Autor Wątek: Tidus  (Przeczytany 12576 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 20, 2006, 11:07:17 pm »
Cytuj
Wole cos takiego, niz Vincenta/Tidusa/kogokolwiek krzyczacego "Let's save the world" ;/ 
Ej, od Vincenta mi się prosze odpitolić, bo to jest jeden z tyc bohaterów którzy nie krzyczeli "let's save the world" .... Fakt, że tacy "mroczni" hirosi eż są trochę tandetni, ale ja tam go lubię

Cytuj
Zresztą o ile w grze wygląda w miarę nie najgorzej (tylko na wuj ta odsłonięta klata ?!) to w filmikach wygląda jak jakiś japoński ćpun.
z tą klatą to już kwestia zmiany upodobań japoczyków, bo no w FFVII, Squall miał odsłoniętą tylko twarz. Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy. Nie ważne jak będzie wyglądał bohater kolejnych finali, fani i tak kupią kolejną odsłonę serii.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 20, 2006, 11:28:02 pm »
Cytuj
Cytuj
Wole cos takiego, niz Vincenta/Tidusa/kogokolwiek krzyczacego "Let's save the world" ;/ 
Ej, od Vincenta mi się prosze odpitolić, bo to jest jeden z tyc bohaterów którzy nie krzyczeli "let's save the world" .... Fakt, że tacy "mroczni" hirosi eż są trochę tandetni, ale ja tam go lubię
No własnie w DoC tak mowi (znaczy sie ja nie wiem ale na forum N+ na to najezdzaja ;])


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark_crash

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Tidus
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:48:56 am »
jak myslisz dlaczego robia niby takich zniewiescialych typkow
wzoruja sie na dzieciakach z ich miast
tacy typowi japonce
ale cos jeszcze oni zostaja bohaterami i tego japonczykom brakuje
(zreszto to ich cala mania mniejszosci)

Gypsi jest fajny :)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:38:08 am »
Ciekawi mnie
dlaczego
ludzie
piszą
od
nowych
linijek
...
A
tak
w
ogóle
to
wb?
O_o????
 

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 03, 2006, 10:02:03 am »
Cytuj
Ciekawi mnie
dlaczego
ludzie
piszą
od
nowych
linijek
...
A
tak
w
ogóle
to
wb?
O_o????
To pewnie sprawka wirusa pozostawionego przez jednego z byłych użytkowników tego forum;]

A co do tego posta to wydaje mi się ze chodziło o to że Square stworzyło Tidusa na podobieństwo młodych przedstawicieli japońskiej popkultury którzy chcą być herosami a nie mogą. Przynajmniej tak to rozumiem;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 04:10:45 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Tidus
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 03, 2006, 01:21:05 pm »
Cytuj
jak myslisz dlaczego robia niby takich zniewiescialych typkow

Eee.. masz na myśli bishonenów?

Cytuj
wzoruja sie na dzieciakach z ich miast

No, faktycznie każdy bohater jRPG jest niski, ma czarne włosy, skośne oczy i granatowy, szkolny mundurek. What da fuck?


Jeżeli mówimy o takich agentach jak Tidus, Sora, czy inni bohaterowie w miarę świeżych jRPG (nie tylko Square) to ciężko powiedzieć, żeby byli zniewieściali. To by sugerowało, że mają jakąś charekterystyczną cechę osobowości heh. Oni są zbitką wszystkich cech, które publika wymaga od bohatera młodego pokolenia - są weseli, są odważni, bronią słabszych zawsze i wszędzie, najważniejsza jest dla nich przyjaźń i takie tam... to tak, jakby wziąć charekterystyki wszystkich bohaterów ze starych jRPG'ów, filmów młodzieżowych i książek, następnie dać je subkulturze do przeżucia i wyplucia, po czym z tej brzydkiej masy ulepić sobie bałwana i dać mu szpiczastą fryzurę. Cóż... takie są realia dzisiejszych jRPG... kiedyś to był gatunek niszowy i developerzy nie przejmowali się tak bardzo tym, jak chcieliby odebrać to gracze... a dzisiaj... sami widzicie.

