Autor Wątek: Metal Gear Solid  (Przeczytany 39582 razy)

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwca 01, 2008, 07:44:43 pm »
IMO tylko MGS1 był zajebisty, fąfastyczny i w ogóle, przełom, masakra itp. potem zaczęła się równia pochyła w dół, niestety, za sprawą wspomnianych przez Butza motywów typu filmiki (znośne) i Codec (ileż można słuchać jakichś tam wywodów, ku*wa?). Pomijam już to, że o ile w pierwszej części zachowano jako tako spójną linię fabularną i można się było połapać o tyle kolejne MGS to już fikcja nie z tej ziemi, bujda na resorach itp... Trójeczka przesądziła sprawę (IMO najgorsza część serii) gdzie więcej czasu spędzałeś w menu wyjmując sobie kule, nastawiając sobie kości i kombinując z kamuflażami, tudzież polując na różnych przedstawicieli tamtejszej fauny niż grając we właściwą grę. MGS4 nie napawa mnie optymizmem i szczerze nie wiem czy w ogóle się zaopatrzę w nową konsolę Sony bo póki co tytułów jakichś zajebistych nie ma. Chyba już lepiej X360 kupić.

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwca 01, 2008, 07:54:30 pm »
Codec (ileż można słuchać jakichś tam wywodów, ku*wa?)
Jack. Do you remember what day it is tomorrow ?
Jack. Do you remember what day it is tomorrow ?
Jack. Do you remember what day it is tomorrow ?
Cytuj
Trójeczka przesądziła sprawę (IMO najgorsza część serii)
Trójka jest IMO najlepsza pod względem fabuły i poziomu trudności. Nie ma już lipnego, wiecznie działającego radaru i "trójkącików" widoczności. Ze staminą jednak przesadzili. DAMN IT ! Przecież jadłeś minutę temu !
Cytuj
więcej czasu spędzałeś w menu wyjmując sobie kule
Z głowy lub krocza.
Lipnie z tym kamuflażem w MGS4. Wiem, że wchodzenie do menu w trójce, żeby zmieniać ciągle strój było uciążliwe, ale jak nie miałeś dobrego stroju to miałeś przesrane. Teraz nowy kamuflaż robisz sobie w sekundę. No i ten motyw "konfliktu". Poprzednie cześci były fajne, bo było w miarę spokojnie (chodzi o nastrój). Teraz martwię się, że cała gra przeobrazi się w SHOOTAN'a.
Cytuj
Chyba już lepiej X360 kupić.
Ja bym tam wolał sobie nowy komputer sprawić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwca 01, 2008, 08:11:25 pm »
Z głowy lub krocza.
nie dziwota że musieli potem kolesia klonować :P

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwca 01, 2008, 08:53:19 pm »
Z głowy lub krocza.
nie dziwota że musieli potem kolesia klonować :P
Więc gra zachowuje spójność z innymi częściami ;P Zresztą za dużo trochę narzekacie, chcecie jakiejś gry bez żadnych błędów ? Tylko w waszych snach ;P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwca 02, 2008, 01:02:09 am »
Nasze święte prawo jako graczy, którzy wydali ciężko zarobioną kasę na produkt by go skomentować i (ewentualnie) zmieszać z błotem. Fakt, nie ma gier doskonałych ale są lepsze i gorsze. MGS był grą dobrą która stała się gorsza. Tyle

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwca 04, 2008, 09:16:04 am »
Dla mnie najgorszą z częsci serii była 2. 1 boska na swoje czasy pod względem fabularnym, do dziś jest jedną z najlepszych gier w jakie miałem okazje zagrac. 3 także zachwyca swym urokiem. Poprzez rozbudowanie także uwielbiam tą częśc... Ale co z tą 2 nie tak że nie mogłem w nią grac?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwca 04, 2008, 01:28:23 pm »
Cytuj
Lipnie z tym kamuflażem w MGS4. Wiem, że wchodzenie do menu w trójce, żeby zmieniać ciągle strój było uciążliwe, ale jak nie miałeś dobrego stroju to miałeś przesrane. Teraz nowy kamuflaż robisz sobie w sekundę.
Jak dla mnie to dobre bo mnie irytowalo to wchodzenie co chwile do menu...
Wogole pod wzgledem gameplayu zajebiscie mnie MGS3 irytowal -ja tylko gralem do momentu az uratowalsmy jakiegos doktorka z rozkapionej chatki i byl filmik ze big boss nam pierze dupsko i spadamy z mostu... fabula jest pewnie genialna ale gameplay mnie za bardzo irytowal -gralem w gre jakis czas po RE4 i chyba tak bylem podjarany tym ze RE4 zrobilo taki krok w przod w stosunku do starych czesci ze nie wytrzymalem z zacofanym MGS3. Ale mam nadzieje ze keidys do niego wroce.

