/ głupota dla nołlajfów czyli że ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:10:20 pm »
Cytuj
bezsensu - 3 dni nie grałem i z rankingu tysiąc-ileś spadłem na 6k ;/ czyli żeby mieć jakieś wysokie w miarę miejsce trzeba napierać w to jak podupcony ;/ głupota dla nołlajfów czyli że ;]

No wiesz, to dosyć logiczne. Tu nie chodzi o to, że ty spadasz. Po prostu ludzie przebijają się coraz wyżej, więc ci za nimi muszą spaść... pomyśl sobie, że chociaż ty spadasz, to iluś tam nowych graczy się rejestruje, wydłuża listę, a więc, teoretycznie, wysuwa cię do przodu heh...

Ja póki co sram na to NA... nie udało mi się nawet cholernego Jounina zrobić jeszcze, bo ciągle jak dochodzę gdzieś do 3.5k to mi się grać odechciewa (a dobrze wiem, że przy ok. 3k jest jounin)... no i mnie dzisiaj kilka motywów zdenerwowało strasznie, więc póki co, wracam do PS2...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:15:25 pm »
Damn it, brakowało mi jeszcze dwóch zwycięstw, a mnie rozwalił ten sam koleś co ostatnio mi rozwalił moje 5 zwycięstw. Coś nie mogę skoczyć w rankingu do lepszego miejsca niż 3k, muszę jeszcze trochę powalczyć, aby zostać jouninem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 11:16:42 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:17:35 pm »
No wiesz, to dosyć logiczne. Tu nie chodzi o to, że ty spadasz. Po prostu ludzie przebijają się coraz wyżej, więc ci za nimi muszą spaść... pomyśl sobie, że chociaż ty spadasz, to iluś tam nowych graczy się rejestruje, wydłuża listę, a więc, teoretycznie, wysuwa cię do przodu heh...
No tak, ale spadki są takie duże bo sam system naliczania rankingu jest bez sensu ;/ Wyżej powinni być ludzie którzy mają najlepszy stosunek zwycięstw do porażek, przy jak największej liczbie rozegranych pojedynków, bo przy tym systemie co jest teraz wyżej są ci którzy nie robią sobie przerwy w grze ;]
Czyli prosty wzór zwycięstwa/porażki * liczba gier i według tej wartości porządkować graczy = IMo dużo lepsze rozwiązanie, ale ja się tam nie znam ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 11:19:28 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:22:10 am »
Cytuj
Czyli prosty wzór zwycięstwa/porażki * liczba gier i według tej wartości porządkować graczy = IMo dużo lepsze rozwiązanie, ale ja się tam nie znam ;]

Jakby ktoś miał 0 porażek, to by się system zawiesił hehe...

Vivi - W pełni zgadzam się Molem... te avatary to największy debilizm jaki może być, sprzeczny nie tylko z pomysłem tej gry, ale w ogóle z ideą współzawodnictwa. Zdejmij to, nie upokarzaj się...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:31:13 am »
Vivi - W pełni zgadzam się Molem... te avatary to największy debilizm jaki może być, sprzeczny nie tylko z pomysłem tej gry, ale w ogóle z ideą współzawodnictwa. Zdejmij to, nie upokarzaj się...
No, faktycznie głupie to jest, juz to ściagnąlem jakąś godzinkę temu.

Jeszcze tylko try zwycięstwa i pokonanie kogoś z Sound 4 i mam Cursed Seal Sasuke i Kyuubi Naruto, jestem już Jouninem i jestem już w rankignu około miejsca 1900.

EDIT: Jak jestem jouninem to tak ide w ranikgnu, że przez trzy walki skoczyłem o 1800 miejsc i teraz jestem na 1200 miejscu.

EDIT 2: Zdobyłem w końcu Kyuubi Naruto, jeszcze musze wygrać tylko jedną walke z którymś z Sound 4 i mam Cursed Seal Sasuke.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 12:52:10 am wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 07, 2007, 01:59:08 am »
W sumie zgadzam się że to lipa że ranking zależy od łącznej ilości walki, a nie procentowego bilansu wygranych i przegranych, no ale co zrobić heh. Ja w tej chwili gram głównie nie dla misji, ale by mieć jak najlepszy ten bilans, no i z wynikiem 40 - 17 raczej nie idzie mi źle ;P Niech ktoś spróbuje mnie pobić w tej kwestii hehe...

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 07, 2007, 08:13:34 am »
Jak pech to pech najpierw przegrałm bo mi się nie chciała włączyć no wiecie biały ekran a walka trwała. drugi raz się uczyłam a 3 kolejne zawalił brat... niech ktoś pomoże i go zabije no! a tak nawiasem to o co tu chodzi? myślłam że jakaś fascynująca bijatyka a tu klikasz i klikasz. Jak można zmienić skład drużyny??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 07, 2007, 10:02:18 am »
no ja miałm ledder ranka 200 cośtam i wcale jakoś specjalne nie napierałam. Po prostu uczyłam się karnego w turach wroga i nastawiałam swoje. Tak troche czasu  strasznie szybko skoczyłam :D

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:37:40 am »
Cytuj
Jak można zmienić skład drużyny??
Po prawej stronie ekranu, masz strzałki, jak na nie klikniesz wyświetlają ci się postacie z różnych teamów. Gdy już znajdziesz tam postać którą chcesz, zaznaczasz jakąś postać ze swojego teamu i przytrzymując lewy klawisz myszy przeciągasz na postać którą chcesz wymienić.
Cytuj
wcale jakoś specjalne nie napierałam
Nie wcale, tylko kogo widziałem tam online, od rana do wieczora xD
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 11:55:08 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:53:31 am »
jak się uczyłam, to przy okazji się bawiłam...swoją drogą oblałam ten egzamin :P

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:42:23 pm »
oblałaś egamin? ech... jak teraz nie zdam z matmy to obleje i zazimuje w 1 klasie lieum a jak to zrobie to obleje przez matme mature i kiszka....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:45:10 pm »
tyle,że ja jestem na sudiach, więc oblewanie egzaminów to norma :P