Autor Wątek: Metal Gear Solid  (Przeczytany 39574 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #140 dnia: Września 25, 2006, 10:00:35 pm »
fajny strój. ciekawie wyglada ta obcja z kamuflażem. co mnie dziwi i trochę drazni - nóż trzymany podczas strzelania z tego karabinu - troche to podczas strzelania w wuja niewygodne jest... ale co ja się tam znam :F
Kame Hame Ha

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #141 dnia: Września 25, 2006, 10:07:21 pm »
Cytuj
fajny strój. ciekawie wyglada ta obcja z kamuflażem. co mnie dziwi i trochę drazni - nóż trzymany podczas strzelania z tego karabinu - troche to podczas strzelania w wuja niewygodne jest... ale co ja się tam znam :F
Snake to drugi rambo i nadczłowiek więc chyba nie ma się co dziwić :F
Wciąż nie mogę się przyzwyczajić do jego wyglądu, ciekawe czy już naprawdę będzie tak wyglądał w końcowej wersji gry. Kojima nie przestaje mnie zadziwiać.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #142 dnia: Września 25, 2006, 10:10:56 pm »
nadczłowiek nadzczłowiekiem, ale jednak przy strzelaniu z tak siężkiej broni trzymanie tego noża jest strasznie niewygodne. wiem, ze czepiam się szczegółów, ale szczegóły są istotne i ten mnie tak trochę razi. a że Snake się zestarzał? no cóż, kiedys musiał :) ja chcę kiedyś zobaczyć tą grę w akcji, choćby nie wiem co.... ech, ps3 to w **uja drogi interes będzie ;/
 
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #143 dnia: Września 25, 2006, 10:15:03 pm »
Oj, oj cos nasz lisek Hideo w bambuko zrobil. Obiecywal po trilaerze z E3 ze grafa bedzie jeesio lepsza, a tu na TGSie bum - animacja rodem z PS2 i grafika od poziomu tej z E3 odstaje wyraznie.

Ciekawie natomiast zapowiada sie motyw z mlody Snakiem, chociz patrzac przez perspektywe tego co dzieje sie kiedy sie on pojawia, to moze byc to tylko kokejny zart mistrza

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #144 dnia: Września 26, 2006, 02:16:29 am »
Old snake isn't very cool...
No ale grafa wyglada bardzo fajnie.
Sergey cos mowil o railerze, ma ktos link jakis? Bo nie czaje o co chodzi z jakims mlodym snejkiem


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #145 dnia: Września 26, 2006, 03:39:17 pm »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #146 dnia: Września 26, 2006, 04:37:53 pm »
moze po prostu dostaniemy wersję substance, jak w przypadku mgs 2 i 3 zrobili i będzie mozna w VR pograc młodym Snejkiem i tyle. no cóż, mozna sobie pogdybac hehhe
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #147 dnia: Września 26, 2006, 05:48:14 pm »
Cytuj
Czekdysałt http://youtube.com/watch?v=A_6mzy9iOk4
Ciekawy trailer. Najlepsze momenty, to z tą beczką (lepsza ochrona i większe zastosowanie niż papierowe pudło :) ) i pod koniec jak się ten koleś bawił w posąg (kto to jest, na Snaka za młody). Nie macie takie wrażenie, że te nowe Metal Geary muczą jak krowy??
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #148 dnia: Września 26, 2006, 05:52:16 pm »
ja bym powiedział, ze wydają dzwięki podobne do tych no trójnogich Stiderów, czy jak im tam było z Half Life 2. cos podobne te odgłosy są. zresztą przecierz juz w dwójce MG Ray wydawał jakies dziwne odgłosy jak Rajden z nimi walczył. ie wiem skąd to się wzięło u pana Kojimy... moze za dużo Jurassic Parku, albo Dino Crisis, i MG muszą wyc jak dinozaury? :P
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #149 dnia: Września 28, 2006, 12:00:58 am »
Cytuj
Czekdysałt http://youtube.com/watch?v=A_6mzy9iOk4
No trailer wypasik, choc i tak w porownaniu z trailerami do MGS3 to jest slaby ;]
No ale ten jest juz lepszy od poprzedniego trailera i kurde szkoda tylko ze ta muzyka z gitarka dluzej nie byla... wtedy byl swietny klimat. No i motyw z beczka zajebisty... wreszcie bedzie mogla sie taka opcja wogole na cos przydac bo karton moim zdaniem byl kompletnie nie przydatny.