Cytuj
Przecież W nich ledwo co jest gameplay'u. Przejdź z jednej lokacji do drugiej, obejrzyj filmik, przejdź niezauważonym do następnej lokacji, obejrzyj filmik, obejrzyj następny filmik, KOLEJNY filmik, rozmowa przez codec, JESZCZE JEDEN filmik, przejdź do następnej lokacji niezauważonym, ad infinitum. I nawet nie chcę wiedzieć czemu Konami kazało siedzieć cicho ludziom w sprawie filmików w MGS4.
Taki urok serii. Kojima chyba jednak bardziej chcialby tworzyc filmy niz gry -zawsze sie tym jaral. I stworzyl poprostu taki troche interaktywny film -zreszta w MGS3 nawet byla jedna kwestia w rozmowie przez codec ze "w przyszlosci ludzie beda tworzyc filmy w ktorych my sami kierujemy bohaterem".
Mnie tam centralnie wali czy ogadam filmik i slucham 10 minut gadania czy biegam po miescie i robie to samo tylko dodatkowo musze klepac X co chwile jak przeczytam jedno zdanie grajac w jRPGi... Choc przyznam ze pod koniec MGS2 to przesadzili i chyba z pol godziny bylo gaania przed walka z Solidusem.

Ocena MGS4 w famitsu:
Metal Gear Solid 4 (PS3, Konami): 10 / 10 / 10 / 10 - (40/40)

To pierwsza gra z serii MGS ktora w famitsu uzyskala perfect score.

IGN MGS4 review (AU):
Cytuj
10 Presentation
Thoughtfully designed menus, detailed information, deep options and the look and feel of a game that knows it's important.

10 Graphics
This game hands a cigarette and blindfold to just about everything that has come before it.

10 Sound
Consistently excellent score, voice acting and environmental sound effects. The final mix is utterly absorbing, cleverly implemented and almost as impressive as the visuals.

9.5 Gameplay
Evolutionary Metal Gear - and that's a very good thing. There are niggles here and there - it's not perfect - but it's very polished and engrossing.

8.5 Lasting Appeal
Metal Gear Online or not, we came for the single-player game. We got just enough to balance out the cutscenes. There is definite replayability to be had, if you're passionate.

9.5
Incredible OVERALL
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2008, 03:18:56 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwca 06, 2008, 02:52:36 pm »
Cóż...po poznaniu spojlerów MGS4 pozostaje mi powiedzieć..."fajny" fanfik...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 20, 2008, 12:08:10 am »
http://www.sendspace.pl/file/u1pwW3db/ OST z MGS 4, to jakby ktoś chciał posłuchać

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 28, 2008, 01:56:38 am »
Hm...najwyraźniej zagorzali fani MGS'a powinni zagrać w Snatcher'a, zważając na to, że od wczoraj jest on kanoniczną częścią całej serii. Przynajmniej tak sugeruje wydany Metal Gear Database na PSN.

A...Snake's Revenge też stał się kanoniczny.


OK...Znam już fabułę MGS4 dość dobrze. Wiem też, że wszystkie rzeczy, które są tam wyjaśniane tworzą jedynie więcej pytań niż odpowiedzi :

Skoro Big Boss i Gray Fox byli BFF to po jakiego grzyba BB wysyłał go do Outer Heaven w MG1 ? Wyjaśnia się w grze, że BB wysłał tam Snejka po to, żeby "odzyskał fałszywe informacje". OK. To po co tam w ogóle wysyłał Gray Fox'a ?

Olga mówi w MGS2 o swoim dziecku "he". Dlaczego Sunny jest więc dziewczyną ?

To samo z Dr.Clark. Z MGS4 wiemy, że jest to Para-Medic, ale w MGS i MGS:TTS mówią o Dr.Clark też "he". Raczej dwu (trzy, jeśli liczymy MGS2) krotne pomyłki w tłumaczeniu ze względu na brak płci w języku japońskim to zbyt duży zbieg okoliczności.

