Autor Wątek: Genialna piosenka  (Przeczytany 97608 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #360 dnia: Kwietnia 23, 2007, 03:02:34 pm »
Cytuj
Prodigy: Firestarter
tylko instrumental version z Wipeout 2097
Cytuj
Enya: Braveheart theme
no i z LOTR piosenka ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #361 dnia: Kwietnia 23, 2007, 03:19:40 pm »
Cytuj
no i z LOTR piosenka ;]

May it be to jedna z najsłabszych piosenek Enya... nie wiem, która jest moja ulubiona, ale przez pewien czas naprawdę sporo jej słuchałem... album "A day without a rain" przesłuchiwałem w kółko i w kółko do snu przez jakiś rok i mi się do dzisiaj nie znudził.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #362 dnia: Maja 12, 2007, 04:39:47 pm »
Captain Funk - Twist And Shout
http://download.yousendit.com/AB79D71712A8E1EA
Boski kawałek, ja nie mogę go przestać słuchać. Wprawia mnie w euforię i zaje**ste samopoczucie. Chyba każdemu powinno się tu spodobać.
Czekam na wasze opinie hehe. Dodam jeszcze, że japońskiej produkcji ale to nawet nie ma znaczenia. ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2007, 04:43:34 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #363 dnia: Maja 19, 2007, 05:43:57 pm »
Thousand Foot Krutch - Break the silence i Death Trend Setta.
Nic tylko posłuchać ^^.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #364 dnia: Maja 25, 2007, 10:43:44 am »
upolował mnie ville valo :/ Na okróągło leci u mnie "summer wine" i "wicked game". Facet ma świetny głos i teraz wygląda znacznie lepiej niż na początku kariery.

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #365 dnia: Maja 27, 2007, 11:09:12 am »
Hyde: Dolly, Jesus Christ, Words of Love, Hideway
Hunter: Kiedy umieram
Guns N'Roses: Sweet Child O'Mine, Don't Cry<na 1 miejscu, zawsze kiedy smutna jestem
The Rasmus: Last Waltz, Liquid<zawsze i wszędzie :)
Tiziano Ferro: E Raffaello c mia, Baciano le donne,  Sere Nere, Xverso, Ti amo<uzależniłam się :P
CoB: Hate Me, Black Window, Everytime I die, Follow the Reaper
CoF: Temptation, Nymphetamine, Gabrielle, Medusa And Hemlock, Filthy Little Secret, Swansong For A Raven, Babalon A.D., Born In A Burial Gown, Scorchead Earth Erotics, Saffron's Curse, Death Magick For Adepts<...;]

Troche dużo tego... Rózna muzyka, bo ja sie szybko nudze ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #366 dnia: Maja 28, 2007, 11:00:56 am »
Don't Cry<na 1 miejscu, zawsze kiedy smutna jestem


polecam inną - Always look on the bright side of life ;] to jest dobra piosenka na smutki ;]
oczywiście Monty Python.
z innych ich genialnych kawałków...

Sit on my face, and tell me that you love me
i sit on your face and i say i love you too...

albo

every sperm is sacred
every sperm is good
if a sperm is wasted
god is iritared ;]
Kame Hame Ha

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #367 dnia: Maja 28, 2007, 10:06:14 pm »
"Don't Cry" ma dla mnie duże znaczenie... Posłuchaj sobie Złe Psy...tytułu nie pamietam, ale było coś o księżycowej drodze. To jest fajny kawałek ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #368 dnia: Maja 29, 2007, 04:50:12 pm »
może nie genialna, ale super: Queen - Killer Queen ^^

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #369 dnia: Maja 29, 2007, 07:25:10 pm »
Ostatnio zakochałem się w tym kawałku, wpada w ucho, że ho ho aż rano nie mogłem się powstrzymać kiedy wstałem przed pracą, zapuściłem sobie z odtwarzacza mp3 i dalej robiłem różne rzeczy w rytm piosenki nie wyłączając otwierania szafek. ;]
http://www.youtube.com/watch?v=Nl8b9VkdOuM
A jak wracałem z pracy autobusem, który stanął w korku to zacząłem klepać po siedzeniach przede mną w rytm piosenki hehe. ;] Zresztą oni zrobili więcej podobnych kawałków które uwielbiam np. "Cominagetcha"
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #370 dnia: Maja 29, 2007, 09:32:48 pm »
Poets Of The Fall "Maybe Tomorrow Is A Better Day", "Carnival Of Rust" <<<kocham