PS. Nie czytajcie tego posta.

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 27, 2007, 07:18:28 pm »
Ludzie czemu w się tego Tidus'a tak czepiacie, bo mnie wkur..... że taki Spuell cz Cloud to się za takich twardzieli uważają a zaczynaią od 0lv jak każdy (szczególnie mnie denerwuje że Spuell jak na pierwszej animacji namiata się z Seifer'em to wykonuje triki jak z matrixa a potem byle pare much może go rozwalić). I tu pojawia nam się Tidus który na poczatku jest kompletnym łamagą i trzeba mu wszystko tłumaczyc i tak powinien wglądać 0lv. Więc do kogo tu trzeba mieć problem.   

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tidus
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 27, 2007, 07:23:45 pm »
Cytuj
Ludzie czemu w się tego Tidus'a tak czepiacie
bo jest najbardziej pedalskim main chara z eFeFów

Cytuj
Spuell
Squall gwoli ścisłości...

Cytuj
Spuell cz Cloud to się za takich twardzieli uważają a zaczynaią od 0lv jak każdy
er? gdzie się oni za madafakerów mają? Bo Mr. Whatever walczy w intrze z Seiferem? a Cloud jest Ex-Soldierem?

Cytuj
(szczególnie mnie denerwuje że Spuell jak na pierwszej animacji namiata się z Seifer'em to wykonuje triki jak z matrixa a potem byle pare much może go rozwalić)
oczekujesz realizmu w FF ? to może one hit - dead?

Cytuj
I tu pojawia nam się Tidus który na poczatku jest kompletnym łamagą i trzeba mu wszystko tłumaczyc i tak powinien wglądać 0lv. Więc do kogo tu trzeba mieć problem.   
do SquareSoft za takiego pedałka...

Tidus jest najgorszą IMO postacią, ponieważ jest z niego totalna łamaga, lamus, z wyglądu zalatuje Meg Ryan, nie lubię go -_-

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 27, 2007, 07:36:00 pm »
Cytuj
szczególnie mnie denerwuje że Spuell jak na pierwszej animacji namiata się z Seifer'em to wykonuje triki jak z matrixa a potem byle pare much może go rozwalić
No, a Tidus wcale nie wywija przeszczepami i nie wyskakuje w powietrze jak gra w intrze w Blitzballa, a potem ledwo co można nim grać ?
Cytuj
Spuell cz Cloud to się za takich twardzieli uważają a zaczynaią od 0lv jak każdy
Squall zaczynał od 7-mego bodajże.

@Vincent - zmniejsz avatar. Ma rozmiary 169 x 180 pikseli, a regulaminowe maksimum to 150x150 pikseli.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2007, 07:38:51 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tidus
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 27, 2007, 07:49:05 pm »
Cytuj
Spuell cz Cloud to się za takich twardzieli uważają a zaczynaią od 0lv jak każdy
Squall zaczynał od 7-mego bodajże.
Cloud chyba też, albo od 6 o ile mam sklerozę..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 27, 2007, 08:47:38 pm »
Cytuj
Ludzie czemu w się tego Tidus'a tak czepiacie, bo mnie wkur..... że taki Spuell cz Cloud to się za takich twardzieli uważają a zaczynaią od 0lv jak każdy

A od kiedy to Level jest wyznacznikiem tego kto jest jakim twardzielem. Swoją drogą, Tidus chyba ciągle ma zerowy level, bo w tej grze zrezygnowano z systemu tradycyjnych Level Up'ów heh... i faktycznie, nie pamiętam jak to jest w FFVII, ale Squall na pewno startuje od 7ego levela.

Cytuj
Więc do kogo tu trzeba mieć problem.

