Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29884 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #200 dnia: Lutego 07, 2007, 11:09:10 am »
Dark_Cloud dla Tantalus-kiepsko i nie pasuje. Zresztą pzy cosplay'u nie znaleźć jakiegoś seksownego kuji w stringach, to wstyd ;P

Tamaya dla White_Wizard-hahaha.podoba mi się i jakoś tak pasuje do WW-takie mętne spojrzenie

Tantalus dla The_Reaver-najlepszy. Badzo dobry IMO. Świetny cosplay. Dobrze zrobiony av...no i postać, którą Reav nosił.

The_Reaver dla Dark_Cloud-aoś tak niezyt. Jakiś chłopiec z iraku-brzydki on, nieciekawy. A poza tym nie wiem z czego to.

White_Wizard dla Yuzuriha-bardzo ładne. Choć dla Yuz to raczej Tifa. No nic-nie pasuje za bardzo [już bardziej do Tamayi],ale ładna dziewczyna.

Yuzuriha dla Tamaya-jakiś taki za jasny.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 07, 2007, 03:23:50 pm »
Smogu - Naprawdę tak ciężko było Kuja znaleźć? Naprawdę tak ciężko?
Tamaya - Słaby. Cosplay mi się nie podoba sam w sobie, do tego Auron słabo do W_w pasuje IMO
Tantalus - No wiadomo, najlepszy jak zawsze
Reaver - Świetny. Dobrze pasuje i to ciekawy cosplay.
W_w - Dałeś jej Aeris? Na jej miejscu bym się obraził heh. Ale av przyzwoicie wykonany przynajmniej.
Yuzuriha - Podoba mi się... to bardzo ładny cosplay, chociaż postać nie pasuje do Tamayi IMO.

Mam propozycję do organizatora. Uczestników jest na tyle mało, że chyba należałoby już zmienić zasady głosowania. Moja propozycja: od teraz (znaczy od następnej rundy), będziemy ci przysyłać nie głosy na trzech najgorszych, ale głosy na wszystkich w odpowiedniej kolejności. Poprostu, zostanie pięciu zawodników, to głosujący przyślą ci ich nick'i w kolejności od najlepszego do najgorszego (tak jakby przyznając im punkty od 5 do 1). Ten co najczęściej był na końcu listy, odpada.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 07, 2007, 03:38:24 pm »
Mam propozycję do organizatora. Uczestników jest na tyle mało, że chyba należałoby już zmienić zasady głosowania. Moja propozycja: od teraz (znaczy od następnej rundy), będziemy ci przysyłać nie głosy na trzech najgorszych, ale głosy na wszystkich w odpowiedniej kolejności. Poprostu, zostanie pięciu zawodników, to głosujący przyślą ci ich nick'i w kolejności od najlepszego do najgorszego (tak jakby przyznając im punkty od 5 do 1). Ten co najczęściej był na końcu listy, odpada.
Popieram i czekam na decyzję prowadzącego, bo coraz ciężej znaleźć te trzy do typowania.

A teraz odnośnie oceny avatarów tej rundy:

Dark_Cloud - Jak na mój gust przeciętny.
Tant - Nie kojarzę kogo przedstawia, ale prezentuje się ładnie i myślę, że pasuje do Reavera
Reaver - Całkiem ładny. Od razu skojarzył mi się z Snake'em z "MGS".
W_W - Na mój gust najlepszy w tej rundzie. Bardzo ładnie prezentuje się tu postać Aeris.
Yuz - Mieszane odczucia. Pod względem cospay'u bardzo ładny, jednak sama bohaterka tutaj raczej taka sobie.   

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 09, 2007, 03:56:22 pm »
Mam propozycję do organizatora. Uczestników jest na tyle mało, że chyba należałoby już zmienić zasady głosowania. Moja propozycja: od teraz (znaczy od następnej rundy), będziemy ci przysyłać nie głosy na trzech najgorszych, ale głosy na wszystkich w odpowiedniej kolejności. Poprostu, zostanie pięciu zawodników, to głosujący przyślą ci ich nick'i w kolejności od najlepszego do najgorszego (tak jakby przyznając im punkty od 5 do 1). Ten co najczęściej był na końcu listy, odpada.
Przyjmuję. Narazie to głosowanie prowadzicie w cyklu tradycyjnym (3 najgorsi), a od rundy VII pójdziemy w zaproponowany przez Tanta sposób.

