Autor Wątek: Naruto Arena  (Przeczytany 33149 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 01, 2007, 04:51:30 pm »
Super, ale niestety ja musze jutro się wyspać, bo gram mecz więc dzisiaj raczej nici z grania, ciekawe co przygotowali specialnego. Jednakże nie jest mi żal rankingu, ale postaci, których zdobyłem i których prawdopodobnie nie bede miał.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 02, 2007, 07:02:19 pm »
Wywaliłem stare Player Card'y z pierwszego posta i teraz będę nowe wklejał. Podawajcie swoje nick'i, jeżeli zmieniliście, to was dodam do buddy list chociaż...

Ja dopiero zacząłem, póki co raz przegrałem, potem 5 razy wygrałem. Trudniej jest niż wcześniej, teraz zamiast 300k zarejestrowanych, jest niecałe 10k... czyli tak, jakby wszyscy zaczynali od poziomu Jounin. Do tego i tak właściwie wszyscy, co teraz grają, mieli wcześniej nabitych wiele walk, więc rywalizacja jest spora. Są dostępne 4 nowe postacie do odblokowania i misje się teraz przez 2 tygodnie jakoś łatwiej robi... ale mnie to gówno obchodzi, bo ja znowu sram na misje...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 02, 2007, 07:54:42 pm »
Zarejestrowałem się znowu, nick mam ten sam co poprzednio. Zagrałem dopiero jedną walkę i co prawda wygrałem, ale ledwo co heh. Faktycznie jest trudniej, a ten z którym grałem raczej nie wyglądał na początkującego. Możesz mnie wpisać jak chcesz.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 02, 2007, 08:09:13 pm »
nick mam:_Hisoka_ , czyli taki sam

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 02, 2007, 08:46:54 pm »
Ja też mam taki nick jak poprzednio tylko wynik wiele gorszy. Jak dla mnie teraz jest za trudno, gdy wszyscy co kiedyś byli Legendary grają od nowa... Ale przynajmniej misje są łatwiejsze hehe

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:07:53 pm »
nie tylko dodali tez jeszcze nowe postacie jak naruto z kyuubi i 1&2 hokage

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:10:40 pm »
Nick mam ten sam, na razie pierwszą walkę toczę ...

Edit: wygrałem, ehh łatwo jednak było. Muszę pomysleć o tych misjach ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2007, 09:12:15 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:28:30 pm »
Tant - wpisz mnie do pierwszego posta nick prosty - Morchol ofkoz ;] wyniki mam słabe bo po 1 gram przeciwnie do Ciebie, głównie dla misji<wiec sklad mam teraz pod misje zdupy strasznie> po 2 skapiony teraz gram ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:41:31 pm »
Cytuj
Ja też mam taki nick jak poprzednio tylko wynik wiele gorszy.

ehh... czyli jaki?

Cytuj
nie tylko dodali tez jeszcze nowe postacie jak naruto z kyuubi i 1&2 hokage

Misje są łatwiejsze. Przez 2 tygodnie od dzisiaj chyba tylko połowa walk jest potrzebna na zrobienie każdej misji.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:45:25 pm »
ehh... czyli jaki?
[/quote]
Pisałam wcześniej... Ashita.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 02, 2007, 11:02:33 pm »
cholera ta gra mnie denerwuje z lekka, kiedy jestem prawie pewien zwycięstwa wtedy dostaję w pupę  i tym sposobem mam 2 wins i 5 losses. Może ktoś idzie na kurnik w warcaby grać ? ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 03, 2007, 11:44:06 am »
ktoś sie orientuje jak tak właściwie działa ranking? Bo troche się zdziwiłem jak gość z bilansem 22 -0 był nizej w rankingu odemnie O_o

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 03, 2007, 11:55:21 am »
Przypuszczam że czynniki są dwa. Pierwszy to wykonwyanie misji, im więcej zrobisz tym masz lepszy ranking. A drugi to nie jestem pewien, ale chyba zależy też od przerw w grze, gdy długo nie grasz ladder rank ci się pogarsza, a ten sam zostaje tylko high ladder rank.

BTW, Viviemu należy się chyba jakiś souvenir za to że pokazał wszystkim tą grę ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 03, 2007, 12:02:36 pm »
BTW, Viviemu należy się chyba jakiś souvenir za to że pokazał wszystkim tą grę ;]
Raczej kop w dupę ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 03, 2007, 12:07:20 pm »
Raczej kop w dupę ;/
raczej idź na kurnik w warcaby grać ;/

o o, juz wiem, czytanie instrukcji nie boli ;] - od wykonywania misji ranking nie zalezy - nie wiem kto ta plotkeę wymyslił ;] tylko jakos tam procentowo od roznicy w rankingu miedzy graczem a pokonanym przeciwnikiem ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2007, 12:46:42 pm wysłana przez Morchol »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 03, 2007, 02:03:31 pm »
Co do rankingu to wg. mnie działa on tak, że tu nei chodzi o ilość zwycięstw czy coś takiego, lecz, zależy od jakiego przeciwnika pokonasz, np. jeżeli pokonasz kogoś to kto jest o wiele wyzej w rankingu to wtedy ty jesteś na lepszym miejscu, po prostu trzeba grac z siliniejszymi (teoretycznie) i wygrywać.

BTW, Viviemu należy się chyba jakiś souvenir za to że pokazał wszystkim tą grę ;]
Raczej kop w dupę ;/
Marzyłem o tym przez całe życie.

PS. mój nick to Vivi93
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2007, 02:05:16 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 03, 2007, 07:54:35 pm »
ok teraz qrde nie wiem jak padłem 0.o walczyłem przeciwko ino Kidoumaru i Jiroubou i padłem mając full hp u haku 80hp u naruto i 20 hp u Dosu a przeciwnik miał jeszcze 1 ture akupunktury ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 03, 2007, 08:22:43 pm »
Cytuj
ok teraz qrde nie wiem jak padłem 0.o walczyłem przeciwko ino Kidoumaru i Jiroubou i padłem mając full hp u haku 80hp u naruto i 20 hp u Dosu a przeciwnik miał jeszcze 1 ture akupunktury ;/

Właśnie przegrałem w drugim ruchu.. cóż, nie sądzę, żeby mając Kibe, Kankurou i chyba Sasuke, koleś mógł mi zabić trzy postacie, mając trzy chakry.... nowy server jest nie tylko wolny, ale i zbugowany... do dupy ta gra...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 03, 2007, 08:34:10 pm »
Lol, ja też jakąś godzinę temu przegrałem walkę w drugim ruchu, gdzie już od początku było widać że gra się chrzani. W ogóle walki coś wolno teraz chodzą, lepiej chyba nie grać w tej chwili, bo znowu będzie zonk.

Tant, kiedy nasz rewanż? I want your blood...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Naruto Arena
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 03, 2007, 09:16:59 pm »
w 2 turze to ja max ubije 1 postac i to jak czakra przyjdzie ;/ inaczej ni dy ry dy :/