Autor Wątek: Sposób na dół  (Przeczytany 8598 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 29, 2006, 10:31:09 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
mam dwa konkretne sposoby na dola -
1) ten sposób nieaktualny już jest......
 
jestem ciekawa o co Ci chodzi.....??? wyjasnij prosze.
chodziło mu o to, że...lubiał sie przytulać, no...
pozatym jak mam doła..do..gram na konsoli...wyżywam sie na innych...
wystarczy spojrzeć na datę heh.... ale nieważne, było, minęło :P teraz jak mam doła, to najchętniej poszefdłbym na jakiś koncert i się wyskakał. poprawa humoru murowana, tak jak ostatnio, po TSA :P
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 29, 2006, 11:28:03 pm »
Ja jak mam doła, wchodze poczytać szałty na SZ i okazuje się, że nikt nic nie pisze.. i tylko mam jeszcze większego doła :(

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Sposób na dół
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 29, 2006, 11:32:16 pm »
hmm sposób na dół ? rozmowa z musiolem albo drażnienei marva heciaka albo grzyba ;] zawsze pomaga  

MarvelliX

  • Gość
Sposób na dół
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 30, 2006, 12:13:02 am »
żebym ja cie ogniem nie podraznił ;F
IMO lezenie na łóżku i paczenie w sufit pomaga... tyle ze to sa syndromy depresji już ;B

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Sposób na dół
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 11, 2007, 09:23:02 am »
Jak to pewna polska kapela śpiewała upijmy smutki w butelce wódki i to jest najlepszy sposób na doła najbardziej skutkuje przynajmniej człowiek zapomina o kłopotach .


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Sposób na dół
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 09, 2008, 12:18:39 pm »
Heh ja właściwie nie mam sposobów na doła bo nie łapię takich od pewnej reformy w mojej głowie. Ale w sumie jak pojawiają się u was np. objawy zespołu abstynencyjnego po odstawieniu endorfiny, to naturalnie dobrze poszukać innego źródła tej endorfiny. Np iść wyskakać się na koncert, albo smogu ma teraz takiego DSa (widocznie lepszy od wibratora ;]).
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sposób na dół
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 10, 2011, 07:45:36 am »
O znowu przeoczyłem fajny temat to ja się podzielę sposobami na doła trzeba go zakopać xD hehehe a teraz poważnie

1. można zagrać w coś fajnego na kompie bądź konsoli
2. Spotkać się z przyjaciółmi
3. Zjeść coś słodkiego
4. Wejść na SZ i po przeglądać forum bądź posiedzieć na SB
5*. To najlepszy sposób wziąść kij bejzbolowy bądź jakiś pręt wżiąść stare radio bądź magnetofon który nie działa i go rozpieprzysz od razu na twarzy pojawia się uśmiech