BTW Sorki za zwłokę. TP się linia telefoniczna popsuła i 3 dni neta nie miałem (ani telefonu).

BTW2 Może i mam awarię, ale żeby nikt (oprucz mnie) nie głosował?? Może macie jeszcze 4 dni, ale tak trudno wysłać mi imiona 3 najgorszych (z punktami ofkors).
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #204 dnia: Lutego 12, 2007, 09:19:04 pm »
Sorki za doubla, ale to wszyscy muszą zobaczyć.
Czy wiecie ile osób (łącznie ze mną) wysłało swe głosy? 4. A zwykle ostatnio dostawałem od 7 (nie licząc 11-12 na początku). te 4 osoby zmusiły się na wielki wysiłek, jakim jest wysłać mi imiona 3 osób. Wiem że trudno jest teraz wybierać kto jest najgorczy (choć od następnej run dy zasady głosowania trochę się zmienią). Niech chociarz 3 (nie koniecznie uczestniczący) osoby do jutra zmuszą się wysłać mi swe głosy, bo trochę głupio odpaść przez 4 osoby.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #205 dnia: Lutego 13, 2007, 04:45:32 pm »
Ups jeśli ja jestem jedną z zapominalskich to sorki,zaraz wyślę ci głosy XD,ostatnio za dużo na głowie miałam.
Co do cosplaya ;P:
Smogu -szkoda,że to nie Kuja a Zidane,no ale musze przyznać,że av jest całkiem spoko.
Tamaya- nie straszny ten Auron,szczerze widziałam leprze...
Tant -revelacja,av super
Reaver -hm...nie bardzo mi się podoba
Magu - T.T liczyłam na Tifę,a dostałam Aeris....no cóż nie jest taka zła
Co do mojego ava,szukałam Reny z SO,ale żadnej nie znalazłam....

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 14, 2007, 05:49:38 pm »
nie odpadłem ?! NO WAI :F
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 20, 2007, 01:25:49 pm »
Uprzejmie informuję, iż jutro upływa deadline. Kto nie podesłał, niech się streszcza.

Wciąż czekam na:
Tantalus
White_Wizard (typical)
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 11:03:57 am wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 21, 2007, 10:19:38 pm »
Smogu - Całkiem ładny. Pasuje do Yuz, chociaż ja bym trochę go przyciemnił i pomniejszył saturację, bo Yuz taka mroczna dziewczyna hehe...

Ja - To był najszybciej zrobiony przeze mnie avatar póki co. Jak zobaczyłem komu robię, to od razu wiedziałem czego szukać.

Reaver - Najsłabszy IMO. Grafika siakaś nietęga, a z tego co wiem, to W_w jakimś wielkim fanem najtfish'a nie jest...

White_wizard - To jest wokalista Billy Talent? Wielkim ich fanem nie jestem, ale avatar całkiem niezły. Swoją drogą, spodziewałem się, że mi dacie Eltona John'a albo Freddiego Mercurego...

Yuzuriha - Zachwycony nie jestem... średniak tej serii IMO...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 21, 2007, 10:33:13 pm »
Somg - Jak poprzednik. Pasuje pod Yuz.
Tant - jakoś się zgraliście z WW (znowu) dając mi avy w tej samej pozie (czyli wycie do micro). Nawet ciekawy
Reaver - jak wspomniałem, wylosowała mi się lipna kategoria, także nie wiem co za musik lubi Wiz.
WW - prezentuje się na poziomie z Tantem
Yuz - wow wielkiego nie ma, ale i nie ma wielkiego buuu. Średniak.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #210 dnia: Lutego 21, 2007, 10:46:12 pm »
ahahahhaha xD ale lipny av zrobił Reav xD :F
Tant - to siakiś kalifornijski-rockowy singer? ;]
Najlepszego ava dostał Smog ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #211 dnia: Lutego 21, 2007, 11:21:46 pm »

Najlepszego ava dostał Smog ;]
nie sposób sie nie zgodzic ;) Tant, dałeś czadu :F

dla Yuz miałem kilka różnych avów do wyboru... było z czego wybierac hehe. w sumie to losowanie było udane, bo dokładnie wiedziałem czego szukac :) jakiejś gotyckiej metalowej wokalistki ;) a ze Smogu lubi posłuchać Lacuny Coil, to nie było problemu.

