Autor Wątek: Final Fantasy VII:Advent Children  (Przeczytany 26742 razy)

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 17, 2006, 07:56:45 am »
Wstyd się przyznać, ale film dorwałem dopiero wczoraj... Nastroik zrobiłem (tzn. zaczekałem do zmierzchu) ciemno w pokoju, duży telewizor i płtka DVD z FFVII: AC... mrrr... no i zimne piwko :D

Szczerze, to film mnie zaskoczył. Pamiętając Spirit Within miałem mieszane uczucia. Lecz AC jest świetny jeśli nie doskonały! Bohaterowie "siódemki" zostali ukazani tak, jak sobie ich wyobrażałem, fabuła pięknie spleciona, dokładnie tak, jak lubię... Dynamiczne walki, piękne efekty... I Seph... Mrrr... Jeszcze nie mogę ochłonąć.
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 17, 2006, 02:28:48 pm »
człowieku zgrzeszyłeś :)

A tak na serio to tez moim  zdaniem zrobili tak jak chcialam dynamiczne walki , fabuły mało ale i tak swietna noi oczywisci pan sephriot ( moim zdaniem najlepszy zły ze wszystkich FF)  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 17, 2006, 04:04:34 pm »
Wah wczoraj obejrzałam sobie film w wersji angielskiej(choć kupiłam już dawno)...hm szczerze jakoś głosy postaci mi nie przypadły,przynajmniej Tify,Aeris i Loza...jakieś takie bez życia.Za to bardzo podobał mi się Bareta i Kadaja(ale jak sobie przypomnę jak niektórzy wymawiali jego imię..."Kadaż"to ze śmiechu padłam)No ale myślę,że z dabbingiem mogli się bardziej postarać.Co mi się jeszcze podobało to,że dobrze był podstawiony głos pod ruch ust.

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpnia 17, 2006, 05:57:49 pm »
Bueh, to i tak najlepiej jest sobie włączyć orginalny, japoński dubbing z polskimi podpisami :D Wtedy nie ma przebacz, głosiki dopasowane, że hej!

Jedyna rzecz w spolszczeniu, która kłuje me oczęta to nazwa "Turkowie"... Taaa... Czemu nie "Turcy"? Wybaczcie, ale to od razu nasuwa mi obraz ogorzałych, wąsatych facetów w śmiesznych, czerwonych kapelutkach XD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 07:09:22 am wysłana przez Ignatius Fireblade »
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 18, 2006, 12:00:33 am »
e tam, nażekasz Ignatius niepotrzebnie. Przeiceż wiadomo nie od dziś, że niektórych rzeczy nie da się rzetłumaczyć na język polski :F ..... Chociaż fakt faktem, ze w spolszczeniu powinni zachować wersję "turks", albo "the turks", chociaż to na tle polskiego języka brzmi również beznadzienie....... hmmmm "idziemy skopać tyłki turkom!", "idziemy skopać tyłki Turks" ..... damn, tak źel i tak niedobrze :F

A teraz takie małe pytanko dla tych co odlądali AC z angielskim dubbingiem  grali w KH2. Czy Aeris z KH2 ma taki sam głos jak w AC? ... bo jeśli tak to nie kupuję tego filmu ;/
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 18, 2006, 01:36:34 pm »
Znaczy się ja nie grałam w KH2,za to jej głos tak jakoś podchodził mi pod głos Yuny z X-2...ale i tak mi się nie podobał.Ale co tam zawsze można przełączyc na japoński ;P.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 18, 2006, 03:53:29 pm »
Cytuj
Chociaż fakt faktem, ze w spolszczeniu powinni zachować wersję "turks", albo "the turks", chociaż to na tle polskiego języka brzmi również beznadzienie....... hmmmm "idziemy skopać tyłki turkom!", "idziemy skopać tyłki Turks" ..... damn, tak źel i tak niedobrze :F
A dla mnie to w polskiej by mogli nazywać się "Turksi" ;p czyli odmieniając w zdaniu brzmiałoby: "Idziemy skopać tyłki Turksom" xD
Co do głosów to osobiście nie oglądałam ale z relacji znajomych to Seph ma fajny głos, cytuję: "taki głęboki". Za to średnio podobał jej się głos Kadaja (i jego nawoływanie 'mother' czyli słynne japońskie 'oka-san'). I coś jeszcze o głosie Rufusa mówiła <chyba, że taki dziwny...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpnia 19, 2006, 02:45:45 pm »
Cytuj
Seph ma fajny głos, cytuję: "taki głęboki"
No ma i szczerze to pasuje mu,a moim zdaniem miał najlepiej dobrany,choć wolę jego oryginalny,podkłada mu ten sam facet co Kazkowi s T5 XD.Co do Kadaja to akurat mnie podobał się ten moment...że tak powiem gościu się wczuł w Kadaja^^.