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #371 dnia: Maja 29, 2007, 09:45:09 pm »
Ludzie (jesteście ludźmi chyba prawda, czy byłem okłamywany już ponad pół roku ?), wiecie jak bardzo budujące byłoby gdyby ktoś po przesłuchaniu czegoś chociaż byle jak skomentował to i podzielił się informacją czy mu się podobało czy nie ? Nawet jedna taka opinia dałaby pewność że nie ma się wyizolowanego gustu i coś podoba się nawet osobom z "klapkami" na oczach które ograniczają się tylko i wyłącznie do wybranych gatunków lub wykonawców. Pomyślcie, ja jak postaram się obadać te wasze piosenki których nie znam (oczywiście nie będę ich szukał na youtube bo taka jakość mi nie wystarcza) to skomentuje je w wolnej chwili.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #372 dnia: Maja 29, 2007, 09:48:58 pm »
ja tez sporo przesłuchuję. Co do tego co ty proponowałeś, to muzyka jest fajna do słuchania jej w tle,ale raczej nie tak,żeby się na niej skupić-poza klasyką i jakąś muzyką syfoniczną preferuję wokal ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #373 dnia: Maja 29, 2007, 09:55:01 pm »
Co to jest muzyka syfoniczna?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #374 dnia: Maja 29, 2007, 09:57:00 pm »
tam miało być symfoniczna....bo syfoniczna to pewie jaieś takie zaraźliwe kawałki, które pptem za tobą "chodza" ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #375 dnia: Maja 29, 2007, 10:06:44 pm »
No ja właśnie lubię m.in. dlatego że da się tego słuchać wszędzie i przy każdej okazji, np. uprawiając jakiś sport, albo rozmawiając przez telefon (to może akurat bardziej ja wykorzystuje heh ). Ale też jak ktoś zna się na muzyce i analizuje każdy sampel wykorzystany w czymś takim (najlepiej na dobrym sprzęcie) to daje nieco dodatkowych wrażeń. Ostanio znajomy który sam nieco zbiera sampli i robi takie rzeczy analizował utwór The Prodigy - Mindfields, i parę razy musiałem przesłuchać o co kumplowi naprawdę chodzi, wróciłem do domu odpaliłem płytę kilka razy przesłuchałem utwór na moich słuchawkach i spostrzegłem rzeczy których wcześniej nie zauważyłem, i jedno co pomyślałem to "kur** jak oni to zrobili ?!" Teraz częściej staram się wsłuchiwać w utwory bo zawsze moge poznać jakieś drugie dno itp.
Ale czy ja pisałem że gardzę wokalem ? ;] Mogę zaraz tu zapuścić jakiś kawałek A.T.R. hehehe ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #376 dnia: Maja 29, 2007, 10:15:34 pm »
Cytuj
tam miało być symfoniczna....
ORLY? ;]

A co do syfonicznej.... Ostatnio "chodzi" za mna Death Note Theme... W sumie caly geniusz kawalka miesci sie w tym charakterystycznym deathnote'owym przejsciu w 1:05 i 1:41... Ale chorki w calosci i napieprzanie po bebnach w koncowce tez daja rade ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #377 dnia: Maja 31, 2007, 03:22:41 pm »
No przypomniało mi się coś, wracam chyba do bluesa powoli...
George Thoroughgood and the Destroyers - Bad To the Bone
 http://download.yousendit.com/F60C4F4057BDF8DA

..."Bad to the bone B-B-B-Bad B-B-B-Bad B-B-B-Bad Bad to the bone"
Aż zachciało mi się grać na gitarze od tego kawałka.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2007, 03:24:40 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #378 dnia: Maja 31, 2007, 05:22:12 pm »
Po prostu nie wiem, jak taka piosenka mogła umknąć przede mną. GEnialna pod każdym calem, a ta wstawka Flamenco genialna ... mowa o....
Queen - Innuendo

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #379 dnia: Maja 31, 2007, 06:19:59 pm »
Uuu ale mi przypomniałeś, Queen słuchałem dawno dawno temu, zjakieś kilkanascie lat będzie heh, miałem pare kaset ale teraz chyba tylko dwie zostały. Najbardziel lubiłem Bohemian Rhapsody, Tie Your Mother Down, Headlong, Invisible Man i kupe innych trzeba odświerzyć chyba nieco pamięć, tak się składa że zdobyłem ostatnio Greatest Hits I, II & III niestety Tie Your Mother Down tam nie ma a chciałem puścić ostatnio z okazji dnia matki hehe. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...