Autor Wątek: SquareZonki 2006  (Przeczytany 25448 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #100 dnia: Września 26, 2006, 12:08:46 am »
chlip chlip....
nie no, nie spodziewałem sie takiego uznania....dziękuję ;( wygrałem z Fastem i qiaxem....bez przesady nie śmiem sie nawet równać z nimi.

Smogu - żartujesz prawda?
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2006, 12:09:19 am wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #101 dnia: Września 26, 2006, 12:12:29 am »
nie zartuje. mówie smiertelnie poważnie. to, ze mam 3 pozycję wsród komików, nie oznacza to, ze zartuję. heh
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #102 dnia: Września 26, 2006, 12:16:29 am »
ha... kolejna katygoria w której nie było specjalnych zaskoczeń. Ja w sumie też spodziewałem się, że Musiol wygra, bo jakby na to nie patrzeć, Musiol jets takim naszym małym silnikiem napędowym heh..... No ale Ash i Tant też odwalają kawał dobrej roboty na stronie więc wiadomo ze znaleźli się na podium
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #103 dnia: Września 26, 2006, 12:21:51 am »
Jakim cudem FastRed jest tak nisko? O_o To przeciez on "rozkrecil" te strone, a np. Musiol czy Tant "tylko" kontynuuja jego prace (nie chce tu nikogo urazic, bo zdaje sobie sprawy ile czasu zajmuje takie "tylko" kontynuowanie, ale jednak w porownaniu z Fastem to jest nic)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #104 dnia: Września 26, 2006, 12:46:23 am »
Cytuj
Jakim cudem FastRed jest tak nisko? O_o To przeciez on "rozkrecil" te strone, a np. Musiol czy Tant "tylko" kontynuuja jego prace (nie chce tu nikogo urazic, bo zdaje sobie sprawy ile czasu zajmuje takie "tylko" kontynuowanie, ale jednak w porownaniu z Fastem to jest nic)
i o to chodzi, IMO niesłusznie sie tak wysoko znalazłem. może robiłem dużo ostatnie czasy, ale pomimo wszystko Fast powinien być wyzej, powinien zająć moje miejsce.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #105 dnia: Września 26, 2006, 01:57:30 am »
Pierwsza trojka to byla ruletka... bo wiadomo bylo kto sie w niej znajdzie ale raczej cholernie trudno bylo glosowac ktory z nich ma byc pierwszy, ktory drugi a ktory ostatni... raczej wszystko na chybil trafil proponowalem bo kazdy z nich odwala kawal dobrej roboty. Choc Ash z kodowaniem, ulepszaniem stronki, tekstami i promocja jednak najwiecej. Dalej róbcie duzo i dalej robcie dobrze ;]
No ale milo wiedziec ze czytacie jednak moje newsy ludzie i ze nawet mnie doceniliscie ;]

Do tego co tam nizej lamentujecie o qiaxie i tak dalej to...
Square Zonki 2006
Malysz tez dostawal nagrody tylko wtedy kiedy "latał".
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2006, 01:58:25 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #106 dnia: Września 26, 2006, 08:14:51 am »
No suprise. Tagersi górą, bo muszą najwięcej robić. Góra nie zawsze jest lubiana, ale tutaj dużo pracują, więc tutaj są górą.
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #107 dnia: Września 26, 2006, 03:24:21 pm »
To juz byla ostatnia kategoria? ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #108 dnia: Września 26, 2006, 03:34:13 pm »
Nie no, pisal Tant przeciez ze dzis bedzie newbie... a poza tym to zostal jescze ulubiony user.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #109 dnia: Września 27, 2006, 12:07:01 am »
Wiele osób narzekało raz po raz, że na forum nie ma nowych twarzy. Tak.. żaden serwis, nawet najbardziej prężny, jak i każde forum, nie utrzyma się długo bez nowych osób, które potrafią rozkręcić atmosfere. Nikt nie wie tego lepiej niż użytkownicy SquareZone. W szczególności po tym, jak wielokrotnie odwiedzały nas osoby conajmniej nierozgarnięte, które u starych userów wywołać mogły jedynie uśmiech politowania. Dlatego też, cenimy sobie nowe twarze, albowiem ciągle wierzymy, że gdzieś tam, w odmętach internetu, są osoby pełne pasji, które znaleźć mogą swoje miejsce między nami. Oto ranking tych nowych użytkowników, którzy zyskali sobie sympatie reszty w ciągu ostatnich miesięcy.