Doooobraa... ale zauważyłeś może, że my rozmawiamy o charakterze Tidus'a? Bo jeżeli chodzi o umiejętności na polu walki, to Tidusowi idzie lepiej (co widać w TotT hehe), a w ogóle, jakby którykolwiek ze wcześniejszych bohaterów spotkał się z Tidus3000, to nie ma przebacz, altavista, Shuyin by ich zniszczył...

Na poważnie, spójrz sobie na charakter Tidus'a, a potem na charakter Squall'a albo Cloud'a. Który ciekawszy? Gdyby nie Yuna, Tidus byłby najbardziej wkurzającym bohaterem jRPG, jakiego znam (już Alfina z G3 mnie mniej denerwuje).

Swoją drogą, Vaan z FFXII chyba jednak nie jest taki zły, jak się spodziewałem na początku. Nie wiem, był co prawda praktycznie pozbawiony charakteru, ale jakoś zapałałem do niego sympatią, w przeciwieństwie do Tidus'a....

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 27, 2007, 09:10:46 pm »
Cytuj
Swoją drogą, Vaan z FFXII chyba jednak nie jest taki zły, jak się spodziewałem na początku. Nie wiem, był co prawda praktycznie pozbawiony charakteru, ale jakoś zapałałem do niego sympatią, w przeciwieństwie do Tidus'a....
Tam prawie każdy był pozbawiony charakteru oprócz Gasping Ashe. Właśnie tego mi brakuje w FFXII - fabularnego rozwoju chatrakteru postaci. Poprostu postacie są tam płytkie jak kałuża na stromym podłożu.
Wracając do tematu - Tidus miał charakter "z dupy wyjęty". Zidane był fajny ze swoim luzackim podejściem, ale takiego Tidusa spedalili totalnie i zrobili z niego "sunny boy'a", który w środku fabuły stał sie emo (śmieszna była jego reakcja jak się dowiedział, że Yuna będziem musiała kopnąć w kalendarz [HAŁ KUDZIU !? HAŁ KUDZIU LET HER DU DET !?])..."świetna" mieszanka dwóch chyba najgorszych charakterów dla głównego bohatera (nie mówię, że każdy musi być tru und grim jak Squall).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Tidus
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 28, 2007, 04:05:58 pm »
Od kiedy mam już własnego FFX muszę przyznać,że Tidus dla mnie to taka mała odskocznia od panów ponuraków,szczerze mówiąc nawet go polubiłam.Ma zabawny charakter i myślę,że i Tidus mógł by być takim ponurakiem jak dwaj pozostali wymienieni wcześniej.W sumie przecierz został sam,Jeth zniknoł,a jego matka umarła(zgineła),więc z czego się tu cieszyć?A jednak on stwierdził,że nie będzie się urzalał nad sobą,został gwiazdą blitzballa itp,nie poddał się,nie załamał,więc nie wiem na co wy tu narzekacie ;P.Po tym jak sobie trochę pograłam cieszę się,że Tidus jest właśnie taki,przynajmniej w końcu bohater o innym podejściu do życia(choć nie mówię tu o podejściu do ojca,bo to inna bajka).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 28, 2007, 04:31:01 pm »
Od kiedy mam już własnego FFX muszę przyznać,że Tidus dla mnie to taka mała odskocznia od panów ponuraków,szczerze mówiąc nawet go polubiłam.
A Zidane ? Poza tym "oskocznia" to trochę za mocne słowo. "Tru und grim" bohaterowie pojawili sie jedynie w FFVII (choć z ponurością Clouda i tak bym się kłócił) i FFVIII. W FFVI nie było właściwie głównej postaci (niektórzy twierdzą, że jest nią Terra, ale ja bym polemizował), w FFV był Butz, który w sumie nie miał wogóle charakteru, Cecil w FFIV też nie był ponury, w FFIX był wyluzowany Zidane, a w FFX przekombinowany "sunny-boy" Tidus.
Cytuj
przecierz; zniknoł; urzalał
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 28, 2007, 04:42:29 pm »
Yuz - Pograj trochę dłużej, to ci zbrzydnie, uwierz mi hehe...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Tidus
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 28, 2007, 08:31:29 pm »
Od kiedy mam już własnego FFX muszę przyznać,że Tidus dla mnie to taka mała odskocznia od panów ponuraków,szczerze mówiąc nawet go polubiłam.
A Zidane ? Poza tym "oskocznia" to trochę za mocne słowo. "Tru und grim" bohaterowie pojawili sie jedynie w FFVII (choć z ponurością Clouda i tak bym się kłócił) i FFVIII. W FFVI nie było właściwie głównej postaci (niektórzy twierdzą, że jest nią Terra, ale ja bym polemizował), w FFV był Butz, który w sumie nie miał wogóle charakteru, Cecil w FFIV też nie był ponury, w FFIX był wyluzowany Zidane, a w FFX przekombinowany "sunny-boy" Tidus.
Cytuj
przecierz; zniknoł; urzalał

