Autor Wątek: Final Fantasy VII:Advent Children  (Przeczytany 26704 razy)

emiel_

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 15, 2007, 05:48:49 pm »
Film ogólnie miał za zadanie zaspokoić wygłodniałych fanów, czekających  na "face lifting" starych, dobrze znanych postaci z FFVII. Zadanie to spełnił.Nie można się czepiać fabuły(której nawiasem mówiąc, brak...)gdyż z góry wiadomo było, że Square po klapie FF: SW pójdzie w inną, bardziej przebojową stronę. Faktem jest, że sam po pierwszym obejrzeniu AC byłem zszokowany - co to jest? Pokazy walk na ekranie przez ponad 100 minut?Lecz nie zmienia to faktu, iż uśmiechnąłem się w kilku momentach filmu, mianowicie wtedy kiedy zobaczyłem moją "starą kompaniję" - w końcu w FFVII grałem po raz pierwszy 10 lat temu prawie...i to hardcorowo w wersję niemiecką,pożyczoną od kumpla;> Ileż nocy spędzonych ze słownikiem, ale...nevermind - o filmie miało być. Tak więc poza radością z odmłodzonych twarzy Vincenta, Reda i reszty s-ki film ten jakoś znacząco się nie wyróżnił. Co nie oznacza, że czekam z niecierpliwością na wersję blu-ray :P

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 03, 2007, 06:59:01 pm »
hej, a wie ktoś coś na temet FF7:AC COMPLETE? Co to ma być - kontynuacja czy co...?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 03, 2007, 07:06:26 pm »
Ulepszona wersja FF7:AC, na nośniku Blu-Ray. Możesz przeczytać o tym tutaj: http://squarezone.pl/tokyo-game-show-2007--raport,articles,pub.html#1d

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 04, 2007, 07:45:24 pm »
to nawet lepiej że nie konrynuacja, hehe.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 10, 2008, 11:47:11 pm »
Heh moje zdanie o AC jest podobne jak u emiela ale podobne tylko. ;]
Anyway chciałem zapytać o to:

Wie ktoś czy istniały już wcześniej takie okulary i jaka to marka i model, bądź czy ktokolwiek wyprodukował odpowiednie repliki okularów ?
Nie, nie zamierzam robić żadnego cosplaya, ale dalej to dla mnie ymportant. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 11, 2008, 03:17:10 am »
Skontaktuj się z nimi

Jak spojrzałem na url, to najpierw pomyślałem, że ta strona to żart jakiś. Ale oni naprawdę istnieją i chyba mogą ci pomóc...

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #146 dnia: Maja 11, 2008, 06:28:42 pm »
A ja tam bym wolał pingle Clouda :)
O takie:

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 13, 2010, 04:57:59 pm »
Oj Advent Children. Uwielbiam ten film. Nie uważam że jest ot wyciąganie kasy, choć pewnie jest. Ale ubóstwiam grafikę, muzykę i sceny walk. Głosy postaci bardzo dobrze dobrane. Fajnie było zobaczyć ulubioną ekipę w taj fajnej grafice.
Wersję zwykłą oglądałem w angielskiej wersji dźwiękowej, a Complete w japońskiej. I chyba jednak wolę angielski dubbing, choć synchro do ust w japońskim wydaje sie idealne.