Ranking najbardziej obiecujących newbe 2006[/size]

1. Anouk - 32pkt (8x3pkt + 4x2pkt)
2. RadicalDreamer - 23pkt (5x3pkt + 3x2pkt + 2x1pkt)
3. Tamiko - 11pkt (3x2pkt + 5x1pkt)
3. G-1 - 11pkt (2x3pkt + 2pkt + 3x1pkt)
5. Agrias5864 - 5pkt (2x2pkt + 1pkt)
6. Tidus3000 - 2pkt (2x1pkt)
6. FieryBird - 2pkt (2pkt)
8. qiax - 1pkt

Anouk, jedna z naszych świeżo upieczonych redaktorek, zyskała sobie jak widać piorunującą sympatie wśród wszystkich użytkowników. Tuż za nią uplasował się RadicalDreamer, nadzieja naszej redakcji i pewnie największy na SZ znawca Chronosagi, pod nieobecność qiax'a (co on robi w tej kategorii?!). G-1 i Tamiko zajęli trzecie miejsce exequo. Oto jak skomentowano osoby z podium:

Anouk[/u]

Cytuj
nikt inny imo nei zasługuje na pkty

Cytuj
za świetne prace, rysunki i ogólne poczucie humoru. No i ta jej dobroć <brr...>

Cytuj
Anouk pojawiła się najwcześniej ze wszystkich nowych użytkowników, więc ma chyba największe szanse wygrać w tej kategorii, no ale to nie tym została podyktowana moja decyzja by przyznać jej najwyższą ilość punktów. Anouk to osoba która świetnie nawiązuje znajomości i jest przez wszystkich lubiana. Widać że chce zostać na SZ i dużo się na niej udzielać, nie na darmo w końcu została redaktorem. Włożyła też największy wkład w stronę ze wszystkich nowych userów, wzbogacając ją o swoje arty.

Cytuj
Ładna, mądra i roztacza wokół siebie (wokół swoich postów), jakąś aurę dobroci i swojskości. Kojarzy mi się z Yuzu, a to dobre skojarzenie hehe...

Cytuj
Ah! ładna i nie głupia w przeciwienstwie do niektorcyh nowych osob... ładna i milo czyta sie jej posty, ładna i ma ciekawy gust muzyczny, no i ładna jest ;]

Cytuj
nie wiem dlaczego ale sie zaaklimatyzowała chyba

Cytuj
napisało juz dziewcze mase postów i jeszcze spam sie jej nie zdarzył. niesamowite

Cytuj
Wykazuje się dużą aktywnością w pozytywnym znaczeniu.

Cytuj
bardzo aktywna chociarz nie pisze zbyt długich postów to myśle , że może coś z tego być w przyszłości

Cytuj
bo nawet nieźle rysuje i myślę że jakiś czas z nami zostanie

Cytuj
za to, że szybko sie zaadaptowała, polubiłem ją

Cytuj
szybko się przystosowała i nie spamuje



RadicalDreamer[/u]

Cytuj
pisze z sensem i wypada najlepiej w porównaniu do innych nowych użytkowników

Cytuj
bo to user o zdrowej ilości zdrowego rozsądku

Cytuj
myślę,że od kiedy przyszedł na forum to zachowuje się tak jakby był już tu od dawna

Cytuj
pomimo, że jest nowy piszę bardzo sensownie i poważnie

Cytuj
pisze ciekawe posty na temat CC.

Cytuj
wporzo kolo i duzo pisze ;] Nawet na kafejke chodzi dla nas ;]

Cytuj
wypowiada sie sporo, naprawde dyskutuje, a nie tylko „uzupełnia” tematy typu „twoje ulubione cośtam”

Cytuj
bardzo fajnie się z nim prowadzi dyskusje

Cytuj
chłopak ma przeogromna wiedze o CC i pisze bardzo ciekawe i intrygujace posty. oby tak dalej

Cytuj
Ma dużo zapału i jest fanboy'em. Przypomina mi troche Musiolika. Czuję, że to będzie świetny użytkownik i redaktor.