Ponoć po akcji na Shadow Moses wszystkie osoby, które brały udział w akcji zostały zdegradowane, usunięte itp. Żołnierze Liquid'a zostali zabici. Dlaczego więc Johnny wciąż żyje ? Sam Snake się dziwi w grze czemu Shadow Moses jest opustoszałe i nikt nie sprzątnął wraku REX'a. Otacon mówi, że nikt nie wie o istnieniu wyspy. Z tym, że w MGS2 Raiden mówi, że czytał o Snake'u i Otaconie w "In the Darkness of Shadow Moses". Nawet jeśli artykuł by był fałszywy to nie powstrzymało by to ludzi przed próbowaniem znalezienia tej wyspy.

Ocelot i Gray Fox znali się. Byli kumplami. Kiedy z Fox'a zrobili cyborga, Ocelot kazał mu zabić Dr.Clark, czyli pewnie Fox wiedział o istnieniu Patriotów. Tylko dlaczego Gray Fox okalecza Ocelot'a w MGS1 ?

Dlaczego REX staje się (za pomocą jednego kabelka) w jednej chwili z wraku, którego nawet się nie da naprawić w maszynę, która dorównuje w zwinności RAY'owi i robi jakieś Kung-Fu ?

Dlaczego Big Boss, kompletny skurwysyn, który nienawidzi Snake'a okazuje się miłym facetem, który "miał to wszystko zaplanowane" ? Przecież mówi w MG2, przed próbą zabicia Solid'a, że marzy o niekończącej się wojnie. Nie miał żadnych powodów, żeby kłamać i robić scenę przed Patriotami.

I jak, do cholery, Dr.Madnar przeżył bezpośrednią Nikitę w plecy ?!

tl;dr - WTF, Kojima ? Retconning ? In MY Metal Gear ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 02:04:20 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 28, 2008, 11:39:57 am »
Ocelot i Gray Fox znali się. Byli kumplami. Kiedy z Fox'a zrobili cyborga, Ocelot kazał mu zabić Dr.Clark, czyli pewnie Fox wiedział o istnieniu Patriotów. Tylko dlaczego Gray Fox okalecza Ocelot'a w MGS1 ?
Może i głupie czy tam niedorzeczne, ale jest wyjaśnione tak, że to był element planu, by okaleczyć Ocelota.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 28, 2008, 01:31:52 pm »
Cytuj
Skoro Big Boss i Gray Fox byli BFF to po jakiego grzyba BB wysyłał go do Outer Heaven w MG1 ? Wyjaśnia się w grze, że BB wysłał tam Snejka po to, żeby "odzyskał fałszywe informacje". OK. To po co tam w ogóle wysyłał Gray Fox'a ?

Może żeby unikną wymówek w stylu: "Wyślijcie tego Grey Foxa, a nie jakiegoś amatora". Przynajmniej tak myśle.

Ale ogólnie nie sądzę, że Hideo Kojima od razu wymyślił całą sagę, więc później domyślał, zapominając o tym, co już zrobił. I tak mamy paradoks.
I'm in Space!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 28, 2008, 01:52:28 pm »
Cytuj
Skoro Big Boss i Gray Fox byli BFF to po jakiego grzyba BB wysyłał go do Outer Heaven w MG1 ? Wyjaśnia się w grze, że BB wysłał tam Snejka po to, żeby "odzyskał fałszywe informacje". OK. To po co tam w ogóle wysyłał Gray Fox'a ?

Może żeby unikną wymówek w stylu: "Wyślijcie tego Grey Foxa, a nie jakiegoś amatora". Przynajmniej tak myśle.
Gray Fox i Snake byli ok. tego samego wieku. Snake od dziecka był trenowany na żołnierza i już jako mały chłopak był w tajnej jednostce infiltracyjnej. Teraz pozostaje kwestia...której historyjce wierzyć ? Że BB i GF poznali się w Wietnamie czy gdziekolwiek oni byli w Portable Ops (PO jest kanoniczny tak w ogóle ?) ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 28, 2008, 02:10:03 pm »
Cytuj
Skoro Big Boss i Gray Fox byli BFF to po jakiego grzyba BB wysyłał go do Outer Heaven w MG1 ? Wyjaśnia się w grze, że BB wysłał tam Snejka po to, żeby "odzyskał fałszywe informacje". OK. To po co tam w ogóle wysyłał Gray Fox'a ?

