Autor Wątek: Ile siedzicie przed kompem?  (Przeczytany 11638 razy)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #40 dnia: Września 12, 2006, 04:16:53 pm »
Cytuj
Moi tez sie wnerwiaja, rutyna. Mozna powiedziec ze tez jestem uzalezniona, bo moge nawet nie robic nic szcegolnego, ale siedze przed kompem i gapie sie w ekran i robie kwadraty kursorem na pulpiciexD

O kurde , ja tak samo np. mam Kairi ustawiona na tapete to jak sa tam jakies male elementy czy cos to zaznaczam i tak w kolko

To jest chyba chore ? nie ?  
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 04:17:22 pm wysłana przez Agrias5864 »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #41 dnia: Września 12, 2006, 04:20:15 pm »
to jest chore. zrobimy Tobie z Chiefem wjazd na chate i sprzątniemy wszystkie kable. i bedzie po problemie :) za czytanie ksiązek sie weźcie lenie jedne a nie tylko komputery i komputery... dis w 4 klasie spytałem dzieci co czytają i nikt nic nie czyta, a jeden mądry czyta napisy w filmach na komputerze i instrukcje do gier <lol>
Kame Hame Ha

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #42 dnia: Września 12, 2006, 04:22:48 pm »
A ja zawszwe czytałam dużo i zawsze bede czytać, uwielbiam ksiazki :]
a dzis przed kompem siedze od chyba 12:/ chora jestem, (powiedzmy ze to jakies usprawiedliwienie)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #43 dnia: Września 12, 2006, 04:29:36 pm »
Ja lubie czytac ksiazki ale jesli nie ma zadnej ktora mnie ciekawi ?

Bo ja mam tak ze jesli ksiazka mnie ciekawi to czytam a jjesli jakies mdle to nie czytam wyjatkami sa lektury ktore zawsze czytam ( pomoc streszczeń ) :D

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #44 dnia: Września 12, 2006, 04:37:58 pm »
Cytuj
Ja lubie czytac ksiazki ale jesli nie ma zadnej ktora mnie ciekawi ?

Bo ja mam tak ze jesli ksiazka mnie ciekawi to czytam a jjesli jakies mdle to nie czytam wyjatkami sa lektury ktore zawsze czytam ( pomoc streszczeń )
a ja nie, lektur nie czytam prawie w ogole.. z wyjatkami. A ksiazki najczesciej wybieram takie o ktorych slyszlam, albo streszczenie mnie zaintersowalo (lub okladka XD) i rzadko zdarza się zebym zle wybrala.

zeby nie bylo offtopu
od dzis zaczynam ograniczac kompa do 4h XD szczerze mowiac i tak wiecej czasu poswiecam bzdetom albo gadaniem na gadu, co czasem staje sie juz kompletnie chore, jak powiedzmy z kims nie widzialam sie miesiac a codziennie gadamy na gadu :|
 

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #45 dnia: Września 12, 2006, 04:52:00 pm »
Ja powiem szczerze ze chce oduzaleznic sie ale nie wiem jak nie moge tego zatrzymac ? jak mam to zrobic ? poradzi mi ktos

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #46 dnia: Września 12, 2006, 05:02:54 pm »
wyłącz komputer, wyjdz z domu/poczytaj cos/poucz się/zajmij się czymś kreatywnym
a jak sie "niemozesz powstrzymac" to wez kabel od zasilacza i wsadz do szafy... mi by sie niechcialo bawic w podlaczanie jesli niemialbym czegos naprawde waznego do zrobienia na kompie ;]

codomnie... od poczatku roku szkolnego znowu siedze zaduzo ;/ zaleglosci w czytaniu mi sie zrobily niezle... od poczatku wakacji zadnej ksiazki nieprzeczytalem... szok... no to ja spadam sie za lekcje wziac a potem wkoncu Klub Pickwicka skończyc ;]
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 05:03:04 pm wysłana przez Morchol »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #47 dnia: Września 12, 2006, 05:04:27 pm »
ooo to moze polecicie mi jakas fajna lekka ksiazke :D  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #48 dnia: Września 12, 2006, 05:08:20 pm »
Wez 10 murzynkow Agathy Christie.. albo nie wiem, jakas dla mlodziezy cos w rodzaju dzieci z dworca zoo to może to Cię wciągnie..

A oduzależnienie jest bardzo proste, nie włączaj kompa, oduczenie się obgryzania paznokci jest o wiele trudniejsze..