Wizardowy av tez fajny, prawie tak fajny jak ten dla mnie ;)

Yuz... hm... ciekawa grafika, ale az tak za bardzo mnie nie porwała. Fajnie na niej gitarka wyjszła ;p

Reav... no mistrzu, tym razem tak trochę... no w sumie masz racje - gustta Wizarda ciezko okreslic ;/
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #212 dnia: Lutego 22, 2007, 12:25:47 am »
Dark_Cloud dla Yuzuriha-pasuje do Yuz typ urody,ale sama panna jakaś za mroczna. Ogólnie raczej ładnie wygląda

Tantalus dla Dark_Cloud-genialny. Najlepszy av serii z najlepszą postacią :D

The_Reaver dla White_Wizard-słabiutko. Jak la mnie na końcu. Mam koszulkę z tą okładą i dopiero w powiększeniu obrazek jest ładny.

White_Wizard dla Tantalus-drugie miejsce. Nie wiem kto to,ale muzyczny i jakoś tak fajnie się prezetuje

Yuzuriha dla The_Reaver-też drugie miejsce ...tyle,że od końca. Jakoś marnie się prezentuje. Biedny przy reszcie.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #213 dnia: Lutego 22, 2007, 10:19:13 am »
Dark_Cloud - Bardzo ładny i myślę, że pasuje do Yuz.
Tantalus - Hm. Akurat mało w moim guście.
Reaver - Jeden z ładniejszych bardzo mi się podoba.
W_W - Całkiem niezły
Yuz - Może nic nadzwyczajnego, ale podchodzi mi całkiem dobrze pod tą kategorię.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #214 dnia: Lutego 22, 2007, 11:04:43 am »
Dark Cloud - no faktycznie pasuje do Yuzurihy bo nosiła avy w podobnym stylu zresztą ;]
Tant - normalnie jakbym widział kolejną fotę smoga w dziale zdjęcia użytkowników xD
Reaver - trochę imo zbyt złożona ta grafika jak na małe wymiary ava i przez to wygląda trochę na "naćkaną" ale ogólnie nie jest zły (kwestia gustu jak zwykle ;])
Wizard - fajny av ale jakoś mi nie pasuje do Tanta, nie wiem może tylko jakieś takie dziwne odczucie mam
Yuzuriha - taki sobie, ale znowu nienajgorszy.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #215 dnia: Lutego 27, 2007, 02:47:27 pm »
Smog - nawet mi się podoba i wydaje mi się,że najlepiej wyszedł ci ze wszystkich XD.
Tant - nie znam ale może być jak dla mnie
Reaver - obrazek fajny ale może trze było dac jego część?bo po zmniejszeniu wyszedł cienko
Magu - też może być
Co do mnie to spodziewałam się,że wszyscy wybiorą jakieś zespoły/wokalistów,dlatego szukałam czegoś oryginalnego...no cóż znowu klapa.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #216 dnia: Lutego 27, 2007, 04:35:22 pm »
Dla tych, co nie głosowali, jutro termin upływa. Na początku trochę głosów poleciało, ale od długiego czasu cisza. Nie chcę, by ktoś odpadł przez mniejszość.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 08, 2007, 09:34:10 am »
Miałem wczoraj się upomnieć, ale przez szkołę jakoś wypadło. Wciąż czekam na:

Tantalus
Dark_Cloud
I'm in Space!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 09, 2007, 02:01:42 pm »
White_Wizard dla Dark_Cloud-najbardziej podoba mi się z tej tury. Taki totalny bikolor bez szarośći i do tego fajny obrazek.

Dark_Cloud dla Tantalus-tu gorzej. Jakiś taki nijaki , bezpłciowy obrazek. Ratuje go to,że long-haired bishonen pasuje do tanta.

Tantalus dla Yuzuriha-też średnio mi się podoba. Tzn panienka ładna [nawet bardzo], ale nie podoba mi się kadrowanie. Do Yuz nawet pasuje

Yuzuriha dla White_Wizard-i chyba to jakaś słabsza tura, bo tego też bym sobie sama nie wstawiła. Taki zwykły i pospolity. Pewnie w kolorze wyglądał lepiej.


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 09, 2007, 03:14:26 pm »
W_w - Ładny, chociaż nie mój styl... Raito?
Smogu - Najbardziej mi się podoba (poza moim hehe).
Tantalus - Chciałeś coś w stylu Yuzurihy dać, bo ona często ma avatary tego typu.
Yuzuriha - Najmniej mi się podoba. Średniak.