Może żeby unikną wymówek w stylu: "Wyślijcie tego Grey Foxa, a nie jakiegoś amatora". Przynajmniej tak myśle.
Gray Fox i Snake byli ok. tego samego wieku. Snake od dziecka był trenowany na żołnierza i już jako mały chłopak był w tajnej jednostce infiltracyjnej. Teraz pozostaje kwestia...której historyjce wierzyć ? Że BB i GF poznali się w Wietnamie czy gdziekolwiek oni byli w Portable Ops (PO jest kanoniczny tak w ogóle ?) ?
Yup, PO się liczy do fabuły sagi, cholera, te całe MGS Database jest tak rozległe, że minie trochę czasu zanim to ogarnę.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 28, 2008, 03:54:29 pm »
cholera, te całe MGS Database jest tak rozległe, że minie trochę czasu zanim to ogarnę.
Ponoć BB okazuje się być częściowo Snatcher'em ? I gdzie oni wcisnęli Snake's Revenge ? AC!D też postanowili zrobić kanonicznym ?

Cytuj
Może i głupie czy tam niedorzeczne, ale jest wyjaśnione tak, że to był element planu, by okaleczyć Ocelota.
Wyjaśnił chociaż po co to zrobili ? Tylko nie mów, że "Ocelot wiedział, że Liquid zginie, dzięki czemu odetnie jego łapę, przyszyje ją sobie i zacznie udawać, że jest opętany przez Liquid'a".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 04:14:51 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 07, 2009, 03:05:25 pm »
2 nowe MGSy, jeden na PS3/PC/Xbox360 - MGS Rising, który prawdopodobnie będzie slasherem, gdzie pokierujemy Raidenem, drugi na PSP - MGS: Peace Walker, nad tą częścią będzie sprawował piecze Kojima, gra będzie kanoniczna, prawdziwy sequel MGS3, gramy Big Bossem i mamy poznać historię powstania Outer Heaven.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=r9nDTyGUvZ4&feature=player_embedded

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 13, 2009, 09:29:05 pm »
Hell yeah, na to właśnie czekałem!
Nie mówię że te karcianki czy inne Digital Novel były złe, ale.. wreszcie jakieś porządne mięcho. Z traileru zapowiada się smakowicie, zresztą Peace Walker jest umiejscowiony w uniwersum mgs tak, że ma wielkie pole do popisu, tego się praktycznie nie da schrzanić ;p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 13, 2009, 11:04:23 pm »
Czyli...http://hiimdaisy.livejournal.com/25803.html#cutid1 - nie było nigdy kanoniczne ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 14, 2009, 02:15:40 am »
Hah długie to było ale co się uśmiałem to moje ;p
btw: to chyba też nie jest kanoniczne:
http://persona.mechafetus.com/gallery/comics/mgs.html

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 18, 2010, 04:44:01 pm »
MGS: Peace Walker skończony.
Gra się bardzo przyjemnie, z pewnością jest to jedna z lepszych gier na PSP. Graficznie jest świetna, choć trochę przesadzili przez co gra chodzi przy 20fps'ach i lubi czasem spaść. Da się przyzwyczaić do okazyjnych chrupnięć na szczęście. Muzyka byłą robiona tym razem przez paru japońskich kolesi. Na szczęście znali się na swoim fachu i stworzyli naprawdę świetny soundtrack. Z początku zarządzanie swoją bazą wydaje się denerwujące, ale szybko da się z tym wszystkim zaznajomić. Broni jest naprawdę sporo, prawie wszystkie trzeba odblokowywać poprzez badania i znajdowanie schematów w różnych planszach. Podobnie jak w PO nie ma jednej, długiej ścieżki tylko są do wyboru misje. Poziom trudności jest dziwny. Potrafi być dość irytujący, szczególnie, że późniejsi przeciwnicy noszą hełmy i przy każdym strzale usypiającym uciekają jak pojebani i wzywają posiłki. Bossowie zaś potrafią być naprawdę banalni. Wystarczy założyć Battle Suit i w większości przypadków znaleźć sobie jakiś punkt, w którym żaden atak przeciwnika nas nie trafi. Potem wystarczy spamować jaką bronią przeciwpancerną i lekkim karabinem maszynowym. Fabuła jednak trzyma się kupy, oferuje sporo niespodzianek i ogólnie gra się bardzo przyjemnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?