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 03, 2007, 11:05:19 am »
Ja oglądałem niedawno ten film i on mi się tak spodobał że obejrzałem go kilkokrotnie:D. Najbardziej mi się podobały walki a zachwyt we mnie wzbudziła grafika. Muzyka nie najgorsza ,ale i nie najlepsza:P. To moje zdanie na temat tego filmu. A jeszcze jedno! Podobała mi się ta scena z motorami ,te wszelkie akrobacje na nich były spoko. To juz koniec ode mnie wiadomości na temat tego fimiku ,którego oceniam na 9/10.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Cloud Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • Final Fantasy VII Fan!
    • Zobacz profil
    • imageshack
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 05, 2007, 07:23:47 pm »
Jest to napewno mój ulubiony film xD Obejrzałem go już ponad 10 razy .... Najbardziej podoba mi się ostatnia walka Cloud vs Sephiroth. Bardzo ciekawie wygląda nowy miecz Cloud' a . Ogólnie super film !!!!
                                
Ergo Proxy Fan !

Offline Tiamantos

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:17:44 am »
Filmik Super ,lecz nieda się powiedzieć ,ze square porobiło trochę błędów przy jego robieniu np. gdy kadaj puszczał bahamuta to dlaczego miał niebieską materie summon skoro w grze były summony czerwone,czy umieszczanie materii w rękach .I jeszcze taka sprawa bo niewiem czy jeden z turków w filmie to Tseung czy niejaki Shion ,bo skoro to był Tseung to autorzy popełnili katastrofalny błąd. i szkoda ,ze cały film sie kręci wokół Clouda wiem ze to gówina postac ale reszta tez odgrywałą dużą rolę widocznie dla square to na starczyło na jedną scene podczas walki z bahamutem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 04, 2007, 12:05:51 pm »
A ja sobie kupilem niedawno oryginala speszal edyszon z dwoma plytkami i bardzo sie z tego ciesze ;] Jestem prawie tak fajny jak Tant, tylko ze troche pozniej to osiagnalem ;] Ale i tak spoko ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2007, 12:06:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 04, 2007, 12:43:30 pm »
A ja sobie kupilem niedawno oryginala speszal edyszon z dwoma plytkami i bardzo sie z tego ciesze ;] Jestem prawie tak fajny jak Tant, tylko ze troche pozniej to osiagnalem ;] Ale i tak spoko ;]
a ja dalej czekam na te zasrane Blue-Ray edition ...jak nie też kupie zwykłe DVD -_-

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 15, 2007, 05:10:47 pm »
Wrzuci mi ktos na jakis serwer typu ysi te piosenke stra japonska odnowiona na potrzeby endingu do FF VII AC? Tutaj patrze szczegolne w strone uprzejmego Musiola :]
Bo ja gdzies w polsce mam na jakichs bog wie jakich plytkac a nie wiem czemu naszlo mnie na posluchanie tego :)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 15, 2007, 11:04:32 pm »
Wrzuci mi ktos na jakis serwer typu ysi te piosenke stra japonska odnowiona na potrzeby endingu do FF VII AC? Tutaj patrze szczegolne w strone uprzejmego Musiola :]
Bo ja gdzies w polsce mam na jakichs bog wie jakich plytkac a nie wiem czemu naszlo mnie na posluchanie tego :)
http://www.sendspace.com/file/y6r4d2 , nie musisz dziękować

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 16, 2007, 09:32:46 am »
Tylko tam powinno być chyba napisane Kyosuke Himuro, a nie Nobuo Uematsu. I chyba Gipsiemu chodziło o starą (?) wersję, z tego bełkotania wnioskuję...
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2007, 09:35:10 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 16, 2007, 10:07:55 am »
mu chodziło o te odnowioną wersję z AC, bynajmniej tak zrozumiałem ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 16, 2007, 09:21:37 pm »
Dzieki ;] Chodzilo mi o te wlasnie nowa wersje starej piosenki ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline magmagik

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • ;]
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpnia 17, 2007, 11:30:02 am »
Ja dopiero tydz. temu obejrzalem i mi sie filmik zaje... podobal ;). Szczegulnie ostatnia walka :D

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII:Advent Children
« Odpowiedź #139 dnia: Października 27, 2007, 05:11:15 pm »
film był zarąbisty!!! i dobrze że cloud nie umarł bo to byłby bezsensowny koniec ;-P