Autor Wątek: Genialna piosenka  (Przeczytany 96340 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #380 dnia: Maja 31, 2007, 06:30:48 pm »
Ja Queen słucham bardzo często, ich muzyka nigdy się nie starzeje ;] Nie wiem jakie mam ich ulubione utwory, bo jest ich sporo i za dużo by wymieniać. Ostatnio jakoś przewija mi sią "Who Wants to Live Forever" i właśnie "Bohemian Rhapsody", po "Stairway to Heaven" Zeppelinów chyba moje ulubione rockowe ballady (właściwie na równi ;]). Innuendo też mi się podoba, ale jednak, Imo Queeni mieli lepsze ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #381 dnia: Lipca 02, 2007, 05:21:15 pm »
Hoobastank - Inside of you, Right before your eyes, Pieces
oraz Thousand Foot Krutch - Hurt ;P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #382 dnia: Lipca 11, 2007, 05:23:28 pm »
http://www.sendspace.com/file/5650wl - The Black Mages leży i kwiczy przy tym ze swoją wersją (Zeromus - FFIV).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #383 dnia: Lipca 13, 2007, 10:54:02 am »
Common - Be <-krótka (bo zaledwie 2:24), ale wystarczy chwila, by się kiwać. Ekstra beat od Kanye no i idealnie zgrywający się głos Commona.

Kanye West, Nas, KRS-One, Rakim - Classic <-classic, tj.klasyk. Tytuł pasuje idealnie do tego utworu. Oprócz Kanye, za którym nie przepadam, świetne wersy Nasa, KRS'a i najlepszy imho Rakima. Beat - Dj Premier, nic lepszego trafić się nie mogło;]

Madvillain - Accordion <-produkcja - Madlib, więc mamy oryginalny podkład. Mc - MF Doom, więc mamy nietypowy styl. Duet Madvillain, kolejny raz great!

Masta Ace - Nostalgia <-rewelacja beat, na początku świetny volume up no i jeszcze raz - podkład od Marco. Delivery Masty, flow, można słuchać i słuchać.

J-live - Audio Visual <-nietypowy podkład na refrenach i w pewnych momentach, poza tym nieźle. J-Live, jeden z bardziej utalentowanych MC, wersy yummy, yummy flow, magnifique.

Masta Killa - No Said Date <-z albumu o tym samym tytule. Podkładzik szybki, ze świetnymi przygrywkami i szybkie wersy Killa. Po "Grab The Mic" najlepszy kawałek na albumie.

MF Doom - sam track, w odróżnieniu od całej reszty na albumie, spokojniejszy, wyrównany. Wyraźne snare'y, wokal w backgroundzie i czyste delivery MF'a.

Roots Manuva - 5000 <- rewelacja podkład, rewelacja, rewelacja. Skrzypce, bassy i stylowy Manuva - to wszystko składa się na ten łapiący utwór.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2007, 10:57:38 am wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #384 dnia: Lipca 23, 2007, 06:11:58 pm »
Modest Mouse - dashboard jak by kiery nie znal-->http://www.youtube.com/watch?v=erc40wCxRZo

oasis - the masterplan

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #385 dnia: Lipca 23, 2007, 09:45:44 pm »
I jeszcze ja dorzucę, z ostatniej chwili. Rewelacyjny imho track pod trailery filmowe (było bodaj w dwóch filmach). Mocniejsze momentami, świetny chór, mniam pychota. A co tam, wrzuciłem na uploada jeszcze:

(Edit) MegaUpload sux, więc uploadowałem na:

http://www.mamashare.com/en/file/12547/FILM-TRAILER-MUSIC---Immediate-Music---Redrum-mp3.html

Enjoy :>
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2007, 09:53:00 pm wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpnia 15, 2007, 10:22:26 am »
Munly & The Lee Lewis Harlots-Goose walking over my grave-strasznie zeshizowana piosenka.Najpierw kobieta prosi o "punch me in the stomach", potem wychodzi na to,że to prymitywna metoda aborcji. Bohaterowie [niedoszli rodzice] chyba są rodzeństwem...strasznie dziwna,ale ładnie zaśpiewana  ładnymi głosami.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpnia 19, 2007, 04:57:24 pm »
Korn - Alone I break,raz posłuchałam do clipu z Bleach<już nawet nie wiem na jakiej stronie>i mi się spodobało heh.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpnia 19, 2007, 05:31:30 pm »
Persephone's Bees - Muzika Dlya Fil'ma - Jak wiedzą wszyscy, Fifa śmierdzi i PES to jedyna słuszna gra o charakterze piłkarskim (chociaż ja tam wolę SWOS'a), jednak w jednej kwestii Fifa jest i chyba zawsze była lepsza. W kwestii ścieżki dźwiękowej. Przedwczoraj byłem z ojcem w takim śmierdzącym sklepie elektronicznym, co się wabi ElectroWorld, czy jakoś tak, no i się na chwilę przyczepiłem do X360 z Fifą 07, który akurat był tam wystawiony. Tak se chwilę pobiegałem Ronaldinho dla zabicia czasu i w tle leciała ta melodia. Strasznie wkręcająca, chociaż właściwie nic bardzo wybitnego. Polecam zapytanie się youtube'a jak to leci heh.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpnia 19, 2007, 10:10:49 pm »
Piotr Rubik - To cala prawda
Dobry kawalek. Nawet bardzo dobry. Rubika na codzien jakos specjalnie namietnie nie slucham, chociaz ma kawalki calkiem calkiem (z pewnoscia wyrozniajace sie z tego wszystkiego, co jest obecnie promowane). Ten utwor to jednak prawdziwa perelka.
Na poczatku swietne intro z bebnami i wiolonczelami (szkoda, ze tak krotko), dalej klimatyczna zwrotka z zawodzacymi gdzies w tle skrzypcami i sliczny glos Zosi Nowakowskiej. Refren to zdecydowanie najslabsza czesc utworu... Ale da sie przezyc. Nastepnie sola kazdego z poszczegolnych solistow (i znow wspaniala Zosia - "a tam, tam milosc jest!"). Kolejny syfny refren, jeszcze jedna zwrotka i wreszcie - punkt kulminacyjny ("tak, to prawda!"). GENIALNY motyw, bez niego pewnie nawet bym nie wlaczyl tego kawalka drugi raz. W porownaniu do mialkiego, wesolego refrenu mocne walniecie na kotlach orkiestralnych robi wrazenie, a to co wyprawia ta Zosia (ehhh  :-[) przechodzi wszelkie granice. Po prostu geniusz. Link na gorze posta.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpnia 20, 2007, 12:52:11 pm »
Rubik to raczej dojebany jest z "Psalm dla Ciebie"... zajebista piosenka :]
Ale ta nuta co ty podales tez nie jest zla... choc tak jak mowisz refren najgorszy, to ta koncowka tak ratuje... masz moze mp3 tej lipy? Bo w sumie ja to tylko Psalmu dla ciebie slucham to czasem moglbym sobie cos innego zapodac od niego :]