Tamiko[/u]

Cytuj
no bo fajna jest i spełnia kryteria na najbardziej obiecującego newbe

Cytuj
Dobrze sie zapowiadajaca osoba.

Cytuj
nasza nowa, miła, sympatyczna, ładna i bardzo wygadana userka (mogłaby jeszcze czesciej na forum byc)

Cytuj
stale odwiedza forum

Cytuj
w sumie, nie wiem za co, ale It's some kind of sympathy

Cytuj
bo komuś musiałem dać jeden punkt

Cytuj
za humor sytuacyjny.

Cytuj
osóbka ta powróciła po dłuższej przerwie i bardzo fajnie. Pisze w miarę ciekawie no i zna się chyba na paru rzeczach.



G-1[/u]

Cytuj
dużo pisze i często wdaje się w dyskusję

Cytuj
wypowiada sie sporo, naprawde dyskutuje, a nie tylko „uzupełnia” tematy typu „twoje ulubione cośtam”

Cytuj
Potrafi się nieżle wypowiadać, i zna się na wielu rzeczach. Podobnie jak Anouk widać że zależy mu na zostaniu na stronie i da się to zauważyć gdy spojrzy się na ilość jego postów na forum. Kto wie, gdyby pojawił się nie co wcześniej może to jego wytypowałbym na pierwsze miejsce

Cytuj
od zawsze chcialbyc na SZ to poprostu trzeba go wyroznic za to, a po za tym duzo tresciwych postow pisze i to kawal swietnego usera

Cytuj
za krótko tu jest by dać mu więcej ;P,ale stara się

Cytuj
bo zdaje się być całkiem obiecującym newbe.


Rywalizacja była krwawa i brutalna, ale dominacja Anouk i Radical'a jest jednoznaczna. Niechaj więc każdy nowy użytkownik spojrzy na tą dwójkę, żeby wiedzieć, jak zachować się na stronie. Niestety qiax... może wygrasz za rok hehe...

A już jutro finał SquareZonek 2006, post, na który wszyscy użytkownicy czekają z zapartym tchem, obgryzając paznokcie i wyrywając sobie włosy z głowy. Okaże się, kto jest najbardziej lubianym użytkownikiem na stronie. Tak, to już jutro - ostatnia kategoria SquareZonek i oficjalne zakończenie konkursu (może jakaś gala albo piosenka końcowa?).
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 01:59:59 am wysłana przez Tantalus »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #110 dnia: Września 27, 2006, 12:16:04 am »
hmm... w sumie to trochę lipa, bo liczyłem, zę jednak Radical zajmie pierwsze miesjce, więc wygrana Anouk trochę mnie zaskoczyła...... Hmm.... w takim razie pozostaje tylko życzyć reszcie żeby została z nami jak najdłużej i niezrażała się pewnymi zboczeniami co po niektórych stałych userów ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #111 dnia: Września 27, 2006, 12:17:20 am »
buuuu, pierwszy raz mnie nie ma na liscie, będe płkał... a qiax jest na każdej liście.... jak to mozliwe, to niesprawiedliwe, on przekupił jury. BTW gratuluje wszyskim, co zajęli jakieś miejsca (no z wyjątkiem Pytusa3000) a wszczególnosci zwycięzcom :) oby więcej i częsciej takich ludzi jak wy nam na stonie przybywało :))
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #112 dnia: Września 27, 2006, 12:26:30 am »
Eh nie wiem co napisać. Myślałem , że jestem zbyt krótko , żeby zająć miejsce na podium ale hyba nie mieliście dużego wyboru ;]
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #113 dnia: Września 27, 2006, 12:28:04 am »
Cytuj
qiax jest na każdej liście

Nah... na jednej go nie ma. Jakoś nikt nie wpadł na to, żeby oddać mu głos w kategorii komików. Czyżby on nie miał poczucia humoru?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #114 dnia: Września 27, 2006, 12:32:05 am »
Cytuj
Cytuj
qiax jest na każdej liście