A scenka z mlodym snejkiem to taki tylko Hideowy zarcik raczej... no ale widac ze szacunku nie ma wogole dla swoich postaci... kiedys sikanie na Raidena, teraz sranie na Snejka ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #150 dnia: Września 28, 2006, 07:08:11 am »
Co do tego mlodego Snakea to fajna jest akcja jak chwyta te statue za siusiaka, a pozniej jest takie smieszne ujecie jakby jemu samemu sie siusiak zmniejszal ;]

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 13, 2007, 11:39:28 am »
"Nie macie takie wrażenie, że te nowe Metal Geary muczą jak krowy??"

Te mechy, to nie Metal Geary, MGeary były robione jako dwunożny czołg mogący odpalić głowice nuklearne z każdego typu terenu, a te roboty sa przeznaczone do walk w miescie. Chociaż teoretycznie możliwe, że Hideo zmienił ostatnio koncepcję - wszystkiego sie po nim można spodziewać odkąd podpisał się pod skryptem do MGS: PO (którego sam nie napisał wbrew pozorom, napisał tylko główny scenariusz) - staram się nie spoilować sobie MGS4 za wczasu:)

"MG Ray wydawał jakies dziwne odgłosy jak Rajden z nimi walczył"

To jest wytłumaczone w "The Making of MGS2" - bonusowej płytce do SoL w wersji PAL (ale "Document of MGS2" z Substance i tak lepszy) - MG Ray byl robiony z inspiracji "Godzilla" dlatego tak kwiczy:)

"a że Snake się zestarzał"

To z kolei jest spowodowane tym, ze klon szybciej się starzeje. Niestety Hideo dał trochę ciała przez robienie tylu MGSów (gdyby nie pewna ankieta, seria skończyłaby się na MGS2 bez Raidena), bo z gry wynika, że klony (Solid,Liquid,Solidus) powinny starzeć się na początku szybciej by po dogonieniu wieku, w którym Big Boss został sklonowany (makimum 50 lat) starzeć się normalnie. W praktyce wyszło inaczej:) Popatrzcie o ile postarzał się Snaku od MG do MGS a następnie o ile postarzał się od MGS2 do MGS4 (jakieś 10 lat różnicy w "normalnym" kalendarzu, tak samo jak MG > MGS).

"ja chcę kiedyś zobaczyć tą grę w akcji, choćby nie wiem co.... ech, ps3 to w **uja drogi interes będzie ;/"

Smogu jesli masz X360, to możliwe, ze obejdzie się bez kupowania PS3. Ryan Payton z Kojima Productions próbuje od jakiegoś czasu przekonać Hideo, że wydanie gry na konsolę M$ to dobry pomysł.

A widzieliście papierowe modele MG Rexa i Shagohoda do wycięcia i sklejenia? Mam je gdzieś zeskanowane, postaram się je wrzucić do sieci jeśli będą jacyś chętni.

Korzystając z okazji mała reklama:)

Zapraszam wszystkich fanów MGS na www.metalgearsolid.us oraz forum tej stronki - nowe wcielenie Outer Heaven, najstarszego polskiego serwisu o MGS (na który mam przyjemność pisać artykuły). Od jakiegoś czasu na stronie jest tłumaczony blog Hideo Kojimy oraz raporty z Kojima Productions - polecam tym, którzy szukają informacji o MGS4.