MarvelliX

  • Gość
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #49 dnia: Września 12, 2006, 06:09:26 pm »
Cytuj
oduczenie się obgryzania paznokci jest o wiele trudniejsze..
ja sie oduczylem zapuszczajac je... teraz nie moge sie oduczyc zapuszczać ;f

Cytuj
a dzis przed kompem siedze od chyba 12:/ chora jestem, (powiedzmy ze to jakies usprawiedliwienie)
ja siedze od 12 (bo o tej zazwyczaj wstaje ;p) i bede siedzial gdzies do 2... ja przy kompie sie ucze, odrabiam prace domowe, jem a nawet zajmuje sie przy nim roznymi hobby ;f (nawet jak komp nie dziala hehe)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #50 dnia: Września 12, 2006, 06:13:17 pm »
Cytuj
ja przy kompie sie ucze, odrabiam prace domowe, jem a nawet zajmuje sie przy nim roznymi hobby ;f (nawet jak komp nie dziala hehe)
No.. ja też :F To jest takie dziwne i niezrozumiałe jak to, jak dobrze czyta sie siedzac w toalecie ^^

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #51 dnia: Września 13, 2006, 03:31:07 pm »
Nom w toalecie sie najlepiej uczy a ja nie wiem musiol powiedzial zebym odeszla od kompa i poszla sie uczyc ( nie wiem czy w tym dziale ale do tego pasuje ) sadze ze nie mialam zlej sredniej (mogla byc lepsza  ) mialam na koniec 6 kl. 4,75 :D chcialam miec 5 ale nie wyszlo mi z matmy i polaka ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #52 dnia: Września 13, 2006, 05:28:31 pm »
Okey ale od teraz piszcie ile siedzicie przed komputerami a nie ile siedzicie w toalecie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #53 dnia: Września 13, 2006, 07:19:20 pm »
Ile? Jak coś ściągam z internetu to włącze komputer jak przyjdę ze szkoły i jest on na stanie włączonym aż do momentu kiedy idę spać, a ja dorywczo przy nim siadam w ciągu dnia. W niedziele które spędzam w domu często siedzę przy komputerze. We wakacje też ale tylko w południe. Generalnie u mnie komputer jest sobie włączony i kto chce to siada i gra/pisze/słucha muzyki.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #54 dnia: Września 13, 2006, 07:33:22 pm »
Hmmm... ja przed kompem siedzę (w weekendy) 5-8h, a w dni powszednie 3-4h. W tym roku siedzę trochę krócej, bo choć mam w liceum luzy to wolę trochę zacząć przygotowywać się do zbliżającej się matury:/

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 15, 2006, 10:41:53 pm »
Zależy od dnia,ale najczęściej jestem gdzies tak z 4 godzinki,jak mam więcej czasu to z 5,6.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Odp: Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:39:30 pm »
Ja tak siedzę różnie. Codziennie komp jest włączony przynajmniej ze 4-5 h, ale większość czasu raczej zostawiam ściąganie/defragmentację/itp. + muzykę i odchodzę od kompa. Czasami mam takie durne odpały, że mogę siedzieć 2h tylko słuchając muzyki i klikając bez sensu ;/ W tygodniu to właściwie nie mam za dużo czasu, żeby na kompie siedzieć, raczej jeżeli już to w weekend mogę dłużej posiedzieć. Nie pamiętam, ile najdłużej na kompie siedziałem, ale chyba rekord to 12h(na czarnulce/psx było dłużej ;f)

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 04, 2007, 09:40:11 pm »
kiedys siedzialem okolo 2 godzin dziennie bo nie mialem wlasnego kompa, ale teraz jak rodzice zainwestowali w 3 komputera a w rodzenstwie jest nas az 4 to przesiaduje obecnie okolo 4-5 godzin.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline ZedeKiaH

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
  • vampire in the shadow
    • Zobacz profil
    • Galeria
Odp: Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 26, 2007, 12:46:02 pm »
komp jest włączony przewaznie od rana do pozna w nocy.(nawet jak jestem w szkole,to mama włacza rano i czesto nie wyłączy) czasem ma przerwy.Nie wiem ile siedze. co jakis czas zaglądam na komputer.Bywają dni że wogóle nie wchodzę.zaznaczyłam 4-8 godz.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Ile siedzicie przed kompem?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 26, 2007, 04:03:30 pm »
damn, a u mnie ostatnio kompy potrafią w domu chodzić i 5 dób, z czego ja posiedze może z 4 godziny dziennie ;f a tak to e-mule albo jaka ina choroba do sciagania na okrągło chodzi ;f
Kame Hame Ha