Po pierwsze proszę się nie czepiać mojej ortografi....nie tylko ja tu robie błędy -.- ,pozatym jak już kiedyś komuś wspominałam nie jestem humanem!
A czy ja mówiłam o wszystkich finalach?Miałam na myśli dwa,które wyszły na ps'a!Z resztą pisaliście tu o Cloudzie i Squallu,wcześniej dlatego przytoczyłam....
Cytat: Tant
Yuz - Pograj trochę dłużej, to ci zbrzydnie, uwierz mi hehe...
Gram już wysztarczająco długo Tant i jakoś mi nie zbrzydł...jakoś nawet bardziej go lubię niż Zidane....może to dlatego,że za krótko grałam w FF9(ah ta nieszczęsna wersja gdzie nie mogłam obejrzeć większości filmików -.-)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 28, 2007, 11:16:28 pm »
jeżdżenie po tidusie "dla zasady" jest w sumie trochę bez sensu. wiadomo jednemu się podoba innemu nie. kwestia gustu. apropo ponuraków to ja akurat do squalla nic nie miałem jedynie ma początku gry, bo ta jego przemiana i miłosne perypetie mnie raczej drażniły. Tidus oczywiście momentami też jest megawkurwiający, ale jakoś da się go pzecierpieć
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Knoxville

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 03, 2007, 12:55:12 pm »
Ten temat jakiś taki jest... hmmm... bez sensu

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2007, 01:06:33 pm »
Twój post jakiś taki jest... hmmm... w ch*j bez sensu


Jesli czytalea pirwszy post to owszem ejst bezsensu, koles ktory go zalozyl chyba pierwszy raz gral w jrpga i wogole nie wiedzielismy o c mu chodzi, ale pozniej juz rozwinela sie ogolna dyskusja o tidusie i w sumie temat moze byc... mozna wyrazic opinie o tym plazowiczu ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Tidus
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 03, 2007, 01:17:33 pm »
Ten temat jakiś taki jest... hmmm... bez sensu
Twój post jakiś taki jest... hmmm... w ch*j bez sensu


Jesli czytalea pirwszy post to owszem ejst bezsensu, koles ktory go zalozyl chyba pierwszy raz gral w jrpga i wogole nie wiedzielismy o c mu chodzi, ale pozniej juz rozwinela sie ogolna dyskusja o tidusie i w sumie temat moze byc... mozna wyrazic opinie o tym plazowiczu ;]

jaka postać, taki temat, nie ma sie co z tym kryc ;]
jak na autora tematu, to teamat sie potem nawet otarł o w miare przyzwoite granice poczucia sensu ;]

dla mnie Tidus to i tak bedzie biedny nastolatek z problemami co wygląda jak Meg Ryan po niewielkim fejs-liftingu ;p
Kame Hame Ha