PS - jeśli na forum nie można umieszczać "reklam" to przepraszam, temat z regulaminem forum mi się nie chce włączyć...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 11:52:43 am wysłana przez Kamil »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 13, 2007, 12:18:48 pm »
Cytuj
A widzieliście papierowe modele MG Rexa i Shagohoda do wycięcia i sklejenia? Mam je gdzieś zeskanowane, postaram się je wrzucić do sieci jeśli będą jacyś chętni.
ja chcem, ja chcem ;]

Cytuj
Smogu jesli masz X360, to możliwe, ze obejdzie się bez kupowania PS3. Ryan Payton z Kojima Productions próbuje od jakiegoś czasu przekonać Hideo, że wydanie gry na konsolę M$ to dobry pomysł.
oho... czyli pojawia sie pierwszy argument dla mnie do zakupu mimo wszystko x360... jesli się uda to kto wie... różnica cenowa jest raczej korzystna dla konsoli M$, poza tym pierwszy X-box jest mimo całego gadania bardzo dobrą konsolą i miło mi się na nim gra.

Cytuj
Korzystając z okazji mała reklama:)
w regulaminie jest coś o jak to określono "chamskim reklamowaniu stron"
(link do regulaminu - http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=585.0 )
IMO nie jest to chamskie reklamowanie, wiec niech Sol to osądzi, co on o tym myśli
Kame Hame Ha

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 13, 2007, 12:50:00 pm »
http://kul.republika.pl/reksio.rar - tutaj są figurki do wydrukowania i sklejenia (o ile nie pomyliłem plików:)

A co do regulaminu - klikałem w link, który jest nad:

forum squarezone > Gry > Granie a gadanie > Przygodowe

i nie chciało się otworzyć, ale już przeczytałem regulamin z linku, który podałeś.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 13, 2007, 03:19:09 pm »
Smogu - nie ma sie niestety raczej co ludzic. MGS4 pozostanie przynajmniej time exclusivem dla PS3

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:06:43 pm »
Cytuj
Smogu jesli masz X360, to możliwe, ze obejdzie się bez kupowania PS3. Ryan Payton z Kojima Productions próbuje od jakiegoś czasu przekonać Hideo, że wydanie gry na konsolę M$ to dobry pomysł.
nie

Cytuj
Smogu - nie ma sie niestety raczej co ludzic. MGS4 pozostanie przynajmniej time exclusivem dla PS3
raczej total exclusive, sam Kojima w wywiadzie to powiedział ... nie oficjalnie mówi się, że postawił sprawę jasno, albo SixAxis+wibra i MGS4 tylko na PS3, albo też na X0 ... pare dni później, Sony podpisało umowę z Immersion ;]

Offline Kamil

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Najstarszy polski serwis o MGS - OH - w nowym wcieleniu.
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:13:49 pm »
"nie"

Tak... Poczytaj blog Paytona z Kojima Productions (tego samego, który załatwił Europie brak online'u)... Time Exclusive będzie na 100%, czy PS3 exclusive nie wiadomo...
Poza tym wiesz, Kojima gdyby chciał robić to co jemu się tylko podoba, to już dawno by robił gry na Wii o czym wspominał w niejednym wywiadzie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 04:16:08 pm wysłana przez Kamil »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:16:17 pm »
Cytuj
Tak... Poczytaj blog Paytona z Kojima Productions (tego samego, który załatwił Europie brak online'u)... Time Exclusive będzie na 100%...
Poza tym wiesz, Kojima gdyby chciał robić to co jemu się tylko podoba, to już dawno by robił gry na Wii o czym wspominał w niejednym wywiadzie.
ah, sorry, to nie odnosiło się do tego, że on namawia, tylko do:
Cytuj
Smogu jesli masz X360, to możliwe, ze obejdzie się bez kupowania PS3
niepotrzebnie całe skopiowałem :)

Wiem, ale Sony posypało odpowiednią ilością gotówki ;) A jak nie, to są debilami z najwyższej półki ;)

Podejrzewam, że jesteś redaktorem ? na Outer Heaven, więc pewno o wywiadzie wiesz :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2007, 04:19:03 pm wysłana przez Musiol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:22:10 pm »
Ale co mnie obchodzi "blog Pytona"? Jakos bardziej wierze slowom Kojimy, ktory ma zdecydowanie wieksza moc sprawcza od Pytona ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 13, 2007, 04:25:08 pm »
Ale co mnie obchodzi "blog Pytona"? Jakos bardziej wierze slowom Kojimy, ktory ma zdecydowanie wieksza moc sprawcza od Pytona ;]
Ty, a nie jest to Pytus xD może dostał robotę w Konami :P
(mały off;p)