Wogole to ta piosenka "psalm dla ciebie" jest w chu* dla ciebie Zellinku napisana przez pieknego Piotrusia :] Lirycsy o tym swiadcza:

"Choć nie masz oczu...

...

Choć nie masz włosów
...

Choć nie masz dłoni
....

"
W chu* to jest o tobie ofkoz tylko rubik zapomnial wspomniec ze nozki tez nie masz :(

EDIT::
Cytuj
Link na gorze posta.
Fachowy hint :]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2007, 12:53:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpnia 22, 2007, 11:14:37 am »
Cytuj
Rubik to raczej dojebany jest z "Psalm dla Ciebie"... zajebista piosenka :]
Sie zgadzam ;]

Cytuj
masz moze mp3 tej lipy?
Jak sie chce mp3 czegos z YouTube'a to wystarczy Audacity ;]

Cytuj
W chu* to jest o tobie ofkoz tylko rubik zapomnial wspomniec ze nozki tez nie masz :(
A nawet dwoch :(

Cytuj
Fachowy hint :]
A jak ;] Wiesz Gipsi... Nie wszyscy prenumerowali Clicka za mlodu tak jak ty i niektorym nie w glowach takie hakerskie sztuczki ;]

A tak jeszcze odnosnie "Psalmu dla Ciebie", rozwalil mnie jeden komentarz na YouTube. Tutaj sobie go mozna popodziwiac.
"Co to "kurczaczek" jest mamy cie szydera z typa jest zadufany pedalek to nie jest muza to jest jakis tani kicz Liczy sie Tylko Szacunek Ludzi Ulicy ... Peja... a nie jakies tanie gowna SlU .... i z duma powiem .. STAL RZESZóW "
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpnia 28, 2007, 03:13:30 am »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpnia 28, 2007, 05:06:42 pm »
Seven Dust - Praise ,ostatnio chciało mi się poszukać czegoś nowego no i znalazłam ;P.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpnia 29, 2007, 01:01:13 am »
ten reaquiem ściągnęłam-świetny :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpnia 30, 2007, 07:36:42 pm »
ściągnęłam sobie całą dyskografię Sevendust...i muszę przyznać,że to trochę inne niż się spodziewałam.Za to znalazłam perełkę,którą mogę słuchać ciągle.Damaged głównie podobają mi się słowa,ale muza też żadzi^^.

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpnia 31, 2007, 08:11:59 pm »
huh ostatnio:

Submersed - Hallow (http://www.youtube.com/watch?v=nU2kvCmfH0M) <-coz jak dla mnie genialne:P

I ze staroci:

Marilyn Manson - u spin me right round (http://www.youtube.com/watch?v=sNUiBKtrhp0&mode=related&search= ) <- sie ma slabosc do dawnych czasow;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #397 dnia: Września 08, 2007, 11:15:51 am »
Nick Cave And The Bad Seeds - The Mercy seat

bardzo schizujący kawałek o skazańcu czekającym w celi smierci na egzekucję na krzesle elektrycznym. swietne nawiązania i aluzje do chrzescijaństwa, porównanie krzesła elektrycznego do tronu Boga... dla mnie wypasiony kawałek
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #398 dnia: Września 11, 2007, 12:50:48 am »
Dwa kawałki które ostatnio mi się spodobały
Hardknox - Who's Money http://www.sendspace.com/file/ko4ebw
drugi Cirrus - Stop & Panic http://www.sendspace.com/file/rne4nx
Przy słuchaniu zwłaszcza tego drugiego czuję, że mógłbym podjechać na rowerze pod pionową górę, przynajmniej dostaję takiej motywacji heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Genialna piosenka
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 15, 2007, 05:35:08 pm »
Trafiłem ostatnio na coś co uwielbiałem już dawno temu. Ten kawałek był pewnie w niejedej grze, ostatnio chyba w motorstormie. ;] http://rapidshare.com/files/69914917/The_Experiment_-_The_Cost_Of_Freedom.mp3.html

I jeszcze dodam coś takiego: http://rapidshare.com/files/69919074/Klint_-_Diamond.mp3.html
W sumie nic nadzwyczajnego ale świetnie to jest zgrane za pomocą słabego sprzętu i sampli.

No i przepadam za kawałkiem: Rob Zombie - Dragula (Hot Rod Herman Remix) ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2007, 07:22:30 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...