Nah... na jednej go nie ma. Jakoś nikt nie wpadł na to, żeby oddać mu głos w kategorii komików. Czyżby on nie miał poczucia humoru?
nie zauwazyłem... qiax nie ma poczucia humoru? chyba nie ma skoro tak uznali ankietowani :F mnie ciekawi kto głosował na Pytusa3000 :F <lol>  
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #115 dnia: Września 27, 2006, 12:44:41 am »
Cytuj
nie zauwazyłem... qiax nie ma poczucia humoru? chyba nie ma skoro tak uznali ankietowani szczerb 2.gif mnie ciekawi kto głosował na Pytusa3000 szczerb 2.gif <lol>
Mnie bardziej ciekawią powody dla których dostał te punkty ;]
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 12:44:59 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #116 dnia: Września 27, 2006, 01:47:44 am »
Cytuj
myślę,że od kiedy przyszedł na forum to zachowuje się tak jakby był już tu od dawna
To koment dla Anouk... pisany byl przez kogos bardzo glupiego.

Gratuluje newbieom, podium bylo pewne dla Anouk i Radicala... G1 tez mialby podium tylko dla siebie gdyby przyszedl troche wczesniej, a tak wiele osob juz pooddawalo swoje glosy... ja wlasnie czekalem dosyc dlugo na oddanie glosow i jak tylko dżi się pojawil i napisal pierwszy post w CSadze to od razu wiedzialem ze mam kogos bardzo odpowiedniego do tej kategori... kogos kto dolaczy do Yume i Anouk.

qiax dostal pewnie punkt za to ze on co roku jest newbiem bo co roku odchodzi i przychodzi na swieta. Kto mu dal ten glos? Pewnie Mol co? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #117 dnia: Września 27, 2006, 01:56:50 am »
Cytuj
To koment dla Anouk... pisany byl przez kogos bardzo glupiego.

Kurde dziwna akcja.. przebadałem jeszcze raz i to nie jest dla Anouk komentarz.. pewnie wkleiłem tekst do złego taga i ona ma tekst Radical'a albo G-1, a któryś z nich coś jej.. zaraz to jeszcze raz sprawdze...

EDIT::

Ok, failure found. Dwa razy tego samego komenta wkleiłem. To był komentarz dla Radical'a (za 3pkt), ale go jeszcze dodatkowo wkleiłem na 2pkt do Anouk. Poprawiłem już.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 02:01:23 am wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #118 dnia: Września 27, 2006, 02:22:38 am »
raczej dla radicala... od kiedy sie pojawil sam mam dziwne wrazenie ze był juz tu kiedys :roll: ale nie moge znalesc dowodow
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 02:23:29 am wysłana przez MarvelliX »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #119 dnia: Września 27, 2006, 02:46:06 am »
Gipsi chodzi ci o ten post o systemie ?
Nie wiedziałem , że to aż tak zrobiło na tobie wrażenie , że odrazu stawiasz mnie obok pani redaktor Anouk i Radicala. ^^


Cytuj
QUOTE (2pkt)
Potrafi się nieżle wypowiadać, i zna się na wielu rzeczach. Podobnie jak Anouk widać że zależy mu na zostaniu na stronie i da się to zauważyć gdy spojrzy się na ilość jego postów na forum. Kto wie, gdyby pojawił się nie co wcześniej może to jego wytypowałbym na pierwsze miejsce
Czy mi tak zależy na pozostaniu to się sprawdzi w przyszłości. Ale myślę , że musiałby mi komputer paść albo neta by mi odłączyli , żebym tu nie zagladał ;]
Myślałem już nad napisaniem paru tekstów tudzież recenzji ale na razie nie mam czasu się do tego zabrać , musze zebrać materiay itd. żeby tekst był jak najrzetelniejszy.

Cytuj
raczej dla radicala... od kiedy sie pojawil sam mam dziwne wrazenie ze był juz tu kiedys rolleyes.gif ale nie moge znalesc dowodow
Że niby to jakiś fast ? Nie tam , spoko chłopak z niego pewnie wcześniej nie było go bo pewnie miał inne sprawy na głowie.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 02:50:01 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...